Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я трошки по іншім критеріям обираю, луценки гриценки, порошенко, 100% зіллються, бо це стара команда, стара так би мовити гвардія. Юля здала крим це вже сумнівів ні в кого не викликає. Якись кулуарні домовленості з путіном були.

Ярош- ну дууже мутний типчик, і те що з яником про щось говорив за спинами майдану, і те що в росії його так розкручують. Та і чисто психологічно, я казав - дивився його вистп, навіть з точки зору жестів міміки, дуже багато запитань,він не щирий і я це спиною відчуваю, імхо тягнибок 2.

А Балашов, Ляшко, хоч і клоуни і теж 99.9% зіллються, але хоч невеличкий але шанс, хоч я в нього і слабо вірю.

А взагалі треба патріотичне офіцерство до влади, такі люди є в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

bublik007, скелети різні бувають. Балашов звичайний шахрай.

Про те, Андрію і мова, скелети різні бувають :_02: Відносно Балашова, не маю цілі образити тих людей, які бачать Балашова як потенційного кандидата- крім "правди -маткі" яку він "ріже", і проекту 5.10 , великих заслуг перед Україною в нього і нема.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, скелети різні бувають. Балашов звичайний шахрай.
Про Дульку за яку тут всі готові голосувати я взагалі мовчу....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Дульку за яку тут всі готові голосувати я взагалі мовчу....

ну ця панянка то зло в кубі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Дульку за яку тут всі готові голосувати я взагалі мовчу....

ну ця панянка то зло в кубі))

Ну, як що вибирати між запропонованим тут Тигіпком і "іже з ним" , вона зло на порядок менше :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не понимаю как можно голосовать за Тимошенко... По сути благодаря ее "волевому решению" подписать договор с Россией, мы спонсировали Путина захватить Крым... Теперь я знаю, что бабушки, которые сидят на лавочках возле подъезда не появляются просто так, ход мыслей такой бабушки формируется за долго до пенсионного возраста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як що вибирати між запропонованим тут Тигіпком і "іже з ним" , вона зло на порядок менше

ну так, але вибирати варто рівняючись на краще, а не навпаки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя позиція - впершу чергу ось така:

Асоціація депутатів Львова просить Тимошенко не йти у президенти

Асоціація депутатів Львова звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко, в якому закликає її не брати участі у президентських виборах.

«Ваше кандидування на посаду президента України значно загострить та дестабілізує ситуацію», – йдеться у зверненні.

ІА ZIK подає лист у повному обсязі:

«Шановна Юліє Володимирівно!

Асоціація депутатів Львова, яка об’єднує депутатів усіх скликань та всіх рівнів від районних, міських, обласної та Верховної Ради, яким мешканці Львівщини у різні роки довіряли представляти свої інтереси у виборних органах влади, та Громадське об’єднання «Львівська громада» звертаються до Вас.

У засобах масової інформації пролунало, що Ви, шановна Юліє Володимирівно, маєте намір брати участь у виборчій кампанії президента України в якості кандидата у президенти.

Шановна пані Тимошенко! Просимо зрозуміти всю відповідальність за такий крок, адже, на нашу думку, Ваше кандидування на посаду президента України значно загострить та дестабілізує ситуацію в Україні.

Ваші дії під час співпраці з Вашим колишнім партнером Лазаренком, тобто газово-нафтові оборудки (не дивлячись на формальне закриття кримінальної справи з даного питання) нанесли Україні значної шкоди. А Ваша діяльність на посаді прем’єр-міністра України взагалі підірвала економічні основи нашої держави. Чого тільки варті газові угоди з Росією, які нанесли великі матеріальні збитки.

Невиправдане, занадто амбітне протистояння з тодішнім президентом Віктором Ющенком призвело до того, що до влади прийшов українофоб, злодій-рецидивіст Віктор Янукович. Практично своїми руками Ви посадили цю особу в президентське крісло.

Отже, значна частка відповідальності за економічне зубожіння, значне послаблення української армії, фактичне знищення структур міліції, прокуратури, служби безпеки лежить на Вас, Юліє Володимирівно. Ви також несете відповідальність як людина, яка долучилася до того, що Янукович зайняв місце президента, за трагічні події на Майдані, смерть Українських Патріотів, окупацію московськими військами української території – Криму.

Опираючись на вищевикладене та ще й інші факти Вашої діяльності, ми звертаємось до Вас не брати участь у виборчій кампанії президента України в якості кандидата у президенти.

Від національно-демократичних сил є потужні кандидати в президенти, які можуть отримати перемогу у виборчій кампанії і достойно вести нашу державу у європейському напрямку, значно підняти життєвий рівень українців та престиж нашої держави.

