Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

І так пишуть :)

Ну незнаю я таких збочинців шоб писали регламентну звітність :)

Якшо правильно настроїти і вести облік все працює без танців з бубном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, LSD сказал:

Навіщо тепер у них в 3 рази більше роботи. Шо раніше писало АББИ  тепер доведеться писати всім самостіно :) 

По давній українській традиці\ тепер в 1С-ників роботи буде в 3 рази більше, а зарплата  - та сама, ще й з поклацуванням батога за спиною: "Роби швидше!"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом, перш, ніж щось забоорнити - потрібно запропонувати альтернативу. А її катма!

Як соцмережі, так і інтелектуальні продукти (ІТ сфера)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Загалом, перш, ніж щось забоорнити - потрібно запропонувати альтернативу. 

Як соцмережі...

18447203_1675751169116778_1092614556738274700_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Саме так. Причому не тільки за базовий продукт, а платили кучу грошів програмістам для модернізації.

В любої більш-менш серйозної фірми в штаті було кільки 1с-ників. А тепер що? Куди їм діватись? Не всі можуть швидко перевчитись, та й нема поки на що перевчатись.

Знов треба платити за нове програмне забезпечення, на перекваліфікацію кадрів і т.д. і т.п.

нічого, робити те, що й робили.

бо заборона стосується фірми, а не продукту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам укроаналог http://weua.info/  Да вы же хрен там будите сидеть. Хотели бы, уже давно бы там сидели.

Что касается запретов. Правильное решение!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, rl72 сказано:

заборона стосується фірми, а не продукту

Чим відрізняється від соцмереж? Ми ж не "фірмою" користуємось, а продуктом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Немає альтернатив 1с. Говорю, бо більше 10-ка років обслуговую її.

Можна САПи купувати, але дуже дорого, обслуговування дуже дороге, прогрімістів 1-2 і все.

А з оновленнями взагалі проблема буде. 1с випускає їх дуже швидко, інші навряд.

А міняється законодавство постійно

А те, що тут описано:

Альтернатива

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Erling1 сказано:

Я ту війну не розпочинав, і Росію не кликав Росія прийди, хай її вирішують ті хто її починав Путін- Порошенко, Турчинові і Яценюкі зі своїми стінами, та донбаський народ який молився на путіна і Росію,  тоді чому я маю за наслідки одних дебів на сході а інших в кабінетах києва і кремля гинути на сході, чи я маю боятися, що Путін нападе? я не боюся, бо цього небуде.

 

Звичайно не буде - бо при таких недолугих діях все скінчиться тим що прийде знову умовно проросійська влада тієї чи іншої ступені радикальності.

Путіну треба лише чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знатно підпалило сракі тим, для кого війна закінчилась разом з мобілізацією. Ламповий вкантактєг такий жеш зручний, а гроші!, заплачені за стопіццот тищ костилів написаних саме для моєї 1С, хто поверне?

Трєвога-трєвога! Волк апять украл зайчат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zeuss сказано:

А знатно підпалило сракі тим, для кого війна закінчилась разом з мобілізацією. Ламповий вкантактєг такий жеш зручний, а гроші!, заплачені за стопіццот тищ костилів написаних саме для моєї 1С, хто поверне?

Трєвога-трєвога! Волк апять украл зайчат!

як швидко ти переобуєшся коли влада зміниться знову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всього-то можна було закони поправити до нормальних, і нехай би працювали всі на благо рідної країни. Ну ясно що то стосується лише підпиємств, вірусні "сервіси" банити то добре.
Перемовини з будь якою австрійською компанією завершуються запитанням чи є у вас юридична особа в Австрії. Тому що австріяки практично не працюють з забугорними компаніями напряму. Хочеш продавати чи надавати послуги на їхній території – оформляй в них контору і сплачуй податки в їхній бюджет. Не складно і в нас таку штуку замутити.
Але кому то тра, якщо можна просто якусь хєрню підписати тіпа "Заборонити" :) і купа патріотів бігатиме пів року з гаслами "перемога".
Доречі, це ж не закон, а документ, який носить рекомендаційний характер, вроді як. Тому більшість з того що там написано – ніколи не збудеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, snouden сказал:

як швидко ти переобуєшся коли влада зміниться знову?

