Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Чоловіка, коханку(як би можливу) - в студію!!!!

От цікава жіночка - зради, як такоі ще не було, а вона вже обгадила чоловіка з ніг до голови!

Дружище,- я тобі з такою ревнивою і недалекоглядною другою половинкою не заздрю.

Тримайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб тут не говорили, але ці проблеми можуть вирішити тільки двоє і на жаль ніхто їм у цоьму не допоможе. У кожного своя правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />хто зна, що там за чоловік :\ <br />
<br /></p>

Так хто ж!?!?!?

???? :0165:

Я зрозуміла. Це шантаж. Або чоловік - в сім'ю, або ТС обнародує нік. Ой і нелегкий же вибір :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб тут не говорили, але ці проблеми можуть вирішити тільки двоє і на жаль ніхто їм у цоьму не допоможе. У кожного своя правда.

Які проблеми?

Зради то не було !!!! Вона сама писала !!!!

Баришні рвануло дах , щось десь вона прочитала????

Дорогенька ви тоді краще газети не читайте, телевізор побийте, інтернет порубайте.

З такими домислами та фантазією можна і собі біди наробити і іншим неприємності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозуміла. Це шантаж. Або чоловік - в сім'ю, або ТС обнародує нік. Ой і нелегкий же вибір :-)

та нік і я обнародувати можу, судячи по айпі, тільки толку з того, що це дасть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить ритися в чужій білизні!Чужа сім"я "потьомкі",нехай самі і розбираються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже Ман'яче! Всі просто ізнивають від нетерпіння, очікуючи дива ;)

Так і кортить відпостити в тему 'чем вас не відпускає борда?'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись( в часи ссср), були профсоюзи і обком задрипаної ком партії, туди жінки ходили , як що чоловік( ото сволота), загуляв, чи побив жінку.

А якщо чоловік був безпартійний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись( в часи ссср), були профсоюзи і обком задрипаної ком партії, туди жінки ходили , як що чоловік( ото сволота), загуляв, чи побив жінку.

А якщо чоловік був безпартійний?

тоді був мєстком
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна ТС, скажу як розумію ситуацію( 50% знижка на старечий маразм :_02: ), це Ваші особисті питання, Христа ради, закрийте тему.

Тим, що Ви "викриєте " "суперницю", нічого не дасть. Поспілкуйтесь з чоловіком. Як що він Вас кохає, все вирішиться само собою. В іншому випадку, це все виглядає як проста жіноча помста. Бажаю Вашій родині миру, кохання, і злагоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чоловік не зробить вибір між жінкою і коханкою, то його рано чи пізно "пошлють" обидві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б на місці дружини зробив би майбутню коханку найкращою подругою. Чув, діє. А коли дві жінки разом збираються і вирішують, який чоловік - козел.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти взагалі Miro,бачу,крепкий фаховець в жіночій психології...Порад від тебе навалом.Дививися сам колись в пікантну історію не залети.В житті всяке трапляється

Зю.Нічого особистого.

Ззю.Я не той таємний ловелас.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьху на Вас!Тьху на Вас ещо раз!!!

Я взагалі ні сном,не духом в цих амурних справах.

Чоловіча солідарність.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чоловік не зробить вибір між жінкою і коханкою, то його рано чи пізно "пошлють" обидві.

якийсь психолог сказав, що якщо за три місяці відносин з коханкою чоловік не покине сім'ю, то й пізніше не покине;

якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому в Англії за рік четверо чоловіків вбили своїх дружин за те, що ті у фб вказали в профілі, що незаміжні.

Обережно з мережами.

Тут як в 220 ,,НЕ влізай вб.є,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чоловік не зробить вибір між жінкою і коханкою, то його рано чи пізно "пошлють" обидві.

якийсь психолог сказав, що якщо за три місяці відносин з коханкою чоловік не покине сім'ю, то й пізніше не покине;

якось так

правильно.....бо жінка то своє домашнє)))) :0013: а коханка то щось нове, яке хочеться *мати* но тільки поки не награєшся ... до речі колись читав що десь 10% чоловіків стають невдахами якщо дружина і коханка їх пошле.... :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я читав, що всі, хто хоча б раз надягне штани - через деякий час помирають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна радити щось в такій ситуації? (на мою думку треба пережити щось схоже, щоб розуміти суть)

я уявив, що жінка мені надумала зраджувати і якось стало дуже зле, тільки від самої думки...

PS:"Справжній чоловік може любити тільки трьох жінок, ту яка його народила, ту яка йому народила і ту яка в нього народилась"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...