Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

мені дивно що народ так боїться, щоб до влади прийшли олігархи - набагато гірше коли до влади прийдуть нікому не відомі неосвідченні і неконтрольовані люди з маси - типу всяких правих секторів і лівих поворотів )))

Олігарх від олігарха відрізняється :_02: Думаю, побоювання людей відносно того, що до влади прийде олігарх частково можна зрозуміти. Олігарх( на думку людей), буде налаштовувати все під себе, свої інтиреси в першу чергу. Невже й дійсно на всій Україні нема людини, якаб була достойна бути президентом?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

він звичайний український олігарх

А Юля хто??? :)

Юля - це взагалі тяжкий випадок.

цікаво, яка ж репутація і політичне минуле повинно бути в президента, на вашу думку? чи потрібне господарське або організаторське минуле?

В першу чергу, політичне. Відносно господарського - не думаю, що така риса завадить президенту. :_02: Не пропоную агронома, бо для того є міністерства, вони й повинні займатись цими питаннями. Організаторське? Думаю що так.

на мою думку президент повинен мати господарський керівний досвід в першу чергу, адже базікати в політиці як, наприклад, Гузь - можна багато, а керувати людьми і відповідати за певну структуру, будь якого рівня - це інше.

Кучма в цьому плані був на порядок вищий за всіх інших.

мені дивно що народ так боїться, щоб до влади прийшли олігархи - набагато гірше коли до влади прийдуть нікому не відомі неосвідченні і неконтрольовані люди з маси - типу всяких правих секторів і лівих поворотів )))

Олігархи вже давно при владі. Чи ви ще й досі цього не зрозуміли? В Україні вже не перший рік олігархічний політичний режим. Почитайте хоча б у вікіпедії визначення олігархії і ви побачити, що там чітко описуються українські реалії останніх років. Іншим підтвердженням цього є колишня партія влади ПР, де фракція поділена на групи, прямо підконтрольні олігархам (групи Ахметова, Фірташа, Тігіпка). Люди на Майдані стояли чотири місяці, щоб нарешті змінити цю систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дивно що народ так боїться, щоб до влади прийшли олігархи - набагато гірше коли до влади прийдуть нікому не відомі неосвідченні і неконтрольовані люди з маси - типу всяких правих секторів і лівих поворотів )))

Вацлав Гавел, президент Чехії, коли проводив люстрацію- то сказав.

,.Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу.,.

Тобто нехай недосвідчені але чесні хай помиляються, ніж професіонали ведуть свою подвійну гру на своб користь.

Ми сьогодні не маємо багато права на помилку.Нам вкрай потрібно поставити на посади професіоналів, але щоб вони були чесними та патріотами.Ось ключовф три вимоги сьогдні до людини у влалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олігархи вже давно при владі. Чи ви ще й досі цього не зрозуміли? В Україні вже не перший рік олігархічний політичний режим. Почитайте хоча б у вікіпедії визначення олігархії і ви побачити, що там чітко описуються українські реалії останніх років. Іншим підтвердженням цього є колишня партія влади ПР, де фракція поділена на групи, прямо підконтрольні олігархам (групи Ахметова, Фірташа, Тігіпка). Люди на Майдані стояли чотири місяці, щоб нарешті змінити цю систему.

шановний, не знаю скільки вам років, але хочу дізнатись на яку систему ви вирішили змінити нинішню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вацлав Гавел, президент Чехії, коли проводив люстрацію- то сказав.

,.Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу.,.

В нас президент є? Немає.

Керівництву країни всі вірять? Ні.

Про яких 5 років помилок може йти мова? Заспокойтесь вже з цим висловом, він до України не застосовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-в жодній країні світу президенту вірять не всі.Навіть Путлєру лише 65 %.

2-президент за 2 місяці буде.

3-Що конструктивного, крім заспокоїтись пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олігархи вже давно при владі. Чи ви ще й досі цього не зрозуміли? В Україні вже не перший рік олігархічний політичний режим. Почитайте хоча б у вікіпедії визначення олігархії і ви побачити, що там чітко описуються українські реалії останніх років. Іншим підтвердженням цього є колишня партія влади ПР, де фракція поділена на групи, прямо підконтрольні олігархам (групи Ахметова, Фірташа, Тігіпка). Люди на Майдані стояли чотири місяці, щоб нарешті змінити цю систему.

