Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Соромітник сказал:

Нормальні зарплати не беруться з повітря. Не вийде на існуючу жопу натягнути нормальні зарплати та надіятися що це всьо парішає. Буде тільки гірше.
Дуже багато потрібно буквально знищити та створити з нуля. І тоді з часом, не відразу, стане краще. І зарплати в тому числі.
А інакше воно не працює.

якийсь замкнутий круг виходить старе залишити неможна бо немає майбутнього, а нове немає кому будувати, як варіант маштаб реприватизація бо ті хто захватили рейдерством, крали, чи взяли за взятку підприємства державне майно, як тоді такі люди взагалі можуть бути чесними з іншими людьми?

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rrid сказал:

карамбастайл детектед :)

багатоповерхівка має до 2-х разів менші тепловтрати (в розрахунку на крадрат площі), порівняно з приватним сектором ;) і квартира в багатоповерховому будинку з індивідуальним (поквартирним) опаленням споживає в рази менше енергоносіїв, в т.ч. й завдяки тому, що організувати водопостачання й каналізацію для багатоповерхівок набагато дешевше, ніж для вулиць приватного сектору.

але все це не має прямого стосунку до тарифів на газ чи електроенергію

має відношення, розкажіть як тоді я за опалення зимою платили 3800  за квартиру  а за приватний будинок друг живе 2000 і у нього площа в 2 рази більша? Як таке можливо? будинок новий побудував, на газі.  

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамба, будь ласка, розмірковуй собі вголос, не нажимай на клавіатуру, больно читати...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, draobau сказано:

розкажіть як тоді я за опалення зимою платили 3800  за квартиру  а за приватний будинок друг живе 2000 і у нього площа в 2 рази більша? Як таке можливо?

 

41 хвилин тому, rrid сказано:

квартира в багатоповерховому будинку з індивідуальним (поквартирним) опаленням споживає в рази менше енергоносіїв

тепер стало видно?

та й брехня в запитанні. якщо ти платили 3800 за квартиру, то площа її 80-120кв.м, відповідно в "друга" 160-240кв.м, і якщо "друг" тримав в хаті +25 і взимку "живе" 2000 - то друг натуральний звіздун швидше за все, і таке можливо в основному в байках, казках і міфах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rrid сказал:

 

тепер стало видно?

та й брехня в запитанні. якщо ти платили 3800 за квартиру, то площа її 80-120кв.м, відповідно в "друга" 160-240кв.м, і якщо "друг" тримав в хаті +25 і взимку "живе" 2000 - то друг натуральний звіздун швидше за все, і таке можливо в основному в байках, казках і міфах...

 

в нас лічильник в підвалі поставили, 75 квадратів, в нього десь 160, я не думаю що звіздун він не з тих , казав справді за газ зимою платив 2000, в нього правда будинок утеплений мінеральною ватою. і є тепліпідлоги електричні і нові всі труби батареї котел і біля котла там ще куча прибамбасів.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, draobau сказано:

казав справді за газ зимою платив 2000, в нього правда будинок утеплений мінеральною ватою. і є тепліпідлоги електричні

більш схоже на те, що звіздун - той, хто неправдиву інформацію подає :D

1 година тому, draobau сказано:

будинок новий побудував, на газі.  

на цьому дискусію з черговим клоном завершую ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Barugan said:

Підкажи що робити, щоб прибутки стали ну якщо не як в високорозвинених цивілізованих країнах, то хоча б 1000$ в місяць?:mellow: Пропозицій самовдосконалюватись і стати програмістом не тойво...

 

тема не про це, звиняй
Та і я не шарю як то треба робити правильно бо не на то вчився. Проаналізувати ситуацію та визначити проблемі місця можна. Тут генієм не потрібно бути щоб зрозуміти початкові дії ‒ держ.апарат поділити на 100, до влади не допускати на відстань пострілу усіх хто хоч якось був з нею пов'язаний, помічений на майданах чи ще яких "соціальних" двіжах. Повністю нові прозорі закони та освіта.
І тут я сам розумію що фантазер бо такого в нашій країні не буде ніколи. Ніхто просто так владу не віддасть, силою "відбирати" її можуть лише провладні ж шавки. Люди з мізками давно зрозуміли позицію народу та забили на то все і у всіх цих іграх участі не приймають, навіть за гроші. І як завжди приходимо до запитання "а хто ж це робитиме ?"
І логічної відповіді :) Ніхто ...тільки інопланетяни чи великий метеорит :)

