Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

@bublik007 головне, щоб механізм блокування був відпрацьований, а далі справа техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, case_l сказано:

@bublik007 головне, щоб механізм блокування був відпрацьований, а далі справа техніки.

оце вірно)) головне механізм а далі мона і фейсбук і ютубчик і усьо шо не угодне в перспективі.... ну да лан... то таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Pavelix сказано:

оце вірно)) головне механізм а далі мона і фейсбук і ютубчик і усьо шо не угодне в перспективі.... ну да лан... то таке...

в якості  хахла можеш і далі користуватись кінопоіском, технічно це можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Рос. ресурси - це вороже інформаційне поле, завдяки засраним ватним мізкам і почалась війна. Те, що навіть у нас на заході України хтось сумує за москальским продуктом - це дуже поганий діагноз, окупація і нищення українського не минуло даремно.

@case_l По перше не вам вирішувати хто і яким сайтом має користуватись. І не цій владі, яка взагалі не має морального права бути, через всі свої вчинки починаючи з 2014 року.В кого є мізки той пропаганду не сприймає. Є набагато більш ватні ресурси типу той ж Россия24, і їх чомусь не спішать блокувати. А по друге на цьому полі також можна вести пропаганду у свій бік. Пробувати, хоча б відкривати очі людям на те, що робиться в нас. Чи ви вважаєте що у тих же однокласниках та контактах сидять одні агенти фсб? Там вистачає і нормальних людей. Закривання цих ресурсів де в чому нагадує ховання голови у пісок у страуса в момент небезпеки. Щоб вберегти наші ніжні мізки за цією логікою то треба повністю інтернет рубанути, зробити один сайт від влади і аілілуйя :)

Коли вже до всіх нас дійде що з таких кроків і починається цезура і охота на відьм? І привіт суспільство типу КНДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

в якості  хахла можеш і далі користуватись кінопоіском

Ще раз пишу - перестаньте бути вишиватниками. Цим блокуванням наші "кіберспеціалісти" вже понаблоковували навіть сайти, котрі і абсолютно не пропагандистські, і навіть ті, котрих взагалі нема в "списках" (в нас же все через жопу).

 

Війни нема (АТО ж у нас!), офшори не прикриваються, тарифи для населення ростуть, але сама головна небезпека для  українців, виявляється, це оті 468 компаній з списку! (і назбирав же хтось!)

Аргументують, цю "війну з вітряками", що начебто ми не можемо боротись в цій гібридній війні з Рашкою на ІТ-полі бою, то хоча б назаблоковуєм! А хто не дає гідно боротись?! Вони навіть раша-канали толком заглушити не можуть на сході! Телевишку в Карачуні відбудували АЖ 2 роки, і ту спромоглися нижчою зробити, ніж була! На Крим збираються транслювати, гроші виділяють під цю програму будівництва ретранслятора, але збудувати обіцяють аж за РІК! Не атомну  електростанцію, навіть не будинок житловий, а звичайну ВИШКУ, карл!!! Та, блін, китайців нехай попросять, ті за тиждень здадуть! Борци-работнікі...

 

Нас мали і далі мають за лохів і бидло. Хоча, ми такі і є... нам тільки дай привід, і ми самі поміж себе перегриземось.. он навіть  в цій темі - лише кістку нам кинули, а ми тут давай поміж себе ворогів шукати і в гівно топити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

@case_l і по чому ж?

Мій покійний дід, що воював з німецькими нацистами, користувався німецьким цейсовським біноклем. І нормально. По вашій логіці бінокль треба було викинути?

Винуватий не інструмент, а люди які їх використовують.

Якщо завтра раптом борда не сподобається владі і її почнуть закривати, що тоді напишете? 

 

Інструмент ніхто винним і не робить. І закрили не тому, що владі не подобається. А тому, що аудиторія з України збільшує прибутки корпорацій окупантів. Ваш дід купував під час війни німецький цейсовський бінокль, чи здобув в бою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарід ви подивіться за якими соцмережами в плачете. Почитайте що хочуть зробити в ерефії, а тоді  виберіть країну, яка ближче до КНДР: та яка захищається від окупантів і вводить санкції чи та яка окуповує сусідні території і веде тотальне кібершпигунство.