шановний, не знаю скільки вам років, але хочу дізнатись на яку систему ви вирішили змінити нинішню?

Все ясно. Вас повністю влаштовує ситуація в Україні, швидше за все оскільки ви маєте з цього вигоду, або є частиною цієї системи.

Відповідаю на запитання: на відкриту та прозору систему суспільних відносин. Проте, я не знаю, чи ви розумієте про що йде мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідаю на запитання: на відкриту та прозору систему суспільних відносин.

Сидячи за монітором? Хтось має це зробити за Вас? Чи є якась конкретна програма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олігархи вже давно при владі. Чи ви ще й досі цього не зрозуміли? В Україні вже не перший рік олігархічний політичний режим. Почитайте хоча б у вікіпедії визначення олігархії і ви побачити, що там чітко описуються українські реалії останніх років. Іншим підтвердженням цього є колишня партія влади ПР, де фракція поділена на групи, прямо підконтрольні олігархам (групи Ахметова, Фірташа, Тігіпка). Люди на Майдані стояли чотири місяці, щоб нарешті змінити цю систему.

шановний, не знаю скільки вам років, але хочу дізнатись на яку систему ви вирішили змінити нинішню?

Все ясно. Вас повністю влаштовує ситуація в Україні, швидше за все оскільки ви маєте з цього вигоду, або є частиною цієї системи.

Відповідаю на запитання: на відкриту та прозору систему суспільних відносин. Проте, я не знаю, чи ви розумієте про що йде мова.

я вас обрадую - ви теж частина цієї системи, звісно якщо не є марсіанином, а українцем.

судячи по відповіді вам не більше 25 років - час коли " що хочу не знаю, але точно не так як зараз" і саме головне що пояснити нічого не можете - бо самі не знаєте про те, що намагаєтесь вимагати та відстояти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" що хочу не знаю, але точно не так як зараз"

Це має придумати якийсь кандидат і оприлюднити народу, і за це його мають обрати.

Особисто я хочу, щоб політика перетворилась із кормушки на звичайну роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" що хочу не знаю, але точно не так як зараз"

Це має придумати якийсь кандидат і оприлюднити народу, і за це його мають обрати.

Особисто я хочу, щоб політика перетворилась із кормушки на звичайну роботу.

політика - це завжди кормушка, питання лише в тому у кого який апетит. на жаль це правда.

подивіться фільм "Конгресмен" з Едді Мерфі - десь кінця 80х років.

дуже цікаво та корисно. практично все теж саме і у нас

p.s. фільм ще відомий як "Достопочтенный джентльмен", як виявляється 1992 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от всі голосують тут за Порошенка... а ще велике питання чи подасть він свою кандидатуру... та й взагалі як вони усі між собою будуть домовлятись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я хочу, щоб політика перетворилась із кормушки на звичайну роботу.

От після кризи 2008го дуже багато людей в Америці та Європі обурювались ,як так в час коли всі економлять , в цей час топменеджерам банків платять зарплату в десятки міліонів доларів.Ще рух такий був ,,Захопи Вол стріт,,Так от ці менеджери отримували і отримують такі гроші-бо вони вміють і знають що робити і як управляти в кризових умовах.Професіонали завжди в ціні.

Тому я особисто ,не хочу , щоб країною керували ті, хто тупо ходить і відбуває номер, а гроші йому капають незалежно від результату.Досить вже нам міністрів юстиції після кулінарного технікуму. Якщо ми хочемо рухатись вперед, краще це робити з людьми які вміють щось організовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я хочу, щоб політика перетворилась із кормушки на звичайну роботу.

От після кризи 2008го дуже багато людей в Америці та Європі обурювались ,як так в час коли всі економлять , в цей час топменеджерам банків платять зарплату в десятки міліонів доларів.Ще рух такий був ,,Захопи Вол стріт,,Так от ці менеджери отримували і отримують такі гроші-бо вони вміють і знають що робити і як управляти в кризових умовах.Професіонали завжди в ціні.

