Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

Стоп. А що в 1с блокують? Доступ до хмарного 1с? Чи онлайн оновлення\підтримку?

Заборонити доступ до ВК це одне, а заборонити використання 1с, в якій працює більшість компаній, за яке заплачено немалі кошти, при цьому не розробивши механізм переходу на щось інше - це інше. Хоча не чув про якісь санкції щодо тих, хто викристовуватиме 1с, Вк,ОК..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
37 минут назад, vaz75 сказал:

Стоп. А що в 1с блокують? Доступ до хмарного 1с? Чи онлайн оновлення\підтримку?

Заборонити доступ до ВК це одне, а заборонити використання 1с, в якій працює більшість компаній, за яке заплачено немалі кошти, при цьому не розробивши механізм переходу на щось інше - це інше. Хоча не чув про якісь санкції щодо тих, хто викристовуватиме 1с, Вк,ОК..

http://24tv.ua/ru/zapret_1s_v_ukraine_chem_zamenit_programmu_n818691

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборонити 1С  - це подарувати геморою і витрат цілим десяткам сотень підприємств і підприємствам.

Саме цікаве, що податкова колись приймала звіти ТІЛЬКИ з 1С.

 

ото я уявляю, скільки під це діло бабла "освоять". 

мдя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dj_design сказал:
Цитата

 В частности, представитель СБУ Юлия Лапунина отметила, что они не смогут запретить использование 1С частному бизнесу. Зато для использования в госструктурах Украины этот программный продукт недопустим.

Тоді якого х.. ДЕРЖАВНИЙ ПриватБанк продає 1с-онлайнпродукт?

Зрада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переписка з Приват-консультантом

default-user-new.png
Як має працювати далі ваш 1с-онлайн в звязку із забороную 1с-продуктів в Україні РНБО?
11:18
 
Борисов Євгеній
З інформацією з даного питання рекомендую ознайомитися за посиланням http://1c.ua/ua/news/detail/633399/
11:22
 
Борисов Євгеній

тобто, програма продовжує працювати далі в штатному режимі

 

Цитата
Цитата

Інформуємо наших користувачів про те, що використання програмних продуктів 1С:Підприємство повністю відповідає чинному законодавству України.

Указ Президента України №133 / 2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" стосується тільки окремих юридичних осіб.

Програма 1С:Підприємство повністю працездатна, технічна підтримка працює у штатному режимі, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.

Партнери 1С:Франчайзі продовжують надавати послуги з оновлення продуктів і інформаційно-технологічної підтримки користувачів програмних продуктів 1С:Підприємства.

Користувачі можуть отримати консультації щодо роботи рішень 1С:Підприємства як телефоном, так й електронною поштою.

http://1c.ua/ua/news/detail/633399/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vitalik911 сказано:

В мене досі все працює) Люблю свого провайдера)

Хтось скаже - а яка різниця, все рівно заблочать.

Насправді це велике діло, тому що не буде різкого одномоментного скачка нагрузки (або хоча б він буде набагато менший), і є надія що той же VPN від Опери продовжить працювати для українців. Те саме стосується і інших сервісів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden

 

більшість користувачів вк незнають що таке VPN...  вже мовчу поміняти DNS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

більшість користувачів вк незнають що таке VPN...  вже мовчу поміняти DNS

А зміна ДНС хоч в когось працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

@snouden

 

більшість користувачів вк незнають що таке VPN...  вже мовчу поміняти DNS

Хто не знає тому поможуть, як я зробив

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vaz75 сказано:

Переписка з Приват-консультантом

default-user-new.png
Як має працювати далі ваш 1с-онлайн в звязку із забороную 1с-продуктів в Україні РНБО?
11:18
 
Борисов Євгеній
З інформацією з даного питання рекомендую ознайомитися за посиланням http://1c.ua/ua/news/detail/633399/
11:22
 
Борисов Євгеній

тобто, програма продовжує працювати далі в штатному режимі

 

 

 

 

Наскільки я знаю, санкцій проти програми не вводили, вводили санкції, на російський бізнес, який продавав 1С в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А зміна ДНС хоч в когось працює?

 

в мене все працює і так, що на мобільному що на ПК, нічого не робив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rozetka молодці, спочатку зробили україномовний інтерфейс. А зараз:

 

 
Цитувати

 

Срочно рекомендуем 
заменить email адрес на Rozetka
 

Указ Президента Украины "Про решение Рады национальной безопасности и обороны Украины "Про применение персональних специальных экономических и других ограничивающих мер (санкций)"вступил в действие. Некоторые операторы уже начали его выполнять, закрывая доступ для своих клиентов к ресурсам Mail.ru и Yandex.

Рекомендуем заменить адрес электронной почты [email protected] в личном кабинете для того чтобы не потерять аккаунт и историю заказов.

Из нашего опыта, надежными и удобными сервисами почты являются: Gmail, Ukr.Net, YahooMail

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Oli сказал:

 

в мене все працює і так, що на мобільному що на ПК, нічого не робив...

