Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи вона вирішила відмовитися від зустрічей з ним після того як дізналася, що вам про це відомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вигнати .... хоч я не розумію такого, любити одну а потім іншу

Поймёшь. Всему своё время ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?

Це в принципі не позбавляє Вас права жити своїм життям :) Ви ж те ж здатні кохати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Закохайтесь теж ! потім прибіжить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).

оце найважливіше!

Що робити?

вичислити коханку по айпі, результати викласти в цей топік, а на наступній бордовці ми їй зробимо ататай :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).

оце найважливіше!

Що робити?

вичислити коханку по айпі, результати викласти в цей топік, а на наступній бордовці ми їй зробимо ататай :dont:

замість "поддєржал" (після того як прочитав вашу відповідь) чомусь в перед очима вийшло - "поржал" :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полігамна природа чоловіків. Це пройде через місяць ...

А надалі вирішувати Вам. У нас для аналізу ситуації 4 тези, а у Вас частина життя ... Думаю радити щось недоречно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну він работає на два фронта кагби для падстраховкі) Бордівчанка то відшиває а от і він покіщо не має куди піти той сидить у вас "тіпа в ожиданіїї чуда" від бордівчанки. Типу "синиця в руках а журавель в небі". Забийте болта на нього хай собі давиться далі надіями. Будуйте собі житття своє і не звертайте увагі бо можливо "клімакс" у нього пройде можливо ні але це уже не ваші проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Для початку зробіть вигляд, що у вас також хтось є. Приведіть себе в порядок і сходіть з подругами кілька разів на прогулянку. Повний ігнор, але без скандалів. Ведіть активний спосіб життя: робота, спортзал, прогулянки, виїзд на природу з дітьми. Одним словом покажіть, що ваше життя і без нього насичене і повноцінне. Це допоможе вам бути в тонусі і не відчувати себе покинутою. Чоловіки дуже не люблять бути нікому не потрібними.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут Ви знайдете хмару порад, випадків, що і як робити. Ви на місці і дійте по ситуації. Захотів піти, хай йде, для чого створювати собі картинку про сімейне щастя.

Але на всяк випадок змініть серцевину в замку, щоб вдма їх не "застукати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий "вброс"?. Я б на місті ТС замість того щоб писати тут - займався би сім'єю, а то попривикали чуть шо так зразу треба тему на форумі зробити чи пост в ВК написати (ера інтернету) ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію як таке питання можна вирішити в інтернеті, тут навіть не видно хто тобі відписує, який в людини вік і статус. Кожен пише як би він поступив сам, а не як Вам треба. Ситуація розписана в 2 речення. Я думаю що є спеціалісти по сімейним питанням, туди і сходіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас самий луччій спеціаліст з сімейних питань - подружка з пляшкою)

А вирішувати питання в інтернеті - це своєрідне соцопитування для людини. Вона зробить вибірку

порад і "консультацій"(фільтруючи бордівський стьоб, ясне діло))) Тут нема вірного, чи невірного

рішення, є, очевидно, біль. Великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонечко, 5 балів. От як чоловік десь накатив 250 грамів, то скотина, алкоголік, бухає замість того, щоб дома щось зробити, а як жінка - то консультувалася з сімейних питань. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як чоловік десь накатив 250 грамів, то скотина, алкоголік, бухає замість того, щоб дома щось зробити, а як жінка - то консультувалася з сімейних питань.

Funny-Women-logic-MEME.jpg

А потім буде відповідь типу "ми тут з дєвочками рішили шо ти повний гандон" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Логічно що не йде) нащо кидати дружину? погуляє і повернеться)

У мене знайомий поки мав коханку і гуляв з нею- встиг дружині 2х дітей зробити) коханка взнала і кинула його) тепер сім"янин) зразковий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женіть того чоловіка далеко і назавжди з хати...хай гуляє де хоче і з ким хоче....а то бач як влаштувався і там погуляю і дома накормлять, обстірають...хай йде на вільні поля...а на хорошу жінку завжди знайдеться достойний чоловік...Може та коханка знає шо в нього є жінка і діти..от і не хоче бути з ним...а він їй пудрить мозгі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжній чоловік має мати не одну, а дві коханки! І то верхом майстерності є те, що про це не знає дружина! Ну з останнім якось не вийшло у нього..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Що значить що робити ? Для початку треба вам оприділитися, потрібен він вам чи ні. Якщо потрібен, то треба боротися за нього, способи в кожного індивідуальні, якщо ж не потрібен, то робити все, щоб позбутися, розвод, розподіл майна й таке інше. А з бордівчанкою він гуляє (чи дійсно гуляє раз вона відшиває ? ) чи не з бордівчанкою, з молодшою, з старшою, з розумнішою, з тупішою, то все набуває значення лише тоді, коли ви вирішите його повернути до сімьї, якщо ж вирішите не повертати, то яке впринципі має значення - хто й який обьєкт його *вожделений*? Головне сам факт зради (якщо він дійсно має місце), остальне вторинне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, скажіть будь ласка, а ви не пробували розібратись у причинах чому він "гуляє"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...