Якщо у Ваших полум’яних виступах є хоча б доля любові до України, про яку Ви так говорите, Ви зрозумієте нашу турботу і наше звернення до Вас.

Бажаємо Вам доброго здоров’я та розумної діяльності на благо нашої спільної батьківщини – України».

Не понимаю как можно голосовать за Тимошенко... По сути благодаря ее "волевому решению" подписать договор с Россией, мы спонсировали Путина захватить Крым... Теперь я знаю, что бабушки, которые сидят на лавочках возле подъезда не появляются просто так, ход мыслей такой бабушки формируется за долго до пенсионного возраста :)

Пане , не дуже.

За такі слова , мені , "уважаємиє " намалювали гору "мінусяк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надеюсь, что Тигипко получит большинство голосов. Он опытный специалист в экономической и финансовой сфере, как никак один из учредителей Приватбанка и главный инициатор развития сети банкоматов и электронных платежных систем по территории Украины. То время когда у него была возможность что-то сделать при власти, не молол языком, а делал. По этому, лично я, хотел бы именно его видеть на должности президента Украины.

Маячня.Комсорг , який забрав комсомольські гроші.Хотів влізти в приват . але получив ДУЛю і ТАС.Такий як і всі ті кого треба викидати за "борт" , інакше їхні діти будуть гірше януковичів.Набагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за Порошенка. Для Луцька буде великий плюс: наш автозавод запрацює на повну силу, а це збільшить надходження до бюджету Луцька, місто буде розвиватися. Ну і крім того, більша ймовірність того, що саме нові Богдани будуть в ЛПЕ в майбутньому, а це дуже хороші машини. Для країни це компромісний варіант, та і політик він досвідчений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за Порошенка. Для Луцька буде великий плюс: наш автозавод запрацює на повну силу, а це збільшить надходження до бюджету Луцька, місто буде розвиватися. Ну і крім того, більша ймовірність того, що саме нові Богдани будуть в ЛПЕ в майбутньому, а це дуже хороші машини. Для країни це компромісний варіант, та і політик він досвідчений.

Я не можу зрозуміти, чому в Порошенка така велика кількість прихильників. Люди зрозумійте, він звичайний український олігарх. Такий як й інші олігархи. Він ставить власні інтереси понад усе. В Ахметова також є підприємства, створені робочі місця, проте це не означає, що його треба обрати президентом, довірити керувати країною. Запам'ятайте, жоден олігарх ніколи не буде змінювати систему у нашій країні, бо це прямо суперечить, зашкодить його інтересам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я хочу-можу бути президентом. Але в мене немає 2.5 млн.грн., мене мало хто знає і т.д. Порошенко попробував бути в уряді Ющенка, але побачив ту гризоту за посади (особливо Юлі) і зійшов з теми. Він один з адекватних. Інше питання, що треба зробити умови при яких другого яника не можливий створити у будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за Порошенка. Для Луцька буде великий плюс: наш автозавод запрацює на повну силу, а це збільшить надходження до бюджету Луцька, місто буде розвиватися. Ну і крім того, більша ймовірність того, що саме нові Богдани будуть в ЛПЕ в майбутньому, а це дуже хороші машини. Для країни це компромісний варіант, та і політик він досвідчений.

Ви вважаєте, що робота атозаводу і збільшення бютжету міста привід для голусування за Порошенка? :_02: Так голусування за Порошенка добре для міста чи для країни? Мені все не дає спокою одне питання - де ці кандидати( крім Яроша), були в той час коли хлопців вбивали на Грушевського?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що робота атозаводу і збільшення бютжету міста привід для голусування за Порошенка? :_02: Так голусування за Порошенка добре для міста чи для країни? Мені все не дає спокою одне питання - де ці кандидати( крім Яроша), були в той час коли хлопців вбивали на Грушевського?

Як де, вдома по телику за усім спостерігали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за Порошенка. Для Луцька буде великий плюс: наш автозавод запрацює на повну силу, а це збільшить надходження до бюджету Луцька, місто буде розвиватися. Ну і крім того, більша ймовірність того, що саме нові Богдани будуть в ЛПЕ в майбутньому, а це дуже хороші машини. Для країни це компромісний варіант, та і політик він досвідчений.

Ви вважаєте, що робота атозаводу і збільшення бютжету міста привід для голусування за Порошенка? :_02: Так голусування за Порошенка добре для міста чи для країни? Мені все не дає спокою одне питання - де ці кандидати( крім Яроша), були в той час коли хлопців вбивали на Грушевського?

"Всі революції готуються геніями, здійснюються фанатиками, а їх результатами користуються негідники" (с) Отто фон Бісмарк. Це аксіома.

