Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

А куди саме треба здавати по Луцькому району, чи краще поштою відправляти?

Я здавав в Управління соц.захисту населення Луцької РДА,вул.Ковельська,53

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я здавала в Управління соц.захисту населення Луцької РДА,1 раз прийшла взяла талончик на прийом, в інший раз принесла заповнену заяву і декларацію ,здала за 3 хв.

А взагалі в когось є результат по Луцькому району?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 вересня Урядом ухвалена Постанова щодо подальшого спрощення і вдосконалення порядку призначення субсидій населенню, яка набрала чинності 01 жовтня 2015 року.

Цією Постановою врегульовано такі питання:

1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, що звертається по субсидію. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.

Зокрема, орендарям житла субсидія призначатиметься на підставі рішення комісії та акту обстеження матеріально-побутових умов при наявності договору оренди (переоформляти особові рахунки не потрібно).

2. У випадку коли кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні осіб є меншою, ніж кількість зареєстрованих у такому приміщенні осіб, субсидія призначається на підставі рішення комісії. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих (довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні, акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради, акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори оренди житла в іншому місці). У випадку відсутності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, рішення приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у житловому приміщенні із розділеними особовими рахунками, які сплачують за послуги на такі рахунки, виходячи із кількості зареєстрованих осіб, на підставі рішення комісії та акту обстеження матеріально-побутових умов.

4. Надано дозвіл комісіям призначати субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), у яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, враховуючи кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім`ї.

5. У випадку розбіжності відомостей про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за послуги, для розрахунку субсидії використовуються дані про склад зареєстрованих.

6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:

- доходи учасників АТО;

- доходи від роботи у виборчій комісії.

7. Якщо субсидія призначена рішенням комісії, то на наступний термін субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо у сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію.

Департамент соціальної політики (284161)

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/z-1-zhovtnya-2015-roku-sproshcheno-i-vdoskonaleno-poryadk-pryznachennya-subsydiy

Нарешті якісні зрушення по субсидіях для орендарів житла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони на папері все "спрощують" і "покращують",а фактичних результатів нє відать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Декларації в 2-му пункті потрібно вказати який будинок, індивідуальний чи багатоквартирний... А як це впливає на Субсидію?

В моєму випадку - двоповерховий двоквартирний будинок (поверх - квартира), з спільним під'їздом, квартири приватизовані... От яким його писати, індивідуальним чи багатоквартирним? ...як же дістала ця невизначеність термінології в українському законодавстві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, пруф?

В нашому законодавстві немає чіткого визначення... В одних "міркуваннях" "дві і більше квартири з виходом на спільне приміщення" рахують багатоквартирним, в інших - від трьох квартир... Наші газовики рахують від чотирьох, але аргументів так і не змогли назвати, лише "в нас так рахується"...

Але головне цікавить не це, а як це впливає на Субсидію? Як мені вигідніше класифікуватись?

А чи впливає взагалі? В Розрахунках я не знайшов залежності від "квартирності"... Хоча тоді навіщо б цей пункт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Декларації в 2-му пункті потрібно вказати який будинок, індивідуальний чи багатоквартирний... А як це впливає на Субсидію?

В моєму випадку - двоповерховий двоквартирний будинок (поверх - квартира), з спільним під'їздом, квартири приватизовані... От яким його писати, індивідуальним чи багатоквартирним? ...як же дістала ця невизначеність термінології в українському законодавстві...

В правовстановлюючих документах що написано - власність на квартиру, чи на частину будинку? Як написано в техпаспорті і у витязі з реєстру прав власності на нерухоме майно - так і треба писати, не треба придумувати велосипед ;)

хоча як це впливає на розмір субсидії - хз, теоретично ніяк (навряд чи приватний будинок має договір з ЖЕО на обслуговування прибудинкової території, і субсидія на такі витрати не "світить", а якщо будинок на балансі в ЖЕКу і ЖЕК стягує плату - то й субсидія на це повинна бути).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони на папері все "спрощують" і "покращують",а фактичних результатів нє відать!

я б не поширював "всьопропало" саме на субсидії - якраз тут є очевидні позитивні зрушення. суттєво розширено коло осіб, які отримали право на призначення субсидії, скасували купу зайвих довідок, запровадили декларативний принцип, дали можливість отримати субсидію тим, хто фактично проживає (а не тільки за "пропискою"), і т.д.

