Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

Ну все, найпопулярніша тема на борді буде саме ЦЯ.))))) Хоча дуже радують пости наших мужчин, все таки не у всіх в голові ходити туда "на лево".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли таке стається - винні двоє: чоловік і дружина. Адже, як відомо, плеснути лодонями можна лише двома руками. Інше питання - величина долі вини кожного. Але більше в сімейних стосунках все залежить від жінки - це моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barbariska, можна плеснути однією лодонею по одній ляшці, або однією лодонею по лівій стоонні обличчя - звук буде такий же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barbariska, можна плеснути однією лодонею по одній ляшці, або однією лодонею по лівій стоонні обличчя - звук буде такий же.

Це як кому подобається... А чому саме по лівій стороні обличчя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже підозріло зі сторони тс знати такі подробиці - що гуляє з бордівчанкою,що молодша за нього,що вона його не хоче....

чо то тут не то....

якби я таке знала то чоловік вже б жив не з нами (хоча я від нього залежу і дитина в мене маленька,правда,Сіронько? :) ), але повинна бути якась своя свобода і гордість. чи є нормальним знати що ти ділиш свого чоловіка ще з кимось?

чи то просто мазохізм такий?

Думаю, що ТС любить свого чоловіка, тому хоче якось налагодити стосунки. Не подумайте, що я хочу сказати ніби ви не любите свого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic

barbariska, ну якби іде розмах з правої руки, а на зустрічі ліва частина обличчя =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А чому саме по лівій стороні обличчя?

Бо він писав про правшу.

На рахунок прасувати рубашку.

Це не привід, а куйня. Я наприклад свій одяг сам прасую. Так я був привчений і так далі продовжую.

І мені не спадло поки дружина збирає дитину чи там краситься чи ще яку фігню чи не фігню робить попрасувати її речі чи дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barbariska, можна плеснути однією лодонею по одній ляшці, або однією лодонею по лівій стоонні обличчя - звук буде такий же.

Це як кому подобається... А чому саме по лівій стороні обличчя?

Тому що плескають по обличчю, як правило правою долонею, якщо ви не шульга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, омг, я ж не кажу, що вона МУСИТЬ це робити щодня і весь час, я назвав критерії, із-за яких починається розпад шлюбних відносин.

да я сам в гуртожитку 4 роки прожив, їсти зробити,прибрати,попрасувати - все сам можу, але ж приємно, коли кохана робить такі дрібнички ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barbariska, можна плеснути однією лодонею по одній ляшці, або однією лодонею по лівій стоонні обличчя - звук буде такий же.

воно то так..але якщо за!башить хуком то і звук порадує новізной і псєвдофілософія сімєйной жизні якто наладиться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А чому саме по лівій стороні обличчя?

Бо він писав про правшу.

На рахунок прасувати рубашку.

Це не привід, а куйня. Я наприклад свій одяг сам прасую. Так я був привчений і так далі продовжую.

І мені не спадло поки дружина збирає дитину чи там краситься чи ще яку фігню чи не фігню робить попрасувати її речі чи дитини.

Молодець. В мене чоловік так само: і попрасувати може, і сніданок готує тільки він... Але не всі думають, що хатню працю потрібно трішки ділити на двох. Моя мама каже, що все в хаті повинна робити жінка, а от свекруха має протилежну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як тут писали, то я також вважаю, що треба ставити питання ребром. Шукати конкретні причини обом, чому так вийшло і після вияснення тоді вирішувати чи є сенс далі будувати спільне життя.

Обходити чи якось ухилятись від конкртеної розмови не має сенсу, чи надіятись що щось зміниться.

В мене знайомий ходить на ліво вже більше року. Жінка про це дізналася, але з його слів вона і далі типу знає, але думає, що він одумається , наприклад тому, що в них дитина (3 роки)/ Конкретно ставити питання вона може, не знаю чому. От і виходить, що вона сама себе ще більше мучить. Знайомий каже, що навряд в них стосунки налагодяться (вони навіть рідко стали спілкуватись в дома), якщо захочете дружина ,то він відразу підпише документи, і якби не дитина то вже розвівбись.

Проблема для неї хіба, що чоловік повністю її забезпечує (так як ТС не залежить від чоловіка, то тут по іншому), але так жити...ну не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, харош піпіськами чоловіками мірятись, готує/не готує, гладить/не гладить! Де Алка поділась??!!! Борда требуєт додаткової інформації про чоловіка та коханку!!!

