Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, jack74 сказал:

Яндекс теж запрацював. Теж не повністю (напр, фотки довго/не підгружаються, музика не працює), але пошук головне працює (гугловський мені ніколи не подобався)

Пошук від Яндекса і не попав під санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

в мислі? Яндекс попав, а пошук не попав? :)

Зрештою, незалежно від того, шо ти маєш на увазі, але пошук Яндекса не працював. Тепер працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Пошук від Яндекса

бо він уа

 

"- Куме, а чого то ви зареєстрували свою пошту в домені ru , то ж то russia (раша)

 - Тьфу-ти,  я ж думав, що то ridna ukraina!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jack74 сказал:

Яндекс попав, а пошук не попав? :)

Саме так писало в новинах, закон не читав - залишитися має лише пошук від Яндекса

5 минут назад, jack74 сказал:

Зрештою, незалежно від того, шо ти маєш на увазі, але пошук Яндекса не працював. Тепер працює.

Бо закони писали дибільчики, хай самі спробують заблокувати все крім пошуку. Датагруп пробував: відкривалася головна пошукова сторінка, а результатів пошуку вже не видавало - санкції. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

бо він уа

Пошта також уа. Ящик в Яндексі відразу має декілька клонів @yandex.ru, @ya.ru, @yandex.ua, раніше ще був @narod.ru. Прикольно було регатися на різних акціях, всі ящики проходили як різні, насправді все сипалося в одну скриньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яндекс щось пробує захімічити  щось для обходу заборон

сьогодні з датагрупа по приколу пробував зайти на різні заборонені сайти, то з якогось лінку перекинуло на yandex.fr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, halcogen сказано:

Opera VPN заглохла, сєрваки не витримали??? 

ibo ne*uy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, halcogen сказано:

Opera VPN заглохла

я подібну прогу в хромі юзаю. Ніби працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, halcogen said:

 Укр народ в більшій своїй масі підтримає це.

Це той народ, в якого на два повідомлення вище Опера ВПН чомусь не фунцеклірує? )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, halcogen said:

Opera VPN заглохла, сєрваки не витримали??? 

хз, в мене працює. хоча, дивно хотіти стабільності від безплатного сервісу ще й з таким напливом ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, halcogen сказано:

Opera VPN заглохла, сєрваки не витримали??? 

Працює.

Треба розширення щоб пускати трафік через VPN тільки для заборонених сайтів, є таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SunSeth сказано:

хз, в мене працює. хоча, дивно хотіти стабільності від безплатного сервісу ще й з таким напливом ))

Опера зараз рятує психологічний мікроклімат в мільйонах українських сімей. Цей здобуток неоціненний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, halcogen сказано:

Укр народ в більшій своїй масі підтримає це.

останнім часом в вк була сама комерція. Молоді там мало, принаймні, активно там мало сиділи. У мене близько 2000 друзів, всі молоді. Рік уже стрічка новин забита самою комерцією. Інколи фотки проскочать і зміна статусу. А так групи активні, ну і продавці. Переповзають у ФБ, інстаграм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, snouden said:

Опера зараз рятує психологічний мікроклімат в мільйонах українських сімей. Цей здобуток неоціненний.

Адмін борди каже, що Опера то кокашка )) Цікаво б було побачити статистику встановлення і використання Опери після бану ВК, ОК і тд. До речі, таку статистику колись надавав яндекс ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, SunSeth сказано:

До речі, таку статистику колись надавав яндекс ))

Щось по статистиці я не бачу великого провалу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(соррі, якщо вже було. Був у від"їзді, на останніх сторінках не помітив такого)

Mail.ru Group предлагает украинцам браузер для обхода блокировок, который на самом деле является вирусом

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Volyniaka сказано:

(соррі, якщо вже було. Був у від"їзді, на останніх сторінках не помітив такого)

Mail.ru Group предлагает украинцам браузер для обхода блокировок, который на самом деле является вирусом

 

природній відбір......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Вот вам смішно, а людям дискомфорт створили на пустому місці. Сьогодні пів дня не знав чим на роботі зайнятися. Ще так робочий день довго не тягнувся..

працювати не пробував? кажуть допомагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

Треба розширення щоб пускати трафік через VPN тільки для заборонених сайтів, є таке?

Розширень не зустрічав, а якшо ВПН піднятий засобами ОС, то можна. Прописуєш статичні  маршрути на потрібні сайти, і ставиш метрику меншу чим в в основному шлюзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ложив я на цю заборону, як влада ложить на нас всіх. Всі ми ложимо, якщо чесно, навіть вишивата, тільки вони не признаються тут. Хтось ложить через неліцензійний софт чи вже у всіх Вінда і офіс ліцензійні? Хтось через контент (відео, музику), хтось купуючи бляхи. Поки влада буде класти на людей, то хай не ображається на дзеркальну реакцію людей. І не розказуйте мені про АТО, війну на сході, загиблих бійців, бо це все також через те, що влада клала на людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Та ложив я на цю заборону, як влада ложить на нас всіх. Всі ми ложимо, якщо чесно, навіть вишивата, тільки вони не признаються тут. Хтось ложить через неліцензійний софт чи вже у всіх Вінда і офіс ліцензійні? Хтось через контент (відео, музику), хтось купуючи бляхи. Поки влада буде класти на людей, то хай не ображається на дзеркальну реакцію людей. І не розказуйте мені про АТО, війну на сході, загиблих бійців, бо це все також через те, що влада клала на людей.

 

так і будем все життя в гімні жити(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

Працює.

Треба розширення щоб пускати трафік через VPN тільки для заборонених сайтів, є таке?

звичайно є, для тих хто не може жити без vk то ставте frigate

 заборона то фігня, а от те, що мене з airbites на волю переводять, оце біда :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

так і будем все життя в гімні жити(

Ти живи де тобі подобається, мене тільки до себе не приписуй. Хоч в гімні? Живи, але якось без мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ти живи де тобі подобається, мене тільки до себе не приписуй. Хоч в гімні? Живи, але якось без мене.

 

ні, я в гімні не живу, і жити не збираюсь.... а ось такі, які ложать на все і на всіх (пох з якої сторони) й тягнуть країну в гімно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...