Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Усі договори про надання послуг укладені з попереднім власником. Завтра (вже сьогодні) даю гастролі переукладаю договори на нового власника.

Подивіться чи нікого не забув:

- Водоканал (холодна вода)

- Спецкомунтранс (вивіз сміття)

- ЖКП (утримання будинку)

- Луцьктепло (гаряча вода і опалення)

- Волиньгаз (газ)

- Волиньобленерго (електрика)

Кабельне і інтернет ігнорувати чи також переоформити? Які поради?

З ЖКП вже переоформив. Договір в одному кабінеті, а заява на зміну в обчислювальному центрі в другому. Цікавить чи усі надавачі послуг подають дані в обчислювальний центр самостійно, як ЖКП чи прийдеться окремо ще й туди їхати? Бо пам'ятаю як їздив в центр змінювати дані від Волиньгазу.

Я наскільки розумію будинкова книга є лише в одному екземплярі.

Не знаю чи вже знайшли відповідь, але здається в двох. Дублікат зберігається в БТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Кабельне і інтернет можна ігнорувати, тому що до комуналки це не відноситься і субсидію не оформлять. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наскільки розумію будинкова книга є лише в одному екземплярі.

Не знаю чи вже знайшли відповідь, але здається в двох. Дублікат зберігається в БТІ.

Будинкова книга видаютсья тільки в одному екземплярі. 100% В цьому році собі виписував книгу то знаю як воно робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я минулого червня купив собі авто, то виходить я на субсидію претендувати не можу? чи в липні наприклад зможу піти і попробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинкова книга видаютсья тільки в одному екземплярі. 100% В цьому році собі виписував книгу то знаю як воно робиться.

Видається так, а у них зберігається другий. Ти другий примірник міг і не бачити.

п.с. Не наполягаю, висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я минулого червня купив собі авто, то виходить я на субсидію претендувати не можу? чи в липні наприклад зможу піти і попробувати?

Купівля на протязі звітного (2014) року на суму від 50 к.гривень-отказать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Водоканал (холодна вода)

- Спецкомунтранс (вивіз сміття)

- ЖКП (утримання будинку)

- Луцьктепло (гаряча вода і опалення)

- Волиньгаз (газ)

- Волиньобленерго (електрика)

Додав до списку податкову (написав заяву в ЦОПі на довідку про доходи за 2014 рік) і обчислювальний центр в самому кінці. І пройшов цей квест рівно за 6 годин.

В ЦОПі сказали, що дитячих грошей (Допомога пo догляду за дитиною до 3 років) вони не бачать і в цій довідці їх не буде. Виникло таке питання, в декларації їх вказувати? Якщо "так", то де взнати точні суми?

Купівля на протязі звітного (2014) року на суму від 50 к.гривень-отказать

Давай пруф на джерело. В декларації сказано, що треба вказувати покупки на суму від 50 к. грн., а чи буде при цьому відмова - х.з.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦОПі сказали, що дитячих грошей (Допомога пo догляду за дитиною до 3 років) вони не бачать і в цій довідці їх не буде. Виникло таке питання, в декларації їх вказувати? Якщо "так", то де взнати точні суми?

Якщо виплата була на картку Привату, можна виписку подивитись в П24, в інших банках, думаю, теж потрібно брати виписку по рахунку.

Підкажіть, допомогу по безробіттю потрібно в декларації вказувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидія не призначається, якщо:

- будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось ключова фраза! протягом 12 місяців перед зверненням.

тобто в липні я можу сміливо йти подавати докі на субсидію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось ключова фраза! протягом 12 місяців перед зверненням.

тобто в липні я можу сміливо йти подавати докі на субсидію?

Зараз травень, а в декларації треба вказувати доходи за 2014 рік, не з травня 2014 по травень 2015, а з січня 2014 по грудень 2014. В липні тобі, мабуть, також прийдеться вказувати в декларації доходи і витрати за січень - грудень 2014 року.

Субсидія не призначається, якщо:

...