Тому я особисто ,не хочу , щоб країною керували ті, хто тупо ходить і відбуває номер, а гроші йому капають незалежно від результату.Досить вже нам міністрів юстиції після кулінарного технікуму. Якщо ми хочемо рухатись вперед, краще це робити з людьми які вміють щось організовувати.

В тих топів зарплати такі високі були не через їхні знання і вміння, а через те що вони, фактично її самі собі назначали. Фірма декларує збитки - це вміння керувати в кризовій ситуації? Фірма, через збитковість, скорочує тисячі робочих місць, при цьому залишаючи на роботі декількох топів, сумарна зарплата яких більша чим в цих скорочених тисяч - це також вміння керувати в кризових ситуаціях? Та хрєн з ними з тими мільйонними зарплатами, вони собі мільйонні премії виписували, в той час коли декларували, що довели фірму до збитковості - ось проти чого там виходили люди. Це про гамерики.

Тепер про нас. Одне діло мати законну високу зарплату, а друге діло мати кормушку. В кормушку ми платимо податки вдруге (даішникам, лікарям, вчителям, чиновникам, митникам), але з цих податків нас не лікують, не вчать, не ремонтують доріг. З цих тіньових податків оті нечесні політики будують собі маєтки десятками, золото гребуть кілограмами. І чим більше вони гребуть, тим більша розруха залишиться від таких "топ-менеджерів". Вже проходили, досить. Також проходили і високі зарплати. Висока зарплата в Україні ніколи не була гарантією якісної роботи. Починаючи від рядового судді, закінчуючи Президентом ми бачили підтвердження цьому. Це західні чиновники отримують пристойну зарплату і бояться втратити її, взявши хабаря. Наші реалії дозволяють і зарплату велику отримувати і хабарі ще більші брати.

Ну але я також проти міністрів-після-кулінарного-технікуму. Треба переймати західний досвід, але якщо посада передбачає високу зарплату, то і відповідальність повинна бути на тому ж рівні. Відповідальність не тільки за хабарі, а й за прийняті рішення, за наслідки діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висока зарплата в Україні ніколи не була гарантією якісної роботи.

Відповідальність не тільки за хабарі, а й за прийняті рішення, за наслідки діяльності.

Підпишуся під кожним словом.

Висока ЗП, це типу: "А, нафіг шось робити, і так ЗП висока, і я її отримаю!" (стосовно чиновників точно)

Я не проти високих ЗП, я лише ЗА! Дайте двірнику ЗП у 3К грн, (на руки) і двірників побільшає! І місто стане чистішим! (при умові, що прийде керіник на місце, і сам перевірить виконання!).

Про хабарі я писав. У нас це поки - недосяжно! Прийде до мене (міністра / чиновника) мій кум (фермер / підприємець), попросить, а потім "подякує". І що я куму відмовлю??? (Утріровано)

От так і живемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не великий відступ від теми - хабарі. Дзвонять мені недавно із нашого класного комітету і кажуть : у керівнички мого сина день народження і 8 березня "на носі" треба було б скластися. Я спочатку за звичкою запитала скільки, а потім раптом подумала - це ж і я таким чином породжую хабарництво, коли сказала іншим мамам про це, почула обурення - вчителька не вимагає, це ми самі їй хочемо віддячити!

От поки "ми самі будем дякувати", добровільно, за власні гроші цими безкінечнечними подарунками - на перше вересня, на день вчителя , на новий рік, на день народження, на 8 березня, на останній дзвоник, на випускний! Я якось прикинула, що напевне вже досить! Вчитель теж отримує ЗП + надбавки за класне керівництво, за підвищення кваліфікації (атестація) і тд і тп.

Ну скільки можна! Пора вже наказувати тих, хто ці подарунки тулить тому вчителю, може другим не повадно буде!

І це стосується інших професій і посад. Треба присікати і з однієї і з іншої сторони!!!

