Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Списки все більші,а вибір все меньший.От нашо нам той президент?

ЗІ: І тема чомусь після вчорашнього монолог-шоу створена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Пропоную відмінити посаду Президента.

Нехай буде обраний голосуванням Гетьман, з правами як в англійської королеви або японського імператора.

І не буде ще однієї теми для беззмістовних суперечок <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не буде ще однієї теми для беззмістовних суперечок

Тема для того, щоб винисти ці суперечки з іншої, куди важливішої теми на даний момент. Бо вже сторінок 50-70 в темі "Війна" важливі факти губляться.

ЗІ: І тема чомусь після вчорашнього монолог-шоу створена.

Ну да, я агент ЮВТ на борді. Не шукайте скритих смислів там де їх не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекатись остаточного списку зареєстрованих кандидатів, а не гадати хто буде балотуватись. Витратити суму застави в розмірі 2.5 мільйонів гривень, розуміючи, що шанси на перемогу невеликі не кожен захоче.

Це про Кузьміна?)

Кузьмін вніс 2.5 міліона грн тільки для того, що кандидата в президенти не можна заарештувати.Буде два місяці безперешкодно проводити свою антиукраїнську діяльність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема для того, щоб винисти ці суперечки з іншої, куди важливішої теми на даний момент. Бо вже сторінок 50-70 в темі "Війна" важливі факти губляться.

А, то ви хочете ще 50-70 сторінок нової теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, хто мене змінусував з Джемільовим? Я серйозно про нього написав. Патріот України, досвідчена людина яка може об"єднати схід і захід, північ і південь. Нікому образливо не буде. Вносьте його в голосувалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд президентом має стати розумна людина з бездоганною репутацією в Україні та Європі, що зможе об'єднати схід і захід, північ, центр і південь. Бажано, щоб вона не була в жодній з політичних сил, що вже керували країною; людина, яка зможе побороти курупцію і витримати перевірку владою, яка завоює повагу всього світу. Тому я проти президента Тимошенко (якщо б її люстрували, то багато випливло б "цікавих моментів") , я проти Порошенка, бо його Росія шантажуватиме його ж заводами і він буде думати як їх собі компенсувати. Мабуть, віддам голос за Кличка.

Чому?

1. Багато хто вважає його "не дуже розумним" (типу не вміє говорити). Але і в боксі його техніка піддається сильній критиці (корявий Віталя) проте це не заважає йому домінувати в надважкій категорії і в найпрестижнішій версії WBC. Думаю він привик більш до дій, ніж до розмов.

2. Він, як спортсмен прославив Україну у світі, більше ніж будь-хто з існуючих політиків.

3. Він патріот (він не прийняв громадянство Німеччини та США коли була змога). Дуже багато промоутерів пропонували йому золоті гори, а він пішов своїм шляхом.

4. Його знає вся Україна, Європа і значна частина політиків всього світу.

5. Він має характер і може протистояти звабам цієї посади.

Список можна продовжити. В нього нема досвіду політика, лицеміра, казнокрада, це і впливає на мій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут весь список офіційно зареєстрованих кандидатів?

Скоріше, передбачуваних. зареєстрований:

1. Ренат Кузьмин

Інші особи, які заявили про готовність брати участь у виборах:

1 Юлія Тимошенко

2 Виталій Клічко

3 Олег Ляшко

4 Михайло Добкін

5 Дмитро Ярош

далі буде.... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этой ситуации я предлагаю пойти на нетривиальный шаг — необходимо сделать и.о. президента Украины Мустафу Джемилева

Во-первых, это мудрый человек.

Во-вторых, это человек с которым говорит Путин. Проблема Яценюка и остальных представителей новой власти заключается в том, что Путин с ними говорить не будет. Не будет говорить, потому что они не контролировали свой язык, когда шли к власти.

В-третьих, президент татарин автоматически оставляет Крым в фокусе украинской политики.

В-четвертых, это мощный сигнал международному сообществу, что сказки о бандеровцах захвативших власть в Киев не больше, чем плод больной фантазии.

В-пятых, это Турция как сто процентный союзник. А это немаловажно.

В-шестых, это укрепление поддержки со стороны исламских стран.

Юлі - пенсію!

А чому б і ні? Цей крок до нового, поганого про нього не чув. За останню неділю з ким він тільки не зустрічався в ЄС і НАТО, його там поважають.

А про Юлю тут гарно написано -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я оцениваю не партийной принадлежности, а по профессионализму. Это человек, который лично у меня, вызывает доверие. Вы сделаете свой сознательный выбор.