Ти так і не вказав джерело. Я не докулупуюсь, але якщо прийде відмова, то оскаржити її можна посилаючись на якийсь закон, а не на твій пост. Тому якщо щось стверджуєш в цій темі, то краще підкрипити це лінком на джерело. Ніхто не хоче повертати субсидію в подвійному розмірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти так і не вказав джерело. Я не докулупуюсь, але якщо прийде відмова, то оскаржити її можна посилаючись на якийсь закон,

тут

Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не навчалися за денною формою у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян, які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікувально-консультаційної комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку; громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і зайняті доглядом за ними; громадян, що доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 16 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку), та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як такі, що шукають роботу;

2) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, або будь-яка особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні (будинку), здає за договором у найм або в оренду житлове приміщення (будинок);

3) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні) дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлені цим Положенням норми володіння чи користування загальною площею житла.

У випадках придбання житлового приміщення (будинку) субсидія для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається не раніше ніж через рік з місяця придбання;

4) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні чи володінні їх дружин (чоловіків, неповнолітніх дітей) більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму). При цьому не враховуються транспортні засоби, які згідно із законодавством не є об’єктами оподаткування (крім тракторів на гусеничному ходу).

Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб іншого житлового приміщення (будинку) та більше ніж одного автомобіля, транспортного засобу (механізму) декларується під час подання заяви про призначення субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, мабуть ти дав посилання на старі правила непризначення субсидій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-- Сьогоднi, якщо людина здiйснює купiвлю товарiв, робiт та послуг на суму понад десять прожиткових мiнiмумiв (бiльш як 10 тисяч гривень), це не дає їй право на оформлення субсидiї. Цей "порiг" залишається? -- Нi, вiн суттєво збiльшений. Субсидiя не призначатиметься, якщо будь-хто iз зареєстрованих у житловому примiщеннi (будинку) осiб, яким нараховується плата за житлово-комунальнi послуги, протягом 12 мiсяцiв перед зверненням за призначенням субсидiї здiйснив купiвлю земельної дiлянки, квартири (будинку), автомобiля, транспортного засобу на суму, що на час купiвлi (оплати) перевищує 50-кратну величину прожиткового мiнiмуму для зазначених осiб (58 тисяч гривень). Хочу зауважити, що з травня сiм'ї, у власностi яких є бiльш нiж одна квартира (будинок), машина, також матимуть право на призначення житлової субсидiї. Але це не стосується сiмей, у складi яких будь-хто iз зареєстрованих у житловому примiщеннi (будинку) осiб, здiйснив купiвлю за попереднi 12 мiсяцiв на 58 тисяч гривень. Субсидiя також не надаватиметься, якщо пiд час вибiркового обстеження матерiально-побутових умов домогосподарства державний соцiальний iнспектор з'ясує, що будь-хто зi складу зареєстрованих у житловому примiщеннi (будинку) осiб, яким нараховується плата за житлово-комунальнi послуги, має додатковi джерела для iснування, не зазначенi в декларацiї про доходи та майно. Наприклад, здає в оренду житлове примiщення або його частину, працює без оформлення трудових вiдносин, має дохiд вiд утримання худоби, птицi тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо через півроку-рік скиглення "субсідьорів", що після приходу соціального інспектора він виявив доходи від неоформлених трудових відносин і зобов'язав заплатити двократний розмір субсидії, яка нарахувалась за цей час. А що, Сеня працює, наповнює бюджет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Субсидії в Україні отримали 200 тисяч сімей, система запрацювала – Розенко

Близько 200 українських сімей вже отримали субсидії від органів соціального захисту. Про це в четвер, 4 червня, після засідання Кабінету міністрів заявив голова міністерства Павло Розенко, передає кореспондент НБН.

«Органи соціального захисту на сьогоднішній день вже надали субсидії 200 тисяч сімей. Система субсидій реально запрацювала», – повідомив пан Розенко.

