Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Cherman сказано:

Судячи по тому, який зараз рейтинг у Ляшка, а цей клоун реально претендує на наступне президентське крісло ...

ти це серйозно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ну, 8,3 і навіть 17% - це далеко не "реально претендує на наступне президентське крісло", як ти написав

Цей клоун абсолютно не має шансів бути президентом. Він як мав 8,3, так і буде мати 8,3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо повірити Центру Разумкова, то взагалі! Навіть за Бойка вже купа народу готова голосувати!

президент.jpg

 

Цікаво було побачити, де як саме проводили це "опитування", але щось не можу знайти в них на сайті

А от те, що вже в "претендентах" з'явився Бойко, це вже дзвіночок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

Якщо повірити Центру Разумкова, то взагалі! Навіть за Бойка вже купа народу готова голосувати!

Цікаво було побачити, де як саме проводили це "опитування", але щось не можу знайти в них на сайті

А от те, що вже в "претендентах" з'явився Бойко, це вже дзвіночок...

Тимошенко или Порошенко: почему расходятся цифры КМИС и Разумкова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, jack74 said:

Якщо повірити Центру Разумкова, то взагалі! Навіть за Бойка вже купа народу готова голосувати!

Цікаво було побачити, де як саме проводили це "опитування", але щось не можу знайти в них на сайті

А от те, що вже в "претендентах" з'явився Бойко, це вже дзвіночок...

Відсутній пункт "за жодного". Тому вдається світити рилами з більшими чи меншими відсотками, створюючи ілюзію підтримки кандидатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не про те... З якого дива взагалі там рило Бойка виплило?! Це означає, хтось включив його в пункти того "опитування"! А замовника вони ("розумковці") так і не озвучили, розповідаючи, що вони оприлюднюють лише те, що дозволяє "замовник" цього соцопитування. Тобто той таємничий "замовник" (здогадуємось, хто) вже готує кандидатуру свого представника - майбутнього висуванця на посаду президента. І той "претендент" вже гарно почав свою передвиборчу компанію нещодавнім цирком з Ляшком. (не здивуюсь, що Ляшко умисне працює там актором і йому гарно це компенсовують) 

 

Короче, такі "соцопитування" - це промивання мізків електорату, це називається "маніпулювання" виборцем, втюхуючи йому за істину підтасовану, начеб-то, правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

Та я не про те... З якого дива взагалі там рило Бойка виплило?!

 

оплачено

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, це зрозуміло, що оплачено! - "хто платить, той замовляє музику". Але я про те, що вони вже навіть з "рилом" визначились і почали передвиборчу підготовку! Тобто, в них вже повністю пройшов "післямайданівський страх", вони вже переконались, що ніхто нічого їм не зробить, і їм настільки вже нічого не заважає, що вони вже можуть повністю зайнятись передвиборчою компанію не відволікаючись на "гавкання собак на караван"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Тобто, в них вже повністю пройшов "післямайданівський страх", вони вже переконались, що ніхто нічого їм не зробить, і їм настільки вже нічого не заважає, що вони вже можуть повністю зайнятись передвиборчою компанію не відволікаючись на "гавкання собак на караван"

гарно сказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jack74 said:

ну, це зрозуміло, що оплачено! - "хто платить, той замовляє музику". Але я про те, що вони вже навіть з "рилом" визначились і почали передвиборчу підготовку! Тобто, в них вже повністю пройшов "післямайданівський страх", вони вже переконались, що ніхто нічого їм не зробить, і їм настільки вже нічого не заважає, що вони вже можуть повністю зайнятись передвиборчою компанію не відволікаючись на "гавкання собак на караван"

Який нафіг післямайданівський страх? Звідки може бути страх перед повністю контрольованим процесом, керували яким добре знайомі люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Якщо повірити Центру Разумкова, то взагалі! Навіть за Бойка вже купа народу готова голосувати!

А чим бойко гірший за інших шатунів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ну, це зрозуміло, що оплачено! - "хто платить, той замовляє музику". Але я про те, що вони вже навіть з "рилом" визначились і почали передвиборчу підготовку! Тобто, в них вже повністю пройшов "післямайданівський страх", вони вже переконались, що ніхто нічого їм не зробить, і їм настільки вже нічого не заважає, що вони вже можуть повністю зайнятись передвиборчою компанію не відволікаючись на "гавкання собак на караван"

він майдану їх путін підстраховує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ko3bMa сказано:

Який нафіг післямайданівський страх? Звідки може бути страх перед повністю контрольованим процесом, керували яким добре знайомі люди?

неправда. Спочатку страх був. Деякі навіть "від страху" почали з вікон літати... А потім почалися "завтра оголосим про підозру (чуєте?! тікайте!)", потім випуски під застави, потім повертання тих застав з наглою "посмішкою Лукаш", а тепер взагалі...

... а тепер взагалі вони вже дозволяють собі навіть НА ЛЯШКА!!! руку підняти!! два раза! (це вже іронія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Zheny@ said:

натрампив

 

36d8a0f-poroshenko-yanukovich.jpg

А тепер дивимось результати голосування та перечитуємо тему з самого початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ko3bMa сказано:

А тепер дивимось результати голосування

Які актуальними були 2,5 роки тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...