бачили ми його професіоналізм, такий як проффесора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и.о. президента Украины Мустафу Джемилева - це людина не молода, народу не потрібно ховати своїх лідерів часто, має бути людина,яка готова на 2 терміни очолити уряд. Проти - так як я християнин, і всі мої знайомі,брати,родичі НЕ татари. Я не хочу, щоб на Волині появилися мечеті і 5 разів на день хтось горланив, я категорично проти цієї кандидатури. Але в якості міністра по питанням населення - кандидат що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и.о. президента Украины Мустафу Джемилева - це людина не молода, народу не потрібно ховати своїх лідерів часто, має бути людина,яка готова на 2 терміни очолити уряд. Проти - так як я християнин, і всі мої знайомі,брати,родичі НЕ татари. Я не хочу, щоб на Волині появилися мечеті і 5 разів на день хтось горланив, я категорично проти цієї кандидатури. Але в якості міністра по питанням населення - кандидат що потрібно.

Демократія - свобода, а моя свобода закінчується там, дн починається свобода іншого. Сомніваюсь в тому, що ви колись зайдете в мечеть і я теж. А якщо вона буде, що в цьому погано. Що в нас немає мусульман? Я, наприклад, ходив до католиків у собор на різдз"яні колядки, дуже сподобалось. Треба створити умови, коли людина сама робить вибір і все. Тоді хай сто тут буде конфесій, аби вони не заважали і себе не рекламували, як я колись попав на хрестини. Батюшка кожне речення закінчував тим, що треба ходити в церкву щонеділі і тільки в покровську, я в церкву не ходжу, а туди ніколи не біду, огидно це було чути.

Треба змінюватись та намагатись змінити суспільство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и.о. президента Украины Мустафу Джемилева - це людина не молода, народу не потрібно ховати своїх лідерів часто, має бути людина,яка готова на 2 терміни очолити уряд. Проти - так як я християнин, і всі мої знайомі,брати,родичі НЕ татари. Я не хочу, щоб на Волині появилися мечеті і 5 разів на день хтось горланив, я категорично проти цієї кандидатури. Але в якості міністра по питанням населення - кандидат що потрібно.

А хто сказав що він мечеті буде будувати? Для кого їх на Волині будувати? А як приїдуть татари-біженці з Криму і їх буде багато то вони при любому президенті собі мечеть поставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте перевернемо тему, тобто не за ПІБ голосувати, а наприклад, хто може взяти на себе відповідальність та змінити системи в цій державі. Як показує практика, спрацьовують лише прості рішення. Тому я проголосую за кандидата, який зробить наступне:

Пропоную:

  1. Створити в органах державної влади громадські наглядові ради за витрачанням бюджетних коштів (тендера, закупівля канцелярії, витрати на відрядження тощо). Для цього прийняти відповідний закон, в якому чітко описати функції, обов’язки та відповідальність цих органів.
  2. Щодо сплати податків. Терміново змінити податкове законодавство (Податковий кодекс), шляхом зміни системи оподаткування, а саме, введення простих та зрозумілих податків. Пропоную створити 3 види сплати податків з обов’язковим створення відповідних банківських рахунків:
    • поточний рахунок юридичної особи (в т.ч. приватних підприємців) з автоматичним відрахуванням (пропоную 3, або 5 відсотків, нехай відповідні інститути прорахують відсоткову ставку) певного відсотку від проведеної операції (податок з продажу), при цьому відмінити податок на прибуток та ПДВ.
    • для найманих працівників ввести заробітну картку (рахунок) з автоматичним відрахуванням "єдиного соціально внеску" (пропоную 10 відс. від суми) при розрахунках за виконану роботу (виплата заробітної плати).
    • для проведення інших операцій з нерухомим чи рухомим майном створити банківський рахунок з автоматичним відрахуванням "єдиного податку з продажу майна" (пропоную 1 відс. від суми, який розбити на 2 частини 0,5 відс. податок з операції, та оплати за оформлення документів). При цьому заборонити будь-які операції з купівлі-продажу за готівку.
    • заборони проведення абсолютно всіх операцій по оплаті наданих послуг чи купівлі-продажу без касового апарату, банківського пост-терміналу чи по перерахунку для всіх без виключення суб’єктів господарювання (це дасть можливість чітко зрозуміти хто працює нелегально).
    • встановити "призумкцію виноватості по доходам". Тобто, не органи влади, а фізична чи юридична особа повинна представити докази законного походження доходів.
    • заборонити операції за готівку на суму більше 10 тис.гривень

[*]Щодо кримінально-процесуального законодавства пропоную встановити кримінальну відповідальність за не додержання кримінально-процесуального законодавства щодо прав затриманого (ст. 42 "на першу вимогу мати захисника і побачення з ним до першого допиту з дотриманням умов, що забезпечують конфіденційність спілкування, а також після першого допиту…", "у разі затримання або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - на негайне повідомлення членів сім’ї, близьких родичів чи інших осіб про затримання і місце свого перебування згідно з положеннями статті 213 цього Кодексу"). Ці норми постійно порушувались владою за останні декілька місяців, люди пропадали і ніхто нічого не міг взнати...

