Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, charlie сказано:

ох і брехня, тоді заблокувати провайдерів, які "не зможуть" Хто там Тріолан, хто ще ?
 

чудікі з "зеленбуду" розказували що не можна незакодований Т2 робити в них.... і нічо все можна.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, charlie сказал:

ох і брехня, тоді заблокувати провайдерів, які "не зможуть" Хто там Тріолан, хто ще ?
 

Може зразу тоді інтернет відключити? нема інтернету нема проблем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

Може зразу тоді інтернет відключити? нема інтернету нема проблем?

+ говноящик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, AnimaNoir сказал:

Може зразу тоді інтернет відключити?

Ще пару фоток з компроматом на "сім'ю" у мережу - так і буде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

@Юріч  мейл.ру дає 100Гб   ??

Мейл.ру при запуску своєї хмари дарував по 1 терабайту назавжди. Я собі декілька терабайтів "зарезервував". Яндекс.диском назбирав 285 гігабайт назавжди, це основна моя хмара.

Якби втратити файли не боюся, VPN не проблема, але якщо злетить автоматична синхронізація, то прийдеться окремі файли на іншій хмарі синхронізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Може зразу тоді інтернет відключити? нема інтернету нема проблем?

я не користуюсь ні вк, ні однокласниками, ні яндексом, ні мейл ру, ні фейсбуком. Хоча є ж той же ж фейсбук, який набагато краще фільтрується, ніж помийна яма вк. Або створюйте своє. Вк, при бажанні, давно можна було закрити за порушення авторських прав це як мінімум, це я вже мовчу про сторінки там дітей, про відео 18+, які ці ж діти легко можуть дивитись. Проблема Вк - нефільтрованість, яка переходить межу. От в Росії рутрекер заборонений, а у нас нехай буде Вк.

Якщо хтось жити не зможе без вк, то ставте наприклад frigate і заходьте справи ваші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, charlie сказано:

Якщо хтось жити не зможе без вк, то ставте наприклад frigate і заходьте справи ваші

кому дуже захочеться "відбірного новорусского говенца" то знайде як добратися

то не проблема

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно не я один починав своє "інтернет-життя", коли ще такого поняття, як "український інтернет" ще не існувало... Коли про оптичний інтернет мало хто чув (до провайдерів навіть, не те щоб в кожну хату) і користувались діал-апом.... В ті далекі часи, коли крутими пошуковиками були Рамблер і Апорт (зара одне якась медійна фуфлошукалка, а друге взагалі торгова площадка), а Яндекс лише розвивався... Коли радувало народження українського пошуковика Мета.Уа (котра так і лишилась на тому рівні і не розвинулась)... Так от, з тих пір я багато де реєструвався, і тоді це все зав'язувалось в мене на пошту Мейл.ру. Звісно, з тих часів багато води втекло, давно користуюсь нормальними скриньками на Укр.нет та Gmail, але я ж не можу пам'ятати все, куди прив'язаний я через Мейл і коли мені може знадобитись та русо-скринька...Тому ця звістка про блокування звісно неприємна.

Отож моя порада таким, як я - про всяк випадок в налаштуваннях поштової скриньки на Мейлі.ру увімкнути переадресацію на іншу нормальну скриньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Приму в друзья трех-четырех беженцев из vk, а могу и пожилую пару из Одноклассников."
(честно скопипащено:)

 

 

на блокпосту инстаграма задержані 20 беженцев из однокласников)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

на блокпосту инстаграма задержані 20 беженцев из однокласников)

Як казала моя бабця (українка з донбасу), "на кутні посмієшся"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, jack74 сказано:

Отож моя порада таким, як я - про всяк випадок в налаштуваннях поштової скриньки на Мейлі.ру увімкнути переадресацію на іншу нормальну скриньку.

звичайних людей це ніяк не зачепить

 

а от "офіси" суддів, прокурорів і всяких інших чиновників можна плющити буде за скриньки на маіл.ру

якщо вони по своїй тупості не можуть зрозуміти чому так робити не добре - будуть страждати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ще до цього:

Рада заборонила георгіївську стрічку в Україні

http://glavcom.ua/news/rada-zaboronila-georgijivsku-strichku-v-ukrajini-415193.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вийшов з усіх кацапських соцсмереж і сервісів і нічого живий здоровий, і не треба порошенкових указів .

