Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну якщо так само зроблять більшість на Сході, а вони по любому так зроблять в другому турі- то вибори не признає не тільки Путін.

Якби ми , українці були одностайними 5 рокіа назад, якби не були половина за Нато, а роловина проти- ми вже були би у війсбковому союзі з Європою, І Крим був би наш, і зараз не загинуло би стільки людей.

Надто дорого обходиться зараз невизначеність.І нам , і нашим дітям.

одностайність це нонсенс при любих розкладах, хоча б тому, що розум у всіх різний. Одностайність може бути лише штучно культивована, як колись в СССР, або зараз в россії. В демократичному суспільстві перемагає більшість, але ж не всі згодні з думками більшості, то про яку одностайність може йти мова ? По поводу другого туру - буду сподіватись, що всетаки, до такого, самого конченого варіанту не дійде, й таки буде варіант, за кого голосувати, а не за цих двох, наскрізь прогнивших відбросів української політики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От-от. А то питаю у знайомої з Пітєра під час гарячої дискусії про бандерівців і тп, чи можуть у сучасному демократичному суспільстві у будь-якому більш-менш масшатбному голосуванні 100% проголосувати одностайно (малось на увазі зокрема, їх голосування за приєднання Криму)? Каже, так, може. Ну капєц. Навіть у нас у темі про війну знайшлись люди, які проголосували, що воюватимуть на боці Росії, і це нормально. А така жахаюча одностайність буває лише штучна. 1984, млін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра всі ми маємо зробити важливий вибір.

Дай Бог, щоб цей вибір допоміг нам збудувати таку Україну, якою будуть пишатися наші нащадки!

Дай Бог, щоб цей вибір допоміг очистити Україну від терористів, сепаратистів, колорадів та іншої сволоти на нашій землі!

Дай Бог, щоб цей вибір допоміг нам зберегти Україну єдиною!

Думаємо, обираємо!

Слава УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цей вибір допоможе збудувати нову квітучу Україну - це дуже радісно, але все що буде робити наступний Президент залежатиме від нас. Якщо хтось просто розраховує на вибори, а не на себе в громаді - нам тапки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка в голос:

Кого б ми не обрали, мені особисто хочеться, щоб в першу чергу просто заборонили продаж, виробництво, та імпорт будь яких алкогольних напоїв. І скоро тверезо думаюча, працьовита нація стане прикладом для усього світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще піднімати рівень і мотивацію науки і навчання, їх перспективність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не ПОРОШ

ця людина нас знову злиє.

І нам буде потрібно щось доказувати.

ДОСИТЬ.

тільки не він ГАНДОН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще піднімати рівень і мотивацію науки і навчання, їх перспективність.

наука за пів року не сильно "виросте".

А твереза нація , це крок в добре майбетньє! (у якому і наука і навчання).

Я не хочу когось ображати, але діти беруть приклад із старших, а старші як гриби по "літьніх пивнушках" сидять.

Молодь без бухла просто не може жити!

Та і кількість злочинів різко зменьшиться.

Я твердо впевнений, що від цього нікому гірше не стане. (а тих хто буде проти , будемо лікувати :) )

ПС крок номер два відновити смертну кару (утримувати безнадійних безглузто).

далі, попався пяний за кермом 5 років тюрми.

Ну і любий увязнений повинен сам на себе заробляти, а не сидіти на шиї в нацїї. (хай усі відбувають покарання наприклад у шахтах, а то не ходки а санаторії відпочинку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому?

ТОМУ

він засновував партію риГів

та при всіх сидів як рИба в воді.

Чому в рАсеї запустили його фабрики, знову?

чому пУтя за нього?

тому що домовлено, а ми тільки маса(це вони так думають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Информационная система «Выборы» уничтожена

Информационная система «Выборы» уничтожена

Информационную систему «Выборы» не удастся восстановить до выборов.

Об этом сообщил на
министр внутренних дел Арсен Аваков.

«22 мая неизвестными злоумышленниками была уничтожена информационно-аналитическая система «Выборы» Центральной избирательной комиссии, в том числе территориальных избиркомов. Преступная халатность отдельных должностных лиц ЦИК привела к тому, что в МВД и СБУ об этом доложили очень поздно. Программистам ЦИК наладить работу оборудования до сих пор не удается», - говорится в сообщении.

«Сейчас ситуация такова. Кто-то реально взломал систему и стер всю информацию, вывел из строя систему связи с территориальными избирательными комиссиями. Восстановить все к выборам невозможно. В принципе, катастрофы нет. Посчитаем все вручную. Надежнее результаты будут», - отметил Аваков, пишет
.

«Проблема в другом – стыдно. Просто стыдно за страну, где ЦИК не может обеспечить правильное функционирование своих систем, Держспецсвязь – сертифицирует систему с дырками, а СБУ покрывает всех, рассуждая о вирусах. А «Киберберкут» у меня уже давно на заметке. От МВД Украины ему не уйти», - пригрозил министр.

Шкода, але онлайн інформацію про підрахунок голосів очевидно надаватись не буде.

Не знаю, чому, чи то я став надто підозрілим, але чомусь мені здається, що то зроблено спеціально, щоб зручніше було воду мутити при підрахунку голосів, імхо...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що домовлено?

А що саме вас цікавить?

Про що домовлено?

Про газ

Про розділ впливу

Про нових кЕровніків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому?

ТОМУ

він засновував партію риГів

та при всіх сидів як рИба в воді.

Чому в рАсеї запустили його фабрики, знову?

чому пУтя за нього?

тому що домовлено, а ми тільки маса(це вони так думають)

Я згідний !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що домовлено?

А що саме вас цікавить?

Про що домовлено?

Про газ

Про розділ впливу

Про нових кЕровніків

Яка суть цих домовленостей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка суть цих домовленостей?

МИ ВСІ В ШОКОЛАДІ

Якщо ти не балабол - наведи якісь факти, джерела інформації про змову Порошенка та Путіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що?

Конкретно сказати не можу. Якби міг - то вже все було б Самообороні.

А так здається, що нас чекає сценарій 2004го.

Информационная система «Выборы» уничтожена

Информационную систему «Выборы» не удастся восстановить до выборов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков: ЦВК не відновить свою інформсистему, "порахуємо вручну"

ВОНА набере 150%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, припустімо не треба голосувати за Порошенка. Припустімо в другий тур виходить він та Тимошенко. За кого голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, припустімо не треба голосувати за Порошенка. Припустімо в другий тур виходить він та Тимошенко. За кого голосувати?

в такому випадку я не піду голосувати. мені не важно яке гавно буде президентом з цих двох.

перший тур за гриценка. а далі як піде вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, припустімо не треба голосувати за Порошенка. Припустімо в другий тур виходить він та Тимошенко. За кого голосувати?

в такому випадку я не піду голосувати. мені не важно яке гавно буде президентом з цих двох.

перший тур за гриценка. а далі як піде вже...

Для початку я теж за Гриценка :), а от що далі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...