Перейти до змісту

Створення Бізнес спільноти в Луцьку.


s0z1n

Рекомендовані повідомлення

Прочитав всі відповіді, звичайно мені було кумедно і водночас зрозуміло настрій цього форуму. Я гость не частий на форумах і Слава Богу. Тому, що ще таких історій повидумувати, треба мати досвід розміром в (1 000 - 5 000 повідомлень).

Не хочу дуже сильно оправдовуватись за щось, але нажаль промовчати не можу. Спільнота буде розвиватись з Вами чи без. Вона вже розвивається давно:) І безплатно:) Упс... зараз половина історій про те що я хочу на цьому заробити і заробляю будуть видалятись... А скоро буде платно і чому ми розкажем на зборах. (де будемо спалювати котів, і робити холодні звінки бабушкам з пропозицією скинути гроші на карточкі) <- Це жарт, для особливо фантазистів.

По поводу тренінгів і бізнес гуру. Напевно це круто видумувати собі речі і їх обговорювати, напевно в цьому і є кайф форумів. Для мене це дико. Повторюю ще раз - ніяких тренінгів, ніяких продаж, ніяких зборів десятин і тому подібного не буде) Бізнес гуру?:) Мені цікаво кому вже так скучно живеться і де він це прочитав, що я когось збираюсь чомусь вчити? Так я маю власні проекти. (Опа зараз досвідчені мільйонери почнуть засирати всі мої стартапи і казати що я граюсь, а справжній бізнес це нафта і бензин як в 90-х).

Хтось там сміявся з того, що я розміщав на сторінці оголошення про пошук Водія і Торгового. Да... це напевно дуже смішно коли даєш людям роботу.

Ви сильно багато уваги приділили мені, а не моєму повідомленню. Ви отримуєте кучу лайна на свої емейли про тренінги і халявні заробітки - а тепер гребете все під одне.

Ми розвиваємся самі і шукаєм людей, в яких немає такого ж оточення. Я обов'язково напишу тут про результати, хто чого добився.

PS Про кросівки) Мене дуже розсмішило вирвана з під контексту фотографія. Хто має сторінку ВК подивиться що це фотографія з концерту, де ми відривались.

От і виправдався, ех молодьож. Сидів би собі мовчав і дивувався людській фантазії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна мрія розбилась від лобового зіткнення із жорстокою реальністю......

Людям зараз набагато простіше і вигідніше обмінюватись ідеями не виходячи з дому.

До того ж у відкритому режимі, безкоштовно і без сектанства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоє повідомлення мало би виглядати так

Ще одна мрія розбилась від лобового зіткнення із жорстокою реальністю......

Людям зараз набагато простіше і вигідніше обмінюватись ідеями не виходячи з дому.

До того ж у відкритому режимі, безкоштовно і без сектанства, наприклад, тут

Як і твоя тема "Є ідея" мала би бути там же у вигляді одного повідомлення. :)

За рекламу не вибачаюсь, ТС і сам рекламує свій ВКпаблік. А от деякі бордовці то вже точно грішать створенням своїх власних тем, коли поруч з десяток аналогічних. А ти потім як дурний скачи з однієї теми в іншу. Тіпа накипіло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от давай но созін прояви но смикалку, от є в мене ідея, наприклад хочу налагодити виробництво утеплючих сендвіч панелей у луцьку по конкурентній ціні, скажімо так, ресурсну базу вигідну уже знайшов, ринок збуту готової продукції уже майже освоєний, є звязки з великими забудовниками і буд компаніями( способи підходу та аргуменації), скажи в чому моя проблема чому я неможу втілити свою ідею в життя?

Дам свої варіанти відповіді. Не забудьте всі оцінити мене як бізнес консультанта і ГУРУ! Мені дуже важливо, що ви думаєте :D

Дуже широке питання, варіантів багато але так як я недавно відкрив щось подібне, тільки опт (не в-во) тому стикався з цим.

Гроші. Немає інвестора по умовам вигідним. Кредит брати ясно, що зараз не варто.

Думаю, що це причина. Звичайно можливо поритись в мотивації, цілях і бізнес плані (і це саме головне. На особистому досвіді при правильній постановці цілей, гроші знаходяться).

Можливо причина ще в юридичному плані.

В мене більше немає повідомлень, я більше участі в цих переговорах не беру. Хто що хоче від мене пишіть в приватні повідомлення. (я деколи їх перевіряю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи в чому моя проблема чому я неможу втілити свою ідею в життя?