 

Детям до 14 лет хотят запретить соцсетиА остальных собираются пускать только под настоящим именем по паспорту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

@case_l По перше не вам вирішувати хто і яким сайтом має користуватись. І не цій владі, яка взагалі не має морального права бути, через всі свої вчинки починаючи з 2014 року.В кого є мізки той пропаганду не сприймає. Є набагато більш ватні ресурси типу той ж Россия24, і їх чомусь не спішать блокувати. А по друге на цьому полі також можна вести пропаганду у свій бік. Пробувати, хоча б відкривати очі людям на те, що робиться в нас. Чи ви вважаєте що у тих же однокласниках та контактах сидять одні агенти фсб? Там вистачає і нормальних людей. Закривання цих ресурсів де в чому нагадує ховання голови у пісок у страуса в момент небезпеки. Щоб вберегти наші ніжні мізки за цією логікою то треба повністю інтернет рубанути, зробити один сайт від влади і аілілуйя :)

Коли вже до всіх нас дійде що з таких кроків і починається цезура і охота на відьм? І привіт суспільство типу КНДР.

 

та ти що? і де раісся 24 не заблокований? на спутнику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тільки 1 прохання до противників блокування російських сайтів. Почитайте в чому суть закону Ярової.

 

Якщо немає часу читати весь, почитайте про закон з декількох джерел.

Наприклад тут:

http://www.bbc.com/russian/features-39133408

 

Від себе скажу пару важливих нюансів, якщо суюди прийде росія: 

1. Ви будете зобов"язані доностити на своїх друзів і знайомих.

2. Весь трафік і ваша діяльність в інтернеті буде зберігатись мінімум пів року для спецслужб.

3. Шифрування трафіку в росії заборонено.

 

Цитувати

В случае отказа предоставить спецслужбам ключи для расшифровки сообщений компаниям грозят штрафы от 800 тыс. до 1 млн руб.
Законопроект коснется мессенджеров Telegram, WhatsApp, Viber, ICQ, использующих end-to-end-шифрование. Пострадать от документа может и интернет-протокол HTTPS, который обеспечивает безопасную передачу данных многих интернет-порталов. В частности, под угрозой окажутся Facebook, «ВКонтакте», Twitter и другие сервисы для общения. Данный механизм также используют интернет-банки, сайты бронирования отелей и билетов, некоторые СМИ, онлайн-энциклопедии и другие всевозможные ресурсы. Руководитель Роскомнадзора Александр Жаров оценивал долю зашифрованного трафика в рунете в 30%. Свои оценки на этот счет в разное время давали и интернет-компании: от 50 до 80%.
Принимая законопроект, депутаты также не учли мнения операторов связи на предмет срока хранения содержания голосовых вызовов, переданных сообщений и медиафайлов. Заменив изначально предложенные три года на шесть месяцев, Госдума не снизила потенциальную нагрузку на игроков телеком-рынка. Вместе с тем, согласно документу, три года будут храниться данные о фактах передачи сообщений.

«Реализация норм законопроекта будет стоить операторам связи несколько триллионов рублей. Естественно, что подобные непомерные и неэффективные обременения бизнеса катастрофически повлияют на всю экономику в сфере телекоммуникаций», — сообщили в «Мегафоне».

 

 

Ну і де КНДР? Країна яка захищається від окупанта, чи країна яка буде вести тотальний контроль в інтернеті над своїми громадянами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 наберіть в гуглі "россия24" і побачите результат

@SΩLΩMΩN якщо у росії впадають у маразм, то нам що треба як макакам повторювати усі нісенітниці, які роблять там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

 

@SΩLΩMΩN якщо у росії впадають у маразм, то нам що треба як макакам повторювати усі нісенітниці, які роблять там?

 

Якщо в росії впадають в маразм на треба ізолювати від себе хворих на голову. Бо воно заразне може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«У 95% украинских провайдеров не имеется технических возможностей, чтоб поставить полноценный блок. Только что-то простое. Мы вот сегодня днем заблокировали российские сайты, трафик упал со 100 до 0 мегабит. Но снова начал подниматься. Люди легко обходят эти ограничения», — рассказал Игорь Мази, директор интернет-провайдера Волынские оптические сети.


