Oberegy

Учасники
 • Кількість зміста

  247
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Oberegy last won the day on Травень 14

Oberegy had the most liked content!

Репутація громади

198 Продвинутий

Про Oberegy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 02.10.1974

Контакты

 • Сайт
  http://oberegy.org.ua/

Информация

 • Интересы
  різнобічні. Полюбляю спілкуватись онлайн

Останні відвідувачі профілю

898 перелядів профілю
 1. мене включили і не раз. Приходять такі повідомлення час від часу
 2. ще й як моргає. Вічно чіпляється як не з пошуком друзів, то з якимись ювілеями. Ви з... друзі 1 рік! і картинка на пів-екрану. Нафік? там ще повно такого. Чесно, влізла туди, щоб продавати вироби свої і розкручувати сайт. Ну його, перехотіла.
 3. побачимо, звісно. Я зараз активно сиджу в Твіттері. Він і для справи хороший, і для спілкування. Стрічка проста як двері, мінімум тексту. Мінімум моргання.
 4. а я не люблю фб і там не сиджу зовсім. Він якийсь нервовий. Купа інфи і все моргає і чіпляється.
 5. ну не знаю. Мережа створена давно, була не дуже популярна. Потім заборона, от вона і актуалізувалась. Я особисто більш люблю на форумах тусуватись. Мережі більше для справи.
 6. так заходити треба не прямо, а як Ви заходите у вк, обходячи блокування. Я користуюсь хромівським розширенням, на яке він сам же і матюкається, але поки виходить. Я зайшла на вк, потім на ц.укр, все перенеслось.
 7. нічий, два хлопи надумались і зробили, давно вже. Один з Одеси, а інший забула звідки. Як цікаво, то ось один з них https://ц.укр/u9 Нічого вони на ньому не заробляють, тільки тратять поки, бо сервери прийшлось прикупити. Ну і програмістів найняти. Мене більш за все приваблює україномовний контент і вати мало. Хоча зараз полізли рашкінські тролі. З іншого боку, значить, побачили перспективи.
 8. там трабли з цією опцією постійні, але мені вдалося. Переноситься профіль, я зразу змінила пароль. Всі альбоми перенеслись теж. Музики нема в мене, тому не знаю, чи можна перенести. А у Вк можна видалити профіль. У ц.укр тепер інша назва буде, до речі, більш інтернаціональна https://overlinked.net це сайт для ознайомлення. Мені в них подобається простий інтерфейс. Народ так живенько заходить, групи створює. Може щось і вийде. Треба ж з чогось починати.
 9. я на ц.укр зависаю. У них сире все, звісно, але роблять спільноту на новій платформі. Є мобільний додаток, правда, не в плей маркет.
 10. та нічого. Буває. Воно й правда з картинками краще. Але інколи просто не встигаєш сфоткати. З рук виривають і їдять
 11. не люблю я туди їздити... але прийдеться. У нас тільки Метро, але там вибору нема.
 12. ні, нема. Хотіли будувати на місті садка, містяни відстояли.
 13. а я з Житомира! але як потрапила випадково на цей форум, так і залишилась. Тут дуже добре і люди стараються допомогти. А українська мова спілкування! Пісня!
 14. може й так. Епіцентра нема, бо я не місцева. Вибір у нас невеликий. Але порада слушна.
 15. зафлудала тему, виправляюсь. Останнім часом печу різні пундики, от наприклад, еклери. Саме те до сніданку. Ці були з заварним кремом, наступні будуть з масляним.