Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А як те, що ти не отримав, може бути твоїм доходом? ;)

по чинному на сьогодні порядку оформлення субсидій - в дохід включається вся "грязна" зарплата, яка була нарахована, незалежно від того, скільки утримань було з неї ще зроблено (те, що "ти не отримуєш" з нарахованої ЗП - ПДФО, ЄСВ, і ВЗ).

з 1.05.2015р. в дохід для розрахунку субсидії включається "грязна" ЗП за мінусом утриманого ПДФО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Питання - з з/п вираховується три різних податки... В декларації про доходи подається "чиста" з/п, чи тільки за мінусом податку з фізосіб ?

З загальної суми ЗП, підприємство платить ЄСВ, а ми платимо пдфо, ЄСВ (3,6%) і ВЗ.

Логічно було б показувати в свій дохід - те що ти реально отримав на руки. Але це не в нашій країні ))).

Якщо читати інструкцію - то дійсно виходить що потрібно від загальної нарахованої ЗП (грязної) відняти пдфо...

Ну от і я про те... :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала що декларацію заповнює особа на яку відкрито особовий рахунок по сплаті ком. послуг. Знаю що цю особу міняють в обчислювальному центрі на Ковельській, а там обов'язково потрібно мати з собою будинкову книгу ну і договора з водоканалом, газом, енерго і т.д.

Я наскільки розумію будинкова книга є лише в одному екземплярі. І в мене таке тупе питання. Що робити якщо є фактично 3 власника в квартирі (які між собою не спілкуються). Вообщем як зробити щоб будинковіі книги були у всіх?

Проблема така: будинкова книга в особи, яка зараз закордоном (не відомо наскільки і не відомо де), а інші власники нічого не можуть зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нема штрафів за неоплачену комуналку, то краще на ці гроші купувати долари, й не платити, а коли почнуть щемити, то піти заплатити.

Нехай ті уроди побачать що в людей просто реально нема грошей на оплату, а то щемлять як можуть, це реальне знущання над людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала що декларацію заповнює особа на яку відкрито особовий рахунок по сплаті ком. послуг. Знаю що цю особу міняють в обчислювальному центрі на Ковельській, а там обов'язково потрібно мати з собою будинкову книгу ну і договора з водоканалом, газом, енерго і т.д.

Я наскільки розумію будинкова книга є лише в одному екземплярі. І в мене таке тупе питання. Що робити якщо є фактично 3 власника в квартирі (які між собою не спілкуються). Вообщем як зробити щоб будинковіі книги були у всіх?

Проблема така: будинкова книга в особи, яка зараз закордоном (не відомо наскільки і не відомо де), а інші власники нічого не можуть зробити...

Якщо в обчислювальний центр (ОЦ) приходить особа, яка має правовстановлюючі документи на житло (витяг з реєстру прав власності, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування, спадщина і т.д.) і має укладені договори з Луцьктепло, Волиньобленерго і Волиньгаз на ту ж особу - то домова книга їм (ОЦ) не дуже то й потрібна.

На усіх - три домові книги бути не можуть, може бути тільки одна на трьох співвласників )))

Мене більше цікавить питання, як буде з особовим рахунком і орендарем житла при призначенні субсидії, чи не буде це тільки декларацією від влади про те, що орендарі мають право на субсидію (як, наприклад, з пропискою в дачних будинках - право є, механізмів реалізації досі немає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене більше цікавить питання, як буде з особовим рахунком і орендарем житла при призначенні субсидії, чи не буде це тільки декларацією від влади про те, що орендарі мають право на субсидію (як, наприклад, з пропискою в дачних будинках - право є, механізмів реалізації досі немає).

ну якщо Ви офіційно орендуєте квартиру, сплачуєте орендну плату на розрахунковий рахунок орендодавця, є договір оренди, а орендодавець по цьому доходу від здавання в оренду сплачує податки - то проблем не буде. В іншому ж випадку - нічого не вийде ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок субсидій, це ще одна корупційна схема, може промтіше людям вирівняти пенсії, та зарплати, створити нові місця робочі, чим вираховувати те, що в принципі не вираховується ніяк, Кролік тільки очі всім замилює тими субсидіями.