П.С. Після закінчення 11 класу (2012 р.) в мого племінника (гімнизія №4), батьки віддячили керівничці подарувавши !!! золотий годинник!!! Там школа "дорога", я знала, що сестра безкінечно "за щось" там платить, але ТАКЕ !?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Після закінчення 11 класу (2012 р.) в мого племінника (гімнизія №4), батьки віддячили керівничці подарувавши !!! золотий годинник!!! Там школа "дорога", я знала, що сестра безкінечно "за щось" там платить, але ТАКЕ !?!

Я вчився в Гімназії № 4.

Навіть вчительці початкових класів (рік був десь 99) дарували золоті прикраси. Про подарунок на закінчення 11-того я промовчу. Але це ні в кого не викликало питань. Батьківський комітет сам вирішував радячись з батьками. Примусу не було, на скільки я знаю.

Я думаю варто розмежувати поняття дарувати подарунок в знак подяки за гарну роботу і дачею хабаря чиновнику, поки він ще нічого не зробив. Ну але то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От поки "ми самі будем дякувати", добровільно, за власні гроші цими безкінечнечними подарунками - на перше вересня, на день вчителя , на новий рік, на день народження, на 8 березня, на останній дзвоник, на випускний!

Ну, кумасю, буду сперечатися. Особливо із "Перше вересня, День вчителя, та Останній дзвоник." Це практично свята вчителів. Та й гарно це дивиться - діти з квітами! (Виключно квітами).

8 березня - згоден. Пережитки СРСР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Перше вересня, День вчителя, та Останній дзвоник."

Женчику, квітів, думаю, буде дотатньо, у нас же як не каструлі то постіль дарують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постіль дарують.

Ух який це тонкий стьоб!!! :) Це типу *біться частіше? І Добріші будете? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю варто розмежувати поняття дарувати подарунок в знак подяки за гарну роботу і дачею хабаря чиновнику

Коли вже мова про вчителів, то не у всіх них та робота "гарна", керівничка мого сина ще та пофігістка! Діти їй до лампочки і таких як вона безліч!

Це типу *біться частіше? І Добріші будете?

Ага саме воно! Каструлі для того, щоб чоловік ситий був і добре ібав на новій постелі :) Тоді вона буде дуже добра до ваших дітей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду сперечатися. Особливо із "Перше вересня

Забула головну подробицю, син у 2013 році перейшов у 5 клас, а нашої нової керівнички навіть не було в школі на святі (першого вересня)! Бо в неї, бачте внучка йшла у перший клас і вона пішла на св*ято до неї. У вчителя 1 вересня не тільки свято, а й робочий день, а вчитель, що приймає новий клас (після молодших класів) зобов*язаний бути присутнім! Провести їм перший тематичний урок прийшла інша вчителька, хіба це нормально? І за таке хамське відношення їй ще й дякувати 6 разів на рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не словом а ділом.

Яким ділом? Якщо не секрет? Підвищенням відсоткових ставок?

Я проти - як і проти усього ПриматБанку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті самі граблі?

Виборці «УДАРу» та, що важливіше – потенційні виборці Віталія Кличка як кандидата в Президенти України (громадяни, до яких належить і автор цих рядків) від початку цього тижня переживають або не дуже приємні моменти, або – легкий шок, стежачи за діями свого лідера.

І йдеться не лише про спробу лідера «УДАРу» зробити, як він сказав, перші кадрові висновки з роботи тимчасового уряду України. Хоча його голова, в.о.прем`єра Арсеній Яценюк, у перших заявах на цій посаді прирік тимчасових урядовців на політичне самогубство. Назвавши команду «урядом камікадзе». Від самого початку визнавши – буде непросто, очікуються помилки. Але всі готові понести відповідальність у не надто віддаленій перспективі: вже за три місяці, після оголошених президентських виборів.

Молода політична сила, котру очолює Віталій Кличко, визнаймо, нічим серйозним ще не встигла себе заплямувати. «УДАР» має всі перспективи поступово, але впевнено потіснити «Батьківщину» на платформі, котру з усіма умовностями можна називати демократичною. До того ж «ударівці» в дні Майдану проявили себе вправними публічними політиками, непоганими бійцями. А сам Кличко дивом утримав особистий рейтинг серед тоді ще опозиційної трійці (на противагу Олегові Тягнибоку, котрий ледь не щотижня, від віче до віче, втрачав навіть ядерний електорат).

