Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Залежить від того, коли поступлять оригінали протоколів з дільниць та їх опрацюють. Не думаю, що до кінця дня встигнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кандидат у президенти України Петро Порошенко витратив на виборчу кампанію понад 90 млн грн, повідомив керівник об'єднаного штабу кандидата Віталій Ковальчук.

За ці гроші можна було 20тис броніків купить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без п’яти хвилин президенту України доведеться вирішити цілу низку проблем, аби його рейтинг за лічені місяці не скотився додолу

1. Вирішити питання з Росією за три місяці. Порошенко пообіцяв, що протягом трьох місяців за столом переговорів вирішить питання з Росією. В той же час за тиждень до виборів, він заявив, що збирається подати в суд на Росію, і в міжнародних судах вирішуватиме проблеми з РФ. Судячи з усього, заява про суди - це фігура мовлення. Порошенко буде пробувати вести переговори.

2. Продати всі свої активи. Подібні (правда, не такі прямі заяви) Порошенко робив і в 2005 році. Зараз, у Порошенка немає реального покупця, який дав би хороші гроші за його активи. Судячи з усього, Порошенко передасть управління своїми активами, якомусь закритому фонду, яким де-факто і керуватиме.

3. Залишити прем'єр міністром Яценюка та не робити кардинальні зміни в уряді. Яценюк, судячи з усього, залишиться прем'єром. Правда, залишається відкритим питання, як довго Порошенко "терпітиме" Яценюка. Головна ж інтрига наступних днів, наскільки кардинально будуть змінюватися керівники міністерств. Справа в тому, що за новою Конституцією уряд створює коаліція, а її створити неможливо, до прикладу, без "Свободи". Тому виникає питання, чи залишиться до прикладу, міністр АПК Швайка. Власне, можна очікувати, що до парламентських виборів Порошенко сильно не мінятиме уряд, який має крім всього іншого виконувати роль громовідводу. Саме цей уряд буде затверджувати непопулярні рішення. Тобто, найближчим часом ми можемо стати свідками протистояння Порошенко - Яценюк, де Порошенко буде перерізати стрічки, а Яценюк має говорити про негативи. Арсеній Петрович навряд чи погодиться на цю роль.

4. Провести перевибори парламенту. Наразі, вибори в парламент просто необхідні Порошенку, але поки неясно, як це буде забезпечено юридично.

5. Розпочати термінове реформування армії. Порошенко багато говорив про зміни в військовій сфері. Головна проблема - наскільки він готовий провести люстрацію керівництва генштабу і підтягнути підполковників на керівні ролі.

6. Розпочати боротьбу з корупцією. Порошенко пообіцяв провести люстрацію судових, правоохоронних, митних і податкових органів. Правда, про принципи люстрації Порошенко ніде не говорив.

7. Не вимагатиме для себе більше повноважень. По суті, це питання змін до Конституції. Раніше Порошенко завжди вимагав збільшення владних повноважень. Як він поступить зараз - відкрите питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча ЮВТ зразу ж пристосувалася! Сказала, що буде допамагати на усіх гілках влади!

Так-так, на усіх гілках місця вистачить <_<

c1cb75cc9795.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат у президенти України Петро Порошенко витратив на виборчу кампанію понад 90 млн грн, повідомив керівник об'єднаного штабу кандидата Віталій Ковальчук.

За ці гроші можна було 20тис броніків купить

ви ще б порахували скыльки хліба можна роздати безпритульним...

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

Відверто сказати, ніколи не розумів оцих 2 млн. грн. внеску при подачі заявки на вибори. Чесно.

Ці гроші краще було витратити із більшою користю. 20 кандидатів по 2 000 000 грн = 40 000 000, що більше 3-х млн доларів.

Скільки хворих на рак дітей можна було вилікувати, чи оздоровити?

Чому ці гроші не спрямувати туди???

Так само, як і 90 млн у плакати і ЗП агітаторам. Можна було закупити обладнання чи медикаментів на кілька млн доларів на лікування тяжко хворих. Чи тих же поранених в боях.

Власне, як і кожен кандидат, мова не тільки про 90 млн Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи це родичам тих кого під Волновахою розстріляли, що виборча компанія чергового президента важливіша ніж життя і здоров'я тих хлопців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

що ти мелиш? скажи це сім*ям загиблих, що "гандон у руля" (хто б це не був) головніший, чим хлопці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, тобто ти готовий ручатись за свого улюбленого кандидата і відповідати за його дії? Не сміши курей. Доля країни залежить від усіх її громадян, а не від конкретних осіб чи групи.

