Oberegy

Учасники
 • Кількість зміста

  294
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Oberegy last won the day on Травень 14

Oberegy had the most liked content!

Репутація громади

238 Продвинутий

Про Oberegy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 02.10.1974

Контакты

 • Сайт
  http://oberegy.org.ua/

Информация

 • Интересы
  різнобічні. Полюбляю спілкуватись онлайн

Останні відвідувачі профілю

956 перелядів профілю
 1. зараз дивлюся англійський серіал "Бути людиною". Вражає глибиною розкриття проблеми іншості. Хоча по суті це містика.
 2. ху! аж від серця відлягло
 3. я взагалі молоду картоплю не чистила. В мене ще алергія на те чищення, пчихаю щосекунди. А тут великий Джеремі Олівер показав, що картоплю можна не чистити зовсім, і не молоду теж. Тому зараз варю в мундірах, а потім використовую і для пюре, і для смаження з різними вибриками. Молоду картоплю невелику я перед смаженням не варю, вона прекрасно доходить і на сковорідці. Зауважу, що картопляна шкурка - цінне джерело всяких корисностей, крім того, там є речовина, яка допомагає нам перетравлювати крохмаль
 4. надіюсь, це порція коханої, а не Ваша? чи Ви на дієті?
 5. не тільки рибу, а й курятину, кабачки. Виходить і справді краще
 6. моїй 11. Все це є. Може таки від дитини залежить. А от я в свій час тільки книжки й бачила, вигнати з хати не можна було
 7. та ні, як хто хоче, той знайде, чим зайнятись. Все як тоді. Хтось в поетичний клуб, а хтось в гендель
 8. Привіт і Вам! я нещодавно вперше спробувала цю травичку. Смак у неї... головне саме з оливковою олією розкривається повністю. З соняшниковою бяка бякою.
 9. я сиджу на ц.укр. Чисто, щоб підтримати, бо краще вже я тут поспілкуюсь. Так туди нехіло рванула комерція. Може й закрутиться. Бо більшість, хто плаче за вк, там продавали.
 10. чудова ідея. Правда, мала недавно призналась, що голосно слухала музику, коли мене нема вдома. А так як вона в доволі ніжному віці, то ясно, що слухала таєт льод і ще який непотріб. От так йому і треба
 11. гарні відносини. Мій сусід, який вже рік робить ремонт у найнесподіваніший час доби, мій колега, доктор наук, педагогічних, правда. На всі прохання сусідів відсміюється і робить своє. Інший сусід - мілєйший чоловік, який може в 11 вечора почати лакувати поличку термоядерним лаком. Інколи здається, що краще б не мати з ними гарні стосунки і просто тупо жалітись. Просто є люди, які вважають, що вони можуть все це робити, бо все одно всі до них добре ставляться.
 12. таємного і прихованого, бо це осуджувалось офіційно. В школах також. Отака викривлена дійсність була. А в європах подзвонити в поліцію і не приховувати цього, якщо сусіди дістали, - норма. Там можуть не вітатись, але скаржаться, коли щось не так. На знайому поскаржились, коли вона дитину в візочку вивезла на прогулянку при мінус 5 в Чикаго. Мусила пояснювати, що в нас тут так прийнято. Це здається маразмом, але насправді саме активність громадян забезпечує порядок. У Швейцарії не можна мити посуд і спускати воду в унітазі після 11.00. А у нас перфоратором можуть цілу ніч стіни довбти. І всі терплять, бо це ж любі сусіди. Не хочеться образити. А тим сусідам начхати.
 13. от уявіть!
 14. все правильно. Сприяла тому тоталітарна педагогіка. А в цивілізованіших країнах це називається активна громадянська позиція.