Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, itax сказано:

Просто не варто забувати, що з 2014 року на Росію жодних не пішло платежів по 1С.

ага, і заводики Ахметича перереєстровані на території України і жодних платежів терористам не роблять

 

2 годин тому, itax сказано:

Принаймні так стверджується на прес-конференції франчайзі.

Принаймні так стверджує сам Ахметич

 

 

обоє платять через "Цюрих" і не жужжать  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
42 хвилин тому, vaz75 сказано:

Все @Zheny@, відбій вангувати :)

Речниця сказали "живітє пока"

хтось не знає як це буде??

Одиним словом - ребрендинг.

 

Назвуться "2-У", замість "1С"

Компанія буде зарегана в Україні - все буде українською, от тільки насправді - та ж сама 1С. 

 

Як і в більшості продукції. Переклали етикетку, додали "патріотичного" змісту і замінили штрихкод з 46ХХХХ на 48ХХХХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, itax сказано:

Просто не варто забувати, що з 2014 року на Росію жодних не пішло платежів по 1С.

Сам в це віриш?

Є українська фірма "ЕйБі Україна" яка купує продукцію в росії і продає уже нашим.

Фішка в тому, що напряму в росії ніхто купувати не може окрім них.

Все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

От іноді я читаю твої пости такого плану, і мені здається, що пишеш ти так, по-приколу, не думаючи зовсім.

От уяви собі таку компанію, накшталт Нової Пошти, де в кожному місті стоїть як мінімум одна ліцензійна робоча станція. Скільки коштує ліцензія на одне робоче місце тобі ж не треба казати. А тепер уяви як цю всю махіну перевести з "бухти барахти" на якийсь маловідомий український ресурс? Ще й без відриву від виробництва? Ти уявляєш який треба мати фінансовий і адміністративний ресурс, щоб це втілити в життя. А ще персонал навчити. устаканити збої. Це пздц.

Якщо б хотіли "прикрити 1с" (а я чомусь впевнений, що це робиться лише з комерційної вигоди комусь, хто має типу замінника 1с під "патріотичними прапорами"), це б мало робитися заздалегіть і з підготовленою, протестованою заміною.

на підготовку і перехід було 3 роки

чи думали що "саме розсмокчеться"

 

залежність від 1Ц аж надто перебільшена, так само як "дєачек від фотошопу\вконтактє"

(і фотошоп  і 1Ц, в свій час, зайняли гарну нішу і стали типу "стандартом")

 

дуже дивно виглядає коли питають "а що у вас нема 1Ц? а як ви взагалі працюєте?"

повірте, є і інший софт

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дуже дивно виглядає коли питають "а що у вас нема 1Ц? а як ви взагалі працюєте?"

повірте, є і інший софт

Згідний з Вами-є софт , але він не досконалий, та й програмісти наші в ньому не дуже розуміють. Тисячі , як не більше фірм прив'язано до 1С. Згідний, треба своє, але ж чого тоді не почали розробляти софт від моменту агресії рашки на сході, коли почали санкції проти рашки і доходів в росфірми від продажу всього на території України? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, vaz75 said:

От іноді я читаю твої пости такого плану, і мені здається, що пишеш ти так, по-приколу, не думаючи зовсім.

От уяви собі таку компанію, накшталт Нової Пошти, де в кожному місті стоїть як мінімум одна ліцензійна робоча станція. Скільки коштує ліцензія на одне робоче місце тобі ж не треба казати. А тепер уяви як цю всю махіну перевести з "бухти барахти" на якийсь маловідомий український ресурс? Ще й без відриву від виробництва? Ти уявляєш який треба мати фінансовий і адміністративний ресурс, щоб це втілити в життя. А ще персонал навчити. устаканити збої. Це пздц.

Якщо б хотіли "прикрити 1с" (а я чомусь впевнений, що це робиться лише з комерційної вигоди комусь, хто має типу замінника 1с під "патріотичними прапорами"), це б мало робитися заздалегіть і з підготовленою, протестованою заміною.

Фішка в тому, що 1с - якраз нормально протестована десятками тисяч спеціалістів, має сертифікати від СБУ якраз від лютого цього року, які підтверджують надійність і те, що (увага!) ніякі дані нікуди в росію не передаються, в програмах немає троянів, шпійонів і т.і.

 

А про бізнеси - ти абсолютно правий, тільки уяви собі не НП з 5-6 людей, а виробництво або мережу торгівельну рангу Сільпо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Згідний з Вами-є софт , але він не досконалий, та й програмісти наші в ньому не дуже розуміють. Тисячі , як не більше фірм прив'язано до 1С.

