Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, charlie сказал:

Я фанат adблокерів і ставлю всім підряд, бо виявляється вистачає людей, які не знають , що це таке.

Я теж не проти AdBlock'у, сам ним користуюся. Мав на увазі, що "аналітики-експерти" люблять підтасовувати факти, а потім робити потрібні їм висновки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Турчинов пояснив, як Кремль використовував 1С

 
16.05 23:10
Через бухгалтерську програму Росія займалась кібершпигунством
 

Секретар РНБО Олександр Турчинов провів у вівторок, 16 травня, брифінг, на якому пояснив введення в дію Президентом України рішення РНБО про запровадження санкції щодо російських сервісів та соцмереж.

В ході брифингу Турчинов, зокрема, пояснив і заборону використання в Україні програми "1С". За словами секретаря РНБО, Росія використовувала бухгалтерську програму для кібершпіонажу і потужних кібератак.

"Що стосується програмного продукту, який реалізується в Україні. Було прийнято рішення про санкції проти підприємств-юридичних осіб, які його поширюють. Хочу сказати, що СБУ досліджувала, що деякі з них використовуються для нелегального збору інформації, тобто це фактично кібершпіонаж", - сказав Турчинов.

Турчинов зазначив, що саме цю програму російські хакери використовували для поширення небезпечних вірусів, а пізніше,  у відповідний момент, розпочинали  з їх допомогою потужні кібератаки.

СБУ ретельно проаналізувала ситуацію, після чого РНБО прийняла рішення застосувати санкції проти підприємств-юридичних осіб, які розповсюджують цей продукт.

Турчинов додав, що це було правильним рішенням, адже інакше ніяк не можна змусити бухгалтера, який користується російським програмним продуктом, терміново від нього відмовитись.

Як повідомляв портал Знай.ua, Турчинов заявив, що державні, бюджетні установи повинні терміново переводитися на програмний продукт національного виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно перевірив, Домашній інтернет від Київстара - вже заблокував, мейл, яндекс, кантахты и т.п. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що просто заблоковано, але ж повинно бути написано, що ресурс ******* заблокований згідно указу №**** і т.д

 

P.S. kinopoisk.ru таки заблоковано - єдине що шкода. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

Щойно перевірив, Домашній інтернет від Київстара - вже заблокував, мейл, яндекс, кантахты и т.п. 

так і є що звичайно радує :) Але будь-який анонімайзер відкриває. Шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Erling1 сказано:

в мене на укртелекомі драйв працює, недай бог те жирне ще й до ного добралось, хоче бути як Ердоган.

Ердоган Чмо  Друг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Указ президента блокирует лишь деятельность российских соцсетей и сервисов в качестве юридических лиц.

Источник Без Табу в Службе безопасности Украины пояснил указ президента о блокировании "Вконтакте", "Одноклассников", "Яндекса" и прочих сервисов, созданных страной-агрессором.

- Запрет деятельности соцсетей касается только работы их представительств в нашей стране, а также финансовой деятельности, - подчеркнул собеседник Без Табу. - Фактически же заблокировать работу самого ресурса в Украине данный момент невозможно по нескольким причинам. Во-первых, для этого нет соответствующих законов. Во-вторых, провайдеры, насколько мне известно, банально не обладают техническими возможностями для этого. Речь идет о миллионах гривен, написании соответствующего ПО и блокировании всех обходных путей для попадания на страницы запрещенных сервисов.

В связи с этим сотрудники СБУ, действующие против распространения российской пропаганды в соцсетях, будут работать в штатном режиме.

Тем не менее, спецслужбисты по-прежнему настаивают на необходимости отказа пользователей от российских сервисов, поскольку ФСБшники имеют полный доступ ко всей информации с серверов соцсетей и используют ее во вред интересам национальной безопасности Украины.

 

https://beztabu.net/sbu-vkontakte-v-ukraine-blokirovat-ne-budut_n19251

непонятно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав указ, там написано про блокування діяльності осіб, про блокування сайтів не слова.

я необізнаний в юр. мові, можливо щось не розумію.

 

тим не менше, "не будет яндекса - не будет и пробок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, tarasmv сказал:

Поки що просто заблоковано, але ж повинно бути написано, що ресурс ******* заблокований згідно указу №**** і т.д

 

P.S. kinopoisk.ru таки заблоковано - єдине що шкода. 

в мене працює

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tor Browser - і ВСЕ працює. Київстар. А так, дійсно, звичайний файрфокс чи хром на забанені сайти не ходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

А так, дійсно, звичайний файрфокс чи хром на забанені сайти не ходить.

ZenMate для Chrome поставив - навіть падіння швидкості не помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому і вся суть - абсолютно заблокувати не вийде, а от те, що акції в Яндекса так швидко почали падати - вже радує. Шкода тільки простих людей, котрі працювали в Яндекс Україна, ДРВеб Україна і розробників конфігурацій під 1С - тим таки по шапці прилетить. Але з другої сторони - чому агресор має заробляти купу грошей на тій же рекламі в мережі безпосередньо в державі, з якою по факту воює? Але хотілося б таки, щоб з'явилися якісні (і кращі) ВІТЧИЗНЯНІ аналоги того всього, а не тупо пустили на ринок компанії з США і Європи.Тоді і ситуація з тими ж зарплатами і сфері ІТ оздоровиться, а не буде як з тим же Кромбергом, коли наймуть наших програмерів за копійки робити продукти для себе - в Європі за ті зарплати працювати ніхто б не пішов, а в нас - "і так сайдьот".

