Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зато Богомолець обыгнала ХВАЛЬОНИХ Тягнибока і Симоненка...

От би створили партію в на вибори в ВР Гриценко+Богомолець - була б красота,..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну чьо зразу ЖОПА - може й не зовсім

xqVtc.jpg

бидло непереможне

це ти зара двайцять мільйонів отак опустив чи мнє показалось?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав мій викладач нє вєрю і не хочу вірити, що ця скотина стільки набрала.

Якщо він псравді стане президентом в нього є всі шанси навіть і 4 роки не пробути президентом.

Якщо буде робити неправильні кроки, йому буде такий майдан, що йому навіть в найстаршніших снах не снилось що таке може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чомусь хочеться вірити, що все має бути добре....

з однієї сторони, може воно і найкраще, що не буде другого туру... імхо

Як казав мій викладач нє вєрю і не хочу вірити, що ця скотина стільки набрала.

Якщо він псравді стане президентом в нього є всі шанси навіть і 4 роки не пробути президентом.

Якщо буде робити неправильні кроки, йому буде такий майдан, що йому навіть в найстаршніших снах не снилось що таке може бути.

ну вже гірше овоща мо не буде. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене показовим буде (якщо Порох все ж таки за офіційними даними ЦВК виграє у першому турі), якщо всі чи переважна більшість держустанов не перейде в банк Пеці - Міжнародний інвестиційний банк? Зарплатні картки, обслуговування і т.д. (пам'ятаю як тут, в Києві, заганяли у ВУБР - банк Саши-Стоматолога, бюджетників). З Богданами і так все ясно - ті лахи, які через рік розвалюються, будуть "продаватись" "аж гай шуміти".

І повністю погоджуюсь з дописом людини з ФБ, який розмістив Діфото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може то і краще що виграє Порошенко, буде компроміс між Сходом і Заходом, так як вже не скажуть що то наш кандидат, а ми не скажемо що вони його вибирали. Тут головне не втрачати контроль і вчасно зреагувати на чергову спробу узурпації, і тоді, надіюсь, на майдані Схід підтримає нас більш активно.

ІМХО проти Юльки на майдан буде значно важче виходити, вміє вона голову задурити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може то і краще що виграє Порошенко, буде компроміс між Сходом і Заходом, так як вже не скажуть що то наш кандидат, а ми не скажемо що вони його вибирали.

Так вони його не обирали - сепаратори і так завадили проведенню виборів на Донбасі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти зара двайцять мільйонів отак опустив чи мнє показалось?

а ну но нагадай но, скільки там зараз путлєра підтримують ? впевнений, що кількість впливають на якість при наявності стількох підлих механізмів впливу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може то і краще що виграє Порошенко, буде компроміс між Сходом і Заходом, так як вже не скажуть що то наш кандидат, а ми не скажемо що вони його вибирали.

Так вони його не обирали - сепаратори і так завадили проведенню виборів на Донбасі.

Але вибори були на Дніпропетровщині, Харківщині, Херсонщині та інших непростих регіонах ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде новий Майдан, то головне ЮВТ не пускати на той самий Майдан далі Бесарабки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вони його не обирали - сепаратори і так завадили проведенню виборів на Донбасі.

Ну не всі ж не голосували, все-таки частина проголосувала, плюс Харківська, Дніпропетровська області. Та і думаю що якби голосували б, то результат не сильно відрізнявся, хіба що Тігіпко і Допкін трохи більше набрали, але не значно. А так вони вже будуть в явній меншості, і не скажуть що весь схід не голосував за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вибори були на Дніпропетровщині, Харківщині, Херсонщині та інших непростих регіонах ...

Я мав на увазі тих, кого не "чують".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з даними екзит-полу, проведеного соціологічною службою "Савік Шустер Студії", дострокові вибори президента України відбулися в один тур.

Результати дослідження були оприлюднені у неділю після закриття виборчих дільниць.

