Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Енот сказал:

Хай Порох свої заводи теж закриває.

В Петі є сторінка в ВК і він досі в ній пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
19 минут назад, difoto сказал:

А якщо я хочу зайти у офіс комуністичної партії та послухати серію лекцій про "русскій мір" і "мижебратья", теж можна?

Хочеш - заходь. Відчуваєш, що не зможеш справитись - не заходь. В чому проблема?

 

Інформація сама по собі безпечна штука. Все залежить від того, як ти її інтерпретуєш. Я ось на днях переглядав "Die Deutsche Wochenschau", але ж після перегляду не почав зігувати чи славити Гітлера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zevs_Isver сказал:

я можу

мені вистачає розуму не клацати де попало

То чому ти вважаєш, що інші не можуть свідомо не заходити на непотрібні їм сайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

То чому ти вважаєш, що інші не можуть свідомо не заходити на непотрібні їм сайти?

99% відсотків користувачів ПК яскраво виражені тупаки :(

події останніх днів це доводять :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

99% відсотків користувачів ПК яскраво виражені тупаки :(

І, звичайно, твої критерії тупості підібрані саме таким чином, щоб ти потрапляв в той 1% обраних "не тупаків" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Savage сказано:

Хочеш - заходь. Відчуваєш, що не зможеш справитись - не заходь. В чому проблема?

 

Інформація сама по собі безпечна штука. Все залежить від того, як ти її інтерпретуєш. Я ось на днях переглядав "Die Deutsche Wochenschau", але ж після перегляду не почав зігувати чи славити Гітлера.

Інформація, а особливо її інтерпретація - штука убойніша за купу танків та солдатів з кулеметами. Але тобі пояснювати аксиоми - безглуздо, тому я промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже історія війни росії з торентами нас, Україну, нічому не навчила. Виходить так, що не можеш щось контролювати то треба заборонити. І нажаль, Україна наступає на ті ж граблі. Зараз підуть куча порад як обійти це блокування, з викладеними відеоуроками на ютубі, і все буде по старому. Прикро те що тепер ми стаємо посміховиськом у очах навіть тих же росіян, над якими ми глузували через безглузді дії їх роспотребнадзора. Напевно ті, хто пише ті укази, забуває що на дворі все ж таки 21 століття, і інтернет то не телевізійний канал.

Мені що однокласники що контакти що майлру не сильно цікаві, комусь навпаки. Але ж чому хтось наверху повинен вирішувати про це?

Прикро тільки читати таку реакцію. Країною вводиться цензура і читаєш сплошний "одобрямс". І якщо це пройде, то потім можна буде заблокувати ще щось, наприклад цю борду під приводом боротьби з  шкідливою та непатріотичною інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Savage сказано:

І, звичайно, твої критерії тупості підібрані саме таким чином, щоб ти потрапляв в той 1% обраних "не тупаків" :)

може то й нескромно так казати, але попадаю  в той 1% вмілих користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Electronshik сказано:

Зараз підуть куча порад як обійти це блокування, з викладеними відеоуроками на ютубі, і все буде по старому.

ага, а потім ще відеоролики з порадами як заплатити еквівалент 300 баксів через біткоін для розщифловки файлів після використання порад з "обходу блокувань"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Savage сказал:

Стереотипне мислення.

 

А взагалі, я особисто проти будь-яких блокувань і обмежень в Інтернеті. Кожен сам повинен вирішувати куди і коли він може заходити.

Ем... Ви помилились планетою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Заблоцький з Інституту постінформаційного суспільства нагадує про те, що протягом останнього часу Служба безпеки України провела відразу кілька обшуків в офісах українських ІТ-компаній. «Якби наші спецслужби займалися не віджиманням серверів у ІТ-компаній, а нормальною роботою з ними, ми б отримали нормальну протиотруту проти шкідливих компонентів цих сервісів, вступили б з ними в технологічну боротьбу. На жаль, наші спецслужби не мають компетенції або ресурси для такого роду боротьби і використовують грубі, доісторичні методи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, difoto сказал:

Але тобі пояснювати аксиоми - безглуздо, тому я промовчу.

Я тобі вище навів приклад, який руйнує твої "аксіоми", так що,мабуть, дійсно промовчи. Про те що інтерпретація інформації - штука доволі субєктивна тобі, мабуть, теж пояснювати безглуздо.

 

35 минут назад, Zevs_Isver сказал:

може то й нескромно так казати, але попадаю  в той 1% вмілих користувачів

Я якби тонко натякав, що нема чіткої межі між вмілим і невмілим користувачем. Для когось достатньо вміти прочитати новини в інтернеті, а для когось - через систему делегатів C# написати поведінку AI для гри на Unity Engine. І на основі якого критерію в цій ситуаціїї визначати "рівень тупості"?

