Перейти до змісту

gen552

Учасники
 • Кількість зміста

  880
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

137 Продвинутий

2 Підписників

Про gen552

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

10 169 перелядів профілю
 1. gen552

  Переезд в Луцк

  - ТС, давай на ДПЗ. Тут район що треба. Через пару днів. - ТС, ну що, приїхав? - Виїхав з Одеси, але силами борди опинився у Швейцарії. - Буде щось боліти - звертайся. Діагнози ставим за 30 сек. Лікуєм ще швидше.
 2. Ці трохи не вписалися )) До речі, у Харкові. Можна у них спитатися як воно.
 3. Було б дуже цікаво глянути. Можливо зможемо всі разом модифікувати варіант.
 4. Що скажеш про такі варіанти мордора? Хоча, мені особисто практичніше варіанти з колесом, наприклад:
 5. Можна проконсультуватися в молдованах, як вони вчинили. Казахстан, до речі, теж не дрімає. (ахтунг!!! силка на русоконтентус)
 6. Правительство Молдавии приняло решение утвердить изменения в Конституции страны, согласно которым государственным языком вместо молдавского становится румынский. Об этом сообщает 112.ua со ссылкой на местное издание NOI.md. В правительственной пресс-службе сообщили, что основанием для такого шага стало решение Конституционного суда страны от 5 декабря 2013 года, согласно которому в случае возникновения разногласий между текстами Конституции и Декларации о независимости предпочтение отдается Декларации о провозглашении независимости. Молдовани у свій час вірно зробили, коли вирішили перейти на латиницю, тим самим віддаливши себе від росії. Тепер розіграти там мовну карту, поки не приєднають Придністров'ю - досить важко. Експериментують з мовою навіть зараз. До речі, російськомовним однозначно тепер прийдеться вчити розмовляти українською мовою, бо вся література, документація, звітність і т.п. буде на латиниці. Доведеться її "вчити" і україномовним, а це якраз і є те саме об'єднання. Будемо знов сидіти за одних партах і мовно брататися. Це конкретна палка в дупу колесо східно небрата.
 7. За гранью Досить гідна заміна X-files. Більш цікава, як для мене. Особливо було цікаво взнати чим закінчиться основна сюжетна лінія. Хто не дивився - раджу! Саме головне, що тут нема цього "я тобі доведу що прибульці існують", "а я тобі кожну серію, сезон за сезоном, не буду вірити". Це мене дратувало більше за всього в X-files. Тому і закинув.
 8. Насправді, то була ферма вирощування квадрокоптерів нового покоління. Всі вони мали піти на службу ЗСУ. Основне і головне призначення - політ над територією ворога, та збір інформіції на флєш носії, які були замасковані під відеокарту. Кожна відеоркарта прив'язана до своєї материнки та процесора. Карта вставляється лише один раз і якщо вона не співпадає, то данні автоматично знищуються та замінються дезинформацією. Інколи буває так, що мобільний телефон - зовсім не мобільний телефон, а файна підпора під стіл, шоб той не хитався. А можуть прийняти за замаскований шпіонський прилад.
 9. А якщо ублюдина офіційно по всіх фронтах тупо бомж. Щось світить?
 10. Якщо не секрет, скільки грошей позичив? Якщо маєш розписку, то суд виграєш. Питання в тому, як він тобі буде їх віддавати: все відразу, чи по 50 грн. в місяць. Можливо є сенс вдатися до якихось хитрощів-многоходівок, або психологічний тиск. Залучити активістів. Але доведеться ділитися.
 11. Силка на відео (можливо доведеться скачати) - https://mega.nz/#!WJdyFByJ!rRkmsbF4qdf4DjbF8WtjJC_wgw-GJWeMTkWOVPlb2lU В інтернетах дають такий перелік: Во-первых, он может появиться, если бак соприкасается с боковыми частями корпуса машинки. Такое соприкосновение при стирке может стать причиной таких звуков. Во-вторых, мелкие вещи в процессе стирки могут попасть под барабан. В этом случае, скрип происходит от трения вещи о бак и барабан машинки. В-третьих, бывают случаи, когда на манжете люка остается шерсть, волоски и прочие частички стираемого. В-четвертых, есть возможность, что ослаб ремень привода. И звук, который вы слышите, может возникать при проскальзывании этого ремня. В-пятых, могло ослабнуть валовое крепление. В-шестых, этот звук может возникать в точках фиксации пружин, которые держат бак. И наконец, в-седьмых, эти неприятные звуки может создавать трущиеся стыковые части корпуса машинки. У чому, максимально ймовірно, може бути проблема?
 12. Поменял пароль на "хуйтыпросцышмойпарольеблан".
×