Перейти до змісту

Oberegy

Учасники
 • Кількість зміста

  295
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Oberegy last won the day on Травень 14

Oberegy had the most liked content!

Репутація громади

245 Продвинутий

Про Oberegy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 02.10.1974

Контакты

 • Сайт
  http://oberegy.org.ua/

Информация

 • Интересы
  різнобічні. Полюбляю спілкуватись онлайн

Останні відвідувачі профілю

1 087 перелядів профілю
 1. ага, особливо порадувало формулювання імперська культура, яке саме по собі безглузде, бо імперська культура складається з культур поневолених народів. Це називається культурний колоніалізм. Визискувались колонії і економічно, і духовно. Російська культура дуже яскравий приклад, бо свого в них ніколи не було. Нерозумні українські вчені на чолі з Прокоповичем принесли на тарілочці рашці і історію, і церкву, і науку. Захотіли просвітити дикунів.
 2. Порадьте серіальчик

  зараз дивлюся англійський серіал "Бути людиною". Вражає глибиною розкриття проблеми іншості. Хоча по суті це містика.
 3. ху! аж від серця відлягло
 4. я взагалі молоду картоплю не чистила. В мене ще алергія на те чищення, пчихаю щосекунди. А тут великий Джеремі Олівер показав, що картоплю можна не чистити зовсім, і не молоду теж. Тому зараз варю в мундірах, а потім використовую і для пюре, і для смаження з різними вибриками. Молоду картоплю невелику я перед смаженням не варю, вона прекрасно доходить і на сковорідці. Зауважу, що картопляна шкурка - цінне джерело всяких корисностей, крім того, там є речовина, яка допомагає нам перетравлювати крохмаль
 5. надіюсь, це порція коханої, а не Ваша? чи Ви на дієті?
 6. не тільки рибу, а й курятину, кабачки. Виходить і справді краще
 7. моїй 11. Все це є. Може таки від дитини залежить. А от я в свій час тільки книжки й бачила, вигнати з хати не можна було
 8. та ні, як хто хоче, той знайде, чим зайнятись. Все як тоді. Хтось в поетичний клуб, а хтось в гендель
 9. Привіт і Вам! я нещодавно вперше спробувала цю травичку. Смак у неї... головне саме з оливковою олією розкривається повністю. З соняшниковою бяка бякою.
 10. я сиджу на ц.укр. Чисто, щоб підтримати, бо краще вже я тут поспілкуюсь. Так туди нехіло рванула комерція. Може й закрутиться. Бо більшість, хто плаче за вк, там продавали.
 11. чудова ідея. Правда, мала недавно призналась, що голосно слухала музику, коли мене нема вдома. А так як вона в доволі ніжному віці, то ясно, що слухала таєт льод і ще який непотріб. От так йому і треба
 12. гарні відносини. Мій сусід, який вже рік робить ремонт у найнесподіваніший час доби, мій колега, доктор наук, педагогічних, правда. На всі прохання сусідів відсміюється і робить своє. Інший сусід - мілєйший чоловік, який може в 11 вечора почати лакувати поличку термоядерним лаком. Інколи здається, що краще б не мати з ними гарні стосунки і просто тупо жалітись. Просто є люди, які вважають, що вони можуть все це робити, бо все одно всі до них добре ставляться.
 13. таємного і прихованого, бо це осуджувалось офіційно. В школах також. Отака викривлена дійсність була. А в європах подзвонити в поліцію і не приховувати цього, якщо сусіди дістали, - норма. Там можуть не вітатись, але скаржаться, коли щось не так. На знайому поскаржились, коли вона дитину в візочку вивезла на прогулянку при мінус 5 в Чикаго. Мусила пояснювати, що в нас тут так прийнято. Це здається маразмом, але насправді саме активність громадян забезпечує порядок. У Швейцарії не можна мити посуд і спускати воду в унітазі після 11.00. А у нас перфоратором можуть цілу ніч стіни довбти. І всі терплять, бо це ж любі сусіди. Не хочеться образити. А тим сусідам начхати.
 14. Порадьте серіальчик

  от уявіть!
×