Я бачив як до влади на місцях приходили адекватні люди з правильним (імхо) баченням. З часом вони або покинули то або стали частиною влади. Нема жодного варіанту коли вони змогли щось бодай трішки змінити та закріпити результат. Реальний результат а не його видимість. 
І якщо, хоч теоретично, можна обрати нормальних людей в місцеву владу. То змінити хоч щось в силових структурах та судах, де влада призначає своїх ‒ абсолютно нереально. А саме вони і присікають усі починання.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Barugan сказал:

Підкажи що робити, щоб прибутки стали ну якщо не як в високорозвинених цивілізованих країнах, то хоча б 1000$ в місяць?

Марнi надії плекати нетреба, або змиритися і жити як всі, або їхати підкорювати столицю, або біометричний паспорт чи віза і вперед, якщо є нормальна адекватна дівчина і немає дітей, то взагалі легше двом і адаптуватися і жити в нормальній країні, а якшо є діти то вже складніше набагато, самому теж тяжко, парою виїхати в самий раз і підтримка і легше набагато.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rrid сказано:

 

тепер стало видно?

та й брехня в запитанні. якщо ти платили 3800 за квартиру, то площа її 80-120кв.м, відповідно в "друга" 160-240кв.м, і якщо "друг" тримав в хаті +25 і взимку "живе" 2000 - то друг натуральний звіздун швидше за все, і таке можливо в основному в байках, казках і міфах...

Ну чому ж, двоюрідна сестра купли квартиру в новобудові за там-тамом, індивідуалка в місяць зимою по 2-2,5тис. виходило. і це ще прохолодно в квартирі. Проблема в чому: другий поверх, соне світить лише після 17:00, тобто зимою його немає, знизутипу мав бути магазин, а насправді приміщення постує і не опалюється, зверху теж до 5-го ніхто не живе. ТО й мусять вибирати між ціною і холодом

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Barugan сказал:

Підкажи що робити, щоб прибутки стали ну якщо не як в високорозвинених цивілізованих країнах, то хоча б 1000$ в місяць?:mellow: Пропозицій самовдосконалюватись і стати програмістом не тойво...

 

Тойво...плитку...ну ти в курсі :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Соромітник сказано:

І як завжди приходимо до запитання "а хто ж це робитиме ?"
І логічної відповіді :) Ніхто ...тільки інопланетяни чи великий метеорит :)

Це вже геть песимізм. Все ж таки є активні люди і їх кількість збільшується. В найголовніше - змінюється інформаційне середовище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sergkots said:

Це вже геть песимізм. Все ж таки є активні люди і їх кількість збільшується. В найголовніше - змінюється інформаційне середовище.

 

Чувак, при всій повазі, ти повинен розуміти що це самообман. Усе що ти бачиш, чуєш чи читаєш ‒ працює проти тебе. Інакше бути не може і це не песимізм а сумна реальність буття в країні, де переважна більшість звикла шикувати за позичене чи спіжжене.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Ukrainec сказал:

Ну чому ж, двоюрідна сестра купли квартиру в новобудові за там-тамом, індивідуалка в місяць зимою по 2-2,5тис. виходило. і це ще прохолодно в квартирі. Проблема в чому: другий поверх, соне світить лише після 17:00, тобто зимою його немає, знизутипу мав бути магазин, а насправді приміщення постує і не опалюється, зверху теж до 5-го ніхто не живе. ТО й мусять вибирати між ціною і холодом

 

а скільки квадратів?

75 кв м

за опалення + в цю ж суму входить обігрів води більше 2 000 грн не платили за газ

всю зиму в шортах та футболці проходили

криша не дуже утеплена,фактично холодна

прохолодно було в одній кімнаті,але на це вплинути не могли

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Це вже геть песимізм. Все ж таки є активні люди і їх кількість збільшується. В найголовніше - змінюється інформаційне середовище.

Активні при певній грошовій сумі перетворються в пасивних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Чувак, при всій повазі, ти повинен розуміти що це самообман. Усе що ти бачиш, чуєш чи читаєш ‒ працює проти тебе. Інакше бути не може і це не песимізм а сумна реальність буття в країні, де всі переважна більшість звикла шикувати за позичене чи спіжжене.

