Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Любій людині у нас на посаді президента, щоб зробити хоч якісь рішучі дії потрібно мати важелі впливу. Зараз це гроші та депутати.

Ні грошей , ні депутатів У Гриценка нема. Тож всі його заяви так і залишаться заявами про наміри.

Це буде Ющенко номер 2.

.На жаль така реальність на мсьогодні.

в януковича є бабло і чуть що будуть депутати. давайте його вернемо?)

ще ось нарив після яких слів Тягнибок для мене зник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Любій людині у нас на посаді президента, щоб зробити хоч якісь рішучі дії потрібно мати важелі впливу. Зараз це гроші та депутати.

ШТОБЛЯТЬ? Ти розумієш хто такий президент України?

Ісус Христос напевно по твоєму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній день агітації,

хто ще визначається - дізнайтесь більше про Ольгу Богомолець

https://www.facebook.../olgabogomolets

http://president.bogomolets.com/uk

http://bogomolets.com/ua/

post-6283-0-42912000-1400879669_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.co.../05/23/7026297/

Порох проколовся. Шустеру натрусив про неможливість дебатів з Юлькою, а сам, тим часом, побіг в ефір на канал ICTV.

Жити по-новому, одним словом!

До речі, Юлька вводить в моду нову зачіску: Бабетта в стилі Бардо. https://pbs.twimg.com/media/BoViN2AIAAE7kku.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно антиприхильних пороха, але подивіться на це під іншим кутом,

коли до виборів лічені години остались, і кому така новина вигідна Порошенко надурив українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно антиприхильних пороха, але подивіться на це під іншим кутом,

коли до виборів лічені години остались, і кому така новина вигідна Порошенко надурив українців

то все вселенський заговор массонів.

ЗІ Порошенко був запрошений на Шустера ? був. Сам Шустер говорив. Не прийшов на передачу ? Не прийшов (причому ніразу не прийшов, хоча був запрошений неодноразово) Натомість прийшов на *Свободу слова*. Надурив не надурив, але то що дебатів боїтся та уникає, то факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що може правильно зробив що не пішов. Принаймні він не "сере" на інших кандидатів, на відміну від них. Можливо людина передчуваючи всю заготовлену брехню і бруд щодо нього збоку опонентів вирішив не тішити їх своєю присутністю. Не думаю, що він боїться якихось дебатів, просто людина зробила розумний крок. Я не є фанатичним прихильником ні одного з кандидатів, але зараз країну спасати потрібно від хаосу та війни. Ситуація так складається, що всерівно зараз не пустять до влади простих людей, це не стереотип, а реалії даного часу. Вірю що згодом наше суспільство дозріє до рівня, коли зможе обирати достойних кандидатів і вибори не будуть питанням, яке кожен раз вирішує долю країни, на чому вдало спекулюють політики. Українці показали, що вони не бидло, не раби і не задумуючись йшли на смерть. Суспільство має згуртуватися, очиститися, тоді народиться зовсім нова держава, якою ми будемо гордитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні агітація заборонена. А у нас на борді реклама одного з кандитатів в президенти і далі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І майдан нікого нічьому не навчив.... сумно, дуже сумно!

Я думаю, що головна ідея в тому, що Юлька зможе, в неї є рейтинг, важелі і сфери впливу і саме головне вага в Європі!

Але майдан їй спуску не дасть, в цьому я впевнений на 100% і за кожен крок буде спрос.

Мені ще імпонує Кличко, але я мало вірю, що він зможе щось докорінно змінити.

Майдан їй спуску не дасть? Та Ви що? То може і наша "нова" тимчасова влада зарас боїться майдану (та і майдан сьогодні - це лише віртуальний орган влади, який існує лише в голові у кількох людей)? "Спуску не дасть"? Не "ти"(Ви) не я для неї нічого не варті.

ПС. Замість юЛІ тут можна говорити про будь якого політика, тому що за законом вони у нас Боги!