 

Вброс защітан)

Це буде значно довше, якщо порівнювати в часі, чим ти почнеш знову скавунчати, коли влада (без поділу на прапори) в черговий раз наступить на яйка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zeuss сказано:

 

Вброс защітан)

Це буде значно довше, якщо порівнювати в часі, чим ти почнеш знову скавунчати, коли влада (без поділу на прапори) в черговий раз наступить на яйка ;)

Різниця між нами, що я хочу б влада була для людей, а ти просто підставляєш сраку кожному хто нагорі :)

Ну я не спорю що тобі в якісь мірі повезло що ти ловиш від цього кайф :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Влада для людей" - найди три помилки в реченні)

 

Зи.. обговорювати твої сексуальні фантазії - скотитись до твого ж рівня. Ні, дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ше така думка...

Дима Копий

1 годKyiv, Kiev
 

Настало время ахуительных историй для тех, кто против запрета российских ресурсов. Но вы ведь все равно мне не поверите

IT-независимость Украины

Так вот, были такие времена, когда рекламный рынок в Украине был поделен между 3 китами (укрнет, бигмир и мета) и всеми остальными. Киты забирали на себя около 90% рекламных денег. Потом был кризис, но мы выжили. А потом пришли mail.ru и яндекс, которые демпинганули стоимость рекламы до такого состояния, чтобы украинские ресурсы могли существовать на грани выживания. На самом деле ниже грани, поэтому многие проекты не выжили. Выжившие и неплохо чувствующие себя есть, но их фактически единицы. Поэтому и нет у нас BBC, Guardian, The Independent - производство контента стоит больших денег, реклама стоит копейки. Наш рекламный рынок был обрушен, убит наповал этим демпингом.

А теперь, господа моралисты, расскажите мне как можно развивать украинские ресурсы при такой стоимости рекламы и конкурировать с Яндексом, капитализация которого $9,4 млрд или с Mail.ru с капитализацией в $5,7 млрд?

Знаете ли вы что, в Европе или в США на сайте с посещаемостью в 10 000 человек в день на одном только adsense можно зарабатывать $2000-$3000 в месяц, в то время как у нас такой доход можно получить с аудитории в 60 000-80 000 человек в день?

Знаете ли вы, что при одинаковой посещаемости football.ua (№1 в Украине) и sports.ru (были такие времена, тогда он был еще не лидер, но был в десятке в России), sports.ru зарабатывал в 10 раз больше украинского ресурса?

Знаете ли вы, что при посещаемости сайтов в странах Балтии в 7-8 раз меньше украинских (для примера, gismeteo.lt - 500 000 за неделю, gismeteo.ua - 3.8 млн, и это при конкуренции значительно более высокой, чем у них), прибалты заработали на своих ресурсах столько, чтобы зайти в Украину и попытаться инвестировать в украинские ресурсы?

Давайте еще раз. Российские ресурсы зашли в Украину и обрушили рынок рекламы. Опустили на дно. Вы могли это не почувствовать, но это остановило на годы развитие украинского интернета. Аналогия - это как если бы российские банки обвалили гривну в 3 раза. Тут вы поняли, потому что прочувствовали на себе.

Вы пишете, что этот запрет с бухты барахты, и что он тоже кому-то выгоден, что это чистый бизнес. ДА, БЛЯДЬ, это чистый бизнес! Украинский бизнес! Бизнес для украинцев. Выгодный для украинцев.

Что дальше? Вы, пожалуйста, и дальше ходите в свои любимые вк, одноклассники, яндексы через впн или тор, или прокси, теперь это не страшно, тк теперь по закону рекламодатели не смогут платить российским компаниям, а значит российские компании более не смогут влиять на украинский рынок рекламы, на Украину.