Згідно з їхніми даними:

Петро Порошенко - 55,7%

Юлія Тимошенко - 12,9%

Олег Ляшко - 8,8%

Анатолій Гриценко - 6,0%

Сергій Тігіпко - 4,6%

Михайло Добкін - 2,7%

Ольга Богомолець - 2,1%

Олег Тягнибок 1,3%

Петро Симоненко 1,2%

Дмитро Ярош 1,1%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох ніби переміг. Тепер чекаємо на повернення Клімчука з Башкаленком. І я не жартую.

А в Києві з Ударом Клічка повертається "маладая каманда Черновецького". Коротше, починається веселуха. Мля, ну за що нам таке?! За що нам була Інститутська? Закатовані хлопці на Донбасі? ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчук можливо, а от Башкаленко я думаю побоїться повертатись. Але думаю і Климчук, якщо повернеться то не скоро, а коли всі трохи заспокояться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох ніби переміг. Тепер чекаємо на повернення Клімчука з Башкаленком. І я не жартую.

Саме тому, що не хотів повернення старого я за нього і не голосував. Виправте. якщо не правий, але мені казали що Клімчук очолював його передвиборчий штаб на Волині ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправте. якщо не правий, але мені казали що Клімчук очолював його передвиборчий штаб на Волині ...

Так. Правильно - очолювало.

Якщо не зламати систему, про що говорили на Майдані, то таке млядство як повернення Клімчука, людей Черновецького та інших одіозних особистостей - буде і надалі.

Люди голосують "за морду ліца" - верхівка айсбергу, а глибше ніхто не дивиться. А потім кричать (хто голосував) - чого так погано? Того, патаму шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо не все так погано?

Анатолій Гриценко заявляє, що лідер президентських перегонів Петро Порошенко може розраховувати на його допомогу.

Лідер "Громадянської позиції" навіть зізнався, що відправив Порошенкові привітальне повідомлення.

"Відправив йому sms - "Вітаю", - сказав Гриценко.

Він також зазначив, що майбутній президент може розраховувати на його допомогу.

"Як професіонал, якщо йому потрібна буде моя порада, Петро Порошенко може на неї розраховувати", - наголосив Анатолій Гриценко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ну но нагадай но, скільки там зараз путлєра підтримують ? впевнений, що кількість впливають на якість при наявності стількох підлих механізмів впливу ?

чесно тобі сказать? майже абсолютна меншість! Просто ті, шо підтримують гавкають в інтернеті за десятьох.

ну і ше одне по-мойму правильне мнєніє :)

pA9nY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо з хорошого - не буде повномаштабної війни, тому що переміг проросійський кандидат, бо якби перемогли чи Гриценко чи Ляшко, імхо скоріше всього москалі б ввели війська, а з поганого, імхо майдан був дарма, люди гинули й гинуть дарма, все повернется скоро *на круги своя*, не в таких звичайно маштабах й не так явно, бо яник був реально дебілом, але тим не меньше. То все моя песимістична думка, яка не претендує на істину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Як професіонал, якщо йому потрібна буде моя порада, Петро Порошенко може на неї розраховувати", - наголосив Анатолій Гриценко.

Та нафіг йому поради Гриценка. В Пороха команда практично повністю була сформована з екс-членів ПР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що зараз треба зосередиттись, щоб внаслідок конституційної реформи унеможливити узурпацію влади прем"єр-міністром.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ну но нагадай но, скільки там зараз путлєра підтримують ? впевнений, що кількість впливають на якість при наявності стількох підлих механізмів впливу ?

чесно тобі сказать? майже абсолютна меншість! Просто ті, шо підтримують гавкають в інтернеті за десятьох.

ну і ше одне по-мойму правильне мнєніє :)

pA9nY.jpg

бьем на ящик пива, що це можна сказати про будь якого кандидата й оппонент не зможе змістовно заперечити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чо то ти Дімон рєзко думку поміняв, то політична проституція чи є якісь реальні факти, що можуть так думку поміняти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...