Він уточнив, що за субсидіями звернувся 1 мільйон сімей. За його словами, відмови складуть не більше 5-7%, тоді як відповідно до попереднього механізму призначення субсидій, відмови отримували 30-40% сімей.

Також за його словами, на сьогодні також розробляються варіанти ще більшого спрощення механізму надання субсидій.

Нагадаємо, з 1 травня був спрощений порядок надання субсидій на оплату послуг ЖКГ.

Як повідомляв НБН, раніше Павло Розенко заявив, що субсидії на оплату житлово-комунальних послуг оформили понад 1 млн 450 тисяч сімей.

КРУТО!!! З 1млн450тис отримали всього-навсього 200 тисяч! Населення одного Луцька! Ото спростили, то спростили!

Населення України, за останніми даними Статистики 42873583. Нехай навіть дуже грубо поділимо на 6 (типу, мама-тато-дід-баба-дві.дитини), то вийде більше 7 мільйонів сімей! А отримали лише 200 тисяч! Напевно всі остальні - мільйонери! А ми плачемось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРУТО!!! З 1млн450тис отримали всього-навсього 200 тисяч! Населення одного Луцька! Ото спростили, то спростили!

Населення України, за останніми даними Статистики 42873583. Нехай навіть дуже грубо поділимо на 6 (типу, мама-тато-дід-баба-дві.дитини), то вийде більше 7 мільйонів сімей! А отримали лише 200 тисяч! Напевно всі остальні - мільйонери! А ми плачемось!

скільки пройшло часу з початку дії нового порядку? місяць? так 200 тис. оформлених за неповний місяць субсидій це багато чи мало?

інші документи (1250 тис.) ще в розгляді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і скільки часу їх треба розглядати? Це називається "спрощено"? За те, що не платиш квартплати газовикам, водоканальщикам, електрикам ЩО маєш казати? Почекайте, бо ще розглядають? А чи дадуть, чи не дадуть - як повезе? А квартплата за той час нікуди не зникає, а тільки сумується!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже місяць чекаю,щоб тільки здати документи ,бо записаний квиточок аж на 10 число!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже місяць чекаю,щоб тільки здати документи ,бо записаний квиточок аж на 10 число!

А пошта перестала працювати??

Мама оформляла - то відправила всі документи рекомендованим з повідомленням листом!

В чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайвої мороки позбутись з оформленням,нехай краще спеціаліст гляне при мені, та відразу виправити помилку,аніж морочитись потім з пересилками,Це моя точка зору!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то здати чи глянути??

Якщо глянути - то можна і без черги. Якщо здати - то інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то здати чи глянути??

Якщо глянути - то можна і без черги. Якщо здати - то інша справа.

І те, і інше.

При здачі документів,приходите до спеціаліста, стіл якого прописаний в талончику,Тоді і виясниця,чи в потрібних місцях коми розставлені)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРУТО!!! З 1млн450тис отримали всього-навсього 200 тисяч!

А нічого дивного, механізм настільки "простий", що не всім під силу )))

Ось інформація по Волині:

«Нульовим результатом» назвали в облдержадміністрації перші підсумки з призначення субсидій при сплаті за комунальні послуги громадянам – з понад 18 тисяч заявників субсидії отримали лише 3,4 тисячі громадян.

Коментар під статтею:

Була у тих органах -всi нерви вимотали , 10 раз вiдсилали, вже нiчого не хочется.

А тепер з власного досвіду ;). Допомагала одній жіночці оформити субсидію... там ситуація не проста: квартира у власності 4 осіб, приписано 3-оє, а фактично проживає - 1 особа (але ж у нас в більшості сімей, через неможливість придбати власні квартири таких нестандартних ситуацій море).

