Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

:_07: Російські ЗМІ опьять жгут

http://youtu.be/W9RF2s3Kvzo

А що, попередню сторінку взападло переглянути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може не варто так панікувати щодо повернення ЮВТ?

Попереду (якщо вірити Порошенку) - дострокові парламентські вибори. А опираючись на дані екзит-полу результатів виборів до Київради, то БЮТ там набрав десь так 4%.

Не думаю, що на парламентских виборах ця цифра буде набагато вищою.

У новому парламенті навряд чи у Юлі буде достатня підтримка. Та й з Порошенком, здається, у неї досить напружені відносини, ще з часів Ющенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує що нас киданули, але красіво, так що не сильно й обідно, з тими >50% Пороха. Якщо навіть 30% проголосувлао за нього в першому, то смислу в другому вже немає. Ще раз наголошую, хто ставив галочку за Пороха, відповідальний за нього і його майбутні дії. Ви перші маєте організувати протесний рух, якщо всякі корупційні креатури або будуть лізти на Волинь, або їх забуватимуть звільняти. Всі інші, хто голосували за інших кандидатів також залучаться, але головна відповідальність на вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато з підприємців (великих), які працювали при Юлі і при цьому не мали преференцій багато і довго спльовують при її згадуванні :)

Порох виглядає доволі врівноваженою особою - далі будемо дивитись по діях. В кінці-кінців ми його на роботу найняли.

Яценюк не подає вигляду ідейного, краще б співпрацювали з президентом.

ЗІ Власенко доволі жалюгідно виглядає на ZIK"у.

ЗІІ Ляшка в опозицію замість частини продажної "батьківщини" :)

ІМНО, БЮТ розбіжиця при парламенських виборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує що нас киданули, але красіво

Бо так воно і є! Нам знову підсунули "чужі інтереси", а не інтереси України і кожного громодянина. Ця хапуга, неху.во крали при Ющенку, і буде далі красти в свій карман, і за одно прикривати карман Фірташа - свого хазяєна.

Це скоріш всього - технічний, перехідний президент, який влаштовує інтереси всіх алігархічних кланів України. Він не зможе перевернути всю гниль хабарництва на світ божий.Його політика буде приблизно - " і тим дам і там раком стану, але в карман собі покладу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, тобто ти готовий ручатись за свого улюбленого кандидата і відповідати за його дії? Не сміши курей. Доля країни залежить від усіх її громадян, а не від конкретних осіб чи групи.

Шо за клята українська риса спихати відповідальність за свою дупу на когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз наголошую, хто ставив галочку за Пороха, відповідальний за нього і його майбутні дії.

Народними словами це звучить так: «Всі ті, які віддали свій голос не за того кандидата, за я кого віддав я – ви, всі, протилежність Д'Артаньяну»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в народі кажуть - "Якщо ви за 3 місяці не розчарувались в своєму виборі - ви на вибори не ходили"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я обіцяю...за одну добу... "

"Ви кажете речі, які я не обіцяв"

Прекрасний президент у нас буде :ok: Мужик сказав, мужик передумав

http://www.youtube.com/watch?v=ZYZHo-wKXB8

нууууу бруківку вже відремонтував )

тепер армію забезпечить )

http://www.youtube.com/watch?v=yCyN6_YPHTg

ну ы не забуваэмо, що сьогодні вже "26 мая" і 1000грн в день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що в РФ на Першому Каналі показують таке:

scontentbv_4706989_12263884.jpg

Це клініка.

Інформацію про нібито перемогу Дмитра Яроша на президентських виборах в Україні, яку поширив російський канал ОРТ, не була результатом помилки або технологічного збою, але наслідком спланованої та підготовленої провокації проти України.

Про це Укрінформу стало відомо з джерел у Службі безпеки України.