і це не тльки на папері - кількість призначених субсидій вже в рази більша, ніж в минулі роки.

реформи судів, прокуратури, боротьба з корупцією і багато іншого - так, це помітно тільки на папері. але по субсидіях - позитивні зрушення є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В правовстановлюючих документах що написано - власність на квартиру, чи на частину будинку? Як написано в техпаспорті і у витязі з реєстру прав власності на нерухоме майно - так і треба писати, не треба придумувати велосипед

:) а ти думаєш, що я не почитав, що ж там в техпаспорті написано, да? :) І ти думаєш, що там так би й було написано: "Багатоквартирна квартира" :)

Звичайно ж я першим ділом глянув в паспорт! Там написано:

Технічна характеристика квартири

Квартира посімейного, спільного заселення розташована на 1 поверсі 2-поверхового будинку та складається з ...

, і що значить оте "посімейного", фіг його знає... Хоча сам Техпаспорт все ж на КВАРТИРУ, а не на БУДИНОК, що опосередньо вказує на багатоКВАРТИРНІСТЬ... але то все фантазії...

Вище я вже писав, що в законодавстві не існує нормативного чіткого визначення "багатоквартирності", разом з тим є нормативи, де "багатоквартирність" опосередньо розуміється від ТРЬОХ квартир...

А на рахунок обслуговування ЖЕКом - в Заяві в Виді послуг є окремий рядок "Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", де я або вказую що якийсь ЖЕК обслуговує, або нічого не вказую, звідки розуміється, що не до якого ЖЕКу будинок не відноситься... Тобто, якщо б "квартирність" (по твоєму твердженню) залежала від приналежності до ЖЕКу, то вистачило б лише цього пункту, без дублювання... Крім того, заперечує твою думку на рахунок ЖЕКу і той факт, що до того, як квартири в цьому будинку були НЕприватизовані, ЖЕК обслуговував його, а коли обидві квартири приватизувались, ЖЕК перестав його обслуговувати... Але ж будинок в сенсі "квартирності" не змінився ж.

Ладно, єрунда то... якось буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони на папері все "спрощують" і "покращують",а фактичних результатів нє відать!

я б не поширював "всьопропало" саме на субсидії - якраз тут є очевидні позитивні зрушення. суттєво розширено коло осіб, які отримали право на призначення субсидії, скасували купу зайвих довідок, запровадили декларативний принцип, дали можливість отримати субсидію тим, хто фактично проживає (а не тільки за "пропискою"), і т.д.

і це не тльки на папері - кількість призначених субсидій вже в рази більша, ніж в минулі роки.

реформи судів, прокуратури, боротьба з корупцією і багато іншого - так, це помітно тільки на папері. але по субсидіях - позитивні зрушення є!

Ще раз кажу-з 20 травня намагаюсь отримати результат-немає,не знаєм,дзвоніть на "гарячку",а ще краще Кулівлобу-так,позитивні зрушення є!Саме прикро,що з травня твердопаливні котли подорожчали вдвічі...Сказали б відразу-так чи ні,а не годували "завтракамі"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони на папері все "спрощують" і "покращують",а фактичних результатів нє відать!

я б не поширював "всьопропало" саме на субсидії - якраз тут є очевидні позитивні зрушення. суттєво розширено коло осіб, які отримали право на призначення субсидії, скасували купу зайвих довідок, запровадили декларативний принцип, дали можливість отримати субсидію тим, хто фактично проживає (а не тільки за "пропискою"), і т.д.

і це не тльки на папері - кількість призначених субсидій вже в рази більша, ніж в минулі роки.

реформи судів, прокуратури, боротьба з корупцією і багато іншого - так, це помітно тільки на папері. але по субсидіях - позитивні зрушення є!

Ще раз кажу-з 20 травня намагаюсь отримати результат-немає,не знаєм,дзвоніть на "гарячку",а ще краще Кулівлобу-так,позитивні зрушення є!Саме прикро,що з травня твердопаливні котли подорожчали вдвічі...Сказали б відразу-так чи ні,а не годували "завтракамі"!

а влом передзвонити на гарячу лінію?

