Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

Щойно, la20 сказано:

ой же ж боженько що ж то робиться. Порох "патріотичні сайти зливає". рєдути бягом усє на рєдути поки самі злачні місця не зайняли

я ж же ж ти тепер буде жити я навіть не уявляю. запасайся на місяць стєкломоєм щоб на кухні розказувати що смисл життя втрачено немає контакта, од і мейл.сру.

це типу підколоти рішили?... до чого тут патріотичні?)) вам не потрібно то й не користуйтесь... соцмережі це созмережі... хто шо хоче та в них і найде... кожному своє...

 

хочете блокувати пропаганду чому ж не блокуєте напряму сайти російські аля вести.ру і тд і тп ))

тут справа звички, люди звкилки, їм зручно і у них це забирають... 

вихлоп від таких заборон тіко негативний... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, Cherman сказано:

Ще один, н-ний закон, який не буде діяти.

Може й буде, але діти вже будуть рости в презирстві до держави, і з метою пізнати заборонений плід, як в срср з голосом Америки.

"Дебилы, блять"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Pavelix сказал:

Мда.... не так давно ржали з ПАКЕТУ ЯРОВОЇ в Росії і інших  тупих законів.... так наші придурки нічим не розумніші....

 

p1bdg6i7dd12nkckj17c91j5j13f81.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, snouden сказано:

Може й буде, але діти вже будуть рости в презирстві до держави

З москальскими контактами вони ростуть в любові до України? Де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вконтакты вже розсилає особистими повідомленнями:

  •  
    Указом президента П. О. Порошенка ВКонтакті може бути заблокований на території України: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850.

    Ми любимо наших українських користувачів і хочемо, щоб Ви завжди залишалися на зв'язку зі своїми друзями та близькими.

    В інтернеті є докладні інструкції, як не втратити свої контакти й важливу інформацію. Наприклад, тут. 

    Ваш ВКонтакті 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

З москальскими контактами вони ростуть в любові до України? Де логіка?

Да до чого тут москальські чи ні... це созмережі....  що захочеш найти там те й найдеш... ніби у фейсбуці за бажання не найти груп з пропагандою російською... ))

справа ж не в сайті... а в контенті який тобі цікавий і в тому як тобі зручно його вживати...  а тут тобі одне забороняють і інше навязують... тому й обурює..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соцмережі можна заборонити. "Святе" місце пустим не буває, швидко перейдуть на українські аналоги. Хоча сама ідея щось в неті блокати - це азійщина рівня Путлера. Давайте ще біткоєни забороним, бо на них викупи власникам WannaCry шлють. Незручностей буде стільки, що взвиють всі (+1 в скарбничку електоральної ненависті, надіюсь Петя опам'ятається  ;) ).

 

А взагалі все просто. Не хочеш щоб тебе ідентифікували москалі  - не пиши нічого в їх соцмережах, юзай фейсбук. А якщо ти держслужбовець/військовий і використовуєш мейл.ру - то за таке треба дрючити локально, видавши відповідні накази.

 

І взагалі, коли в 2014-му народ масово сам виходив з вконтактів тоді і треба було забороняти, На хвилі загального бажання миттю б повстали вітчизняні сервіси, а зараз - пізно вс--лись,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Erling1 сказано:

заборона іноземних сайтів, існування військової повинності, популістичний туристичний безвіз, нещодавно охоронець Яроша стріляв у таксиста,  чим ми кращі за москалів?

ви, нічим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Erling1 сказано:

в мене в племінниці в контакті "бізнес" типу має 2 сторінки для продажів і одну свою, заробляє дитина в батьків грошей взагалі не просить, продає все від одягу косметики до дрібної техніки аксесуарів та іншого, замовляє на китайських сайтах дещо з польщі, говорила мені, що близько 4500грн має чисто.  І таких як моя племінниця думаю не одиниці.