Зауважень до заповнення декларації і заяви не було. Але оскільки, було підкреслено що питання має вирішувати комісія, то ту жіночку запросили до департаменту соц.політики. А далі почалось: або вказуєте доходи всіх прописаних, або принесіть нам довідку що ви фактично проживаєте одна (може сусіди напишуть, а може участковий). Але це ж в нас типу "спрощена система оформлення субсидій", і як би крім заяви і декларації нічого носити не треба ))). Довідку в міліції давали тиждень (начальник в горотделє в той період (початок травня) не давав дозволу на видавання таких довідок. В кінці кінців довідку все-таки видали... здавалось би все, що хотів департамент соц політики виконано (хотіли довідку - отримайте). Жіночка щаслива пішла в котрий раз до свого інспектора. На цей раз вимога була наступна: або ми Вам відмовляємо, або йдете по структурах що надають комунальні послуги знімати нарахування на осіб що фактично не проживають. Що це таке і як воно робиться 67-літній жінці детально не пояснили, я тоже з її слів не зрозуміла... Довелось йти в департамент соц.політики мені... Зайшла до інспектора (в неї вільний стіл якраз був) і офігела... все що я від неї чула: "я не можу Вам нічого сказати - в мене сотні людей, я нічого не памятаю )))" А куда йти і що робити? - ідіть і знімайте нарахування - все!

Довелось йти до їх начальника (ну це я пішла, а багато хто ж махне рукою і нічого не добється...). Тут я була приємно здивована, скажу чесно в держ установах потрапити до начальника не так то вже і просто, але в даному випадку керівник і прийняла і доступно (поки що) пояснила що потрібно робити далі. Виявляється пофіг що є лічильники на воду і на світло, всерівно треба йти з довідкою від міліції в Волиньобленерго і в Водоканал, щоб на підставі цієї довідки ці підприємства поставили відмітку що нарахування мають проводитись на 1 особу (тому що субсидія надається по нормах, а не по фактичному спрживанню). Вообщем з Волиньобленерго, Водоканалом і Спецкомунтрансом все вийшло (напевно тому що вони все рівно нараховують по лічильниках і нічого не втрачають (крім спецкомунтранса - але ж там суми мізерні), а з Волиньгазом - знов лажа. А примха Волиньгаза наступна - а дайте нам довідку, що 4-ий власник квартири (який фактично не приписаний в тій квартирі, так як вчиться в Києві і має Київську прописку) не прописаний в Вашій квартирі.... Піз...ц... Виходить якщо сваритись з Волиньгазом - то деп.соц. політики не призначить субсидію, а якщо виконати вимоги Волиньгаза - то хрєн знає де брати вже таку довідку... ЖЄК сказав що такого не видає, ЦНАП тоже. Прийшлось знову йти в горотдєл.. Прийшов участковий - опитав сусідів, і сказали чекайте поки начальник підпише. От чекаємо ще по сьогоднішній день....

Далі процедура має бути наступна: коли буде дозвіл Волиньгаза зі всіма цими бумажками потрібно йти в обчислювальний центр і вони мають зміни кількість осіб в квитанції. От коли вони знімуть (якщо знімуть, бо також різні історії чула) тоді можливо департамент соц.політики призначить субсидію (якщо знову не знайдуть нову причину для відмови). А, і це все потрібно було зробити до 05.06.2015 року. А так як ми не встигли (бо ще чекаєм відповіді з горотдєла) - то нам відмовлять. До подання заяви № 2 до 05.07.2015 року потрібно це все встигнути зробити.

Так все просто - що, немає підходящих слів :). Це жіночка на пенсії, і вона має час ходити по всіх цих установах... Заяву вислала поштою ще 3 чи 4 травня 2015 року. Сьогодні 05.06.2015 і ще нічого не вирішено.

І ще хотілось би сказати про ці довідки з горотдєла. Виявляться сусід - це сама важлива особа і саме достовірне джерело інформації (сказав сусід що живе сусідка одна - і все, маєте субсидію :) ). А ці сплєтні використовуються для призначення субсидій. Як таке можна допустити? Брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живемо по-новому.....все для людей....Скільки грошей тратять на соціальну рекламу, яку крутять по ТВ, а в результаті все робиться через одне й те саме місце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...