Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Lisovic сказал:

В Києві датагруп вже заблокував все.

То ти сталічний троль? ;)

В Луцьку ВК і ОК заблоковані, мейл.ру - ні. Програма Яндекс.диск працює в штатному режимі як на ПК так і на телефоні, в браузері заблоковано усе, крім пошуку головної сторінки, результатів пошуку не показує. Штатний впн від опери лікує, зміна днс - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, nickel сказано:

То ти сталічний троль? ;)

Уже два роки як :rolleyes:

В нас датагруп рубанув все, причому навіть без редіректа.

На домашньому провайдері вчора ще працювало, сьогодні не перевіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому в нас не додумались зробити так як зробили в рашці? Замість блокування іноземних соц.мереж - зобов'язали акаунти (дані) громадян рашки зберігати на серверах, які знаходяться на території рашки. Зробилиб в нас, таке - набагато простіше було б СБУ отримати доступ - приїхали конфіскували серваки і все... і не треба нічого забороняти, і "свободу слова" ніхто не чіпає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

А чому в нас не додумались зробити так як зробили в рашці? Замість блокування іноземних соц.мереж - зобов'язали акаунти (дані) громадян рашки зберігати на серверах, які знаходяться на території рашки. Зробилиб в нас, таке - набагато простіше було б СБУ отримати доступ - приїхали конфіскували серваки і все... і не треба нічого забороняти, і "свободу слова" ніхто не чіпає...

 

а пропіаритись як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Bliksss сказал:

А чому в нас не додумались зробити так як зробили в рашці? Замість блокування іноземних соц.мереж - зобов'язали акаунти (дані) громадян рашки зберігати на серверах, які знаходяться на території рашки. Зробилиб в нас, таке - набагато простіше було б СБУ отримати доступ - приїхали конфіскували серваки і все... і не треба нічого забороняти, і "свободу слова" ніхто не чіпає...

Кількість населення в рашці і в Україні різна. Було б як з LinkedIn в рашці, порахують вигідно будувати сервер чи ні і... відмовляться. Все-рівно прийдеться блокувати. Але я б також саме так і зробив. Потім завжди можна сказати, це не ми закрили, а вони відмовилися працювати по українських законах, прийшлося блокувати.

А якщо не відмовляться розмістити серваки? Нада думать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто піар, ну і ще один спосіб накосити бабла - зараз почнуться тендери і т.п.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

Замість блокування іноземних соц.мереж - зобов'язали акаунти (дані) громадян рашки зберігати на серверах, які знаходяться на території рашки. Зробилиб в нас, таке

а яка різниця де сервер?

фсбешники як мали доступ так і будуть мати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, guest сказано:

а яка різниця де сервер?

фсбешники як мали доступ так і будуть мати

суть же не в тому полягає, можна подумати зомбосайтів в Україні мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, guest сказано:

а яка різниця де сервер?

фсбешники як мали доступ так і будуть мати

 

ага

і нашим прийдеться довго "судитись", щоб отримати доступ до серваків, якщо вони будуть у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, flashmax сказано:

ага

і нашим прийдеться довго "судитись", щоб отримати доступ до серваків, якщо вони будуть у нас

щось я не пам'ятаю "довгих судів" коли забрали серваки в ех.уа і нещодавно - в dragon capital, хоча в останньої - "криша" покруче ніж в ех.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

щось я не пам'ятаю "довгих судів" коли забрали серваки в ех.уа і нещодавно - в dragon capital, хоча в останньої - "криша" покруче ніж в ех.

 

так вони "наші" були

а ВК - рус, вони так просто не віддадуть, хіба силою

та це тільки моя думка

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, flashmax сказано:

так вони "наші" були

а ВК - рус, вони так просто не віддадуть, хіба силою

та це тільки моя думка

 

якби фізично знаходились в Україні - кого хвилює чиї? ех.уа - теж корні з Прибалтики, Dragon Capital - взагалі мовчу, бо це всесвітньо відома компанія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

так вони "наші" були

а ВК - рус, вони так просто не віддадуть, хіба силою

та це тільки моя думка

 

Юрособи мейлру і яндекс вже давно зареєстровані в Україні. Сервери також належали б їм і юрособи підкорялися б укр. законодавству або змушені були припинити свою діяльність в Україні. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Если блокировка уже произошла

Если вы не успели изменить свой e-mail, но нужный вам ресурс уже заблокирован, пропишите публичные DNS от Google в своей операционной системе или на домашнем роутере. Вероятно, это восстановит работу нужных вам ресурсов (в зависимости от типа блокировки). Обратитесь к техническому специалисту, если совет не помог.

Мы считаем, что цензуре не место в развитом европейском государстве. Именно таким государством мы хотим видеть Украину. Мы верим в сознательное украинское общество, но не в политические запреты.

— С уважением, команда NIC.UA

нік.уа листом розказує мені як обійти закон. Все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

нік.уа листом розказує мені як обійти закон. Все нормально.

Нормально. Ніхто не забороняє користуватися росс сервісами (принаймні поки), забороняється їх робота на нашій території, а це різні речі. От коли почнуть забороняти користувачам, це вже буде інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком - ВК, Яндекс і Майл.ру - заблокували .... до обіду ніби було ... 

 

p/s до речі, поділюсь "досвідом" ... в мене не встигли стягнути почту на TheBat з Мейл.ру ... обхідний шлях - в налаштуваннях TheBat вказати проксі Socks 5 .. список знайшов тут - https://hidemy.name/ru/proxy-list/?type=45#list ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...