З таким самим успіхом можна і на ФБ торгувати, для цього там є інструменти.

А закриття вказаних рос. ресурсів підтримую, тільки це потрібно було робити ще роки 3 тому.

 

Ще в 14-му СБУ проводило для ІТ-спеціалістів семінар по безпеці і відкритим текстом говорили, що Каспер - продукт фсб, та й хвости цієї спецслужби стирчать і з інших продуктів.
Так, обійти блокування не буде великою проблемою, багато людей зроблять грошей на VPN сервісах, проте, думаю, більшістю користувачів не будуть "заморочуватися" з налаштуваннями, отже, буде серйозний відтік аудиторії з російських сервісів, а це втрати грошей, серйозні втрати для окупанта 1f609.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HWman сказал:

edgcMfYrH9U.jpg

 

Я вірно розумію:

"Сталося прикре непорозуміння між владою України і адміністрацією ВК, що вилилося в заборону ВК на території України закон блаблабла. Приносимо вам вибачення за незручності, наші адіокати прикладуть максимум зусиль для вирішення цієї проблеми. Будьте певні, що ваші особисті данні буде збережено. Ваш ВК."

Чи може так:

"Нам похай на закони інших держав, бо ви наркомани і все зробите, щоб вколотися. Тому ось вам інструкції як обійти законодавство вашої гімнокраїни. Ваш дилер ВК".

Нє. Нє. Все ж таки перше.

Тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Erling1 сказано:

А база клієнтів?   Бізнес

попахує бізнесом на крові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Erling1 Дуже швидко відповідні інструменти з'являться. Вже є отаке:

 

QePqKoQ.png

 

https://ц.укр/

 

За добу повстало :)

 

Ще чув про якісь скрипти переносу вконтактних магазинів в Інстаграмм, правда база клієнтів таки тю-тю :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, здається, що в недавньому минулому, або в найближчому майбутньому, може, щось статися. А оцім вони відвертають увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))

 
Світлина від Дениса Кораблева.
Денис КораблевСтежити
1 год. · 
 

15 лет сидишь во вконтактике.
@
ты бог "веселой фермы" 
@
у тебя платиновые помидоры и алмазные коровы дают надои молока просто цистернами.
@
у тебя все рассовано по закладочкам и ты подписан на все паблики со сладкими писечками и зрелыми мамками.
@
только свежая музыка и отборное видео FullHD
@
ежемесячно ты пополняешь голосами свою игру "одноногий пират" из пособия по безработице. 
@
периодически ставишь классы своим бывшим и возможным виртуальным будущим классы, робко трогая себя там.
@
и тут в одно утро пьяный, шоколадный барыга росчерком пера закрывает твой уютный манямирок.
@
на сверхсветовой тяге пердака ты покидаешь пределы галактики.

я ору как бешеная сука с самого утра и не могу успокоиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Erling1 сказано:

А база клієнтів?   Бізнес без бази клієнтів постійних і репутації неможливий, це все неможливо буде декому перенести у фейсбук.

 

21 хвилин тому, Harddriver сказано:

@Erling1 Дуже швидко відповідні інструменти з'являться.

 

а скільки зараз з'явиться псевдопомічників (консультантів, порадників, скриптів, сайтів, програмок), котрі під виглядом допомоги, переносів, резервувань і т.д. будуть тирити аккаунти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально сьогодні вже "смердить слухати" про ті заборони рос ресурсів.
Настав час визначитися з ким ти - чи якось з горем-пополам інтегруєшся в західну цивілізацію, чи йдеш знову в совок.
Кому вже так "припікає" і жити не може без тих сервісів - знайде 5$ в місяць, прочитає і, врешті-решт, налаштує собі впн і буде далі користуватися.
Для мене, наприклад, немає ніякої проблеми із закриттям усіх цих ресурсів, давно вже використовую гугл, фб і інші.

Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Harddriver сказал:

@Erling1 Дуже швидко відповідні інструменти з'являться. Вже є отаке:

 

QePqKoQ.png

 

https://ц.укр/

 

За добу повстало :)

 

Ще чув про якісь скрипти переносу вконтактних магазинів в Інстаграмм, правда база клієнтів таки тю-тю :(

Ваша стабільна мережа яка мало того що звучить смішно, так щей відкривається дуже стабільно через раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Енот сказано:

Мені, здається, що в недавньому минулому, або в найближчому майбутньому, може, щось статися. А оцім вони відвертають увагу.

 

сталося ще в 2014 році. однак, люди й дальше уже три роки юзають ВК, ОК, мил.сру, яндекси-#e@ндекси

і зараз вой підняли

 

знайомий (через один з форумів) з Шостки не може до сих пір зрозуміти, чому людям забороняють ходити з колорадською (по його словам георгіївською) стрічкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, BACbOK сказал:

Реально сьогодні вже "смердить слухати" про ті заборони рос ресурсів.
Настав час визначитися з ким ти - чи якось з горем-пополам інтегруєшся в західну цивілізацію, чи йдеш знову в совок.
Кому вже так "припікає" і жити не може без тих сервісів - знайде 5$ в місяць, прочитає і, врешті-решт, налаштує собі впн і буде далі користуватися.
Для мене, наприклад, немає ніякої проблеми із закриттям усіх цих ресурсів, давно вже використовую гугл, фб і інші.

Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
 

От і правильно, еліта сидить на фейсбуці. Фейсбук це цивілізація прогрес з блекджеком і шлюшками, а вк середньовіччя, мордор і содомія. 
А якщо серйозно, мені смішно з хомячків які пишаються закриттям вк ( який був всього лиш інструсментом) і не розуміють що цензура робить нас на крок ближче до КНДР Та Росії. Перш ніж приймати дибільні закони, ні з ким не проконсультувавшись, треба зробити гідні аналоги. Бо на даний момент на мою особисту думку це щось типу пакету Ярової, а ще монополізація що не є свідченням прогресу та свобод в державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жирний певно цукерок переїв, Пуйла наслідує - заборонить, оштрафовать і т.д. Не з того почав, хай би по крамницях пройшовся і подивився, значна доля виробників товару Росія, чудо, як воно сюди попало?..

 Якщо, то я не сиджу в Контактах, лише слухаю музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, BACbOK сказал:

Настав час визначитися з ким ти - чи якось з горем-пополам інтегруєшся в західну цивілізацію, чи йдеш знову в совок.

Обмеження доступу до інформації. Цікаво, де ж це було: в західних цивілізаціях чи при совку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ВК і однокласниках не сиджу і не зареганий, ДрВебом і Каспером не користуюся, як і Яндексом і Милору... А назвіть-но мені РЕАЛЬНУ альтернативу 1С (а там конфігурація правиться взагалі ПІД СЕБЕ) і Парусу? Медок (закритий код, трохи більше, чим повністю і вбитий сервіс)? Ха-ха! От тут затупили, так затупили! Ще й отримали люту ненависть програмерів, які під 1С вчилися/вчаться за бабки і пишуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

От і правильно, еліта сидить на фейсбуці. Фейсбук це цивілізація прогрес з блекджеком і шлюшками, а вк середньовіччя, мордор і содомія. 
А якщо серйозно, мені смішно з хомячків які пишаються закриттям вк ( який був всього лиш інструсментом) і не розуміють що цензура робить нас на крок ближче до КНДР Та Росії. Перш ніж приймати дибільні закони, ні з ким не проконсультувавшись, треба зробити гідні аналоги. Бо на даний момент на мою особисту думку це щось типу пакету Ярової, а ще монополізація що не є свідченням прогресу та свобод в державі.

хомячки кричать ой-йо-йой, вкантактік, закривають, жирний цукерок переїв і т.д.

але з них не смішно, а гидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...