Шо за клята українська риса спихати відповідальність за свою дупу на когось?

Ті хто обирав Януковича, коли він довів країну до ручки, ще й вкрав в неї майбутнє, продавши з потрохами сусідній фашиській імперії, тихо сиділи по хатах, піджавши хвостики, коли відбувався Майдан.

Щоб такого не повторилось з Порошенко.

Як мінімум відповідальність за його присутність у тих хто за нього голосував більша, ніж в тих хто проти. Я голосував проти, бо можливість контрреволюції з його обранням зростає.

Юра, якраз ви і спихаєте своїм постом відповідальність за свої дії на когось, умовно кажучи на весь український народ, звинувачуючи його ж в відсутності відповідальності, яку спихаєте ви:)

Вже зараз, після обрання його Президентом, я як і всі українці, дуже хочу щоб він став хорошим Президентом, кращим від попередників і доклався до розвитку нашої країни і суспільства. Він вже і мій Президент, дякуючи вам Юрій, Жені, Нокіану, моїм батькам, моїй тещі і ще багатьом людям, які проголосували за нього. Я вам цього всього не забуду і не дам можливість заховатись по гарних українських норках.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

Відверто сказати, ніколи не розумів оцих 2 млн. грн. внеску при подачі заявки на вибори. Чесно.

Ці гроші краще було витратити із більшою користю. 20 кандидатів по 2 000 000 грн = 40 000 000, що більше 3-х млн доларів.

Скільки хворих на рак дітей можна було вилікувати, чи оздоровити?

Чому ці гроші не спрямувати туди???

Так само, як і 90 млн у плакати і ЗП агітаторам. Можна було закупити обладнання чи медикаментів на кілька млн доларів на лікування тяжко хворих. Чи тих же поранених в боях.

Власне, як і кожен кандидат, мова не тільки про 90 млн Порошенка.

Женя, ну так ці гроші якраз і залишаться у держаі - ті хто не пройшов - назад не получить, а зроблено це для того, що на вибори не подавались кандидатами усіляких проходимців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Петро Олексійовичу, вже зараз можна сказати - вітаю вас з перемогою!

та, водночас хочу і зазначити, що ви свідомо взяли на свою спину дуже важкий Хрест.

саме так, шановний Петро Олексійовичу, пам’ятайте хто, як і чому вас обрав. Ні на хвилину не забувайте, що ви лише найманий громадянами топ менеджер, котрий вразі не спроможності робити те, що має – буде негайно звільнений.

з усією повагою , шановний Петро Олексійовичу, прошу вас закарбувати від нині і до кінця вашої каденції, що у випадку бодай спроби повторити дії направлені на обмеження громадянських прав і свобод українців, розбудову корупційно-бюрократичної системи чи бува навіть чогось подібного на так звану «сім’ю», ви, вельмишановний Петро Олексійовичу, за прикладом вашого «легітимного» попередника, будете направлені громадянами України поправляти здоров”я в один з пансіонатів десь під Ростовом…

це у кращому разі.

тож, шановний Петро Олексійовичу, щиро зичу вам всіляких успіхів на ниві державотворення, але водночас і застерігаю: не випендрюйтесь.

адже часи, коли народ боявся владу, тобто часи тиранії – минули, а часи коли влада боятиметься народ - тільки розпочинаються…

нехай щастить!

6Zxyh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, як і 90 млн у плакати і ЗП агітаторам.

А як по іншому створити собі захмарний рейтинг і переконати вісіх що саме ти, той єдиний і неповторний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

що ти мелиш?

для того щоб виграти війну треба мислити глобальніше. легітимний президент одиним свої обранням зводить на нівець половину російської пропаганди, і отримє підтриму світу.

для того щоб виграти війну іноді програють бій.

звісно людські жертви - це дуже прикро і боляче, але не розумію чому у вас така різка реакція на слова - невже я сказав, що броніки нам не потрібні?

невже гроші на їх закупівлю не можна знайти?

коли на дамбі постійні прориви води - що на вашу думку важливіше - постійно затикати діри, засипаючи їх як попало, нашвидкоруч і .т.д. чи все ж таки оглянути ситуацію і почати будувати нову дамбу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякуючи вам Юрій, Жені, Нокіану, моїм батькам, моїй тещі і ще багатьом людям, які проголосували за нього. Я вам цього всього не забуду і не дам можливість заховатись по гарних українських норках.