Може нехай всім тим, в кого нема лічильників безкоштовно ставили б їх, а ціну за них частково включили б в комуналку. І коли зимою не достатня температцра тепла в квартирі, ціна б за опалення не знімалась, а то зимою гріють всіх собак на вулиці. А в квартирах дубарь, тоді б гроші йшли на модернізацію, а не в кишені грязноруких чинуш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в обчислювальний центр (ОЦ) приходить особа, яка має правовстановлюючі документи на житло (витяг з реєстру прав власності, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування, спадщина і т.д.) і має укладені договори з Луцьктепло, Волиньобленерго і Волиньгаз на ту ж особу - то домова книга їм (ОЦ) не дуже то й потрібна.

На усіх - три домові книги бути не можуть, може бути тільки одна на трьох співвласників )))

особа, яка прийде в ОЦ, має лише документи на свою частку, а не на всю квартиру, а укладені договори всі і особовий рахунок відкритий на особу що вже померла... а для того щоб змінити це необхідно будинкову книгу, якої немає... Замкнуте коло.

А якщо написати кудись заяву про те що будинкова книга втрачена? Хто знає яка процедура далі? Оформлять нову книгу без фактичної присутності всіх співвласників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нема штрафів за неоплачену комуналку, то краще на ці гроші купувати долари, й не платити, а коли почнуть щемити, то піти заплатити.

Нехай ті уроди побачать що в людей просто реально нема грошей на оплату, а то щемлять як можуть, це реальне знущання над людьми.

я тут собі "прикинув" - якщо я прописаний тільки з неповнолітньою дитиною, то при документованому сьогоднішньому доході і при сьогоднішніх тарифах - в мене вже є право на пару гривень субсидії. при відвищенні вартості опалення - якщо мені дадуть субсидію, то мої витрати на комуналку не зростуть, а зменшаться. я не розцінюю це як знущання, швидше навпаки ))) звісно, що ситуації бувають різні - я можу бути підприємцем зі сплатою єдиного податку, коли вся виручка рахується як чистий дохід, і т.п.

і щодо валюти я не згідний. в 2009-му гривня укріпилась з "9" до "8", в 2008-му з "5.05" до "4.5", в 2015 з "35" до "23" (тут беру курси валютчиків) - можна доволі невдало потрапити як на момент входу у валюту, так і на вихід з неї. валютні качелі - це можливість заробити для організаторів, а не всіх учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в обчислювальний центр (ОЦ) приходить особа, яка має правовстановлюючі документи на житло (витяг з реєстру прав власності, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування, спадщина і т.д.) і має укладені договори з Луцьктепло, Волиньобленерго і Волиньгаз на ту ж особу - то домова книга їм (ОЦ) не дуже то й потрібна.

На усіх - три домові книги бути не можуть, може бути тільки одна на трьох співвласників )))

особа, яка прийде в ОЦ, має лише документи на свою частку, а не на всю квартиру, а укладені договори всі і особовий рахунок відкритий на особу що вже померла... а для того щоб змінити це необхідно будинкову книгу, якої немає... Замкнуте коло.

А якщо написати кудись заяву про те що будинкова книга втрачена? Хто знає яка процедура далі? Оформлять нову книгу без фактичної присутності всіх співвласників?

поки все впирається не в будинкову книгу, а в договори з постачальниками ком.послуг. Спочатку треба укласти нові договори, а вже з договорами йти в ОЦ (мінімальний набір я написав; в мене договір з ЖЕКом не вимагали, хоча теоретично могли б).

тепер два факти. 1) домові книги вже фактично втратили чинність - робити їх не обов'язково, бо вже є реєстр прописаних осіб (наприклад, через ЦНАП); 2) я в ОЦ не показував домової книги взагалі (ні старої, яка вже втратила чинність, ні нової, якої я ще не зробив).

Домова книга - показує проживаючих. Основні документи - це техпаспорт (новий!) і свідоцтво про право власності (чи витяг з реєстру). Звісно, що можна і зараз піти в БТІ і запитати, яка процедура відновлення домової книги, і зробити нову. Теоретично - можуть зробити і без присутності всіх співвласників, адже в нову книгу вони все-одно впишуть всіх співвласників, а не тільки заявника. Але гарантувати не буду - не знаю, яка в них там зараз практика з цього питання.