Грядет эра IT-независимости Украины от России.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

развивать украинские ресурсы при такой стоимости рекламы

Що розвивати, яка реклама, якщо грошей немає і майже все застопорилось або йде до низу! Не бачите у якому стані економіка? Гарно лабуду написати з кабінету і не бачити що навколо робиться або робити вигляд, що це не в нас і не під боком... На кого це розраховано з цими завумними обертами? :) Нормальні, грамотні ІТ-спеціалісти вже давно виїхали за кордон і там працюють, бо там цінять таку роботу, а в нас що платять ??? СБУ тільки і вміє ІТ-компанії шманати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Erling1 , чергова реінкарнація Карамби, чи мені здалося? 

 

Стосовно теми, так не бачу в цьому проблеми.

Ще до 2013 не любив користуватись будь-чим російським. В Однокласниках ніколи не реєструвався, Мейл.ру теж ні, Яндекс - ні. Вконтакті зареєструвався років 10 тому - більше двох років, як видалив сторінку.

Фейсбук, Гугл, Джімейл, Укр.нет - так.

Взагалі стараюсь російських товарів не купувати, а тут такий срач розвели через вконтакті.

Цікаво що буде, якщо введуть візовий режим з Росією чи заборонять РПЦ МП?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Amor said:

 

Ми то можемо зайти. Але навіщо  рвати дупу  мучитись, якщо ми зараз можемо зайти просто без всяких vpn? 

Наведу приклад, одного дня мені дуже терміново треба був один документ, який я забув. А був я в якомусь місці де дуже дуже проблемно з мобільним інтернетом. Зателефонував додому, мені надіслали фото через повідомлення вк. Через повільний інтернет завантажував картинку я десь хвилин 5. Якщо це буде ще якісь додаткові канали, переадресації і т.д. то це буде ще довше. А треба було ну дуже терміново. 

Такі випадки це рідкість, але все ж таки не хочеться ставити на телефон додатковий софт, який буде розряджати мій пристрій і т.д.

Охуєнчик! Тобто тобі твоя батарейка важливіша, ніж життя тих, хто за тебе воює і вмирає? Охуєнчик просто! В мене всьо.

 

2 minutes ago, difoto said:

ти ІТ-спеціаліст? чи просто пагаваріть?

Вкантачєний лвл "подбородок в рускому гамні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, SunSeth сказал:

Охуєнчик! Тобто тобі твоя батарейка важливіша, ніж життя тих, хто за тебе воює і вмирає? Охуєнчик просто! В мене всьо.

 

Тоді наведіть мені приклад, чим моя розряджена батарейка їм допоможе? 

Приймаються будь які закони, щоб зробити видимість роботи і відволікти людей від реальних проблем. А ви ті закони ще й підтримуєте "бо це ж проти російського продукту". Щось я не бачив людей які відмовляються від готування їжі, бо газ то російський.

Я нічого не маю проти інших країн. Я завжди вважав що треба підтримувати міжнародні зв'язки і укріплювати їх, а народ хай вже обирає, з ким йому більше хочеться працювати і яку продукцію обирати. Тимпаче чим більше на ринку пропозицій, тим краще ж дня клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тут особо причин то искать и не надо. Удивляет что потребовалось 3 года чтобы блокировать это болото гноя.

Каждый клик по рекламе в контактике это копейка в бюджет оккупанта.

Каждый поисковый запрос это копейка в бюджет оккупанта(Вот вам поисковик который сажает деревья за ваши клики https://www.ecosia.org/)

Каждый репост, лайк и прочее это умножение аудитории, которая подрасывает копейку в бюджет оккупанта.

Тот же удушающий эффект от более развитого рекламного рынка.

Тот же удушающий эффект от более развитого продуктового рынка.

Причин можно найти много в разных сферах интернет рынка, но и одной, умноженной на войну, достаточно для такого решения.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Amor сказано:

Щось я не бачив людей які відмовляються від готування їжі, бо газ то російський.

лолшто???

http://utg.ua/still-alive/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...