jack74

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?

885 повідомлень в цій темі

Заступником глави Нацполіції призначили Аброськіна

Згадалося от якраз 1f642.png:)
З Аброськіним перетинались двічі. Обидва рази опосередковано. У 2015 десант 95-ки, що входив тоді до нашої ЗМГ, жорстко попустив дніпровський "бєркут", який тоді базувався в Очеретяному. Менти тягнули 10-тонник м'яса з Дніпра на Донецьк, а хлопці їх дуже красиво впіймали. Притягли на оформлення. Майже одразу примчавсі якийсь хєр в горці, здається, у звані полковника, "вирішувати питання". Я одразу написав пост про затримання, аби зробити розголос. Перетелефонували за хвилин 15 з Донецької ОВЦИ. Сказали, що Аброськін лютує і грозиться закрити мобільну групу, яка насмілилась затримати ментів (що в нього на те нема жодних важилів і повноважень він, мабуть, тоді ще не знав). Я зателефонував головному прокурору Дон обл. Поговорим з ним, потім передав суть розмови прокурору, який вже був на місці для оформлення, але ще не приступив до цього, мило спілкуючись з полковником в горці. Дав зрозуміти, що домовлятись не вийде. Покликав журналістів. Інтер, Айсітіві і якась французьска дівчина, здається, з Ле Парізьєн.
Згодом бєркутню випхали з Очеретяного, замінивши на нациків. Один з тих беркутів на екрані своєї мобілки мав герб свого закшквареного підрозділа на фоні російського прапора (під час затримки він викинув телефон, та десантники знайшли). У самому Очеретяному він зупиняв місцевих мешканців і під дулом автомата вчив "родіну любіть", гімн України співати. Після сюжету на Інтері один з місцевих впізнав його і розповів мені про це.

Другий раз стався на Новий рік. 31 грудня 2015 ми затримали бойовика батальону "заря". Це той відомий довбень, що їхав у світшоті "деенер". Передали його в костянтинівський МАП СБУ. Ті, щоб не заважав святкувати, відвезли його до родичів, у село під Констаху 1f642.png:). А вже 2 січня, до нього до дому приїхали співробітники міліції. Аброськін ще написав тоді щось типу "пока всє празднуют - ми работаєм". Тоді в мене відбувся діалог з полковником СБУ з АТЦ на тему: "а хто взагалі цей Аброськін?". На що отримав відповідь: "Кримський мент. Має російський паспорт. Після анексії намагався там влаштуватися в поліцію, та не зміг. Вийшов на материк до нас - і тут, у нас, влаштуватися зміг". Цікаво, чи так воно насправді. Власне, розмову переказую лише через звання і рід діяльності співрозмовника.

Загалом, такий рух - цілком у стилі авакова: Чим більш зашкварений організм, тим більше на нього важилів впливу, і тим краще він керований. Всякі черьомушкіни, швєцови, Сілєвьорстови, той хєр з Одеси, і ще один хєр з Черкас, як там їх, і т.д. Пан міністр ніби сміється з усіх розслідувачів і викривачів знаючи, що ніхто його не зніме, бо ̶а̶л̶ь̶т̶е̶р̶н̶а̶т̶и̶в̶и̶ ̶а̶н̶т̶р̶а̶ц̶и̶т̶у̶ ̶н̶е̶м̶а̶ коаліція розвалиться.

Фото у ФБ

0

Поширити це повідомлення

от і весь результат реформи

Богдан Пацкань

9 год · 

#захалявна_книжечка_поліціянта

Печерський райвідділок - самий Печерський.
частина 2. повніша.

отож, сьогодні подзвонив Borys Krasovskyi і повідомив, що його затримали, везуть у Печерський відділок. Звідти повідомив, що йому погрожують, зокрема тим, що ви*** (згвалтують) гумовим кийком. Також, що їм і іншим затриманим влаштували у відділку "коридор ганьби", потім завели у якийсь гараж на території.

Також подзвонив Роман Орищенко, і від нього дізнався інформацію, що затримано близько 25 осіб.

Додам, що зараз, в період травневих свят і "свят", а також у зв'язку з Євробаченням наше управління (Управління забезпечення прав людини) перейшло у посилений цілодобовий варіант служби. Серед іншого моніториться інформація про чимало подій, зокрема затримання.

Так от, я, уже вирушаючи з дому до Печерського відділку, зв'язався з колегою, яка повідомила, що 10 хв. перед тим дзвонила їм, і отримала інформацію: "затримань сьогодні не було".

Хв. 20 мене не впускали. Черговий щось там вирішував, комусь дзвонив, я чекав. Паралельно я переглянув журнал, де фіксуються затримані, запрошені і відвідувачі (той, що у постового). Нікого з тих людей, про який йтиметься далі - не було записано.

Постовий, до речі, як і багато колег його в цьому відділку не мали прикріпленого на видному місці поліцейського жетона. А це вимоги профільного Закону. Частина зі співробітників і мені відмовлялася показати службове посвідчення. Знову ж таки, вимоги профільного Закону.

Переглянув журнал повідомлення Центру вторинної правової допомоги. останній запис був 7.05.2017. а в цей журнал фіксується факт виклику безкоштовного адвоката. адвокат повідомляється при кожному затриманні.

Нарешті до мене приставили співробітника, який мав би супроводжувати мене у відділку.