Щодо ситуації. Я б для початку пішов у Волиньобленерго з документами на свою частку і спробував переоформити договір на себе. Якщо успішно - то в "газ" і "тепло" (при потребі - тиснути тим, що "світло" договір вже переоформили), і з договорами - в ОЦ. Якщо "світло" відмовляється - пробувати переоформити "газ" або "тепло" - щоб хоч один договір мати на руках. А тоді вже легше говорити і з іншими постачальниками, і з ОЦ (хоча якщо всі договора будуть на руках - то 99.9% ОЦ без проблем перепише прізвище в квитанції з наступного місяця).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid,

ок, спробуєм. Але я сама звонила десь 8 чи 9 квітня в ОЦ - там сказали будинкова книга - обовязково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid,

ок, спробуєм. Але я сама звонила десь 8 чи 9 квітня в ОЦ - там сказали будинкова книга - обовязково.

Без будинкової книги нічого не вийде. Сама не так давно все оформляла, скрізь просять будинкову книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, щось змінилось. Минулого року робив переоформлення. Прийшов в ОЦ з правовстановлюючими документами. Мене послали за договорами на світло, газ, тепло. Договір на газопостачання в мене був, зробив на світло, на Луцьктепло мене послали прийти через місяць. Я не став чекати місяць, в той же день знову пішов в ОЦ, і з двома договорами і правовстановлюючими переоформив прізвище в квитанції. Нової будинкової книги в мене не було. Але це було минулого року.

Можливо, зараз запитують будинкову книгу, щоб бачити кількість прописаних в квартирі, адже при призначенні субсидії будуть враховуватись доходи всіх прописаних в квартирі.

І ще. Коли вимагають щось, чого в мене немає - я прошу письмову відмову. Частенько спрацьовує - її не хочуть давати, бо треба зазначити причину, а далеко не кожен бюрократ вміє знайти першоджерела.

І щось мені інтуїція підказує, що першооснова тут - це особові рахунки в кожного постачальника ком.послуг, а функція ОЦ - тільки звести все до купи. На третій сторінці в зразках заповнення - різні номери особових рахунків для різних організацій. Тому мені доведеться все-таки укласти договора на своє ім'я і з ЖЕКом, і з Водоканалом, і на вивіз сміття... Теоретично - будь-яка неточність (невірний №ос.рах., договір на старе прізвище) можуть бути причиною відмови в субсидії чи вимоги повернути вже призначену субсидію. Хоча якщо всі доходи в декларації були показані вірно, то "старе" прізвище не призводить до збитків держави.

Треба буде погуглити ще про особові рахунки.

Бо в аспекті оренди мені цікаво - особові рахунки залишаться на власнику, чи орендарю доведеться переоформляти всі договора на себе на час дії договору оренди, щоб отримати субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, хтось уже заповнював той бланк? Все вийшло з першого разу?

Так, Мене звати Арсен!

http://censor.net.ua...nyuk_zapolnyaet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, хтось уже заповнював той бланк? Все вийшло з першого разу?

вище Natalia Blagovirna писала, що вже подавала декларацію, і що її завернули на травень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не згодний з інфою з цього "источника". Заробітну плату необхідно брати за мінусом податку з доходів і ніякого військового збору і ЄСВ "приплітати" сюди не потрібно. Звірятимуть з 1Дф. Кумедно також читати про 3 довідки за годину. Нещасний бухгвлтер котрий 20 хв. на одну довідку витрачає.

В "джерелі" сказано те ж саме, тільки іншими словами - в дохід включається ЗП, отримана на руки, плюс ЄСВ і ВЗ. Хоча в порядку надання написано - вся нарахована ЗП за вирахуванням ПДФО. Математично - це одне й те ж.

Мені стаття не сподобалась тим, що "експертом" покликали Охрененка.

І по тексту - написано, що особовий рахунок - єдиний, а в зразку в цій темі вище - були різні ОР для різних постачальників ком.послуг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Мені стаття не сподобалась тим, що "експертом" покликали Охрененка.

І по тексту - написано, що особовий рахунок - єдиний, а в зразку в цій темі вище - були різні ОР для різних постачальників ком.послуг

з цим погоджуюсь

...

Заробітну плату необхідно брати за мінусом податку з доходів і ніякого військового збору і ЄСВ "приплітати" сюди не потрібно. Звірятимуть з 1Дф. К

приплітати не потрібно, воно саме приплітеться ;). Ми про суть складових доходу говоримо: зп нарах-пдфо = зп на руки+єсв+вз

Кумедно також читати про 3 довідки за годину. Нещасний бухгвлтер котрий 20 хв. на одну довідку витрачає.