Можливо і так, сперечатися не буду. Час розсудить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ну чому ж, двоюрідна сестра купли квартиру в новобудові за там-тамом, індивідуалка в місяць зимою по 2-2,5тис. виходило.

Що - чому???

що саме суперечить моїм словам?

43 хвилин тому, Ukrainec сказано:

3800 за квартиру

 

43 хвилин тому, Ukrainec сказано:

індивідуалка в місяць зимою по 2-2,5тис. виходило

 

якраз і є - десь вдвічі дешевше в багатоквартирному будинку з індивідуальним опаленням.

якщо б наведений тобою приклад не був винятком, то різниця була б ще більшою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, sergkots сказал:

Можливо і так, сперечатися не буду. Час розсудить.

В нас просто замість реальних громадських активістів, з'явилися ті для яких громадський активіст це робота і професія з своїми цінами на послуги, ось тому  і нічого  світлого для людей немає, і тому відмінили декларування громадських організацій, щоб не було видно за чий кошт активісти працюють.  У Київі активісти типу блокують незаконні будівництва, отримують від пів мільйона гривень відкупних і више, і йдуть на інший обєкт, а замовляють їх або конкуренти бізнесмени або політики на політичні замовлення, до лав десятника буває входять розумні люди з освітою юридичною чи декількома освітами, і у кожного своя ставка.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилився я трохи... Перевірив ще раз свою майбутню американську пенсію і... по тим грошам що зараз типу заробляю і з якої суми плачу податки (раніше заробляв майже так само але так як був холостяком то платив більші податки з більшої суми, тому більшу пенсію і показувало), і показує що якщо постійно буду заробляти стільки ж, то моя пенсія в 65 років буде аж $1218...після вичотів всіх податків на руки залишиться близько $900. 

Хтось думає що за ці гроші в США можна буде вижити? 

І до речі, зробивши новий підрахунок, виходить що за свою майбутню місячну пенсію я плачу податок з зарплати в аналог нашого пенсійного фонду всього за два місяці... тобто сумму в $1218 з мене вираховують як податок в пенсійний всього за два місяці. Тобто виходить що Українська система вирахувань в пенсійний та суми сплати пенсії майже така сама як і в США... різниця тільки в зарплатах.

Кому цікаво, ось трошки про пенсійну систему в США

 http://www.uapost.us/blog/pro-pensiyu-v-ssha/

А тут уже більш з прикладами інвестування

http://cost.ua/news/160-pensions-us

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Waver said:

я плачу податок з зарплати в аналог нашого пенсійного фонду

А 401К? Невже то не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, diezel сказал:

А 401К? Невже то не працює?

навіщо в штатах пенсія, якщо один раз вдало проінвестувавши зароблені кошти можна про пенсію не думати, в нас більшість інвестицій неможливо робити бо немає з чого і немає клімату, інше питання інфляції чи їсть вона все в штатах так як в нас і чи вона є , і те, що в нас доллар падає але ціни чомусь непадають а ростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, diezel said:

А 401К? Невже то не працює?

Працює, але... якби я може десь на когось офіційно працював і половину відкладав би мені мій роботодавець, то можливо би таким планом і скористався, а так поки у мене лишніх грошей на такі плани немає... та і, щось не думаю що все життя економлячі, після 65 років ті гроші принесуть мені радість, та й подорожувати зараз більш цікавіше ніж коли буду пенсіонером. 

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Waver сказал:

Помилився я трохи... Перевірив ще раз свою майбутню американську пенсію і... по тим грошам що зараз типу заробляю і з якої суми плачу податки (раніше заробляв майже так само але так як був холостяком то платив більші податки з більшої суми, тому більшу пенсію і показувало), і показує що якщо постійно буду заробляти стільки ж, то моя пенсія в 65 років буде аж $1218...після вичотів всіх податків на руки залишиться близько $900. 

Хтось думає що за ці гроші в США можна буде вижити? 

І до речі, зробивши новий підрахунок, виходить що за свою майбутню місячну пенсію я плачу податок з зарплати в аналог нашого пенсійного фонду всього за два місяці... тобто сумму в $1218 з мене вираховують як податок в пенсійний всього за два місяці. Тобто виходить що Українська система вирахувань в пенсійний та суми сплати пенсії майже така сама як і в США... різниця тільки в зарплатах.