Ти в мене за спиною стояв, коли я галочку в бюлетні ставив? Ні? Тоді на підставі чого звинувачуємо і погрожуємо??

А як по іншому створити собі захмарний рейтинг і переконати вісіх що саме ти, той єдиний і неповторний?

Тобто ти погоджуєшся із тим, що він тобі заплатив??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даний час президент більш важливіший ніж 20 броніки

що ти мелиш? скажи це сім*ям загиблих, що "гандон у руля" (хто б це не був) головніший, чим хлопці

адміни, заберіть можливість видаляти свої повідомлення у павер узерів, ато маю вигляд,начеб-то спілкуюся сам із собою.

і ще одне - позиція "гандон руля" (хто б це не був) говорить лише про одне - будь хто мені не подобається, а сам то хто?

p.s. не зрозумів про видалення повідомлень - це явно не про мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я ж не проти, сам за нього голосував, но ВІН міг купити 300 броніків (лише це) і захистити тих людей, які зараз воюють, і набрав би ще більше % рейтингу, в слід за ним, і сама Тимошеничиха би купила вже 500 броників, щоб підняти свій уже рейтинг... но ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні бордівці - дуже рекомендую всім переглянути фільм "Нескорений" про Нельсона Манделу, в головній ролі Морган Фрімен - у ньому яскраво описується форма побудови нової країни, з прийняттям представників старого режиму у помічники, коли не треба руйнувати все що не належить новій владі, а знаходити компроміси, для побудови нової країни, але при цьому прикладати зусилля треба всім, а не сваритися як кіт з собакою - вибір зроблений, приймаємо його, хто б як не голосував і починаємо будувати країну з самого себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо не все так погано?

Анатолій Гриценко заявляє, що лідер президентських перегонів Петро Порошенко може розраховувати на його допомогу.

Лідер "Громадянської позиції" навіть зізнався, що відправив Порошенкові привітальне повідомлення.

"Відправив йому sms - "Вітаю", - сказав Гриценко.

Він також зазначив, що майбутній президент може розраховувати на його допомогу.

"Як професіонал, якщо йому потрібна буде моя порада, Петро Порошенко може на неї розраховувати", - наголосив Анатолій Гриценко.

Нічого дивного, все іде за планом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я ж не проти, сам за нього голосував, но ВІН міг купити 300 броніків (лише це) і захистити тих людей, які зараз воюють, і набрав би ще більше % рейтингу, в слід за ним, і сама Тимошеничиха би купила вже 500 броників, щоб підняти свій уже рейтинг... но ні...

нам важко судити їхні дії - ми не знаємо що і як робиться.

звісно озброєння тих, хто зараз захищає інтереси - це пріоритетна задача, але не менш пріоритетна задача - це допомогти жителям території на яких активізувались усіляки придурки - розбіратись із тим, що вони хочуть у новій державі і дати зрозуміти, що все починається з них самих,

бо у більшості з них ще живі принципи - прийде ДЯДЯ і за них все повирішує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я ж не проти, сам за нього голосував, но ВІН міг купити 300 броніків (лише це) і захистити тих людей, які зараз воюють, і набрав би ще більше % рейтингу, в слід за ним, і сама Тимошеничиха би купила вже 500 броників, щоб підняти свій уже рейтинг... но ні...

Хлопаки, а мені, здається, що за броніки не вони відповідальні. Не там крайніх шукаєте за бронікі. імхо. Люди та уряд не їм же ж скидали/давали гроші?!? -_-

ПС. не є прихильником що 1-ого, що 2ої. Хоча, тепер, прийдеться "любити")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чиї прогнози виявилися правдивими? І чиї опитування реальними? Звісно, зараз всі будуть кричати - фальсифікація! У чому фальсифікація?

мої прогнози виявились правдивими. фальсифікацій не було.гарно спрацювали технології, люди не змінились.

все інше побачимо досить швидко, особливо суть домовленостей та команду шоколадного президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияDomik сказал: А як по іншому створити собі захмарний рейтинг і переконати вісіх що саме ти, той єдиний і неповторний? Тобто ти погоджуєшся із тим, що він тобі заплатив??

Ага, а ще крім мене десь 10-12 млн. українцям :_04: Якраз на шоколадку маленьку всім хватило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от Яник платив, давав 250грн, но проголосував за Юща, а оскільки перед грошима потрібно було показати знімок "галочки" на мобілці, в неті появилося тьма таких фоток, і всі через 2-3 гоидин після голосування собі на мобіл кидали і показували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...