а це не кумедно, більшість бухгалтерів поняття не має як та довідка має виглядати і що там виділяти а що ні (так як в очі інструкції не бачили), за які періоди і т.д. і т.п. Так що нічого смішного немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонуси від Приватбанку, що нараховані за розрахунок в магазині кредитною карткою також в прибуток вносяться ???

Якщо на картку закинули гроші за щось (наприклад за продаж товару якогось) - це також прибуток ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, досить флудити! По теперішним субсидіям самі соцслужби ще не роздуплились! І толку, що ви тут фантазії розводите. Прийде травень, от тоді може що й стане прояснюватись. А поки - то все лише домисли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонуси від Приватбанку, що нараховані за розрахунок в магазині кредитною карткою також в прибуток вносяться ???

Це декларується як знижка при покупці - і не мало б бути доходом. Хоча насправді Приват монетизує ці знижки - списує з карти всю суму покупки, а суму "знижки" закидає на бонусний рахунок, з якого можна повноцінно розрахуватись в магазинах-партнерах програми. За економічним змістом - це не мало б включатись в дохід. Теоретично - можуть бути клопоти з цим. Практично, імхо, ризики на порядок нижчі, ніж приховування процентних доходів по депозитах.

Якщо на картку закинули гроші за щось (наприклад за продаж товару якогось) - це також прибуток ???

В розумінні Податкового кодексу - так, це дохід від продажу рухомого майна, і підлягає оподаткуванню (і тут нікого не хвилює, що усб-флешку на 2Гб було придбано колись за 65грн., а зараз її можна продати хіба за 30грн. - застосовується ставка податку до всієї суми виручки, тобто 30грн.; по телефонах чи компах ще більші "збитки"). Почитати можна, наприклад, такі матеріали: http://tc.asta.edu.ua/dkpku/komentar/4_s173/index_2.htm

При призначенні субсидій - за чинним на сьогодні Порядком, інші доходи, які підлягають оподаткуванню (ПДФО, наприклад) - включаються в загальний дохід при нарахування субсидії. Діюча на сьогодні Методика обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги

з 01.05.2015р. - посилання на цю методику з тексту Положення про призначення субсидій - прибрали. Але, швидше за все, нею будуть користуватись і далі.

Що цікаво. Згідно з цією Методикою, в дохід включаються "інші доходи, які підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства". До літа минулого року, доходи по депозитах не оподатковувались. І в методиці про ці доходи ні слова. Тому їх (%%) цілком законно можна було не враховувати при призначенні субсидій.

народ, досить флудити! По теперішним субсидіям самі соцслужби ще не роздуплились! І толку, що ви тут фантазії розводите. Прийде травень, от тоді може що й стане прояснюватись. А поки - то все лише домисли.

До "прояснень" соцслужб тако треба бути готовим. Щоб, наприклад, бути готовим відстоювати свої права, якщо соцслужби їх будуть десь порушувати. Пора будувати громадянське суспільство, а не тільки чекати, поки держ.органи будуть "роздуплятись".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поки - то все лише домисли.

просто ці домисли можуть вартувати подвійної суми наданих субсидій про що зазначено внизу декларації, а так як у нас законодавство фіскалізовано і будь-яка (навіть незначна) помилка вважається крадіжкою грошей із бюджету, то можуть ще і життя попортити судовими справами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, досить флудити! По теперішним субсидіям самі соцслужби ще не роздуплились! І толку, що ви тут фантазії розводите. Прийде травень, от тоді може що й стане прояснюватись. А поки - то все лише домисли.

ну якби, це вже не зовсім фантазії і домисли: в людей є бланки на руках, люди вже йдуть беруть довідки за 2014 рік (які і пізніше будуть актуальними). Так що процес пішов )))

...При оформленні субсидій на воду та водовідведення в номері особового рахунку вказувати прочерк.

також сьогодні чула від колеги, яка ходила по субсидіях консультуватись, що в полях для номерів особових рахунків (в розрізі послуг) не вказувати нічого (ну це поки що чутки :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Це була конкретна відповідь відповідального працівника водоканалу на запитання про номер особового рахунку для заповнення декларації про призначення субсидії.

Та я зрозуміла. Мій коментар щодо чуток, стосувався мого повідомлення, а не Вашого.

І тоді до Вас питання, а той відповідальний працівник водоканалу буде нести якусь відповідальність у випадку якщо Мінсоцполітики (чи кому там іншому) не сподабається як заповнена декларація з його слів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...