Ярош? Ви уявляєте, що розпочнеться, коли він до влади прийде? Це, вважай, зразу відкрита війна з Росією, Схід і Південь його не сприймуть, країна може розвалитися. Треба трохи з холодною головою до цього підходити. Тут он тільки проєвропейські сили прийшли до влади, не крайні націоналісти, то вже який шум стався, Крим забрали, то уявіть, що може бути, як Ярош стане президентом...

Гриценко непогана кандидатура, але він в другий тур не проходить.

ЮВТ - тут без коментів.

Кличко - поки без досвіду, хоча на відміну від інших політиків, він більше діє, ніж говорить. Але це відвертий проамериканський політик, ну і крім того він теж не святий, свого часу рекетом займався.

Про Тігіпка і іже с нім взагалі не буду говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож Ярош заявив, що ПС проти вступу ЕС і НАТО чи це був фейк?

Також насторожує питання чому ПС не хоче роззброюватися і йти в нац. гвардію.

Була інформація, що ПС не було на барикадах, це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за Порошенка. Для Луцька буде великий плюс: наш автозавод запрацює на повну силу, а це збільшить надходження до бюджету Луцька, місто буде розвиватися. Ну і крім того, більша ймовірність того, що саме нові Богдани будуть в ЛПЕ в майбутньому, а це дуже хороші машини. Для країни це компромісний варіант, та і політик він досвідчений.

Ви вважаєте, що робота атозаводу і збільшення бютжету міста привід для голусування за Порошенка? :_02: Так голусування за Порошенка добре для міста чи для країни? Мені все не дає спокою одне питання - де ці кандидати( крім Яроша), були в той час коли хлопців вбивали на Грушевського?

мені от цікаво - треба вибирати з тих хто був на майдані і на грушевського - всі інші це вже не люди?

за вашою логікою сантехнік Вася вартий більшої уваги ніж той самий Порошенко - бо Вася був на майдані ,а порошенко десь в іншому місці, так?

президент - то не є герой, і не ідол - то є людина, котра має мати авторитет не лише для однієї частини суспільства, ця людина має бути нейтральною до політичних, релігіозних та інших суспільних поглядів, адже вона відповідає за всіх громадян.

а ваш погляд на вибори президента дуже обмежений територією майдану і прибічних вулиць.

щодо Юлі - перестаньте носитися з нею, вона політичний пенсіонер і думає за людей набагато рідше ніж за свій зовнішній вигляд. всі її вумні слова з трибун це лише гра на публіку, але як кажуть - піпл хаває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені от цікаво - треба вибирати з тих хто був на майдані і на грушевського - всі інші це вже не люди?

за вашою логікою сантехнік Вася вартий більшої уваги ніж той самий Порошенко - бо Вася був на майдані ,а порошенко десь в іншому місці, так?

президент - то не є герой, і не ідол - то є людина, котра має мати авторитет не лише для однієї частини суспільства, ця людина має бути нейтральною до політичних, релігіозних та інших суспільних поглядів, адже вона відповідає за всіх громадян.

а ваш погляд на вибори президента дуже обмежений територією майдану і прибічних вулиць

Я не пропонував сантехника Васю на пост президента :_02: Згідний, президент не герой, і його "цінність", як людини чи політика не віміряється тим, чи був він на майдані чи ні. Але і репутація його, політичне минуле відіграє, на мою скромну думку, не менш важливу роль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, яка ж репутація і політичне минуле повинно бути в президента, на вашу думку? чи потрібне господарське або організаторське минуле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, яка ж репутація і політичне минуле повинно бути в президента, на вашу думку? чи потрібне господарське або організаторське минуле?

В першу чергу, політичне. Відносно господарського - не думаю, що така риса завадить президенту. :_02: Не пропоную агронома, бо для того є міністерства, вони й повинні займатись цими питаннями. Організаторське? Думаю що так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоть робите ставку на те, що по новій Конституції президент буде знаачно обмежений в правах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, яка ж репутація і політичне минуле повинно бути в президента, на вашу думку? чи потрібне господарське або організаторське минуле?

В першу чергу, політичне. Відносно господарського - не думаю, що така риса завадить президенту. :_02: Не пропоную агронома, бо для того є міністерства, вони й повинні займатись цими питаннями. Організаторське? Думаю що так.

на мою думку президент повинен мати господарський керівний досвід в першу чергу, адже базікати в політиці як, наприклад, Гузь - можна багато, а керувати людьми і відповідати за певну структуру, будь якого рівня - це інше.

Кучма в цьому плані був на порядок вищий за всіх інших.

мені дивно що народ так боїться, щоб до влади прийшли олігархи - набагато гірше коли до влади прийдуть нікому не відомі неосвідченні і неконтрольовані люди з маси - типу всяких правих секторів і лівих поворотів )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоть робите ставку на те, що по новій Конституції президент буде знаачно обмежений в правах?

Мова про права президента не йде :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...