Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

от Ляшка би в антимонопольний комітет або в люстраційну коміссію чи щось подібне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

от Ляшка би в антимонопольний комітет або в люстраційну коміссію чи щось подібне...

так він не хоче, й правильно робить, бо на посаду посадять, *руки звяжуть*, робитимуть своє, а на нього тикати будуть, мол то він всьо винуватий, зроблять *цапа відбувайла*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я маю на увазі, його б в "каральний орган" де не те,що рукі розв*язанні, а там де він тупо садить генералісімусів і мілліардерів... хоча цефантастика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от Ляшка би в антимонопольний комітет або в люстраційну коміссію чи щось подібне...

Так) Він би навів порядок, це точно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам цього всього не забуду і не дам можливість заховатись по гарних українських норках.:)

Я вже більше 20и років живу під наглядом людини, яка нічого не забуває.

Вже давно звик, як і кожен одружений чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вже і мій Президент, дякуючи вам Юрій, Жені, Нокіану, моїм батькам, моїй тещі і ще багатьом людям, які проголосували за нього. Я вам цього всього не забуду і не дам можливість заховатись по гарних українських норках.

Я за нього не голосував) І не розумію, чому ти мене не відносиш до українського народу. Я — чистокровний хохол. Чесно-чесно.

А взагалі, таке питання: ти за демократію чи як? Я теж себе вважаю розумнішим за когось там, але я поважаю вибір мого народу. Так приємно бачити на виборчій дільниці купу народу в одязі на тему вишиванок) Чи мені треба було дати в око бабулі, котра хотіла проголосувати за Порошенка і вказати їй на іншого кандидата, коли вона просила підказати, де Порошенко, бо недобачає?)) Сподіваюсь прямої, чіткої і конкретної відповіді на питання з початку абзацу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні всі українці раді, що скоро , дасть бог, кінець кошмару війниВсе це завдяки одному туру.

Порядна та смілива людина має признати свою помилку, а не зводити гіркоту своєї поразки до істеричних ,,Я ж тобі казала,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні всі українці раді, що скоро , дасть бог, кінець кошмару війниВсе це завдяки одному туру.

Порядна та смілива людина має признати свою помилку, а не зводити гіркоту своєї поразки до істеричних ,,Я ж тобі казала,,

поживемо - побачимо :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні всі українці раді, що скоро , дасть бог, кінець кошмару війниВсе це завдяки одному туру. Порядна та смілива людина має признати свою помилку, а не зводити гіркоту своєї поразки до істеричних ,,Я ж тобі казала,,

завдяки одному туру?

хм, дивно, а чому ж тоді раніше українські військові не отримували наказ?

а точно, чекали вибори в один тур. у розумної людини твоє повідомлення має викликати більше запитань чим відповідей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядна та смілива людина має признати свою помилку, а не зводити гіркоту своєї поразки до істеричних ,,Я ж тобі казала,,

Це про громадян, які не голосували за Порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, дивно, а чому ж тоді раніше українські військові не отримували наказ?

А от я чесно не знаю, чи має право В.О. президента віддавати такі накази?

І які повноваження має міністр оборони (чи не він віддає такі накази?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я чесно не знаю, чи має право В.О. президента віддавати такі накази?

якщо ти не в курсі, у нас досі в.о., а шоколадний заяць ще не президент.

якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, дивно, а чому ж тоді раніше українські військові не отримували наказ?

А от я чесно не знаю, чи має право В.О. президента віддавати такі накази?

І які повноваження має міністр оборони (чи не він віддає такі накази?)

В.о. президента ще й верховний головнокомандувач

а накази раніше не віддавали, бо треба було провести вибори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а накази раніше не віддавали, бо треба було провести вибори

Ну так вот і я про що питаюся. Наскільки широкі чи вузькі повноваження В О ?

Які накази він має право віддавати, а на які не вистачає повноважень?

Чи міг він сказати "Мочіть усіх, хто зі зброєю, потім будемо розбиратися! " ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а накази раніше не віддавали, бо треба було провести вибори

круто. тільки з 51-ї 18 людей, серед яких й практично діти, віддали своє життя, щоб технологія про рятівний перший тур спрацювала провести вибори...

Чи міг він сказати "Мочіть усіх, хто зі зброєю, потім будемо розбиратися! " ?

а зараз хто сказав? не турчинов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зараз хто сказав? не турчинов?

Таки він єдине питання чого чекав? Поки 20 і більше душ поляже і чечени підтягнуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки він єдине питання чого чекав? Поки 20 і більше душ поляже і чечени підтягнуться?

а ти впевнений, що в цій ситуації ти прийняв би якесь інше, правильне рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти впевнений, що в цій ситуації ти прийняв би якесь інше, правильне рішення?

В такій ситуації правильність прийнятого рішення покаже лише результат... нажаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильне рішення одне - закривати повністю кордон силами армії, негайно проводити справжню АТО без всяких компромісів. Все інше веде до погіршення ситуації.

для цього спочатку треба мати армію. а в нас її не було, ми тільки її створюємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, чомусь, тільки з вчорашнього дня стали приймати якісь більш-менш правильні рішення.

3042588.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літаки і снайпери були і до цього.

одними літаками і снайперами там нічого не зробиш

та ну перестань. Все ще хочеш себе переконати, що нас не мають за стадо баранів, яким можна легко управляти й в разі потреби, посилати на убой ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...