Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

https://www.facebook...59309990810035 Приєднайся -вийди з вк,ок,рос.електронок.Перешли друзям,скинь на форуми,в групах.Як видалити свою сторінку з ок:Изменить свои настройки,внизу-Регламент,Отказаться от услуг.З вк:Мои настройки, Вы можете удалить свою страницу.

Vkontakte_stop_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я й так туди нічого не кладу вже роки 3. Просто це залишився на сьогодні єдиний контакт з багатьма старими знайомими, однокласниками, одногрупниками :)

В чому логіка відмови саме від парашинської компанії. Не думаю що наша акція знизить рівень капіталізації компанії.

Є якісь реальні факти про використання мережі для визначення місця перебування людей чи слідкування за ними через мобільні гаджети?

Поки знаю що через контакт СБУ знаходить компромати на рос солдат. Хоча і на наших можливо там є що порити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз так, щойно видалив. Треба починати собою займатися, а не просижувати свій час вконтакті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Дупма прийняла славнозвісний закон змінив свої данні та видалився з Однокласників і ВК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже більше року,як видалив обидва аккаунти з ок та вк!

І життя моє на цьому не зупинилось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мать його за ногу :)

Ваша страница удалена.

При необходимости Вы сможете востановить до 9 августа 2015 в 19:45.

Ще потримають мої дані, нашо воно їм :)

Для щойно вирішивших видалитися пропоную конкурс на саму веселу причину (заодно і тему оживим)

Я написав: Міх хомяк почав слати похабні фото і відео моїм подругам, я змушений видалити цю сторінку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо виходити, якщо патріотичніше буде створювати чим побільше найрізноманітніших Українських патріотичних груп, а росіянам у всіх їхніх групах - максимально показувати (з усіма доказами) як їхня нинішня влада тримає їх за допомогою ЗМІ, за стадо тупих баранів... і просто "стіптися" з їхньої тупості і їхнього брехливого телебачення!

Звичайно, більшість таких тем і повідомлень буде видалятися, але якщо Українці почути робити це масово, то вони (російські спецслужби) просто не будуть встигали це все стирати і певна інформація все-таки дійде в голови росіян.

В общім, їхню ж зброю - повернути проти них!

Так що, порекомендую, і буде набагато краще - розсилати іменно такі заклики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який смисл видалятися с ВК? Це лише один зі зручних засобів спілкування і деколи доступ до цікавої інформації, не більше.

А патріотизм, він трошки не так повинен проявлятися, ну не в інтернетах це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, краще просто не звязуватись, бо можна увійти в кураж, та втопитись у їхньому ж лайні.

нехай краще самі у свому соку варяться, або киснуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, краще просто не звязуватись, бо можна увійти в кураж, та втопитись у їхньому ж лайні.

нехай краще самі у свому соку варяться, або киснуть)

Обґрунтуй ?

Waver, краще просто не звязуватись, бо можна увійти в кураж, та втопитись у їхньому ж лайні.

нехай краще самі у свому соку варяться, або киснуть)

Обгрунтуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Соц. мережи впринципі зло

Тільки для ТП і тих, хто не може себе контролювати. А так, як сервіс досить непоганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обґрунтуй ?

скажу так - почни сперечатись з дурнем, і доведи йому, що дурень він, а не ти.

те саме з ватою, тільки вони трохи агресивніші.

правдиві новини краще розміщати в своїх групах, а не в їхніх. вони їх теж читають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обґрунтуй ?

скажу так - почни сперечатись з дурнем, і доведи йому, що дурень він, а не ти.

те саме з ватою, тільки вони трохи агресивніші.

правдиві новини краще розміщати в своїх групах, а не в їхніх. вони їх теж читають.

Показуй, стібися, і не сперичайся...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нажаль я такої користі від них небачу.

Наведіть чим сервіс позитивний?

Типу офлайн спілкування і оприлюднення особистого життя? Для чого це?

Скільки часу витрачаєте на контакти?

Чим наприклад краще незнаю спілкування по скайпу, пошті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Соц. мережи впринципі зло

2) Кацапські соц. мережі подвійне зло

Не соц мережі зло. Це тільки інструмент. Зло те, що ними неправильно користуються. Це те саме, що сказати, що молоток зло, бо ним можна голову розбити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нажаль я такої користі від них небачу. Наведіть чим сервіс позитивний? Типу офлайн спілкування і оприлюднення особистого життя? Для чого це? Скільки часу витрачаєте на контакти? Чим наприклад краще незнаю спілкування по скайпу, пошті?

Не всі мають скайп, а ті, що мають не кожен день в ньому висять. Через пошту не зручно вести діалог, і знову ж таки декого важко заставити перевіряти її хоча б раз на день )). На деякі форуми легше регатися використовуючи кнопочку "зайти через ВК". В ВК є цікаві пабліки.

З таким самим успіхом можна говорити, що і Ютуб чи Твіттер - це зло. Як вище правильно написали, ВК - це лише інструмент, просто треба використовувати його за призначенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дибілізм видалятися з російських соцмереж. Дуже багато речей якими ми користуємся виробляються в росії, і нічого з цим не поробиш. тим більше Дуров був більш менш аполітичним. Давайте тоді видалятися з фейсбуку бо він Єврейський, і не дивтися фільми Спілберга з тоїж причини. Люди, перестаньте бути вишиватниками. Нагадаю що під час майдану, люди дізнавалися свіжу інформацію та гуртувалися і завдяти вк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...