Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хто знає де зараз видають довідки про склад сімї / інформацію про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб? І що для цього потрібно (які документи)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

ЖЕК на основі домової книги

блін, домової книги немає.... є свідоцтво про право власності. Хто знає якісь нормативно-правові документи що ЖЕК має видавати такі довідки саме при пред'явлені домової книги? І по якій формі видаються такі довідки?

В мене є 2 зразки:

1-ий Затверджений Наказом Мінсоцполітики від 22.07.2003 №204 (але така довідка видається лише для пред'явлення до органу праці та соціального захисту населення).

2-ий Додаток 1 до рішення виконкому Луцької ради від 27.06.2007 №421-1 - не можу знайти це рішення... :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто знає, на яку адресу в Луцьку потрібно відсилати рекомендованим(?) листом папери на субсидію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає де зараз видають довідки про склад сімї / інформацію про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб?

а для чого потрібна така довідка? Хто її вимагає?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого потрібна така довідка? Хто її вимагає?

Ви не повірите .... Волиньгаз :)

Дали 2 зразка (я вище перелічила): по 1-му тут без проблем, тут відразу зрозуміло що Волиньгаз не має права вимагати довідку яка надається в органи Мінсоцполітики).

А от по 2-му зразку, я ще не знайшла чи вони мають право таке вимагати. Для цього треба почитати рішення міської ради (яким затверджений зразок довідки), яке я не можу знайти.

Підкажіть, хто знає, на яку адресу в Луцьку потрібно відсилати рекомендованим(?) листом папери на субсидію?

Департамент соціальної політики виконкому Луцької міської ради

Пр-т Волі, 4А

м.Луцьк

Волинська область, 43025

(0332) 28-41-61

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого потрібна така довідка? Хто її вимагає?

Це для себе. Усі довідки, насправді, для себе. Ніхто ніяких довідок не має права вимагати!

Просто, коли потім, колись, дадуть субсидію. А дадуть її усім охочим (бо це вигідно (саме так - вигідно державі)). Коли дадуть субсидію. то почнуть перевіряти.

І коли (не якщо) виясниться, що хтось подав не достовірні дані, що буде?? Правильно - штраф у розмірі субсидія*2. І перевіряти почнуть десь через 6-12 місяців. Щоб більше збрити.

Так от довідки для того, щоб потім можна було оце "збрити" оскаржити в суді. Тому як декларація заповнялася згідно офіційних даних, документів, довідок і т.д.

І в суді це буде доказом чесності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого потрібна така довідка? Хто її вимагає?

Це для себе. Усі довідки, насправді, для себе. Ніхто ніяких довідок не має права вимагати!

Знаєте, Яценюка я теж чула, а Ви спробуйте на практиці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, Яценюка я теж чула, а Ви спробуйте на практиці ;)

Спробували. Вийшло.

телефонували (як сказали "вибірково") з міськради (соцполітики) і перевіряли дані.

апд.

Хоча принципово довідки зібрали усі що тра і не тра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... почнуть перевіряти. І коли (не якщо) виясниться, що хтось подав не достовірні дані, ...

а які саме "дані" є достовірними? Я вже раніше озвучував запитання на цю тему

:) Та я ж кажу, що вони самі ще нічого толком не знають :) Наприклад, як в ЗАЯВІ, так і в ДЕКДАРАЦІЇ всюди фігурує текст "особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку"... Як це розуміти? Зареєстровані АБО фактично проживають? Чи зареєстровані І фактично проживають? Особливо конкретно це стосується ДЕКЛАРАЦІЇ! Чиї доходи туди включати? Наприклад, я живу у дружини "в приймаках", а прописаний лишився в матері. Мені з моїми доходами куди? До красивих чи до розумних? А наприклад, я не прописаний в дружини і так би мовити розбіглися, проте не розведені, тоді як? Вона має вказувати мою зарплату чи ні? І навпаки, якщо лишився прописаний в дружини, але з нею не живу і ще не розведені...? :) А про оренду - а, наприклад, якщо власник орендованої квартири в Україні не проживає, тоді як? І хто перевірить, скільки осіб ФАКТИЧНО проживає в тій квартирі? Короче, запитань і нюансів ще буде море вилазити у людей, але поки ті соціальщики навіть на поверхневі запитання відповідей не мають...