ППС. Попередній словесний понос спровокований безнадійною ситуацією в країні\політиці\в людях. (нічого особистого проти Вас)

ППС Сам я обираю між Ляшком ("дурноватий" у доброму сенсі, він не жує соплі як інші(маю на увазі тих вождів які тільки думаютьі говороть про те що потрібно робити))і Богомолець(тут в мене два аргументи 1- Активістка, 2- її призьвище).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що може правильно зробив що не пішов. Принаймні він не "сере" на інших кандидатів, на відміну від них.1) Можливо людина передчуваючи всю заготовлену брехню і бруд щодо нього збоку опонентів вирішив не тішити їх своєю присутністю. 2)Не думаю, що він боїться якихось дебатів, просто людина зробила розумний крок. Я не є фанатичним прихильником ні одного з кандидатів, 3)але зараз країну спасати потрібно від хаосу та війни.4) Ситуація так складається, що всерівно зараз не пустять до влади простих людей, це не стереотип, а реалії даного часу. Вірю що згодом наше суспільство дозріє до рівня, коли зможе обирати достойних кандидатів і вибори не будуть питанням, яке кожен раз вирішує долю країни, на чому вдало спекулюють політики. Українці показали, що вони не бидло, не раби і не задумуючись йшли на смерть.5) Суспільство має згуртуватися, очиститися, тоді народиться зовсім нова держава, якою ми будемо гордитися.

1) ай яка хороша позиція, не пішов, тому його там зобижати будуть, піпєц, нах він тоді такий красивий потрібний, якщо свою думку й честь відстояти не може ?

2) розумним кроком можна оправдати буть що, при такій логіці

3) сгідний, але це не повод ховатися від людей й незручних питань

4) Головне себе крепше в цьому переконати, причому назавжди, бо при такій логіці, простих людей до влади не пустять НІКОЛИ !!!!!!

5) як суспільство може згуртуватись й очиститись, якщо воно саме не вірить у те, що до влади можуть прийти прості й чесні люди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не агітація це так сказать обговорення, тут же ніхто ні за кого голосувати не закликає.

А на дебати з Юлькою я б теж не пішов, вона оратор, і переговорити Пороха їй не проблема, і всі дебати зводилися б до або виправдань зі сторони Пороха або постійні зїжджання з теми, а як Юлька вміє міняти тему і замилювати очі при незручних питаннях всі прекрасно знають.

Але за Пороха в першому турі голосувати не буду, хоч раніше його і підтримував. Дебільна в нього виборча компанія була, зараз суспільство змінилось, а він все одно агітацію проводив по старим принципам, краще б ці гроші на допомогу армії дав це йому б рейтинг куди більше аніж оці дебільні палатки зі студентами які тичуть перехожим газети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петро Порох мені раніше здавався успішним розумним вихованим чоловіком.

От тільки наші регіони так сильно себе не рекламували я він зарас. Та ще в мене постійне відчуття що в нього якась подвійна гра, надто він якось з усіма "дружить"

(але його плюси беззаперечні, вихований, успішний, розумний, і чудово володіє нашою рідною та іншими мовами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що може правильно зробив що не пішов. Принаймні він не "сере" на інших кандидатів, на відміну від них.1) Можливо людина передчуваючи всю заготовлену брехню і бруд щодо нього збоку опонентів вирішив не тішити їх своєю присутністю. 2)Не думаю, що він боїться якихось дебатів, просто людина зробила розумний крок. Я не є фанатичним прихильником ні одного з кандидатів, 3)але зараз країну спасати потрібно від хаосу та війни.4) Ситуація так складається, що всерівно зараз не пустять до влади простих людей, це не стереотип, а реалії даного часу. Вірю що згодом наше суспільство дозріє до рівня, коли зможе обирати достойних кандидатів і вибори не будуть питанням, яке кожен раз вирішує долю країни, на чому вдало спекулюють політики. Українці показали, що вони не бидло, не раби і не задумуючись йшли на смерть.5) Суспільство має згуртуватися, очиститися, тоді народиться зовсім нова держава, якою ми будемо гордитися.

1) ай яка хороша позиція, не пішов, тому його там зобижати будуть, піпєц, нах він тоді такий красивий потрібний, якщо свою думку й честь відстояти не може ?

2) розумним кроком можна оправдати буть що, при такій логіці

3) сгідний, але це не повод ховатися від людей й незручних питань

4) Головне себе крепше в цьому переконати, причому назавжди, бо при такій логіці, простих людей до влади не пустять НІКОЛИ !!!!!!

5) як суспільство може згуртуватись й очиститись, якщо воно саме не вірить у те, що до влади можуть прийти прості й чесні люди ?

Ваша переписка нагадала мені інтернет війни за і проти майдану, за і проти беркуту ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище я писав:

"Сам я обираю між Ляшком ("дурноватий" у доброму сенсі, він не жує соплі як інші(маю на увазі тих вождів які тільки думаютьі говороть про те що потрібно робити))і Богомолець(тут в мене два аргументи 1- Активістка, 2- її призьвище)."