А якщо серйозно, то Вам, ТС, ЛИШЕ 39+ (якщо вважати що 75 - це Ваш рік народження). У Вас "...двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо." Діти майже дорослі - зрозуміють. І повторюсь - тай Вам лише 39+...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).

оце найважливіше!

Що робити?

вичислити коханку по айпі, результати викласти в цей топік, а на наступній бордовці ми їй зробимо ататай :dont:

Вона зареєстрована як Оленка.Я читала їхню переписку.Случайно потрапила на очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну він работає на два фронта кагби для падстраховкі) Бордівчанка то відшиває а от і він покіщо не має куди піти той сидить у вас "тіпа в ожиданіїї чуда" від бордівчанки. Типу "синиця в руках а журавель в небі". Забийте болта на нього хай собі давиться далі надіями. Будуйте собі житття своє і не звертайте увагі бо можливо "клімакс" у нього пройде можливо ні але це уже не ваші проблеми.

Дуже вірно підмічено (В ОЖИДАНІЇ ЧУДА)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).

оце найважливіше!

Що робити?

вичислити коханку по айпі, результати викласти в цей топік, а на наступній бордовці ми їй зробимо ататай :dont:

Вона зареєстрована як Оленка.Я читала їхню переписку.Случайно потрапила на очі.

Оленка вертихвостка?)

Взагалі по самій манері письма тса видно що або років мало або не тільки років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Для початку зробіть вигляд, що у вас також хтось є. Приведіть себе в порядок і сходіть з подругами кілька разів на прогулянку. Повний ігнор, але без скандалів. Ведіть активний спосіб життя: робота, спортзал, прогулянки, виїзд на природу з дітьми. Одним словом покажіть, що ваше життя і без нього насичене і повноцінне. Це допоможе вам бути в тонусі і не відчувати себе покинутою. Чоловіки дуже не люблять бути нікому не потрібними.

Я зовсім не відчуваю себе покинутою.Навпаки я радію життю.Зустрічаюсь з друзями,багато часу приділяю дітям.На рахунок" приведіть себе в порядок" все у мене ОК .Постійно отримую компліменти від чоловіків(робота злюдьми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алька75, ви пробували порозмовляти з чоловіком? Може в нього це тільки віртуальне захоплення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ж то думаю, шо тая Оленка в ничку карму плюсує декому. слідкує. бдіт (шоб не сказать бздіт))))))))

"Скандали інтрігі расслєдованія")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любых семейных отношениях можно найти повод для измены, на то они отношения, на то семейные, это тяжелый труд для обоих...особенно с годами. Потому, когда измену начинают оправдывать, мол....виноваты оба, не следит за собой, не удиляет внимания, пилит...это в корне неправильно, потому как в каждой семье что то из перечисленного присутствует или же временами появляется, потом исчезает. Но есть и множество хороших моментов, которые могут перекрывать собой трудности...И да, виноваты всегда оба, но тот кто принимает решение изменить идет по пути меньшего сопротивления... Мне сразу на ум приходят голливудские пары...услышу где нить, что какой то там актер изменил своей супруге, известной селебрети, которой пол мужского населения Земли восхищается...и думаю, а ему то уж чего не хватало, идеал же был рядом с ним... Верность это решение, не эмоции или чувство, а просто решение...ты либо его принимаешь либо нет, как то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все, найпопулярніша тема на борді буде саме ЦЯ.))))) Хоча дуже радують пости наших мужчин, все таки не у всіх в голові ходити туда "на лево".

у всіх :) тільки ж мова тут конкретно не про нас :) Та й поняття *лєво* трохи різне, десь випадково разок то одне, а постійна коханка то зовсім інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи хтось з бордівців втримався, щоб не заглянути в профіль Оленки?)) я ні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже дорослі діти, це скільки років? от я в 17 теж переконувала маму подавати документи на розлучення, казала, що зрозумію. Вона подумала, заспокоїлась, змирилась, "вдарилась" в роботу і моє забезпечення та й не розлучилась. Результат - вона успішний керівник, з чоловіком стосунки налагодились, а я дуже вдячна, що маю повноцінну сім’ю без ненависті до когось з батьків.Так, Ви молоді, можете знову закохатись, розпочати нове життя, але, повірте, якби він хотів піти, то пішов би вже. Якщо чоловік не п’є, не б’є - спробуйте вирішити все мирно і щоб діти цього не чули/ не бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона зареєстрована як Оленка. Я читала їхню переписку.Случайно потрапила на очі.

А чоловік то як зареєстрований?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...