Ще роки два назад було зрозуміло що поступово вся ця кацапська кантора зикриється і сама кацапія закриватиметься від світу новим занавесом.

Не все зразу але поступово все можна зробити. Розмістив оголошення на сторінках "друзі дана сторінка буде видалена за два місяц. кому цікава моя компанія переходьте на альтернативні соцмережі. і силка", і все хто захтів той перейшов, решта мають свою голову і роблять що захочуть, два місяці вистачило щоб про рос.соцмережі забути. З милом.сру трохи важче але теж не катастрофа, всі сайти де використовувалось кацапський ящик просто в налаштуваннях поміняв мило на гугл і все, тут для мене не складно було бо ніколи в голові нічо не тримаю а записую всі акаунти і паролі в блокнот, просто пройшовся по списку і за годинку все готово.

Заборону цю вважаю давно назрівшою, хто хотів давно вже перейшов або зараз перейде, благо альтернатив достатньо, ну а хто досі обтікає від однокласніків то ваша справа, обходьте блокування які проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не закон, а стьоб по ходу якийсь. Як закон може створювати людина, яка в цьому не шарить? Вони з закону UTM мітки навіть не поприбирали - це лол. короче або буде ще переграватись це все 100500 разів, або провіряют людей, як відреагують

b4330ca20c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки вОні, а все просто - цей закон, як граната в замулений ставок - куча гамна вспливла, їм похуй Крим і Донбас, їм аби фоточки і трекі у вкантактєкє. От поки така хуєта буде, поки потрібно буде банити вату законами, доти у нас будуть пиздити Крими і вбивати нас в Лугандоні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, seolutsk сказано:

Це не закон, а стьоб по ходу якийсь. Як закон може створювати людина, яка в цьому не шарить?

це стандартна ситуація :(

там більшість ідіоти які гарно прилаштувалися

 

про дєвачек які копіпастять посилання я взагалі мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, SunSeth сказал:

їм аби фоточки і трекі у вкантактєкє

Стереотипне мислення.

 

А взагалі, я особисто проти будь-яких блокувань і обмежень в Інтернеті. Кожен сам повинен вирішувати куди і коли він може заходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Savage сказано:

Стереотипне мислення.

 

А взагалі, я особисто проти будь-яких блокувань і обмежень в Інтернеті. Кожен сам повинен вирішувати куди і коли він може заходити.

все швидко перетвориться на "насрьом здесь все"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Zevs_Isver сказал:

все швидко перетвориться на "насрьом здесь все"

Інтернет передбачає вільний доступ до будь-яких ресурсів. Не хочеш заходити на нецікаві тобі сайти, просто не заходь на них. Чи без обмеження зверху, не можеш сам цього зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Savage сказано:

Кожен сам повинен вирішувати куди і коли він може заходити.

А якщо я хочу зайти у офіс комуністичної партії та послухати серію лекцій про "русскій мір" і "мижебратья", теж можна?

В мене батьки дивляться Росія24 і сидять в одноглазніках. І рахують, шо Бандера злочинець. А в Росії все круто, не то шо в нас. Всі повчання за ці роки були марними. 

Зато тепер буде:

- Дім, іді-ка сюда! А тут вон пішут, как обойті блокіровку однокласніков... поді-ка, здєлай нам

- Пап, я нє умєю... 

троллфейс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Savage сказано:

Інтернет передбачає вільний доступ до будь-яких ресурсів. Не хочеш заходити на нецікаві тобі сайти, просто не заходь на них. Чи без обмеження зверху, не можеш сам цього зробити?

я можу

мені вистачає розуму не клацати де попало

 

чи не блокувати хости джела вірусної активності?  (вже забули шифрувальник)

це також обмедення вільного доступу до інформації?

 

інтернер вже давно не той що був раніше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

Давно вийшов з усіх кацапських соцсмереж

а що ти там робив раніше? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Енот сказано:

Хай Порох свої заводи теж закриває.

ти не плутай тепле і зелене - великий бізнес то великий бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...