Перейти до змісту

gen552

Учасники
 • Кількість зміста

  886
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

140 Продвинутий

2 Підписників

Про gen552

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

10 285 перелядів профілю
 1. Бюджет 2500 грн. Орієнтовно такого плану: Матиринка та проц максимально сучасніші (що можна, щоб вписатися в бюджет) DDR3 - 4 GB DVD-RW HDD бажано 2 - один для вінди (можна до 360 гб) , другий для зберігання інфи (можна до 360 гб). Головне,щоб швидко (відносно) та стабільно працював. Зовнішній вид має бути гарним. Ось такий, або щось подібне, мене б влаштувало. Пропонуйте!
 2. Я хотів би придбати щось подібне. Можли є бажаючи зібрати мені його, чи вже є готовий. Я б купив.
 3. Комп'ютер куплявся новий. Зовнішній стан на сьогодні на 5. Яка ще інформація потрібна?
 4. Куплявся 2012р. Скільки буде коштувати він сьогодні?
 5. gen552

  листування в соцмережах.

  Подивіться фільм "Ідеальні незнайомці". Якраз про те, що тут обговорюється. "У центрі сюжету фільму - три закохані пари і одинак - збираються разом за вечерею. Щоб додати особливу гостроту цього вечора, одна з подруг пропонує всім зіграти в гру. Правила гри полягають в тому, що кожен, у кого задзвонить телефон, повинен буде відповідати на дзвінок по гучному зв'язку, а текст вхідного смс-повідомлення читати вголос. Всі друзі погоджуються на участь в цій грі і кладуть телефони в центр столу. Вечеря триває, поки не починають дзвонити телефони і приходити повідомлення, з яких стає відомо, що кожен з учасників щось приховує від своїх друзів."
 6. Теорія розбитих вікон. Там потрібно навести порядок. Прибрати звідти абсолютно "все"! Прибрати графіті, якщо воно є. Місце повністю облагородити. При владі нема ідейних людей, яким було би цікаво вирішити цю проблему, через теорію розбитих вікон та використати інші соціальні дослідження американців. Нью-Йорк змогли з лайна витягти, а тут якійсь міст.
 7. gen552

  Переезд в Луцк

  - ТС, давай на ДПЗ. Тут район що треба. Через пару днів. - ТС, ну що, приїхав? - Виїхав з Одеси, але силами борди опинився у Швейцарії. - Буде щось боліти - звертайся. Діагнози ставим за 30 сек. Лікуєм ще швидше.
 8. Ці трохи не вписалися )) До речі, у Харкові. Можна у них спитатися як воно.
 9. Було б дуже цікаво глянути. Можливо зможемо всі разом модифікувати варіант.
 10. Що скажеш про такі варіанти мордора? Хоча, мені особисто практичніше варіанти з колесом, наприклад:
 11. Можна проконсультуватися в молдованах, як вони вчинили. Казахстан, до речі, теж не дрімає. (ахтунг!!! силка на русоконтентус)
 12. Правительство Молдавии приняло решение утвердить изменения в Конституции страны, согласно которым государственным языком вместо молдавского становится румынский. Об этом сообщает 112.ua со ссылкой на местное издание NOI.md. В правительственной пресс-службе сообщили, что основанием для такого шага стало решение Конституционного суда страны от 5 декабря 2013 года, согласно которому в случае возникновения разногласий между текстами Конституции и Декларации о независимости предпочтение отдается Декларации о провозглашении независимости. Молдовани у свій час вірно зробили, коли вирішили перейти на латиницю, тим самим віддаливши себе від росії. Тепер розіграти там мовну карту, поки не приєднають Придністров'ю - досить важко. Експериментують з мовою навіть зараз. До речі, російськомовним однозначно тепер прийдеться вчити розмовляти українською мовою, бо вся література, документація, звітність і т.п. буде на латиниці. Доведеться її "вчити" і україномовним, а це якраз і є те саме об'єднання. Будемо знов сидіти за одних партах і мовно брататися. Це конкретна палка в дупу колесо східно небрата.
 13. За гранью Досить гідна заміна X-files. Більш цікава, як для мене. Особливо було цікаво взнати чим закінчиться основна сюжетна лінія. Хто не дивився - раджу! Саме головне, що тут нема цього "я тобі доведу що прибульці існують", "а я тобі кожну серію, сезон за сезоном, не буду вірити". Це мене дратувало більше за всього в X-files. Тому і закинув.
 14. Насправді, то була ферма вирощування квадрокоптерів нового покоління. Всі вони мали піти на службу ЗСУ. Основне і головне призначення - політ над територією ворога, та збір інформіції на флєш носії, які були замасковані під відеокарту. Кожна відеоркарта прив'язана до своєї материнки та процесора. Карта вставляється лише один раз і якщо вона не співпадає, то данні автоматично знищуються та замінються дезинформацією. Інколи буває так, що мобільний телефон - зовсім не мобільний телефон, а файна підпора під стіл, шоб той не хитався. А можуть прийняти за замаскований шпіонський прилад.
×