Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Але ж противсіхи можуть голосувати і не за твого улюбленого кандидата:-)

Хай голосують, це покаже об’єктивну більшість.

А так їх голоси просто використовують за кого треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Читаємо по губах :-)

А коменти відносно цього відео мене приємно вразили. ПР всіх дістала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже їй не дадуть знати , що то янек в спідниці?

ВОНА знає!

Їй про це Сеня казав ще 4 роки тому!

ЮЩЕНКО! ....або Порошенко.

Тільки Порошенко, сумна правда в тому, що Ющенко мамля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Порошенко, сумна правда в тому, що Ющенко мамля.

Невідомо , як би склалось , якби Мороз в 2005-му назло Ющенку не "вліпив" нову конституцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут переглядаю відео ще 12-го року. Ляшко дає жару!

А головне - правду каже, і фіг посперечаєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут переглядаю відео ще 12-го року. Ляшко дає жару!

А головне - правду каже, і фіг посперечаєшся!

Як оратор, він дійсно"дає жару". :_02: Але, президентом йому не бути.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарт Олексійович Вейдер від "Інтернет партії України", це, безумовно,"круто". :_02: Може краще було віддати 2.5 ляма на підтримку армії? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляшко - то клоун,

Можливо, але той "клоун" говорить правду, яку ніхто інший не навадився сказати! І про малину по 600+ грн/кг і про мільярди на утримання держапарату і т.д.

І про люстрацію він заговорив першим! І все те кумовство у Раді і державі! Про все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начеб то є колізія. Другий тур відбуватиметься після 30 травня, дати коли спливає повноваження ЦВК. І це може бути заковикою для легітимного обрання президента.

Та й кошти на другий тур викидати не хотілось би.

Якби не маса технчних кандидатів, що просто відтягують голоси у лідерів, могли б мати президента вже 25 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоєму кравчук чи кучма чи ющенко чи янукович не мудаки?

Мудаки, хто в 2010-му голосували проти всіх. Мудаки, хто продавалися Палиці за 500грн.

Юначе, ви ще замало прожили, щоб так голосно звинувачувати інших людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костік, шото ти стємтєльно старієш:-)

Пе.Се. я в 2010 був проти обох. А як би було-ніхто не знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наче, ви ще замало прожили, щоб так голосно звинувачувати інших людей...

Костя, а ти з тих, хто взяв 500 і проголосував проти всіх??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко мені якось не імпонує тому що він при всіх владах був "вась-вась", тому якось йому лічно не з руки буде ламати все, тому що і так в нього все непогано йде, навіть те що йому завжди перепадали льготи на митниці для його товарів, та сировини.

Юля Тимошенко, вона зараз сама обіжена зі всіх, яку кинули всі її соратники, тому вона якщо прийде до влади, то вона зробить конкертну зачистку влади, "і мстя моя страшна"... Хоча і то не факт, тому що можуть і з нею домовитись, хоча вона нікого не здала коли сиділа, думаю вона не така дурна щоб не мати компромату на всіх.

Кличко - для всіх це мішок грошей, плюс гарна ширма для піару, і я не думаю що він зможе бути президентом, тому що ця посада зараз в Україні двірника, якому прийдеться закатати рукава, взяти лопату, та вигрібати то все лайно що зараз є, жорстокого та безпринципно.

Специфіка в спортсменів такого рівня така, що ним керують, а не він керує, це менджер каже з ким краще вийти на ринг, і що потім сказати після бою, щоб ще рейтинг більше підтяти і так далі, тому якщо вже його ставити на посаду, то нехай буде міністром спорту, думаю от там то він зможе знайти гроші при бажанні, щоб підняти рівень спорту на достойний рівень, зробити його широкодоступним всім, сьогодні навіть не в кожному дворі є турніки та брусся.

Ляшко - раз якого так любить село (суджу тільки по слухам) нехай буде аграрієм, от тоді якщо десь лажанеться його самі селяни на вилах піднімуть.

Тягнибока можна поставити міністром культури.

Тігібко поставити губернатором якогось загниваючого регіону, нехай спробує "порулити", а то дивлячись на нього завюди такий пан з "іголочки", а от там то прийдеться попрацювати, це не в кулуарах справи робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб у кожному дворі були турнікі і брусся не треба міністра, а лише бажання мешканців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб у кожному дворі були турнікі і брусся не треба міністра, а лише бажання мешканців

Бажання мало, треба купу паперів, дозволів, і грошей, і наш народ тільки коли збори то всі вроді ЗА, і готові скидатись, а як до справи то потім морозяться, або хочуть халяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо якось це відео приведе до тями тих людей

хто тут в першу чергу тисне кнопку за Петюню та тЮльку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, скажіть, про кого Таня Монтян каже хорошо,крім самоі себе, бо дуже інтересно:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по її постійним теребінням пальцями, вона дуже хвилювалась, і не змогла цього стримати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, скажіть, про кого Таня Монтян каже хорошо,крім самоі себе, бо дуже інтересно:-)

судячи по її постійним теребінням пальцями, вона дуже хвилювалась, і не змогла цього стримати

І коли народ почне розуміти суть сказаного, а не просто красиві слова? питання швидше риторичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Оце в тебе , невістко , вареники зроблені не так.

-А як , мамо , треба?

- Ну не знаю як, але не так як ти робиш.

Тож давайте, якщо критикуємо, то і пропонувати когось.Хай це буде найменше зло.

А то виходить суцільне противсіхство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуру,ми ждали тебе і ти прийшов.то за кого нам голосувати?

Я так розумію це до мене.

Хотів би спочатку попросити щоб без цих різних приставок типу "гуру"

у нас тут діалог, а не змагання підковирок.

А щодо Вашого запитання,

то порадив би не брати до уваги жодного з перелічених імен зі списку.

Хіба що тільки Ольга Богомолець має моральне право балотуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за того, хто Вам ближче до "серця", кому віддаєте свої вподобання, але Ваша присутність у голосуванні НЕОБХІДНА для відбудови цивілізованої /європейської/ держави. Будьмо Українцями !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...