Бо ти думаєш,що не можеш втілити це в життя.

Як і твоя тема "Є ідея" мала би бути там же у вигляді одного повідомлення

Ну так нехай створять на форумі розділ ,,Стартап,,

А в ньому теми по СГ, Транспорту,Торгівлі.Послуги і т.д.

Тільки ж нікому з команди ф це нецікаво-бо напевно треба багато переробляти в движку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю десь роки 2 тому, один знайомий влаштовував такі зборища у "Друзях". Туди ходили ще кілька моїх знайомих. Наскільки знаю в них цей проект прожив десь до пів року, далі не хватило у всіх сил чи що. Але знаю одне - всі хто туди ходили намагаються знайти свою нішу бізнесу досі, у деяких навіть щось і вийшло. Бізнес-проекти примітивні, маленькі - але хай краще збираються і мізками шевелять, як бухають =)

Не варто отак на тс наїжджати, все таки скільки людей - стільки думок. Кожен може знайти щось корисне для себе, а як не хочете - то не критикуйте інших і буде вам щастя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так нехай створять на форумі розділ ,,Стартап,,

А в ньому теми по СГ, Транспорту,Торгівлі.Послуги і т.д.

Тільки ж нікому з команди ф це нецікаво-бо напевно треба багато переробляти в движку..

Щоб створити новий розділ, в движку ковирятися не треба, достаньо тицьнути декілька кніпок, але ж це не профільний бізнес-форум і потреби в цьому я не бачу, як і "команда ф". Тому рахую однієї теми вистачить, в флеймі, моєї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже зрозумів для чого ця бізнес спільнота. Мірятись хто більших успіхів досяг? сер"йозні підприємці "тємами" діляться тільки коли самі не можуть все відкусити і треба допомога (фінансова, організаційна, зв"язки ітд), або наклались до поросячого вереску і що кажуть - вже не контролюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то широкий загал людей до діяльності найбільше спонукає чужий успіх почасти із заздрощів( ну я ж не дурніший), почасти із віри (якщо він зміг- то і я зможу). Друге мані подобається більше.

Це як вірус, коли бачиш як кругом пють-хочеться випити, плачуть і стогнуть-нападає зневіра, щось роблять і заробляють- хочеться заробити.

Я бачу тут стільки напрямків, що в одну тему ніяк не впихнеш.

Більше тем -більша конкуренція-якісніший продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то широкий загал людей до діяльності найбільше спонукає чужий успіх почасти із заздрощів( ну я ж не дурніший), почасти із віри (якщо він зміг- то і я зможу). Друге мані подобається більше.

Це як вірус, коли бачиш як кругом пють-хочеться випити, плачуть і стогнуть-нападає зневіра, щось роблять і заробляють- хочеться заробити.

Я бачу тут стільки напрямків, що в одну тему ніяк не впихнеш.

Більше тем -більша конкуренція-якісніший продукт.

Давайте шановний, створюйте тему і там все викладайте! Тільки давайте без спорів на гроші, щоб знову не полиняти на 100 гривень!11расрас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 баксів можна заробити при бажанні сильному, наприклад домогосподарка може продати свій відеорецепт яуомусь сайт, чи написати якусь статтю на замовлення, чи пенсіонер наприклад якийсь інженер бувший спокійно може консультувати за гроші на якомусь сайті людей, лінгвіст може спокійно перекладати прості тексти, було б бажання в людини заробити гроші не тільки традиційними методами по типу там поїхати в польщу на яблука.

А таксидіти як дехто протирають штани вмагазинах продавцями і крім слів "чим я можу вам допомогти" нічого не знають і не хочуть знати, якщо вже так то хоча б той продавець почитав би пару книжок як правильно продавати товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, чому не запрошуєш?

9 січня на 19-30. вул. Драгоманова 1 Зал Бібліотеки збираємся на зустріч інформаційну, розкажем що ми придумали для людей які хочуть рухатись в житті...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС все таки настроєний серйозно: https://vk.com/feed?...-15036873_77296

і як я писала раніше про знайомого - разом з ним це відновлює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надумав я ото подивитися все ж і можливо доєнатися (пі*дю канєшно) і зайшов на запропоновану сторінку стадаспільноти :)

і... йопта, мені сказало що я маю бути тупим школоло і мати акаунт в недосоц.мережі вк...

грустішка однако... не так воно просто виявляється стати ізбранним і міліонєром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так воно просто виявляється стати ізбранним і міліонєром

Проект має свою цільову аудиторію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...