Тож навіть досвідчених аналітиків не здивувало, що «УДАР» не дав своїх людей до коаліційного уряду. По-перше, політичне самогубство перспективній політсилі не потрібне. По-друге, для чого йти в тимчасовий уряд, коли після президентських виборів, на яких, за всіма прогнозами, переможе Кличко, його політична сила стане партією влади. Зайшовши в керівництво країною на постійній основі та зайнявши ключові посади. Оскільки в «УДАРі» політики практично всі дотримуються прозахідного курсу, наша країна могла б бути більш-менш спокійна за свої цивілізаційні перспективи.

Дивує натомість інше: чому у Віталія Володимировича раптом почали здавати нерви, котрі не зраджували на Майдані навіть у найкритичніші моменти? Інакше не назвеш раптову, цілковито не передбачувану спробу Кличка відправити у відставку в.о. президента Олександра Турчинова – ось таким є один із його кадрових висновків після місяця роботи уряду.

Причому робота ця відбувається в надскладних умовах. Фактично – під час неоголошеної офіційно війни, до якої не готувався, будемо відверті, ніхто. Можливо, рейтинговий кандидат у Президенти знав щось більше? В такому разі чому він та «УДАР» фактично самоусунулися від процесу формування уряду, якщо знають не лише що треба робити, а головне – знають, як? Місяць тому можливості в переможців були рівними.

Дійсно, брати участь у судомному розподілі портфелів у час, коли ще не минуло дев`ять днів за Небесною сотнею, виглядало не надто коректним. Проте починати відвертий тролінг не просто уряду, а тимчасового уряду на фоні активізації зовнішнього ворога – ще менш коректно.

Нинішні парламентські демарші Кличка – не перша і, мабуть, не остання спроба протиставити себе Турчинову та уряду в цілому. Дивно лишень, що активність Віталія Володимировича так само публічно не поширюється на лідера франції ПР Олександра Єфремова. Котрий від імені своєї політичної сили, прямо причетної до крові на Майдані та створення інкубаторів сепаратизму в підконтрольних регіонах на Сході, з парламентської трибуни закликає виконати умови Російської Федерації. Держави, з якою Україна де-факто в стані війни і яка окупувала частину українських територій. У ситуації, коли ворог очевидний, Кличко все одно воліє вимагати робити кадрові рішення з приводу союзників.

Пояснити це можна. Справа в тому, що Віталій Кличко, попри очікування виборців, зволікає з висуненням себе кандидатом на посаду Президента. Хоч мусив би зробити це принаймні раніше одіозних Рената Кузьміна й Михайла Добкіна. Але ані він, ані його явний союзник Петро Порошенко цього ще не зробили.

Не заявила про свій намір балотуватися і Юлія Тимошенко, котра, попри скепсис електорату, все ж таки лишається основним конкурентом Кличка. Проте Юлія Володимирівна передвиборчу кампанію де-факто почала, з`явившись у прямому ефірі «Шустер live».

За інсайдерською інформацією політолога Олексія Голобуцького, Петро Порошенко замість президентських виборів піде на київські. Повністю підтримуючи Кличка – фактично проти Юлі. Якщо вони підуть таким тандемом, каже політолог, то стануть непереможними.

Не секрет, що Турчинов, його слова та рішення – це здебільшого голос самої Тимошенко. Тому не дивно, що вже за два дні після появи Юлії Володимирівни в інформаційному просторі як фактичного кандидата в президенти у Віталія Володимировича могли здати нерви - від власної невизначеності. Тож він починає критикувати вчорашніх соратників, спрямовуючи атаки на Турчинова. Тобто – на Тимошенко.

Виграє від таких непорозумінь – можете не сумніватися! – Партія регіонів, котра традиційно мріє про реванш. І він буде. Якщо модель майбутньої парламентської співпраці, коли вчорашні союзники дзьобає одне одного, створюється в парламенті нинішньому.

З рештою, поведінку як Кличка, так і Тимошенко можна виправдати, аби вони вже висунули себе кандидатами в президенти офіційно й почали перегони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...