Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

А хіба деяким чоловікам потрібна причина для "гуляння"....????

якщо думати не стереотипним мисленням то причини знайти достатньо легко. але ж іноді простіше сказати - що то чоловіча натура така, кобель такий, сука на стороні і багато іншого, і аж ніяк не думати - що люди йдуть на сторону, тому що дома щось не влаштовує. не обов"язово навіть якість та кількість сексу, а часто набагато інше.

Ок, я згідна, але в мене тоді тільки одне питання...чому не можна прийти до дружини і сказати в очі...що так , а що не так....і розійтись (розлучитись) по нормальному...сказати в мене нема почуттів...чи мене не влаштовує наші відносини...і піти гідно...чому на ліво ???? ховатись...щоб ніхто нічого не взнав....???? (в ітоге як показує практика всі все знають...) а потім казати шо вот ти погана мене не влаштовувало те і те і я пішов ти мене змусили піти на такий крок.... ти мені виносиш мозгі ..може треба просто скзати мужньо...я покохав іншу і все...для чого це бігати і не знати де краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

А хіба деяким чоловікам потрібна причина для "гуляння"....????

якщо думати не стереотипним мисленням то причини знайти достатньо легко. але ж іноді простіше сказати - що то чоловіча натура така, кобель такий, сука на стороні і багато іншого, і аж ніяк не думати - що люди йдуть на сторону, тому що дома щось не влаштовує. не обов"язово навіть якість та кількість сексу, а часто набагато інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некрасов Анатолий - Любовный многоугольник:

"Любовный треугольник, который более всего на слуху, - это только частный случай любовного многоугольника.

Но этот «частный случай» занимает основное пространство в литературе, в кино, в светской хронике. Произнеси слова «любовный треугольник», и практически у всех возникает одна ассоциация: мужчина между двух женщин или женщина между двух мужчин. Мало кто задумывается о том, что такой «любовный треугольник» - не самая большая проблема в жизни людей. Да, здесь много ярких чувств и эмоций, сложных коллизий, но наибольшие проблемы приносят человеку другие «треугольники».

Например, мужчина-женщина-работа, мужчина - женщина - дети, мужчина - женщина - родители, мужчина - женщина - Бог. Вот «треугольники», которые являются причиной наибольших проблем в жизни. Именно они! В психологической практике, в своих книгах я начал исследовать эти «треугольники» и удивился их огромному влиянию на судьбу человека. Большинство даже и не представляет этого влияния.

Есть ещё «треугольники», которые также могут создавать проблемы: мужчина - женщина - машина, мужчина-женщина-рыбалка, мужчина-женщина - дача, мужчина - женщина - подруги и друзья..."

Некрасов Анатолий - Любовный многоугольник.rtf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба деяким чоловікам потрібна причина для "гуляння"....????

відсутність хорошого:

спілкування

сексу

наявність:

пиляння

докорів

це так, основні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неодноразово був свідком, коли жінки принижували чоловіків привселюдно, навіть при власних дітях. Таке, знаєте, якесь садомазохістичне задоволення. Був свідком. Маршрутка. Чоловік сплутав зупинку, вийшли раніше. І хоч до наступної (справа була недалеко від Тигресу) було кілька десятків метрів, теща (а від неї "завелась" і дружина) почали пиляти на всю зупинку - ти придурок і т.д. Видно було, що чоловікові соромно було за них, ніяково посміхався та м'яв квіти, напевно йшли кудись в гості.. Син років 15-и йшов поруч.. ЩО він відчував? А бабИ йшли і на пів вулиці матюжили, почім світ.. Ніби тема не про це, але погоджуюсь з Лібертою - ніхто не повинен виносити це на люди. Нікому від цього ні легше, ні краще не буде. Непорозуміння? Потім можна обсудити.
Таких чоловікі зараз відсотків 70.Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті.Всі проблеми які стосуються сім"ї та дітей вирішує жінка.
Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті
Ага, а якщо чоловік чинить опір, навіть просто усно поставивши на місце, то одразу піднімається крик про "жінконенависництво" та "він розпускає руки".
Де ви зараз бачили чоловіків які чинять опір жінкам?Вони є- але їх одиниці.Багато хто залежить від жінки, тому мовчить.

Та тут все зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба деяким чоловікам потрібна причина для "гуляння"....????

Зазвичай потрібна. Так само, як і жінкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспомнилось:

Пришел рассвет, и мир печальный с ним.

От горести и солнце не явилось;

Пойдем отсель, еще поговорим

О бедствии, что в эту ночь случилось.

Джульетта и Ромео юный с ней...

Что может быть их участи грустней?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если по сути то, зачем мучить себя и детей? Если вы от него не зависимы, дети почти взрослые. Если "она" его не хочет. И вам он получается б/ушный тоже не нужен. Открываете двери и просите "Элвиса" покинуть помещение. :0094: .

Ведь не факт, что такое и раньше не случалось :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попкорном запасся.

ТС не з'явилась.

патамушо это либо вброс либо клон шобнепалиццо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все логично просто, если вас устраивает что он ходит налево - живите дальше и не парьтесь, скоро он сам от вас уйдет. Если не устраивает, делайте что нибудь, выясняйте причину, ставьте вопрос ребром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому не можна прийти до дружини і сказати в очі...що так , а що не так....і розійтись (розлучитись) по нормальному..

Один знайомий приходив до дружини і чесно казав- я і тебе люблю, і її люблю.Причому це було щиро.

В результаті розвелися.

Взагалі ж, признатися дружині , що є коханка- підписати собі вирок, а ще принести їй глибокі сердечні рани.

Знаменитиа фраза з американських фільмів ,, Ви маєте право на мовчання, всі сказані слова можуть бути використані проти вас,, якнайкраще підходить для поведінки чоловіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще можна прийти і відразу кулю в лоб дружині. Хоча якщо дружина кохає то таке зізнання рівноцінне кулі в лоб, навіть я б сказав куля це ще гуманно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошка постарается удержаться на ваших коленях, даже когда вы встаете со стула. До последней минуты она надеется, что у вас проснется совесть и вы сядете обратно. Десь так і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"То что случилось однажды, может не повториться никогда, но то что случилось дважды, обязательно повторится в третий раз", один из моих любимых афоризмов, и очень хорошо применяется к неверности, но это только ИМХО, конечно. А вообще, понять человека, прошедшего через предательство и подсказать что то, может только переживший подобное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"То что случилось однажды, может не повториться никогда, но то что случилось дважды, обязательно повторится в третий раз", один из моих любимых афоризмов, и очень хорошо применяется к неверности, но это только ИМХО, конечно. А вообще, понять человека, прошедшего через предательство и подсказать что то, может только переживший подобное.

тут не людям ТС треба розуміти, а навпаки їй самій зрозуміти чому так склалось і для чого це їй у житті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"То что случилось однажды, может не повториться никогда, но то что случилось дважды, обязательно повторится в третий раз", один из моих любимых афоризмов, и очень хорошо применяется к неверности, но это только ИМХО, конечно. А вообще, понять человека, прошедшего через предательство и подсказать что то, может только переживший подобное.

тут не людям ТС треба розуміти, а навпаки їй самій зрозуміти чому так склалось і для чого це їй у житті

Отчасти, но создавая такую тему, открывая на всеобщее обозрение личное, скорее всего, человек ищет поддержку. Это как "синдром попутчика", есть вещи о которых легче говорить с незнакомыми людьми...меньше шансов попасть под осуждение, хотя не без этого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю потрібно повертати чоловіка, пробачити йому, та попробувати відновити хоч трохи відносини, дітям потрібен батько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все "детский лепет".

Сама фраза - він зраджує, а вона йому не дає?

"Так бил ли мальчик?".

Одним словом ТК років 20-21. коханці 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отчасти, но создавая такую тему, открывая на всеобщее обозрение личное, скорее всего, человек ищет поддержку.

А ще, якщо щось піде не так, щоб було на кого спихнути вину. Типу "це воно мені так порадило, то його вина". Хоча, насправді, людина винна в тому сама, просто не любить визнавати свою неправоту.

Це все "детский лепет".

Сама фраза - він зраджує, а вона йому не дає?

"Так бил ли мальчик?".

Одним словом ТК років 20-21. коханці 16.

Девочка пишет пьесу. Действующие лица: принц, принцесса, пожилой человек 18 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі дії чоловіка від відносин з дружиною. діло може бути не лише в сексі, а в тому,що дружина не доглядає за собою, що приділяє увагу подругам більше,ніж своєму чоловіку, що не готує вечері, вона вже зовсім облінилася прасувати рубахі зранку, а то і взагалі, не ходить за продуктами.

зрада може початися із "підмігування", інтонації голосу та дотику.

так-так любі жінки - ви ЦАРИЦІ, ви правите нами =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона вже зовсім облінилася прасувати рубахі зранку

Можна й самому попробувати <_< Не повод для гуляння...

ПС. Блін!, півдня проїздив, зараз знову їду. А жаль що не в онлайні буду))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...