Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

Якщо чоловік не зробить вибір між жінкою і коханкою, то його рано чи пізно "пошлють" обидві.

якийсь психолог сказав, що якщо за три місяці відносин з коханкою чоловік не покине сім'ю, то й пізніше не покине;

якось так

правильно.....бо жінка то своє домашнє)))) :0013: а коханка то щось нове, яке хочеться *мати* но тільки поки не награєшся ... до речі колись читав що десь 10% чоловіків стають невдахами якщо дружина і коханка їх пошле.... :0021:

ага, навіть далеко ходити не треба, в Путіна ні з коханкою не зрослось ні з дружиної, і хто він зараз? - самі знаєте )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

а я читав, що всі, хто хоча б раз надягне штани - через деякий час помирають...

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕАААААААААТ!!!!!!!

А что там с любовницей? Нашли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алька! моя кохана Алька! ти мене зробила відомим! ура я все життя мріяв бути звєздой барди!

Да, да рєбяти ви нарешті мене дочекались!!! Шось не спиться))

Не думав що в нас так багато совєтчиків, но я получив удавольствіє! чес слово! скільки ж в нас бєздєльників на роботах, я афігєл, що вброс гавна до 9 ранку вже набере 3 сторінки)) а саме більше порадували які махали ну-ну-ну пальчиком, як так можно, знаючи, що читає друга половинка, вас же тут клондайк парами сидіти)) Рєбяти ви уважно читали вброс "Він її тіпа" кохає",вона його відшиває" та йопта в цих словах де ізмєна? ну а зробили з мне повну скатіну)) А тепер умєні, хтось з вас звернув увагу на час виходу статті в свєт? нє? я підскажу в 01.12, знаєте як вона появилась?, да ТС сама не знала патамуша пришла з гостєй румяна)) виною стала переписка, так вот як би то сказать повєжлєвєй, мяч в ворота не залізе через всесвітню павутину інтернета, як туда його не пхай, а сонечко моє це добре знає, що нікуя не було, знає! просто настроєніє напевно прекрасне було вот і рішила отлічиться, а після цього полісти до коханого в постєль покохатись (так цьомка?) А на другий день, а нє, то вже в той же забутись про це! коли я прийшов домой знаючи про шедевр мого зайчика, вже аж сам намікав, щоб зайшла на борду, бо народ же валнуєтся, ждьот хлєба і зрєліщ !!! а коли зайшла нарешті, то я вже (но тут я сука, не спорю) получав удовольствіє по повній (пробач рибка) читали вже разом паралельно вона з ноута, а я з телефона, хоча при цьому був обвіньон в очередній переписці, да і зара цей маразм пишу, це я переписуюсь, вибач пташко не міг я тобі сказати про свій каварний план, я ж тепер звєзда!

Так що ребяти приходите на роботу, а тут, та яка нах робота! на цілий день сидіти і клаву запльовувати, так ще на сторінок з двадцять. Фперьод!!!

П.С. Питань ніяких не задавайте, відповідати не буду! хіба що якесь падло не дістане. Пакєдава!

П.С.С.а ваще Алька закрий цю тєму, попроси модераторів хай її удалять, розберемось без доброжелатєлєй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хлєба і зрєліщь люблять усі ібо така людська натура а форум на то й і форум чтоби пагаваріть і пафлудіть. А що ви хотіли? На любий брєд найдеться ще двадцять. А отмазка кагби прозвучала не убідітєльно да і смисл отмазуватись перед всім форумом? Тай тему люди сприймають як хумор імхо. Таке відчуття що ТС фейковим повідомленням від імені мужа хоче закрити тему або мужа ніхто не знає і йому реально захотілося стати зіркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однако ж, який сюжет, га?? Таке пропадає талантіще, вітання,оплески :/

Эдвард Вуд нервово хіхікає в гробу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чоловік привселюдно розказує інтимні подробиці свого з дружиною життя, і напоказ виставляє її "промахи" то який він чоловік?

п.с. аргументи типу "а шо я? я нічь.. то всьо вона.. я тут ні при чому" теж не додають вам честі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алька! моя кохана Алька! ти мене зробила відомим! ура я все життя мріяв бути звєздой барди!

Ну и где тут звезда то???Если вы такой герой любовник и великий комбинатор развлечений для своего "любовного треугольника" в режиме реалити шоу, что ж личико то не показали, а под левым ником появились, видно не такая уж и звезда, храбрости то не хватило...тьху...

dlyakota.ru_fotopodborki_zhivotnye-kotorye-voobrazili-sebya-lyudmi_271.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кароч я люблю свою дружину, хоча вона і вредна (ну я ще вредніший) ;)

ахахахахаха, мені це реально сподобалось :_07:

Ого, бачу з 5 ранку почали сьогодні :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Ірена Карпа - Дякую...mp3

Ірена Карпа — Дякую за секс

Дві тьолки, га, дві галімі тьолки

Приїхали до тебе на своїй грьобаній машині

Сказали: ’Сять за руль, памаґі єй,

Ато ана шота слішкам нєрвнічаєт’

Я перед тим сиділа в машині – в ’Білочці’

Я перед тим казала, що з тобою тільки

Можу говорити, бо решта тут – дебіли всі

Побудь зі мною трохи – в тебе на мене пільги.

Приспів:

Знаєш, бейбі, нам просто спілкуватись ні про що

Бачу, бейбі, тобі зі мною важко

Вибач, бейбі, нам треба зустрічатись. У

Мене кайф від тебе, в тебе – натяжка.

Але знаєш, любий мій екс – дякую за секс!

Але знаєш, любий мій екс – дякую за секс!

Дякую за секс

Дякую за секс

Дякую за секс

За секс

Я знаю ти точно їм будеш казати

Тим тьолкам, яка я тут вся депресивна

А тьолки: ’Ну да, ми понялі сразу -

Із-за етай сукі, каторая слішкам нєрвнічаєт’

Вони ще не знали, що може машина ’Білочка’

Вона – дикий звір, а для сексу була з тобю тільки

Ще трохи потикай, а потім збагни: заїли всі

Профукав жирну Карпу, зміняв її на кільку

Приспів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, загляньте з цієї санти-барбари на хвилинку в сусідню тему.

там не вигаданий трикутник, там маляті реально потрібна допомога. навіть якщо кожен скинеться лише по десятці, до вечора сума набереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...