Перейти до змісту

Створення Бізнес спільноти в Луцьку.


s0z1n

Рекомендовані повідомлення

В Луцьк створюється Бізнес Спільнота. Головна ціль - створити групу людей, які будуть добиватись результатів в житті.

Ситуація в країні , Доллар по 20! , неблагополучна сім'я, так сталось, це не для мене - кожен знайде свою відмазку і буде жити далі своїм життям. Зараз би мала бути СУПЕР МОТИВАЦІЙНА ПРОПОВІДЬ з пропозицією вирішити ці питання і зробити Вас багатими і щасливими. Але не буде :)

Ми не вірим в казки , ми не вірим в чуда, ми просто робим і отримуєм результати. Будуть проводитись збори (2 рази в тиждень). На зборах кожен буде ставити цілі, розказувати, що було зроблено за останній тиждень і отримувати поради від інших людей. Це буде платно але не дорого. Гроші будуть тратитись на розвиток спільноти і благочинність. Всі деталі будуть на презентації 9-го числа. Чекаєм тільки тих кому справді цікаво, хто хоче жити "по новому", тільки справді по новому. Деталі по ссилці: https://vk.com/s0z1n

Щоб відкинути деякі питання зразу поставлю всі крапки над І.

Навіщо збирати за це гроші?

Розвиток спільноти, реклама, оренди приміщень, запрошення успішних людей за гроші.

Це заняття де будуть промивати мозок про успішний успіх?

Ні. Ніхто нікого не буде заставляти чи вчити. Все в Ваших руках. Ви приходите розказуєте однодумцям про свої цілі (в бізнесі чи в роботі). Розказуєте план як хочете добитись і отримуєте від однодумців (таких як Ви) поради. Головна цінність спільноти це досвід інших людей.

Якщо я нічого не заробляю що мені спільнота?

Для тих хто нічого не заробляє, будуть приходити слухати що говорять інші люди, ставити свої цілі і для таких людей будуть окремі якісь вже заняття, де по бажанню ми будемо Вам допомагати і ділитись досвідом.

МЛМ, СЕКТА Успіху, Здирання бабла?

Ми не будемо нічого нікому продавати. В нас в кожного є свій власний бізнес який не буде стосуватись спільноти. І заробляти на такому я Вам скажу не сильно (навіть якби хотілось) можна. В нас в кожного є свої проекти які приносять більше грошей ніж спільнота в 100 людей.

Всі питання задавайте тут або Вконтакті по ссилці вище. Презентація 9-го числа пишіть кому написати перед презентацією місце і час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо збирати за це гроші? Розвиток спільноти, реклама, оренди приміщень, запрошення успішних людей за гроші.

Якщо робити ці всі речі прямо тут на форумі-відпаде оплата оренди, реклами....залишиться лише питання успішних людей.

А може цим успішним людям хочеться почути нові ідеї, але так , щоб цього не почули всі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ліхіє" дев'яності повертаються по всіх фронтах :)

P.S.: спільнота супербізнесменів з осередком в вк... ну ізвінітє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьк створюється Бізнес Спільнота. Головна ціль - створити групу людей, які будуть добиватись результатів в житті.

Ситуація в країні , Доллар по 20! , неблагополучна сім'я, так сталось, це не для мене - кожен знайде свою відмазку і буде жити далі своїм життям. Зараз би мала бути СУПЕР МОТИВАЦІЙНА ПРОПОВІДЬ з пропозицією вирішити ці питання і зробити Вас багатими і щасливими. Але не буде :)

Ми не вірим в казки , ми не вірим в чуда, ми просто робим і отримуєм результати. Будуть проводитись збори (2 рази в тиждень). На зборах кожен буде ставити цілі, розказувати, що було зроблено за останній тиждень і отримувати поради від інших людей. Це буде платно але не дорого. Гроші будуть тратитись на розвиток спільноти і благочинність. Всі деталі будуть на презентації 9-го числа. Чекаєм тільки тих кому справді цікаво, хто хоче жити "по новому", тільки справді по новому. Деталі по ссилці: https://vk.com/s0z1n

Щоб відкинути деякі питання зразу поставлю всі крапки над І.

Навіщо збирати за це гроші?

Розвиток спільноти, реклама, оренди приміщень, запрошення успішних людей за гроші.

Це заняття де будуть промивати мозок про успішний успіх?

Ні. Ніхто нікого не буде заставляти чи вчити. Все в Ваших руках. Ви приходите розказуєте однодумцям про свої цілі (в бізнесі чи в роботі). Розказуєте план як хочете добитись і отримуєте від однодумців (таких як Ви) поради. Головна цінність спільноти це досвід інших людей.

Якщо я нічого не заробляю що мені спільнота?