досі відповіді я так і не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробували. Вийшло.

Ну Вітаю!, Вам повезло, на відміну від інших.... Але ж я писала що не у всіх сімей все так гарно складається (це я про родинні відносини, про проблеми з документами через бюрократію, про забезпеченість житловою площею і т.д.) Про мій випадок я писала в пості № 179

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досі відповіді я так і не знайшов...

Прикол в тому, що можна бути пропиисаним і не проживати. Тоді субсидію дають. Але тоді потрібно довідку від сусідів і участкового, що це дійсно так і вони засвідчують цей факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОМУ потрібно??? Якщо таку довідку вимагає соцслужба, то це НЕЗАКОННО! А як їм таку довідку потрібно, то нехай би самі і брали таку довідку в сусідів та участкового, а не я маю доводити, що не верблюд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОМУ потрібно???

Тому хто оформляє субсидію. Принаймні зробити таку довідку в його інтересах. Сам в аналогічній ситуації. Жодних проблем з її оформленням у мене не виникло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я радий за тебе, але не у всіх так просто. А "для себе", то для себе. Не потрібно видавати надумане за мусове. "Для себе" хто собі хоче, то нехай хоч десять різних довідок збирає, то його власний мазохізм. А для СУБСИДІЇ така довідка НЕ ПОТРІБНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут сам чорт ногу зломить. Взагалі, як на мене. субсидії повинні видаватися окремій людині. Вона показує свої доходи та витрати і на підставі цих даних отримує чи не отримує субсидію. Але це звичайно ідеал. Мрії, а не реальність :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по "Фактах ICTV" показували трішки стан справ і Луцьку... Субсидії поки отримали лише 10% від заявників...

Відео випуску ще поки в інеті не знайшов, але попалось інше

"Штраф за субсидии? "

http://youtu.be/nZkultXvXmU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібно вносити обов'язковий платіж за гарячу воду, якщо вона відключена і споживання нульове? Якщо його не внести - що буде з субсидією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібно вносити обов'язковий платіж за гарячу воду, якщо вона відключена і споживання нульове? Якщо його не внести - що буде з субсидією?

Що за обов'язковий платіж? В вас вже є субсидія? Отримуєте "стару" субсидію чи вже по новим правилам отримали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов'язковий платіж був у старій субсидії. Зараз стару субсидію перенесли на новий період. Хочу заплатити перший раз з новою субсидією, але не знаю чи є обов'язковий платіж, бо на сайті komunal.lutsk.ua не показують розмір обов'язкового платежу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яценюк пообіцяв не штрафувати за неправильно оформлені субсидії

Штрафів за неправильно оформлені документи при субсидії не буде. Про це в неділю, 28 червня, в програмі «10 хвилин з прем'єр-міністром» заявив глава українського уряду Арсеній Яценюк.

«Ніяких штрафів не буде за те, що декларація заповнена неправильно. Ми не будемо штрафувати бідних людей, які, можливо, допустили арифметичну помилку», – заявив пан Яценюк.

Крім цього, він додав, що Кабмін не вимагає вносити до декларації дані про суми доходів при подачі заяви на отримання субсидій.

Також прем'єр підкреслив, що уряд розширив повноваження органів місцевої влади при вирішенні спірних питань при призначенні субсидій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабмін не вимагає вносити до декларації дані про суми доходів при подачі заяви на отримання субсидій.

ню-ню...

а шо ж туди вносити? вартість газу вони й самі знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) тільки це не я сказав, а Яйценюк. Я й сам не зрозумів, що це воно таке зморозило...

Мож це журналісти неправильно його перецитували?... бо відеоінтерв'ю я не дивився... мене від нього верне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди ,а звідки ви знаєте скілкьи ви заробили за 2014 рік? ящо в мене в сім"ї людина за рік змінила штук 5 роботодавців, як все це зібрати до купи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди ,а звідки ви знаєте скілкьи ви заробили за 2014 рік? ящо в мене в сім"ї людина за рік змінила штук 5 роботодавців, як все це зібрати до купи?

можна взяти довідку в податковій - вище в темі написано()

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...