Хочу внести поправку:

Вікіпедія розповідає про Богомолець:

"В липні 2013 року відомий у Радомишлі правозахисник та активіст політичної партії «Демократичний альянс», колишній кореспондент газети «Сільські вісті» Віктор Топольницький судився з власницею приватного музейного комплексу Замок Радомисль Ольгою Богомолець, яка відгородила частину річки Мика біля замку і змушувала до оплати місцевих мешканців за прохід до річки через огороджений парк[26]. Правозахисник вважав, що земля з річкою навколо замку захоплена незаконно. Ще раніше в травні 2013 депутат Радомишльського райради Роман Руденко заявляв, що Богомолець «привласнила» берег річки і позбавила можливості проходу до місця відпочинку місцевих жителів.[27]

11 липня 2013 року, коли мало відбутись засідання у Радомишльському районному суді, Топольницького жорстоко побили i покалічили біля власного подвір'я.

.....

За твердженням "Демальянсу" також ще в 2012 році директор київської юридичної фірми «Партнер» Ігор Кирилюк, який захищав інтереси Богомолець, погрожував дружині Топольницького."

"2004–2005 — особистий лікар Президента України Віктора Ющенка."

За залякувуння людей і привласнення берегу річки, Богомолець отримує МІНУС!

Враховуючи це, лисий мені ще більше подобається

ще +1

і ще +1

....

ПС. Хтось мені вліпи мінуса за власну думку) прикольно. Без коментарів діалогу не вийде. Де ти мій герой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ляшка буду голосувати. Якщо в другий тур вийдуть Порошенко та Юля, буду за Юлю. Тому що як на мене вона більш спроможна навести порядок в країні, а Петро поїде до терористів домовлятися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ляшка буду голосувати. Якщо в другий тур вийдуть Порошенко та Юля, буду за Юлю. Тому що як на мене вона більш спроможна навести порядок в країні, а Петро поїде до терористів домовлятися...

якщо в другий тур вийдуть Порошенко та Юля, взагалі не піду голосувати. З двух гумен, вибирати меньше гамно вважаю безперспективним, та й вияснити, хто з них меньше, не представляєтся можливим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуватиму за Гриценка. Правда дещо занадто прямолінійний, але принаймні не розводить блудослів'я і не виляє від поставленого питання. Син походу в нього призовник. Та й морда не так сильно кірпіча просить як в інших :) , як на мій пгляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуватиму за Гриценка. Правда дещо занадто прямолінійний, але принаймні не розводить блудослів'я і не виляє від поставленого питання. Син походу в нього призовник. Та й морда не так сильно кірпіча просить як в інших :) , як на мій пгляд.

тему сина Гриценка, наразі вважаю за потрібне, не чіпати. Хоча б тому, що коли сина Гриценка призвали, то Гриценко плакався, що влада така сяка, сина запроторила, щоб заткнути йому рота, бо той був лідером автомайдану. А зараз призив свого сина Гриценко записує собі в плюси, мол, не дивлячись, що він кандидат в президенти, а син його служить. Так що повторюсь, не варто чіпати цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, пруф, або п*здиш! Коли Гриценко "плакався" за сина?

якщо не помиляюсь, в темі про війну хтось ссилку викладав чи копіпастив, давно, як тільки його призвали, зразу після Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, пруф, або п*здиш! Коли Гриценко "плакався" за сина?

якщо не помиляюсь, в темі про війну хтось ссилку викладав чи копіпастив, давно, як тільки його призвали, зразу після Криму.

сказано було що коли він сам прийшов в військомат(син) то його відфутболили. а ось коли став муляти очі новій владі на банковій якціями - відразу і повістка прийшла. і то так щоб подалі служив.

різницю між плакався і пояснював ситуацію розумієш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ляшка буду голосувати. Якщо в другий тур вийдуть Порошенко та Юля, буду за Юлю. Тому що як на мене вона більш спроможна навести порядок в країні, а Петро поїде до терористів домовлятися...

якщо в другий тур вийдуть Порошенко та Юля, взагалі не піду голосувати. З двух гумен, вибирати меньше гамно вважаю безперспективним, та й вияснити, хто з них меньше, не представляєтся можливим

Ну якщо так само зроблять більшість на Сході, а вони по любому так зроблять в другому турі- то вибори не признає не тільки Путін.

Якби ми , українці були одностайними 5 рокіа назад, якби не були половина за Нато, а роловина проти- ми вже були би у війсбковому союзі з Європою, І Крим був би наш, і зараз не загинуло би стільки людей.

Надто дорого обходиться зараз невизначеність.І нам , і нашим дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...