Для тих хто нічого не заробляє, будуть приходити слухати що говорять інші люди, ставити свої цілі і для таких людей будуть окремі якісь вже заняття, де по бажанню ми будемо Вам допомагати і ділитись досвідом.

МЛМ, СЕКТА Успіху, Здирання бабла?

Ми не будемо нічого нікому продавати. В нас в кожного є свій власний бізнес який не буде стосуватись спільноти. І заробляти на такому я Вам скажу не сильно (навіть якби хотілось) можна. В нас в кожного є свої проекти які приносять більше грошей ніж спільнота в 100 людей.

Всі питання задавайте тут або Вконтакті по ссилці вище. Презентація 9-го числа пишіть кому написати перед презентацією місце і час.

перечитався Аяза Шабутдинова?

П.С. я Вам бажаю удачі ! (без лоха і жизнь плоха. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гуру-сенсей бізнеса, ти гидє на цій світлині?

другій зліва, чі нє? :)

EGLc-kWoUeI.jpg

Палегче) Можливо говорим з майбутнім Абрамовічем, Луцьким Абрамовічем) :_16: :_16: :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей спіч по ходу скопіпастили з реклами клубу анонімних алкоголіків....

І ще одне, судячи по бізнес лаптях на наступному фото на сторінці

QwPhmvibgEk.jpg

Дімон вгадав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как делаются такие вещи? Сначала люди шумят типа какой то безнес и тд, потом появляется организатор, на шикарной машине, хорошо одетый, обещает с три короба и снимает для семинара какой то топовый клуб типа оперы или скайбара. Суть заключается в том что бы участники делали небольшие регулярные платежи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Успішні люди в нормальних країнах лекції читають безкоштовно, наприклад в Швеції в універах читають лекції діючі директора вкликих компаній.

Я б пішов послухав, для затравочкі дайте якусь безкоштовну лекцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, MACCEN, так в тому й біда, що то не одні і не другі, в пубертатних юнаків затягнулись канікули, от і лізе всяке до голови...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це краща пропозиція чим тут агітували б піти побухати, як наша теперішня влада натулили скрізь реклами алкоголя, що без бухла, свята то нема :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я раджу піти на будь-яку лекцію, хоть оріфлейма, це для декого буде лишній привід підняти свою жопу з дивана, а це вже плюс. Послухавши й побачивши, проаналізувати чим я гірше, що роблю не так, є ж люди які заробляють і таким способом, може відкрити щось своє, чи спробувати підійти до своїх проблем по іншому.

Я ходжу на такого роду "збори" навіть для того щоб познайомитись з іншими людьми, зрозуміти чим вони живуть і як заробляють, спонукає щось і почитати й проаналізувати.

Мало хто з двірників чи прибиральниць знає що зараз можна в інтернеті без супер сильного напряга заробити за місяць 100-200 баксів при зарашньомукурсі це гроші.

Наприклад в школах могли б давати актовий зал за символічну плату місце для проведення всіляких цікавих заходів, нехайеавіть по типу як заробити мільйон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так чекати що все розказали і підказали то довго прийдеться шукати, а самоу порити, спробвати і так далі, лінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так чекати що все розказали і підказали то довго прийдеться шукати, а самоу порити, спробвати і так далі, лінь?

Якщо мова йде про форекс, то я мабуть пас:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий поважаючий себе бізнесмен(який чогось добився) небуде розказувати людям або групі людям які в нього справи і чергові перепони в них. Як на мене це тіпа дайте нам пару дєнєг і розкажіть нам чим Ви заробляєте на життя авось нам хватить сил цим самим зайнятись.... Всіх з Святами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий поважаючий себе бізнесмен(який чогось добився) небуде розказувати людям або групі людям які в нього справи і чергові перепони в них. Як на мене це тіпа дайте нам пару дєнєг і розкажіть нам чим Ви заробляєте на життя авось нам хватить сил цим самим зайнятись.... Всіх з Святами!

Не скажіть, часто "палять тємкі", коли відходять від справ. Це буває по різним причинам - не влаштовує дохід, стала жорсткіша конкуренція, переходиш в іншу сферу і т.д., але заробити ще МОЖНА. Друге питання, чи те, що описав ТС дійсно щось цікаве. А то промо ніякого немає, спочатку гроші - потім вже все остальне. Не знаю, чи хтось піде на таке, щоб платити не зрозуміло за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно хлопці вирішили перевірити стару американську байку:

у газету дали оголошення: буде проводитись семінар про те як заробити 10 тисяч найлекшим способом

прийшов час зібралось 1000 чоловік охочих почути що і як, виходить організатор і каже: ну що друзі вхід 10 баксів вас тут 1000 лекшого способу заробити 10 штук я незнаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...