[*]Щодо громадського контролю та допомоги ДПС та ДАІ при патрулюванні. Відновити систему "громадського помічника", встановивши відповідні знаки (у формі нагрудного значка, або пов’язки на рукаві, тощо), що є відзнакою законної допомоги міліції.

[*]Щодо висування кандидатів на керівні посади в системі державного управління. Пропоную створити систему атестаційних комісій з числа керівників вищого рангу та громадських діячів, а також відповідальність особи, що висуває кандидата (тобто система поручительства). Система атестаційних комісій вже існувала в Україні при Кучмі, коли претендент на посаду начальника одного силового органу обласного рівня їздив до Кабінету міністрів України на співбесіду. В той день з 6 кандидатів затвердили лише 2, а висуванцям вказали на недопустимість в подальшому направляти на комісію претендентів, які мають низький рівень знань та відсутність відповідного досвіду.

[*]Оберати губернатора області, керівника адміністративного району через систему виборів напряму, або вибирати склад депутатів відповідного органу, а вже вони (депутати) обирають керівника, а також встановити депутатський контроль за прийнятими рішеннями.

[*]Встановити банківський пост-термінал у кожній автомашині ДАІ з метою миттєвого погашення накладеного штрафу після оформлення протоколу у випадку, якщо винуватець не має наміру оскаржувати протокол та суму штрафу. При цьому встановити суму штрафу у розмірі 50 відс. від суми, що записана у протоколі. Цим ми збільшуємо надходження коштів, співробітник ДАІ не піде до суду на розгляд справи, а залишиться патрулювати дороги, суд не буде роглядати справу (знімаємо певний тягар з судової системи), чим значно зменшуємо витрати на розгляд правопорушення та економимо кошти державні кошти.

[*]Розробити систему контролю за діяльністю органів влади, в першу чергу ДАІ, митних органів, податкової служби, створивши державний орган, який повинен провокувати співробітників будь-яких держустанов на створення ситуації щодо можливої дачі хабара, зменшення штрафу з одночасним "відкатом", таке інше.

[*]Встановити обрання керівника установ, такими як школа, дит.садок., лікарня, поліклініка, театр, клуб, філармонія (інші) через проведення голосуванні у колективі. Термін перебування на посаді 2 роки, максим два рази підряд. Це дасть змогу вибрати достойного, бути завжди підзвітним та зменшить не професіоналізму у закладі. Тобто, наприклад, більше 20 років головний лікар Волинської обласної лікарні, який він лікар, якщо за стільки років по спеціальності не працював. При цьому втрачається навики, відсутність аналізу, самоосвіти та впровадження новітніх технологій і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі перш ніж шось говорити за Балашова і за його систему 5\10 треба мінімум прочитати його книжку!

Катигорично рекомендую продивитись цикл передач "Філософія грошей" яку веде Балашов...

і да я за Балашова, мені не стількі імпонує Балашов скількі його система і те шо він хоче зробит в Україні офшорну зону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі перш ніж шось говорити за Балашова і за його систему 5\10 треба мінімум прочитати його книжку!

Катигорично рекомендую продивитись цикл передач "Філософія грошей" яку веде Балашов...

і да я за Балашова, мені не стількі імпонує Балашов скількі його система і те шо він хоче зробит в Україні офшорну зону...

Я думаю це все піар. Дуже дядько гроші любить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі перш ніж шось говорити за Балашова

треба поцікавитись його біографією. особливо про його участь в земельних аферах разом з льоньою космосом...

балашов цікавий клоун при грошах, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова Кривецький ( фінансист Свободи) заявляє, що Тягнибок може і не висуватиметься на вибори Президента.Що було би дуже розумно в сьогоднішній ситуації.Балашов не заплатить 2.5 млн на вітер.

Тож говорити про якісь розклади можна буде лише після висунення кандидатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що "почитати" автобіографію кожного запропонованного в темі кандидата, в кожного є свій "скелет в шафі". Вибирати того,в кого ціх скелетів менше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, скелети різні бувають. Балашов звичайний шахрай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...