"І так" в багатьох працює, але ж це тимчасово. Мене цікавить саме зміна ДНС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синхронизация через Cloud mail.ru теперь не работает. Кто знает как решить траблу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, gen552 сказал:

Синхронизация через Cloud mail.ru теперь не работает. Кто знает как решить траблу?

відмовитись від .сру і буде вам щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.05.2017 at 1:50 PM, Zevs_Isver said:

без 1Ц є життя можливе, щоб там не розповідали маркетоїди

 

просто не надто хотілось шукати альтернативи,

скачав собі 1Ц і маєш

звичайно. І без телефонів і комп'ютерів можливе.

 

Ручка, папір, "счеты" aka рахівниця - вот єта всьо )

 

Просто не варто забувати, що з 2014 року на Росію жодних не пішло платежів по 1С. Принаймні так стверджується на прес-конференції франчайзі. Так що не зовсім ясно, на який же економічний ефект від санкцій розраховували наші посадовці. А от те, що український бізнес зараз тричі подумає, чи легалізовуватись, чи ще посидіти в тіні - то це точно ВЖЕ відбувається... Самі себе в плані боротьби із нелегальним софтом відкинули на пару років назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.05.2017 at 13:50, Zevs_Isver сказал:

без 1Ц є життя можливе, щоб там не розповідали маркетоїди

 

просто не надто хотілось шукати альтернативи,

скачав собі 1Ц і маєш

От іноді я читаю твої пости такого плану, і мені здається, що пишеш ти так, по-приколу, не думаючи зовсім.

От уяви собі таку компанію, накшталт Нової Пошти, де в кожному місті стоїть як мінімум одна ліцензійна робоча станція. Скільки коштує ліцензія на одне робоче місце тобі ж не треба казати. А тепер уяви як цю всю махіну перевести з "бухти барахти" на якийсь маловідомий український ресурс? Ще й без відриву від виробництва? Ти уявляєш який треба мати фінансовий і адміністративний ресурс, щоб це втілити в життя. А ще персонал навчити. устаканити збої. Це пздц.

Якщо б хотіли "прикрити 1с" (а я чомусь впевнений, що це робиться лише з комерційної вигоди комусь, хто має типу замінника 1с під "патріотичними прапорами"), це б мало робитися заздалегіть і з підготовленою, протестованою заміною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

От іноді я читаю твої пости такого плану, і мені здається, що пишеш ти так, по-приколу, не думаючи зовсім.

От уяви собі таку компанію, накшталт Нової Пошти, де в кожному місті стоїть як мінімум одна ліцензійна робоча станція. Скільки коштує ліцензія на одне робоче місце тобі ж не треба казати. А тепер уяви як цю всю махіну перевести з "бухти барахти" на якийсь маловідомий український ресурс? Ще й без відриву від виробництва? Ти уявляєш який треба мати фінансовий і адміністративний ресурс, щоб це втілити в життя. А ще персонал навчити. устаканити збої. Це пздц.

Якщо б хотіли "прикрити 1с" (а я чомусь впевнений, що це робиться лише з комерційної вигоди комусь, хто має типу замінника 1с під "патріотичними прапорами"), це б мало робитися заздалегіть і з підготовленою, протестованою заміною.

 

а навіщо все так одразу переводити? Працюйте собі в тому що є. Вам же в Приваті відповіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

а навіщо все так одразу переводити? Працюйте собі в тому що є. Вам же в Приваті відповіли.

Та мені фіолетово.Я можу і без 1с працювать. Але, те що відповіли в ПБ ніяк не збігається з тим, що каже речник СБУ. В нашій супердержаві "руки і ноги" не синхронізовані. Можемо нарватися на рейдерство під предлогом "користування забороненим ПЗ, фінансування тероризму". Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую цілу низку перевірок держ-підприємств на приклад використовування 1С продукції!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, vaz75 сказано:

Та мені фіолетово.Я можу і без 1с працювать. Але, те що відповіли в ПБ ніяк не збігається з тим, що каже речник СБУ. В нашій супердержаві "руки і ноги" не синхронізовані. Можемо нарватися на рейдерство під предлогом "користування забороненим ПЗ, фінансування тероризму". Нє?

 

Речник СБУ каже цей рік працюйте в 1С всі:  держструктури і приватні.

 

Цитувати

Що стосується державних структур, то Лапутіна зазначила наступне: “Цей фіскальний рік ми завершуємо в діючому режимі, тому що пройшли тендери. В наступному фіскальному році ця компанія (“1С” – ред.) не зможе брати участь у тендерах і відповідно працювати на цьому ринку”.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zheny@ сказал:

Вангую цілу низку перевірок держ-підприємств на приклад використовування 1С продукції!

 

19 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Речник СБУ каже цей рік працюйте в 1С всі:  держструктури і приватні.

Цитата

Що стосується державних структур, то Лапутіна зазначила наступне: “Цей фіскальний рік ми завершуємо в діючому режимі, тому що пройшли тендери. В наступному фіскальному році ця компанія (“1С” – ред.) не зможе брати участь у тендерах і відповідно працювати на цьому ринку”.

 

Все @Zheny@, відбій вангувати :)

Речниця сказали "живітє пока"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...