чарівний пендель творить чудеса

буде багато скарг - або людей добавлять, або працівників поміняють

вище вже ж написали - через тиждень після дзвінка приходить відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а влом передзвонити на гарячу лінію?

не знаю, як раніше, а сьогодні я додзвонитись не зміг... Весь час автовідповідач "Вибачте, всі зайняті..."... Спробував написати на рекомендований ними сайт, так він завис на моменті "Відправити запит", і лежить досі... Не пре мені сьогодні :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а влом передзвонити на гарячу лінію?

не знаю, як раніше, а сьогодні я додзвонитись не зміг... Весь час автовідповідач "Вибачте, всі зайняті..."... Спробував написати на рекомендований ними сайт, так він завис на моменті "Відправити запит", і лежить досі... Не пре мені сьогодні :)

зараз, мабуть, всім не пре - за моїми оцінками, менше половини бажаючих звернулись вчасно, а з похолоданням ломляться всі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з похолоданням ломляться всі

ну, це природньо, і цю ситуацію мали б передбачити і збільшити кількість ліній-операторів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а влом передзвонити на гарячу лінію?

не знаю, як раніше, а сьогодні я додзвонитись не зміг... Весь час автовідповідач "Вибачте, всі зайняті..."... Спробував написати на рекомендований ними сайт, так він завис на моменті "Відправити запит", і лежить досі... Не пре мені сьогодні :)

по телефону та ж сама пісня. А Запит написав ще 12-го... Досі в стадії "Прийнятий до розгляду"... Але судячи по тому, що Запит перенаправили у Волинську ОДА, то в цій стадії, певно, він надовго...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павло Розенко на брифінгу хвалиться, що за 9 місяців цього року виплачено субсидій в 12,8 рази більше ніж в минулому за такий же період. Субсидіями вже скористалися 3,2 мільйона сімей і виплачено аж 705 млн.гривень. Ніби сума велика, але "з пісні слів не викинеш". Ось факти: 705 млн ділимо на 3,2 млн. і ділимо на 9 (місяців), тоді отримуємо 24,47 грн. отримала щомісячно кожна сім"я. Ось така арифметика і хвалитись тут нічим.

http://www.newsru.ua...naselennia.html

Жителям України у січні-вересні 2015 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 705,4 млн грн, що на 649,5 млн грн, або в 12,8 раза більше, ніж у січні-вересні 2014 року.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-вересні поточного року були призначені 3,2 млн сімей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а влом передзвонити на гарячу лінію?

не знаю, як раніше, а сьогодні я додзвонитись не зміг... Весь час автовідповідач "Вибачте, всі зайняті..."... Спробував написати на рекомендований ними сайт, так він завис на моменті "Відправити запит", і лежить досі... Не пре мені сьогодні :)

по телефону та ж сама пісня. А Запит написав ще 12-го... Досі в стадії "Прийнятий до розгляду"... Але судячи по тому, що Запит перенаправили у Волинську ОДА, то в цій стадії, певно, він надовго...

.. Нарешті є відповідь (27.10.15)... А звичайною "укрпоштою" паралельно надіслали офіційний папер і з "мокрою" печаткою.

Будинок сказали писати "індивідуальним", якщо кому цікаво (стосовно цього запитання)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хто має субсидію за жовтень буде приємно здивований. В мене до сплати за газ -735 грн.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має субсидію за жовтень буде приємно здивований. В мене до сплати за газ -735 грн.

не зрозумів... це іронія? чи що? Скільки повністю мало б бути? Скільки реально кубів намотало? Чи ми це все маєм з думок прочитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація! Подав 175 кубів газу, а нарахували субсидії в районі 220 кубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підкажіть будь ласка хто в темі... чи хто стикався...

Власник квартири Я і оплачую комун послуги я, оплату здійснюю через сайт комунал.луцьк.уа )

Прописана в квартирі тільки мама...

Щоб зробити субсидію... потрібно щоб платником обов"язково була мама?...

Бо ж подавати заяву на субсидію потрібно від імені того хто прописаний в квартирі я так розумію...

а рахунок в луцькому обчислювальному центрі на мене... відповідно всі договора і з усіма установами теж на мене (Луьцктепло луцькводоканал Волиньгаз)

Підкажіть як правильно в такому випадку робить... обов"язково переписувати усі договора усе на маму???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...