 

Так само і з "контактами"  / "однокласниками" - для когось це обмін фото чи зручний сервіс, а для когось - розсадник зла. Все залежить від твого ставлення до поданої там інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обмінюватись фотками можна багатьма способами,

а тут вже роблять трагедію з цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, HWman сказал:

Ем... Ви помилились планетою ;)

Просто розділяю погляди Жака Фреско. Всі претензії до нього :).

 

P.S. Краще на "ти".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zevs_Isver сказал:

обмінюватись фотками можна багатьма способами,

Кожен сам обирає собі зручний сервіс (фото, як асбстрактний приклад, не треба циклитися на ньому). Якщо тобі не підходить - ОК, просто пройди мимо. Навіщо навязувати свої правила, які, як вже було сказано вище, - сугубо субєктивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Savage сказал:

Просто розділяю погляди Жака Фреско. Всі претензії до нього :).

 

Утопія, нажаль. Ми скоріш за все такого суспільства не застанемо. Але в душі вірю що колись так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

Кожен сам обирає собі зручний сервіс (фото, як асбстрактний приклад, не треба циклитися на ньому). Якщо тобі не підходить - ОК, просто пройди мимо. Навіщо навязувати свої правила, які як вже було сказано вище - сугубо субєктивні.

угу,

просто цього трагедію роблять :(

бєндєри обірают народ огранічівают свободу слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:
4 годин тому, jack74 сказано:

Отож моя порада таким, як я - про всяк випадок в налаштуваннях поштової скриньки на Мейлі.ру увімкнути переадресацію на іншу нормальну скриньку.

звичайних людей це ніяк не зачепить

то я - незвичанйа людина?

певно, ти повністю мій пост не прочитав

4 годин тому, jack74 сказано:

колись ... я багато де реєструвався, і тоді це все зав'язувалось в мене на пошту Мейл.ру. Звісно, з тих часів багато води втекло, давно користуюсь нормальними скриньками на Укр.нет та Gmail, але я ж не можу пам'ятати все, куди прив'язаний я через Мейл і коли мені може знадобитись та русо-скринька...

Зайду я, наприклад, на сайт, на котрому я колись зареєструвався і на котрий я багато років не заходив, і не пам'ятаю пароль... А реєструвався на Мейл.ру... далі розжовувати?

 

1 година тому, Zevs_Isver сказано:
1 година тому, Savage сказано:

І, звичайно, твої критерії тупості підібрані саме таким чином, щоб ти потрапляв в той 1% обраних "не тупаків" :)

може то й нескромно так казати, але попадаю  в той 1% вмілих користувачів

@Zevs_Isver Ой, ніколи не кажи "ніколи" + "і на старуху буває проруха" :) Перевірено на собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

"і на старуху буває проруха"

і зі старухой буває порнуха?  ужас! :)

 

А чого ніхто не замутить проект типу "На_дроті!" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

@Zevs_Isver ніколи не кажи "ніколи" + "і на старуху буває проруха"

угу,

я й не кажу що я найрозумніший,

(і ті хто пишуть віруси не разу не дурні)

але є "стандартні правила безпечної поведінки" якщо їх не порушувати - шанси вижити вищі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.... не так давно ржали з ПАКЕТУ ЯРОВОЇ в Росії і інших  тупих законів.... так наші придурки нічим не розумніші....

 

Це ж такі важливі справи... першочергові завдання для держави блять перейменовувати вулиці і сайти блокувати... імбіцили...

А те шо в гамні живемо то неважливо, зате наше гавно...  файспалм прост....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Pavelix сказано:

Мда.... не так давно ржали з ПАКЕТУ ЯРОВОЇ в Росії і інших  тупих законів.... так наші придурки нічим не розумніші....

 

Це ж такі важливі справи... першочергові завдання для держави блять перейменовувати вулиці і сайти блокувати... імбіцили...

А те шо в гамні живемо то неважливо, зате наше гавно...  файспалм прост....

 

ой же ж боженько що ж то робиться. Порох "патріотичні сайти зливає". рєдути бягом усє на рєдути поки самі злачні місця не зайняли

я ж же ж ти тепер буде жити я навіть не уявляю. запасайся на місяць стєкломоєм щоб на кухні розказувати що смисл життя втрачено немає контакта, од і мейл.сру.

 

всі такі "патріотичні" до усрачкі тіпочки, різко так почали скиглити що свинособаче лайно закривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...