ага + падаткова :(

приходять "тьоті" з перевіркою і кажуть - дайте нам форму таку-то з 1Ц.... як нема? як не використовуєте 1Ц? і що нам тепер робити? руками набирати? в нас і ноутбуів нема.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, vaz75 said:

От іноді я читаю твої пости такого плану, і мені здається, що пишеш ти так, по-приколу, не думаючи зовсім.

От уяви собі таку компанію, накшталт Нової Пошти, де в кожному місті стоїть як мінімум одна ліцензійна робоча станція. Скільки коштує ліцензія на одне робоче місце тобі ж не треба казати. А тепер уяви як цю всю махіну перевести з "бухти барахти" на якийсь маловідомий український ресурс? Ще й без відриву від виробництва? Ти уявляєш який треба мати фінансовий і адміністративний ресурс, щоб це втілити в життя. А ще персонал навчити. устаканити збої. Це пздц.

Якщо б хотіли "прикрити 1с" (а я чомусь впевнений, що це робиться лише з комерційної вигоди комусь, хто має типу замінника 1с під "патріотичними прапорами"), це б мало робитися заздалегіть і з підготовленою, протестованою заміною.

Фішка в тому, що 1с - якраз нормально протестована десятками тисяч спеціалістів, має сертифікати від СБУ якраз від лютого цього року, які підтверджують надійність і те, що (увага!) ніякі дані нікуди в росію не передаються, в програмах немає троянів, шпійонів і т.і.

 

А про бізнеси - ти абсолютно правий, тільки уяви собі не НП з 5-6 людей, а виробництво або мережу торгівельну рангу Сільпо...

25 minutes ago, Zevs_Isver said:

на підготовку і перехід було 3 роки

чи думали що "саме розсмокчеться"

 

залежність від 1Ц аж надто перебільшена, так само як "дєачек від фотошопу\вконтактє"

(і фотошоп  і 1Ц, в свій час, зайняли гарну нішу і стали типу "стандартом")

 

дуже дивно виглядає коли питають "а що у вас нема 1Ц? а як ви взагалі працюєте?"

повірте, є і інший софт

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, itax сказано:

Фішка в тому, що 1с - якраз нормально протестована десятками тисяч спеціалістів, має сертифікати від СБУ якраз від лютого цього року, які підтверджують надійність і те, що (увага!) ніякі дані нікуди в росію не передаються, в програмах немає троянів, шпійонів і т.і.

наше СБУ що завгодно підтвердить :(

 

те що гроші не перераховують москаликам напевне теж підтвердили

 

 

2 хвилин тому, itax сказано:

А про бізнеси - ти абсолютно правий, тільки уяви собі не НП з 5-6 людей, а виробництво або мережу торгівельну рангу Сільпо...

якраз в "рангу Сільпо" і мають можливість перейти на будь-що - але бабло перемагає

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Zevs_Isver said:

повірте, є і інший софт

так ніхто ж не сперечається. Є інший софт. Але нараз 1с-ка - українська розробка, в яку вкладено більше 20 років роботи десятків програмістів україни. Фактів передачі чогось там на РФ не виявлено, тому ми говоримо про "закриття того, що у всіх асоціюється із РФ" а не якихось реальних речей.

 

Із реальних речей - Інтер, ще пару каналів. Я вже мовчу про російські продукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

на підготовку і перехід було 3 роки

чи думали що "саме розсмокчеться"

 

залежність від 1Ц аж надто перебільшена, так само як "дєачек від фотошопу\вконтактє"

(і фотошоп  і 1Ц, в свій час, зайняли гарну нішу і стали типу "стандартом")

 

дуже дивно виглядає коли питають "а що у вас нема 1Ц? а як ви взагалі працюєте?"

повірте, є і інший софт

 

Ти абсолютно правий, є інший софт. Навіть тут, на Борді, був розробник софта для автосервісу. Але більшість людей, яких я знаю, сидять на 1с, і злізти з нього їм буде дуже напряжно. А як перенести бази, документооборот швидко і безболісно, теж питання.

А про які 3 роки ти кажеш? Хіба було офіційне попередження? Не пригадую щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

А про які 3 роки ти кажеш? Хіба було офіційне попередження? Не пригадую щось.

фіриш що в нас "гаражданская война" і "русский войск на Украінє нєт"?

чи то не попередження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zevs_Isver said:

наше СБУ що завгодно підтвердить :(

те що гроші не перераховують москаликам напевне теж підтвердили

якраз в "рангу Сільпо" і мають можливість перейти на будь-що - але бабло перемагає

робимо висновок - СБУ не вірити, вони продажні.