Кому цікаво, ось трошки про пенсійну систему в США

 http://www.uapost.us/blog/pro-pensiyu-v-ssha/

А тут уже більш з прикладами інвестування

http://cost.ua/news/160-pensions-us

знову ж таки , $1218 - вистачить на продукти на місяць,я думаю

або можна оплатити комуналку і значна частина грошей ще лишиться

в Украіні ж пенсіі не вистачить ні на що !

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Соромітник said:

 

З моїх спостережень ‒ то в нас ніфіга не будується, а досі використовується спадок СРСР. По відчуттях, його ресурс вже б давно мав закінчитися. Але українці то є майстри на всі руки :) і нічого ніколи не викидають. Усе можна підлатати та юзати допоки воно не здохне чи самі користувачі не вимруть.
 

 

Нойрмальні зарплати не беруться з повітря. Не вийде на існуючу жопу натягнути нормальні зарплати та надіятися що це всьо парішає. Буде тільки гірше.
Дуже багато потрібно буквально знищити та створити з нуля. І тоді з часом, не відразу, стане краще. І зарплати в тому числі.
А інакше воно не працює.

Саме десь так з Українськими пенсіями і виходить, бо як я уже писав раніше, система з американськими пенсіями по вичотам та нарахуванням майже однакова, що в США майбутня місячна пенсія буде рівнятися сумі вичотів в пенсійний з зарплати за два місяці, що і в Україні. Проблема тільки в малих зарплатах. Але, дуже правильно написав Соромітник - Нормальні зарплати не беруться з повітря!

Для прикладу, візьмемо мою роботу... 

Моїй фурі уже 17 місяців з нуля, і пробіг на спідометрі уже 204 тис миль або 328 тисяч кілометрів. Причому працюю я тільки 4-5 днів в тиждень. В Україні так працюють? 

Далі... за минулий рік, підрахувавши що я заробив і одночасно підрахувавши процент мого заробітку від приблизної суми товарів які я перевіз за рік, мій дохід становить всього тільки ОДИН процент. Сказав це другу який має фуру в україні а він сміється, бо каже що за один процент він і працювати не буде... тільки мій дохід за рік вийшов приблизно в 10 разів більший ніж у нього... 

Або, ось будинок який у на будують по сусідству... зверніть увагу якими темпами він будується (в темі про сша є фото з датами коли я фотографував на початкових етапах). Причому будували всю люту Чикагську зиму... у нас з такою швидкістю та ще й в люті морози будують? 

Ось звідки така різниця в зарплатах, вичотах в пенсійний і самих пенсій. 

Цікаво, скільки наприклад, та що найбільше горланить та хоче нормальну пенсію Кроха, сплачує в пенсійний щомісяця ?

 

 

B70FAEC7-EE1D-42B1-A701-1F6CE6731F23.jpeg

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, kroha said:

знову ж таки , $1218 - вистачить на продукти на місяць,я думаю

або можна оплатити комуналку і значна частина грошей ще лишиться

в Украіні ж пенсіі не вистачить ні на що !

 

З пенсії ще вираховують близько 25-30% податків в залежності в якому штаті проживаєш. Порахуй скільки залишиться на руки. І, якщо навіть будеш мати давно виплачений свій будинок, то за нього потрібно буде віддати тільки близько 6-8 тис податку на нерухомість в рік... а плюс комунальні, їжа і так далі. Вистачіть? 

Прийдеться при виході на пенсію просто продавати будинок та з'їжати в який малесенький дешевий будинок далеко за містом або в дешеву  малесеньку квартиру... тоді це ж саме можна порекомендувати і Українським пенсіонерам. Але ж у нас хочуть жити там де все життя жили, і без різниці чи це будинок в місті чи це велика квартира в місті, але щоб пенсії на все хватало. З американською державною пенсією в США так і близько не вийде.

 

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, draobau said:

навіщо в штатах пенсія, якщо один раз вдало проінвестувавши зароблені кошти можна про пенсію не думати, в нас більшість інвестицій неможливо робити бо немає з чого і немає клімату, інше питання інфляції чи їсть вона все в штатах так як в нас і чи вона є , і те, що в нас доллар падає але ціни чомусь непадають а ростуть.

Вдало проінвестувати і в США вдається  далеко не кожному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...