Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, nickel сказано:

Колись, здається, діфото закинув на Борду інфу про запуск української пошти мейл.уа. Я собі нарегав там декілька своїх улюблених ніків і тепер в мене на мейл.ру не один поштовий ящик, а декілька.

Діфото таємний агент ФСБ?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Barugan сказано:

Просто не потрібно нічого лишнього встановлювати, або хоча б уважно дивитись і галочки знімати з установок додатків непотрібних

уявіть собі, я вже другий раз з ним воювала, тому була цілком уважна, але таки проліз. Чистила ретельно, всі закутки, але та сволота влізла у програмні файли і раз в місяць показувалась. Тепер ніяких скачувань ніяких прог, прошу добрих людей за добре слово і встановлюють. Що дивуватись - мейл.ру так задумувався, це його сутність. Тому краще вже з монополістом мати справу, але у нього хоч щось святе є. Хоча останнім часом без хрома багато чого не хоче працювати. Але хоч не підступно все це роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oberegy сказано:

. Тепер ніяких скачувань ніяких прог,

я вже не один писав про unchecky

3 хвилин тому, Oberegy сказано:

Хоча останнім часом без хрома багато чого не хоче працювати

дурниці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Колись, здається, діфото закинув на Борду інфу про запуск української пошти мейл.уа.

портал i.ua дає змогу зробити ящик в домені email.ua

Я зробив :)

Інтерфейс зручний та невимушений.  Є чекер та віджети на мобільні пристрої.

why not?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

дурниці.

робочу пошту перевела на гмейл з яндекса. Давно хотіла, тепер зробила, дякувати блокуванню. Вислали допуск до диску, там всякі потрібні речі для роботи. Я в мозілі. Відкриваю, доходить до скачування і усьо. Сторінка застигла. Оновлюється і все. Зайшла через хром - вуаля! все скачалось за лічені хвилини. і це тільки один приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 років  на мозілі. Ніяких граблів НІКОЛИ не помічав.

Заходив туди - куди веде посилання.

Скачував те, що потрібно.

Харить в хромі їхній нав'язливий сервіс перекладу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

портал i.ua

о! вітаю! я там старожил. Інтерфейс і справді з гмейлом не порівняти. Коротка адреса. Прошу в блоги, буває цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

10 років  на мозілі. Ніяких граблів НІКОЛИ не помічав.

Заходив туди - куди веде посилання.

Скачував те, що потрібно.

Харить в хромі їхній нав'язливий сервіс перекладу!

мене теж. Я його взагалі не люблю. Але моя мозіла мене чомусь підводить. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zheny@ сказал:

портал i.ua дає змогу зробити ящик в домені email.ua

Я зробив :)

Інтерфейс зручний та невимушений.  Є чекер та віджети на мобільні пристрої.

why not?

В мене немає проблем з поштовими скриньками. В мене їх стільки зарегано на різних службах, що не на одне життя вистачить. Але якщо на емейл.уа той самий інтерфейс, що на і.уа, то - ні, дякую, але цим користуватися не буду.

Казав вже, найбільше з українського мені імпонує укр.нет, навіть на новому дизайні, хоча старий подобається більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Oberegy сказано:

Але моя мозіла мене чомусь підводить.

Не знаю. Мене ні.

перше що ставлю - адблок. Потім налаштовую спіддайл (швидкий доступ , плитки-посилання)

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Але якщо на емейл.уа той самий інтерфейс, що на і.уа,

та да. То ж і.уа викупив емейл уа.

 

Альтернатива лише укр.нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Zheny@ said:

портал i.ua дає змогу зробити ящик в домені email.ua

Я зробив :)

Інтерфейс зручний та невимушений.  Є чекер та віджети на мобільні пристрої.

why not?

а пошту ти від них як відправляєш? просто цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, itax сказано:

а пошту ти від них як відправляєш?

в смислі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Альтернатива лише укр.нет

Та альтернатив повно. Але пошта заради однієї пошти мене вже давно не влаштовує. Шукаєш додаткові плюшки: пошта +хмара, +календар, +контакти, +е-гроші і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zheny@ said:

в смислі?

в тому сенсі, що smtp сервак у них не безкоштовний, тобто на мобільному віправку не налаштуєш, наприклад. Да, отримання без проблем. А відсилати - тільки з їх сторінки треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж колись мав пошту на мейл.ру, але років 5 тому забув пароль, відновити не вийде. Використовую gmail для особистого листування, i.ua для решти. Так до чого це я, іюа реально фігня, не вистачає багатьох функцій, плюс колись купував ключі для стіму і пару раз листи просто не доходили (з жмеіл таких проблем ніколи не було.) З цими всіма блокуваннями, заборонилиб використовувати в держ установах та воєнним, так ні ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

 заборонилиб використовувати в держ установах та воєнним, так ні ж...

в принципі згоден держава свої ж недоробки (розвиток військового звязку, своїх внутрішніх закритих  програм, і т.д) вирішує закрити своїм громадянам доступи. Не прихильник сайтів.ру, але завтра порахують за доцільне інше закрити, що заважає, потім і самі громадяни можуть заважати робити якісь свої "ділішки". Якби чаво не вийшло, вже один хотів закрити доступ до Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Я пропустив акцію :(  в мене лише 100 гіг.

Хоча і того для зберігання фоток (щоб вірусня не зашифрувала) вистачить! І вони (прикиньте) ЗАВЖДИ є в доступі (аби нет) і будуть.

Серваки і вінти оновлюються регулярно!

люто плюсую!

 

головно не використовувати синхронізацію, або правильно її налаштувати (тільки заливка а не зеркало ) .. а то в мене один клієнт також думав що все добре, підключив собі дропбокс як диск і зливав туди інфу .. а потім зловив шифровальщика і ... програма все синхронізувала з хмаркою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливаю самостійно.

Тобто те, що вважаю за потрібне - ніяких синхронізацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, itax сказано:

А відсилати - тільки з їх сторінки треба.

таки да - лажа.

фтопку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Zheny@ said:

Хоча і того для зберігання фоток (щоб вірусня не зашифрувала) вистачить! І вони (прикиньте) ЗАВЖДИ є в доступі (аби нет) і будуть.

https://photos.google.com немає їм рівних. Синхронізація хоч з компа, хоч з телефона. Якщо фотки не більше 16 МП  - місце не обмежене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яндекс теж запрацював. Теж не повністю (напр, фотки довго/не підгружаються, музика не працює), але пошук головне працює (гугловський мені ніколи не подобався)

 

І там вище писали про проблеми з "нав'язливими" сервісами Мейл.ру, бо типу сам ставить купу всього, не видаляється і т.д. - все життя користуюсь і мейлом.ру і яндексом, і няких проблем не маю. Просто треба відкривати очі і не ставити зайвого.

І навіть коли воно пролізло в систему, теж видаляється все за декілька порухів мишкою (і підчищається), а не вінда перевстановлюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...