А для того треба хоча б податкові пільги УКРАЇНСЬКОМУ ІТ-бізнесу років на 3, і справжні, а не "одною рукою даємо гривню, другою забираємо дві плюс відсотки". І галузь почне розвиватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь-які рухи шкодять бізнесу ворога,

 

і сам факт того що так почали роздувати цю подію вказує не те що це давно треба було зробити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Erling1 сказано:

в мене на укртелекомі драйв працює, недай бог те жирне ще й до ного добралось, хоче бути як Ердоган.

був би він як Ердоган ти вже б писав чистосердечне :) і те що прикрили сайтік було б найменшою твоєю траблою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, difoto сказал:

Виходить, що твої "не друзі навіть, а рідні" - лошари якісь, якщо їм мало платять?

Моя твоя не розуметь :) Мав на увазі, що мої за кордоном працюють і отримують достатньо, а до цього в Україні працювали, роповідають постійно що і до чого, тому я в курсі, що мають тут, а що там! В тебе звичка, я бачу така, хто з тобою не згідний або по іншому мислить, то відразу ображати? :)  Те що і до чого закривають я без тебе розумію, пояснювати не треба і мову вів про те, що в нас своїх не цінують, щоб давно могли створити конкурнтноспроможний контент на перевагу тим ОК. VK. та іншим. Так наші толкові пороз'їзджались по штатах, європі у тій-же рашці, а ми тепер маємо... (_()_) У противагу тобі можу сказати, що то "твої" ІТішники сидять тут на пару сотні баксів і радіють, а ти радий що тобі на волонтерство підкидають, а більше і не треба правда? А більш толкові у Львові, Києві і не на українських фірмах-компаніях працюють або за кордон поїхали, бо тут не цінять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Моя твоя не розуметь :) Мав на увазі, що мої за кордоном працюють і отримують достатньо, а до цього в Україні працювали, роповідають постійно що і до чого, тому я в курсі, що мають тут, а що там! В тебе звичка, я бачу така, хто з тобою не згідний або по іншому мислить, то відразу ображати? :)  Те що і до чого закривають я без тебе розумію, пояснювати не треба і мову вів про те, що в нас своїх не цінують, щоб давно могли створити конкурнтноспроможний контент на перевагу тим ОК. VK. та іншим. Так наші толкові пороз'їзджались по штатах, європі у тій-же рашці, а ми тепер маємо... (_()_) У противагу тобі можу сказати, що то "твої" ІТішники сидять тут на пару сотні баксів і радіють, а ти радий що тобі на волонтерство підкидають, а більше і не треба правда? А більш толкові у Львові, Києві і не на українських фірмах-компаніях працюють або за кордон поїхали бо тут не цінять!!!

Золоті слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один привід дочекатися безвізу, поїхати в Європу щоб поседіти в ВК)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кавномаил не робить, але мабудь усяка срань, накшталт аміго, все одно буде просочуватись. https://www.drive2.ru/ робить на кучмостарі. Не так давно цей провайдер й так самовільно загнув ціну вище, що на тирнет, що на велику кількість тарифних планів мобільного зв'язку. Все б нічого, тільки напрягає, що порохоботи сраку рвуть за блокіровку, значить скоро якась фіговіна по-любому вилізе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Skorpio76 сказал:

хороші новини

Ага! :) Від наших сайтів одноденок, що створені якраз для таких "новин". Зрозуміло - інформаційна війна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Моя твоя не розуметь :) Мав на увазі, що мої за кордоном працюють і отримують достатньо, а до цього в Україні працювали, роповідають постійно що і до чого, тому я в курсі, що мають тут, а що там! В тебе звичка, я бачу така, хто з тобою не згідний або по іншому мислить, то відразу ображати? :)  Те що і до чого закривають я без тебе розумію, пояснювати не треба і мову вів про те, що в нас своїх не цінують, щоб давно могли створити конкурнтноспроможний контент на перевагу тим ОК. VK. та іншим. Так наші толкові пороз'їзджались по штатах, європі у тій-же рашці, а ми тепер маємо... (_()_) У противагу тобі можу сказати, що то "твої" ІТішники сидять тут на пару сотні баксів і радіють, а ти радий що тобі на волонтерство підкидають, а більше і не треба правда? А більш толкові у Львові, Києві і не на українських фірмах-компаніях працюють або за кордон поїхали бо тут не цінять!!!

а ти можеш коротко і щоб коми були? бо за цей пост в тебе 4 плюса, а я його навіть не зрозумів. 

Якщо про айтішників, то "мої" сидять в Луцьку на тисячах доларів і в сраці мали вашу 1С і ВК. А ті, шо в Києві - будують суперкомпьютери і дрони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...