«СБУ та Держспецзв'язок у співпраці з українськими IT фахівцями виявили, локалізували та остаточно знешкодили ВПЗ (вірусне програмне забезпечення), вірусну закладку, що повинна була спрацювати у поствиборчий період підрахунку голосів на сайті ЦВК. Зокрема, переможцем виборів з показником 37% і еквівалентом 19 млн виборців мав стати Д. Ярош», - повідомило джерело Укрінформу у профільному підрозділі служби безпеки України, що побажало залишитися інкогніто.

За словами джерела, вірус було знешкоджено за 40 хвилин до виходу сюжету ОРТ в ефір. Очевидно, про це не встигли дізнатися у Москві, адже нічого не зашкодило ОРТ подати в ефірі «фейкову» новину, яка за фактом навіть не відбулася.

Ту обставину, що ОРТ в черговий раз поширило цинічну брехню, підтвердили й в ЦВК України. Завідуючий відділом ЦВК по взаємодії зі ЗМІ Костянтин Хівренко зауважив, що інформація, яка була розміщена на телеканалі ОРТ, є черговим елементом інформаційної війни, на додаток до «гарячої» війни проти України, яка триває в східних областях.

«Насправді попередні результати голосування надходять в штатному режимі. З практики проведення виборчих кампаній в мирних умовах такі результати надходять до ЦВК протягом від 3 до 5 днів, але й вони ще не є офіційними результатами. Офіційні результати голосування встановлюються на основі оригінальних протоколів окружних виборчкомів з "мокрими" печатками не пізніше 10 дня від дня голосування», - сказав представник ЦВК.

Як вже повідомляв Укрінформ, за попередніми результатами екзит-полів, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош не увійшов в першу десятку кандидатів у президенти й набрав не більше 1 відсотка голосів виборців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було заплановано,хто буде і як буде,так що ходили - не ходили на вибори,вони зроблять всерівно так як їм вигідно.Далі будуть лапошити Україну,потім повтікають за бугор,а бідні українці далі будуть виживати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене совість чиста. за шоколадного зайця я не голосував.

все інше обговоримо під час майдану 3.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми живемо у дивний час, адже натурально можем сказати: "За*бали ті революції!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко едет на Донбасс, чтобы назначить министров обороны и иностранных дел, а также главу СБУ

Кандидат в президенты Украины, набравший по предварительным результатам экзит-полов более 55% голосов избирателей, Петр Порошенко обещает назначить руководителей Министерства иностранных дел, Генеральной прокуратуры и Службы безопасности Украины сразу же после инаугурации президента

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що? Можете починати кидатися капцями!

Чиї прогнози виявилися правдивими? І чиї опитування реальними?

Звісно, зараз всі будуть кричати - фальсифікація! У чому фальсифікація? У тому, що за Порошенка проголосувала більшість?? У тому, що буде 1 тур?

Це не 2010-й рік, де яник тупо купив і залякав усіх. Ці вибори, як сказав вчора посол України у США, як у 1994 році. Люди голосували за президента! За того, хто їм здається кращим.

Час розставить все на свої місця!

P.S. Хоча обіцяного фото я не робив. Але мене таки переконали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене совість чиста. за шоколадного зайця я не голосував.

все інше обговоримо під час майдану 3.0

От шо за балдьош? У вас сенс життя на майдані потусуватись?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от що мене особисто радує - що Порошенко лідирує у всіх регіонах і з великим відривом від гром Баби - ось таких виборів нам давно не хватало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене совість чиста. за шоколадного зайця я не голосував.

все інше обговоримо під час майдану 3.0

Лідер? Фінансування? Політична підтримка? Реакція Європи і США?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з великим відривом від гром Баби

Гром - баба вже своє відгриміла і відсиділа. З нас досить і з неї також.

Афігєнно прадував Ляшко! Шкода, що не переплюнув ЮВТ. Інакше втер би носа.

Хоча ЮВТ зразу ж пристосувалася! Сказала, що буде допамагати на усіх гілках влади! пздц..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, а коли будуть остаточні результати голосування? Чув, що сьогодні ввечері, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...