 

який це вибачте бізнес і стабільність, якщо отак бізнес купу грошей витратить на перехід, а назавтра шось комусь взбреде (і навіть без підтвердження СБУ, бо воно продажне виходить) - раз, і знов переходь. Ага інвестори аж ринуться тоді на наш ринок. Звичайно. Стабільне законодавтво і відсутність корупції.

 

Мене особисто іміджева втрата України в цьому плані зараз найбільше засмутила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Zheny@ said:

Сам в це віриш?

Є українська фірма "ЕйБі Україна" яка купує продукцію в росії і продає уже нашим.

Фішка в тому, що напряму в росії ніхто купувати не може окрім них.

Все.

 

Смішно це читати від людини, яка покупку російських шин для ЛПЕ виправдовувала - мовляв все інше і дорого, іне то, і умови хороші, і вообщє. Так все так. Але ті рішення, про які я чув, наприклад від німців, вони в рази дорожче. І ще невідомо як будуть запроваджуватись. Тому нічого дивного, що ринок обирає баланс.

 

Ладно, бог із нею, з 1с. А що там щодо інших продуктів ABBYY: FineReader, Lingvo - всьо, тоже всім рєзко викинути в смітник свої ліценції і скачати безкоштовні "анналоги" (цікаво які? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zevs_Isver сказал:

фіриш що в нас "гаражданская война" і "русский войск на Украінє нєт"?

чи то не попередження?

Ой, ну нє нада заїждженими фразами.

У нас і російського товару всюди повно, навіть не "перефарбованого" в українське. Вчора дружина купила малій босоніжки, вдома подивилися-Расія. Понесе сьогодні назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, itax сказано:

Lingvo -

= pragma

20 хвилин тому, itax сказано:

FineReader,

самий відомий, аналогів не шукав, хоча можна і пошукати,

Хоча це мені нагадує російське "імпортозамєщєніє".

20 хвилин тому, itax сказано:

Смішно це читати від людини, яка покупку російських шин для ЛПЕ виправдовувала - мовляв все інше і дорого, іне то, і умови хороші, і вообщє.

А це вже ти яким боком сюди приліпив?

Я писав що вони (шини ) є і в Луцьку і їх купують і т.д.

  Чому ж тоді #всіпздцсвідомі не палять скади продавця?  Він же поганий! Бо продає російські товари нашому луцькому ЛПЕ по гарним умовам і цінам.

 

ти якщо суті не зрозумів, то не городи дурниць. Бо аж тошно читати.

 

Рік часу дали всім бізнесменам із 1С, щоб ребрендуватися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Рік часу дали всім бізнесменам із 1С, щоб ребрендуватися.

 

 

Яке джерело? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zheny@ said:

Я писав що вони (шини ) є і в Луцьку і їх купують і т.д.

Я думав ти розумніший, і побачиш, що там чорним по білому написано, що на твоєму прикладі із шинами дуже легко зрозуміти бізнес, який обирав найбільш оптимальній по ціні/якості/підтримці варіант.

 

15 minutes ago, Zheny@ said:

Рік часу дали всім бізнесменам із 1С, щоб ребрендуватися.

А оце вже брєд. "Не читайтє до абєда савєтскіх газєт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, LSD said:

Яке джерело? 

Це він про те, що заявили типу від СБУ, а журналісти вже рознесли, що "до кінця року працюйте, а там видно буде". 

Це як за газ - помните як всі експерти і влада іскричались, шо треба абонплату, а як поняли, шо "волнєнія" будуть серйозні, то рєзко шось і "нє нада" оказалось.

 

І поки вони думають, як то воно буде, український бізнес замість розвиватись конкретно в паніці бігає і думає - а шо ж то робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, itax сказано:

І поки вони думають, як то воно буде, український бізнес замість розвиватись конкретно в паніці бігає і думає - а шо ж то робити.

 Да ладно? ... 

Так і бачу як всі бігають в паніці ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, LSD said:

 Да ладно? ... 

Так і бачу як всі бігають в паніці ... 

Порозпитуй знайомих бугалтерів. Ще ж наші ЗМІ улюблені градусу добавили. Типу взагалі "заборонили використання". Он і тут на форумі такий самий тон. Ну тобто інформація спотворюється настільки, що назавтра буде в новинах "арештували таксиста за підвішений під лобове на ниточці диск із логотипом 1с і грою Брати Пілоти" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, LSD сказано:

Яке джерело? 

власне умозаключення.

А на що ще 1 рік часу? Щоб купили неіснуючого (майже) українського продукту?

ну-ну!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...