Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Юлю на пенсію. Я вже краще буду голосувати за Кличка/Порошенка/Гриценка, ніж за неї.

53% вважають, що ЮВТ варто йти на вибори і з цим потрібно рахуватися.

Головне, щоб вибори були чесні і прозорі і пройшли за найвищими стандартами і тоді народ обере свого лідера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Arden, краще перейменуй, або ще додай опитування: "за кого ви будете голосувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки за Юльку, але побачим буде це та юлька що раніше чи все-таки зараз вона вже не та)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Балашова ))

п.с я так розумію цей майдан поховав свободу і тягнибока як політика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову за Дульку... мда... люди так і нічьому і не навчились.... і майдан нікого нічьому не навчив.... сумно дуже сумно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надеюсь, что Тигипко получит большинство голосов. Он опытный специалист в экономической и финансовой сфере, как никак один из учредителей Приватбанка и главный инициатор развития сети банкоматов и электронных платежных систем по территории Украины. То время когда у него была возможность что-то сделать при власти, не молол языком, а делал. По этому, лично я, хотел бы именно его видеть на должности президента Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Балашова ))

п.с я так розумію цей майдан поховав свободу і тягнибока як політика

Балашов нитік. Подивись на його істеричний виступ на майдані, і потім ще море гавна що він викидав на громадському) Бідненький, синячок у нього під оком...ай я яй...побили його.

Порошенко ким тільки не був... Він всюди відстоює тільки свій бізнес, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко умеет только обещать и как сказал Dima4s отстаивает только свой бизнес. Грош - цена его словам. Вспомните как он на майдане обещал за 2 дня восстановить брусчатку и порядок за 2-3 дня, а что в итоге, пропал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І майдан нікого нічьому не навчив.... сумно, дуже сумно!

Я думаю, що головна ідея в тому, що Юлька зможе, в неї є рейтинг, важелі і сфери впливу і саме головне вага в Європі!

Але майдан їй спуску не дасть, в цьому я впевнений на 100% і за кожен крок буде спрос.

Мені ще імпонує Кличко, але я мало вірю, що він зможе щось докорінно змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне, щоб ні Порошенко, ні Тімашонка не стали президентом

хоча, повноваження вже будуть урізані і тут ставку треба буде робити вже на ВР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І майдан нікого нічьому не навчив.... сумно, дуже сумно!

Я думаю, що головна ідея в тому, що Юлька зможе, в неї є рейтинг, важелі і сфери впливу і саме головне вага в Європі!

Але майдан їй спуску не дасть, в цьому я впевнений на 100% і за кожен крок буде спрос.

Мені ще імпонує Кличко, але я мало вірю, що він зможе щось докорінно змінити.

Майдан Юльке ничего не сделает, она будет жестко расправляться с теми кто будет становится у нее на пути. Она очень хитра и коварна, по этому Европа и делает на нее ставку. За белой шкуркой этой кошечки скрывается "тигр людоед". Вы поищите видео как в США и Европе разгоняют мирные демонстрации и увидите, что при ней майдан не прокатит. Она стратег, и очень сильный, но амбиции и жажда власти сработают не на благо государства!

И снова повторюсь, это лично мое мнение, но я стараюсь делать выводы из фактов ее пребывания у власти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надеюсь, что Тигипко получит большинство голосов. Он опытный специалист в экономической и финансовой сфере, как никак один из учредителей Приватбанка и главный инициатор развития сети банкоматов и электронных платежных систем по территории Украины. То время когда у него была возможность что-то сделать при власти, не молол языком, а делал. По этому, лично я, хотел бы именно его видеть на должности президента Украины.

Заступника голови партії регіонів в президенти, ви шуткуєте? :_02: Знову "ригів" до лади?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекатись остаточного списку зареєстрованих кандидатів, а не гадати хто буде балотуватись. Витратити суму застави в розмірі 2.5 мільйонів гривень, розуміючи, що шанси на перемогу невеликі не кожен захоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча, повноваження вже будуть урізані і тут ставку треба буде робити вже на ВР

Все питання в тому, ХТО саме буде в тій ВР :_02: Як що навіть буде парламентсько-президеньске правління, домінуюча партія в ВР буде підтримувати свого висуванця. Вийде, як кажуть у нас в Одесі- опять за рибу гроші :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступника голови партії регіонів в президенти, ви шуткуєте? :_02: Знову "ригів" до лади?

Я оцениваю не партийной принадлежности, а по профессионализму. Это человек, который лично у меня, вызывает доверие. Вы сделаете свой сознательный выбор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекатись остаточного списку зареєстрованих кандидатів, а не гадати хто буде балотуватись. Витратити суму застави в розмірі 2.5 мільйонів гривень, розуміючи, що шанси на перемогу невеликі не кожен захоче.

Це про Кузьміна?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витратити суму застави в розмірі 2.5 мільйонів гривень, розуміючи, що шанси на перемогу невеликі не кожен захоче.

Згадайте попередні вибори президентів, скільки було "лівих" кандидатур? Був навіть дядько з призвищем Противсіх :_02: Питання вже буде не в кількості грошей( ті хто буде балатуватись люди не бідні :_02: ).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этой ситуации я предлагаю пойти на нетривиальный шаг — необходимо сделать и.о. президента Украины Мустафу Джемилева

Во-первых, это мудрый человек.

Во-вторых, это человек с которым говорит Путин. Проблема Яценюка и остальных представителей новой власти заключается в том, что Путин с ними говорить не будет. Не будет говорить, потому что они не контролировали свой язык, когда шли к власти.

В-третьих, президент татарин автоматически оставляет Крым в фокусе украинской политики.

В-четвертых, это мощный сигнал международному сообществу, что сказки о бандеровцах захвативших власть в Киев не больше, чем плод больной фантазии.

В-пятых, это Турция как сто процентный союзник. А это немаловажно.

В-шестых, это укрепление поддержки со стороны исламских стран.

Юлі - пенсію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden, як міністр економіки я ЗА,но прещик не оч буде, сильно пантується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...