Перейти до змісту

gen552

Учасники
 • Кількість зміста

  872
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

138 Продвинутий

2 Підписників

Про gen552

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

10 094 перелядів профілю
 1. За гранью Досить гідна заміна X-files. Більш цікава, як для мене. Особливо було цікаво взнати чим закінчиться основна сюжетна лінія. Хто не дивився - раджу! Саме головне, що тут нема цього "я тобі доведу що прибульці існують", "а я тобі кожну серію, сезон за сезоном, не буду вірити". Це мене дратувало більше за всього в X-files. Тому і закинув.
 2. Насправді, то була ферма вирощування квадрокоптерів нового покоління. Всі вони мали піти на службу ЗСУ. Основне і головне призначення - політ над територією ворога, та збір інформіції на флєш носії, які були замасковані під відеокарту. Кожна відеоркарта прив'язана до своєї материнки та процесора. Карта вставляється лише один раз і якщо вона не співпадає, то данні автоматично знищуються та замінються дезинформацією. Інколи буває так, що мобільний телефон - зовсім не мобільний телефон, а файна підпора під стіл, шоб той не хитався. А можуть прийняти за замаскований шпіонський прилад.
 3. А якщо ублюдина офіційно по всіх фронтах тупо бомж. Щось світить?
 4. Якщо не секрет, скільки грошей позичив? Якщо маєш розписку, то суд виграєш. Питання в тому, як він тобі буде їх віддавати: все відразу, чи по 50 грн. в місяць. Можливо є сенс вдатися до якихось хитрощів-многоходівок, або психологічний тиск. Залучити активістів. Але доведеться ділитися.
 5. Силка на відео (можливо доведеться скачати) - https://mega.nz/#!WJdyFByJ!rRkmsbF4qdf4DjbF8WtjJC_wgw-GJWeMTkWOVPlb2lU В інтернетах дають такий перелік: Во-первых, он может появиться, если бак соприкасается с боковыми частями корпуса машинки. Такое соприкосновение при стирке может стать причиной таких звуков. Во-вторых, мелкие вещи в процессе стирки могут попасть под барабан. В этом случае, скрип происходит от трения вещи о бак и барабан машинки. В-третьих, бывают случаи, когда на манжете люка остается шерсть, волоски и прочие частички стираемого. В-четвертых, есть возможность, что ослаб ремень привода. И звук, который вы слышите, может возникать при проскальзывании этого ремня. В-пятых, могло ослабнуть валовое крепление. В-шестых, этот звук может возникать в точках фиксации пружин, которые держат бак. И наконец, в-седьмых, эти неприятные звуки может создавать трущиеся стыковые части корпуса машинки. У чому, максимально ймовірно, може бути проблема?
 6. Поменял пароль на "хуйтыпросцышмойпарольеблан".
 7. Порадьте серіальчик

  Мне он показался затянутым. Можно было уместить в 5-7 серий. 3-ий сезон клевый.
 8. Порадьте серіальчик

  Как раз сегодня наткнулся на этот сериал. Буду смотреть! А то 3-ёх сезонов "Нарко" (продлили на 4-ый) как-то не хватило - хочется продолжения банкета. )))
 9. Порадьте серіальчик

  "Вице-президент". Правда юмор может не вставить. Но мне нра.))
 10. Порадьте серіальчик

  В целом сериальчик можно переименовать в "Последнее Чмо на замле". Почему? Потому что главный персонаж начнет вести себя как тупое бездарное Чмо. Именно поэтому я и забросил его смотреть. А "Narcos" фильм просто офигенный. Могу посоветовать еще фильм "Борджия". Тоже из этой серии: кланы, семьи, интриги, секас, куча убийств и т.п. Лучше французскую версию смотреть. Она по жестче.
×