У відділку я побачив багато затриманих.
одному в коридорі медики надавали допомогу - у нього була перебинтована голова. Казав, що поліціянти увірвалися до офісу, побили-заломали, тому він тут.

Двоє були в кабінеті слідчого. Чоловік і дівчина, які там були, сказали, що були затриманні, слідчий - що свідки. 
До того ж, слідчий (молодий хлопець), вскипів, рознервувався, почав мені тикати ст. 342 ККУ (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві). Типу, я йому заважаю проводити слідчі дії. Як ця стаття могла до мене застосована бути - важко уявляю, адже я також в цій ситуації був "представником влади під час виконання ним службових обов'язків". Слідчий (ну я думаю, що слідчий) був "без жодних розпізнавальних знаків - у форменому одязі, без шевронів, без жетона...

Тоді відбулася ще одна подія, один співробітник почав заважати, м'яко кажучи, мені працювати. Я спробував його зазняти на телефон (маю право) з вимогою пред'явити посвідчення, представитися. Варто зазначити, що при кожному звертанні до всіх співобітників та людей, що перебували у відділку я першим ділом називав ім'я, прізвище, показував посвідчення у розгорнутому вигляді, і співробітником ще й припис з повноваженнями (зворотню сторону якого опублікувала Olga Khudetska)
Цей поліціянт, який виявився заступником начальника Печерського УП ГУНП у м. Києві, силою вибив в мене з рук телефон, посвідчення так і не показав. проте в кінці я почув фразу "от дослужишся до полковника, тоді й покажу". Я тоді не розумію, кому він служить і на*** такий найманий працівник платникам податків?..
Та хоч генерал - кожен має дотримуватися законодавства України!

Близько 5-7 затриманих було ще в одному кабінеті. на них уже складали протоколи, як правило за статею 173 КУпАП (Дрібне хуліганство. Стаття називається - не знаєш що складати, а по тихому затримати не вдалося - складай 173.
Без роз'яснення статей 63 Конституції України та 268 КУпАП (Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності), які є обов'язковими!!!

Паралельно я в телефонному режимі спілкувався з своїми начальником Управління забезпечення прав людини та мого відділу уповноважених Голови з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності. В часі однієї з розмов з начальником відділу троє осіб у форменому одязі (яких я і раніше безрезультатно просив представитися) - троє бугаїв силоміць (з "прихованими ударами" - все за класикою) виштовхали мене з приміщення відділку. слідкував (було б точніше сказати - керував) за їхніми діями згаданий полковник - заступник начальника УП.

постовий отримав наказ не впускати мене повторно всередину.

далі я заглянув у журнал обліку затриманих, доставлених, відвідувачів і запрошених. там нашвидкоруч записано було близько 20 осіб як запрошених (ЗАПРОШЕНИХ!!!) без вказання часу потрапляння у відділку.

громадянам, які виходили з відділку я рекомендував дописувати поряд слово затриманий і вказувати час.
також давав свої контакти для того, аби могли звернутися до Управління забезпечення прав людини Нацполу.

так, у тотальній більшості випадків люди перебували у відділку понад-понад 3 години.

мною зібрано чимало фото, відеодоказів "тотального мєнтовського беспрєдєлу" (вибачте, службових порушень).

прошу, хто що ще має по сьогоднішньому дню в Печерському УП ГУНП в м. Києві - надсилайте.

що планую робити:

1) рапорт за Голову Національної поліції з пропозицією ініціювати службове розслідування. Воно має бути, і закликаю усіх, хто може долучитися аби притягнути винних до відповідальності - буду дуже вдячний. 
я, як громадянин України не хочу мати такі відділки, таке ставлення до людей, до своїх же колег врешті-решт

2) про заяву про перешкоджання службовій діяльності навіть не знаю чи писати. не писати її ж у Печерське УП

в принципі, більше з того, що я написав, ляже в основу рапору.
далі буде.

2

Поширити це повідомлення

Кто сейчас занимается знаками на дорогах? Ехал вечером с иногородними, если б не сказал о том, что надо уступить дорогу, лупанули б в бочину. Перекресток Глушец и Парковой, уступи дорогу видно только за 3-4м, дальше деревья мешают.

0

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, romanc сказано:

Кто сейчас занимается знаками на дорогах?

Міська влада, як і завжди.

-1

Поширити це повідомлення

Дорожная служба ей подчиняется? А за ней кто присматривает? Полиция их не штрафует за неправиьность знаков?

0

Поширити це повідомлення

Ти дійсно чекаєш на відповідь на форумі на свої запитання?

1

Поширити це повідомлення

11 минуту назад, difoto сказал:

Ти дійсно чекаєш на відповідь на форумі на свої запитання?

А поговорить)))

В чем разница между муниципальной и обычной полицией?

0

Поширити це повідомлення

On 10.05.2017 at 10:43, romanc сказано:

Кто сейчас занимается знаками на дорогах? Ехал вечером с иногородними, если б не сказал о том, что надо уступить дорогу, лупанули б в бочину. Перекресток Глушец и Парковой, уступи дорогу видно только за 3-4м, дальше деревья мешают.

Ну - тепер його значно видніше, аніж кілька років тому. Єдине - розмітка стерлася.

А в іншому місті бажано б бути уважнішими - зазвичай на знаки в Україні "кладуть", а дарма.

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдить для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз