Перейти до змісту

Походеньки чоловіків на ліво.


Алька75

Рекомендовані повідомлення

Я зовсім не відчуваю себе покинутою.Навпаки я радію життю.Зустрічаюсь з друзями,багато часу приділяю дітям.На рахунок" приведіть себе в порядок" все у мене ОК .Постійно отримую компліменти від чоловіків(робота злюдьми).

а чоловік старший від вас ? судячи по ніку, чи то він так приколовся просто ? Якщо старший, то може то крізіс возраста, *сєдіна в бороду - бєс в рєжбро* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

сбор доморощенных психоаналитиков)

Вона зареєстрована як Оленка. Я читала їхню переписку.Случайно потрапила на очі.

А чоловік то як зареєстрований?

пыдтримую) страна борда должна знать своих героев)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі:

Сексуальні зв'язки з незнайомцями краще піднімають самооцінку, ніж постійні стосунки - вчені
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі:

Сексуальні зв'язки з незнайомцями краще піднімають самооцінку, ніж постійні стосунки - вчені

Ну да, дружині з майже дорослими дітьми це вже не під силу..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі:

Сексуальні зв'язки з незнайомцями краще піднімають самооцінку, ніж постійні стосунки - вчені

Алька75 а де ваш *Поддержал* під цим постом подівся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи хтось з бордівців втримався, щоб не заглянути в профіль Оленки?

каюсь :_08: цікаво стало - "набагато молодша бордівчанка"... виявилось 37 років... чи я не там дивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі:

Сексуальні зв'язки з незнайомцями краще піднімають самооцінку, ніж постійні стосунки - вчені

Алька75 а де ваш *Поддержал* під цим постом подівся ?

Це помилково було.

Цікаво, чи хтось з бордівців втримався, щоб не заглянути в профіль Оленки?

каюсь :_08: цікаво стало - "набагато молодша бордівчанка"... виявилось 37 років... чи я не там дивився?

Вік виставленний просто так.Це не її роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи хтось з бордівців втримався, щоб не заглянути в профіль Оленки?))

i-32.jpg

я не дивився....не найшов я її......... :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не дивився....

і не найшов я її.

це різні речі трохи. Значить дивились, але не уважно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити?

розійтись й не псувати один одному життя.

або терпіти, періодично нити на форумах й волати "єта любовь"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це все вброс.

Пані певно вчитель, або біля цього, можливо навіть психолог, судячи з реестрацій оленка та алька75 можуть бути клони.

Ось тепер вона на вас своі експерименти і ставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене це все-таки зацікавило. Якщо вистачило терпіння виростити разом майже дорослих дітей, проживши з дружиною стільки років - то це не серйозна мотивація жити разом й далі? Хіба к-сть прожитих разом у шлюбі років - це не дає почуття для певного стверджування? ЯК буде після цього дивитись дітям у вічі? Адже зрада - це зрада, як її не називай. Почуття сексуального потягу та новизни пройде, а любов дітей та віру в батька вже буде підірвано..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 сторінок на одному диханні. Агата Крісті відпочиває.

Мій чоловік привив мені одне відмінне почуття: в найпаскуднішій ситуації він переконаний: все що не робиться, все на краще, та й в силу мого оптимістичного характеру я у любій западлянці умудряюсь знайти позитивний момент. Так і у вашій ситуації: можливо вас попереду чекає справжнє щастя, а ваш чоловік - просто перешкода на цьому шляху. Бо якщо вас із чоловіком і до цього було мало спільного, то й після того як повиростають діти і ви залишитесь один на один і зрозумієте, що поговорити нема про що, то тоді точно буде пізно. По - друге, кажуть, подружні зради зміцнюють шлюб. По-третє, запросіть коханку на каву, - може до чогось і договоретесь :-) По- четверте, може вона ніяка не коханка, а просто мала місце віртуальна переписка віртуальних людей.

І по темі, про походеньки. Останнє слово всеодно за жінкою. Якщо жінка(в проекті коханка) не дозволить, не дасть поводу, не спокусить, то й зради не буде. Не забуваймо, що перший гріх за жінкою. Всі-невсі чоловіки зраджують, але ж з тими ж жінками. Якось навіть ми з чоловіком почали сперечатись, хто більший гульвіса - жінки чи чоловіки. Свого часу він їздив на таксі, і був у відвертому шоці як гулять жінки, в тому числі сімейні. Частенько навіть тягнули на каву-чайок-коньячок, не двозначно натякаючи на продовження.

За власними спостереженнями. Подібні проблеми виникають в сім'ях, де жінка сильніша, морально, духовно фінансово, за чоловіка. Чоловік не тільки полігамний, але й тою ж природою закладено, що чоловік сильний, жінка слабка, чоловік повинен бути головою, навіть не у фінансовому плані, а просто він повинен мати можливість приймати важливі рішення. Хай жінка буде шиєю, але головою повинен бути чоловік(або хоча б він повинен так думати). Жінка повинна вміти бути слабкою, тим самим поснюючи чоловіку який він важливий в її житті, чоловік - захисник, він сильний, на ньому лежить велика відповідальність. Коли жінка тягне на собі все і дітей, і дім і фінанси, чоловік втрачає відчуття тої відповідальності, сім'я виходить може справитись і без нього. Він може пити і гульдебанити, зраджувати, бо від нього нічого не залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене склалось дивне враження, що ця тема створена не з метою пошуку істини, а з ціллю принизити (може, навіть і вчергове) свого чоловіка: "тіпа кохає...відшиває...не тримаю..." Люди, які стоять перед таким важким життєвим вибором ніколи не будуть створювати подібних тем на форумах, наперед знаючи всю серйозність таких обговорень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене склалось дивне враження, що ця тема створена не з метою пошуку істини, а з ціллю принизити (може, навіть і вчергове) свого чоловіка: "тіпа кохає...відшиває...не тримаю..." Люди, які стоять перед таким важким життєвим вибором ніколи не будуть створювати подібних тем на форумах, наперед знаючи всю серйозність таких обговорень.

Ооооо Коханка просто плюсуэ окремі пости (в тому числі і той,де радять зберегти сім'ю), а іі эдина віртуальна бордівська подруга вийшла на захист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене склалось дивне враження, що ця тема створена не з метою пошуку істини, а з ціллю принизити (може, навіть і вчергове) свого чоловіка: "тіпа кохає...відшиває...не тримаю..." Люди, які стоять перед таким важким життєвим вибором ніколи не будуть створювати подібних тем на форумах, наперед знаючи всю серйозність таких обговорень.

Ооооо Коханка просто плюсуэ окремі пости (в тому числі і той,де радять зберегти сім'ю), а іі эдина віртуальна бордівська подруга вийшла на захист

Ви помиляєтесь, я нікого не захищаю і не стаю ні на чий бік. Я просто висловлюю свою думку. З Оленкою я особисто не знайома, як не знайома і з Miro. Ще тут щось придумайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ж навпаки, було сильне відчуття, що у жінки це такий собі захист - „не тримаю”. Насправді хоче, щоб усе це було як жахний сон, от-от усі проснуться, і будуть щасливі, діти, батьки, стосунки - усе перемішалось, стільки років разом.. але і показувати слабинку теж не можна, хто зна, що там за чоловік :\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік гуляє з молодшою за дружину(бордівчанкою).Він її тіпа" кохає",вона його відшиває.Я даю йому вільну,а він не йде.Що робити?В мене двоє майже дорослих дітей .Ми від нього не залежимо.

Напевно я вже застарий для подібних тем, але дозволю і собі в свої 46 років висловити свою думку. Колись( в часи ссср), були профсоюзи і обком задрипаної ком партії, туди жінки ходили , як що чоловік( ото сволота), загуляв, чи побив жінку. "борда " не обком, та й тема суто приватна.Та от до чого то я( старечий склероз).... Думаю, такі питання краще вирішувати тет- а- тет. Коханка "бордівчанка" звісно прочитає цю тему, але ситуацію це не виправить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робяти, які ви всі сложні. Любіть Богом дану дружину (чоловіка), дітки бігають жеж ваші, батьків поважайте.. А оці всякі лєві (яка нах полігамність у мужиків: ЧСВ - підвищити до нєбєс). Щось, когось, не вистачає в колі сімї? так на то вона і сімя щоб говорити, спілкуватися... (Ні магу офрмить мисль, ібо не понімаю суті проблеми) Ну кароч я люблю свою дружину, хоча вона і вредна (ну я ще вредніший) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робяти, які ви всі сложні. Любіть Богом дану дружину (чоловіка), дітки бігають жеж ваші, батьків поважайте.. А оці всякі лєві (яка нах полігамність у мужиків: ЧСВ - підвищити до нєбєс). Щось, когось, не вистачає в колі сімї? так на то вона і сімя щоб говорити, спілкуватися... (Ні магу офрмить мисль, ібо не понімаю суті проблеми) Ну кароч я люблю свою дружину, хоча вона і вредна (ну я ще вредніший) ;)

На жаль, Slavco, де хто з часом розуміє цінність сім'ї як такої.... Скажу з свого досвіду - ВСІ СІМЕЙНІ ПРОБЛЕМИ МОЖНА ВИРІШИТИ. Але для цього треба бажання ОБОХ!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робяти, які ви всі сложні. Любіть Богом дану дружину (чоловіка), дітки бігають жеж ваші, батьків поважайте.. А оці всякі лєві (яка нах полігамність у мужиків: ЧСВ - підвищити до нєбєс). Щось, когось, не вистачає в колі сімї? так на то вона і сімя щоб говорити, спілкуватися... (Ні магу офрмить мисль, ібо не понімаю суті проблеми) Ну кароч я люблю свою дружину, хоча вона і вредна (ну я ще вредніший) ;)

все так має бути, але не все так є, в силу різних обставин й нашої порочності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робяти, які ви всі сложні. Любіть Богом дану дружину (чоловіка), дітки бігають жеж ваші, батьків поважайте.. А оці всякі лєві (яка нах полігамність у мужиків: ЧСВ - підвищити до нєбєс). Щось, когось, не вистачає в колі сімї? так на то вона і сімя щоб говорити, спілкуватися... (Ні магу офрмить мисль, ібо не понімаю суті проблеми) Ну кароч я люблю свою дружину, хоча вона і вредна (ну я ще вредніший) ;)

все так має бути, але не все так є, в силу різних обставин й нашої порочності

Сильно сказав!!!!! Мораль у кожного своя, як і бачення самого життя і цінності сім'ї.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...