"DPI, IP или магистральные шлюзы?": Как украинские провайдеры собираются блокировать запрещенные российские сайты - ITC.ua

 

ok.ru - не користувався - пофіг

vk.com - основна мережа - трошки друзів (45 штук), без бізнесу, 15 спільнот (не патріотичних і не політичних), основне музика (і впевнений, що цю музику не познаходжу на інших ресурсах, тому потрібно зберегти локально чи в хмару)

mail.ru - не користувався - пофіг

yandex.ru/ua - не користувався - пофіг

 

On 17.05.2017 at 16:06, nickel сказано:

gmail.com, ukr.net

Це індивідуально. Я від гмейла блювати хочу. Зате подобається укр.нет.

ukr.net - основна пошта, якою користуюсь років 15 і звичайно в епоху Android'ів з'явився gmail, але і я до нього не можу звикнути. Ну, ніяк. Колись було бажання мігрувати все в цю скриньку, але інтерфейс мене відштовхує. Тому користуюсь ukr.net і тримаю відкритою вкладку в браузері

 

On 17.05.2017 at 19:00, tarasmv сказано:

Поки що просто заблоковано, але ж повинно бути написано, що ресурс ******* заблокований згідно указу №**** і т.д

 

P.S. kinopoisk.ru таки заблоковано - єдине що шкода. 

kinopoisk.ru - шкода. VPN використовую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, bormotuha said:

Щоб не плодити лишніх тем, а також усвідомленням важливості закриття-блокування VK, запитання, може хто підкаже - альтернативний музичний сервіс, з можливістю прослуховуванням на телефоні ( андроїд ) і програмки для комп'ютера ?

головне щоб безкоштовний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блокування одобрямс, але бісить інший момент. На багатьох сайтах вебмастери понапихували віджетів VK, OK, mail.ru, yandex, і коли браузер пробує їх підзавантажити і не може, то впадає в ступор на кілька секунд. А якщо їх декілька, то сторінка так може тупити півхвилини і більше. Оце харить нереально. Доходить до маразму: робота через VPN виходить швидша, ніж напряму. Сподіваюся, це неподобство все ж рано чи пізно виправлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Serpent сказано:

Блокування одобрямс, але бісить інший момент. На багатьох сайтах вебмастери понапихували віджетів VK, OK, mail.ru, yandex, і коли браузер пробує їх підзавантажити і не може, то впадає в ступор на кілька секунд. А якщо їх декілька, то сторінка так може тупити півхвилини і більше. Оце харить нереально. Доходить до маразму: робота через VPN виходить швидша, ніж напряму. Сподіваюся, це неподобство все ж рано чи пізно виправлять.

 

%windir%\system32\drivers\etc\hosts

127.0.0.1 vk.com

127.0.0.1 ok.ru 

127.0.0.1 mail.ru 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю пару знайомих, які використовують vpn вк, щоб слухати музику в вк, і щоб гортати kinopoisk. Як на мене, що одне, що інше - убогі сервіси. Якщо вже користатись впн, то краще, щоб користуватися spotify, імхо. А deezer i imdb і так безкоштовні і доступні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінопоіск справді непоганий ресурс.

річ у тому, що там "паслися" критики не лише  з росії, а й з України.  І зачасту доволі цікаві були огляди фільмів.

Це  не стосується адептів Бондарчука...  там просто боти.

 

ок / вк - для мене так собі. В свій час зарегався у вк виключно, щоб дитина моя (гралася в гру якусь там), могла у мене на грядці тирити овочі.

І все. якщо заблокую сторінку - нічого не втрачу.

з ОК так само. Всі, хто мені потрібен для спілкування є у вайбер-і.

З поштою складніше. Ящик у мене вже років 10-12. Все налаштовано.

Які більшість дописувачів, бісить інтерфейс гмейла. Маючи стільки бабла і не створити справжній юзер-френдлі інтерфейс??  жесть.

 

Звісно, як варіант, можна поставити улюблений поштовий клієнт і не паритися із інтерфейсом.

поки остаточно не прибили мейл.ру буду там. приб'ють - буду шукати альтернативу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Roma Fur сказано:

Колись було бажання мігрувати все в цю скриньку, але інтерфейс мене відштовхує.

от і я ніяк не можу розібратись в ньому. Якось по-дурному там все. Але для роботи піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Маючи стільки бабла

от тут і собака порилась. У них і так бабла вдосталь, нащо запарюватись з тим інтерфейсом. До речі, останнім часом яндекс-пошта теж щось таке з собою робила, що як не зайдеш, то щось нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, rl72 сказано:

IT-Enterprise. Бухгалтерія

програма для бухгалтерського 
обліку на вашому підприємстві 

а хтось юзав? Юзає?

Щось в мене закрадається думка, що проект поспіхом склепали якраз під заборону 1С.

Сайт такий шаблонно-сучасний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...