Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Голосуйте за того, хто Вам ближче до "серця", кому віддаєте свої вподобання, але Ваша присутність у голосуванні НЕОБХІДНА для відбудови цивілізованої /європейської/ держави. Будьмо Українцями !

Цілком погоджуюсь, але давайте замість "серця" вже нарешті включимо мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Голосуйте за того, хто Вам ближче до "серця", кому віддаєте свої вподобання, але Ваша присутність у голосуванні НЕОБХІДНА для відбудови цивілізованої /європейської/ держави. Будьмо Українцями !

Цілком погоджуюсь, але давайте замість "серця" вже нарешті включимо мозок.

Вибач за поправку, але серцем і душею МИ за Україну /соборну, незалежну, самостійну, європейську, культурну/, а отже й мозок повинен працювати лише в цьому напрямку. Дякую за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо якось це відео приведе до тями тих людей хто тут в першу чергу тисне кнопку за Петюню та тЮльку.

Ця монтян хвора баба. Вже і не злічити скільки раз вона за останні 5 місяців вектор поміняла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця монтян хвора баба. Вже і не злічити скільки раз вона за останні 5 місяців вектор поміняла.

Здається скільки я її пам'ятаю, вона весь час про -майнові права- говорить для початку.

Про які постійні зміни векторів Ви говорите, я зрозуміти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, скажіть, про кого Таня Монтян каже хорошо,крім самоі себе, бо дуже інтересно:-)

То є ТВАРИНА -мається на увазі , що проживає в Києві і ,знаючи (куди повернеш тудм і вийшло) закони , не платить ні копійки за проживання.Ще таким научитєлєм є поліцай москаль , який бувши в УГРО і залишивши старі зв*язки повчає владу , що робити.Таких треба каструвати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москаль-цікавий дядько і веселий, і в природі нужний:-)я проти кастрації:-)) я й проти кастрації Монтян, хай собі носиться з відрами гавна, як то вона любе:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуйте за того, хто Вам ближче до "серця", кому віддаєте свої вподобання, але Ваша присутність у голосуванні НЕОБХІДНА для відбудови цивілізованої /європейської/ держави. Будьмо Українцями !

Можна і за Дарта Вейдера. Особливо якщо прилетить на станції Зірка Смерті, якраз щоб москалів вигнати з Криму. :_07:

А якщо серйозно, може Богомолець буде варіантом? Не знаю, не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В другий тур вийдуть Тимошенко і Порошенко. Вони вже сьогодні обмінялись запевненнями, що будуть співпрацювати у разі перемоги конкурента.

То який зміст розпилятись на непрохідних кандидатів та влаштовувати затрати на другий тур?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 кандидата.... Такого "дурдома" ще не було)))) Ясне діло, що основна маса є технічними кандидатами, але така кількість то вже точно занадто :_02: ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, що пережила країна, після смерті стількох осіб, знайшовся клоун в плащі і шоломі, який балотується на пост президента... і мало того, будуть же ідіоти, які за нього голосуватимуть... це просто 3,14здець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, що пережила країна, після смерті стількох осіб, знайшовся клоун в плащі і шоломі, який балотується на пост президента... і мало того, будуть же ідіоти, які за нього голосуватимуть... це просто 3,14здець

Правда? І не кажіть - навколо одні ідіоти. Спеціально для таких як ви створена тема ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клоун в плащі і шоломі не приховує, що він клоун. Натомість у списку купа клоунів, які думають, що вони політики і рятівники вітчизни.

Ну і попри те, що пережила країна, у нас що, повинна назавжди на чолі і мозку лишитися печатка жалоби і непробивної серйозності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, що пережила країна, після смерті стількох осіб, знайшовся клоун в плащі і шоломі, який балотується на пост президента... і мало того, будуть же ідіоти, які за нього голосуватимуть... це просто 3,14здець

За Царьова теж хтось голос віддав, тут, на Борді. Для мене це більший 3,14здець, ніж голоси за Дарта Вейдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачимо, чи допустить зараз це ЦВК

Для ЦВК це зареєстрований кандидат без жодних особливих привілегій.

Контроль за виборами та обрахунком голосів повинен здійснюватись, перш за все, громадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цушко виявився "проворнішим" за всіх, вирішив "вбити двох зайців" і висунутися в мери Одеси :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали, коли набирали тітушок на антимайдан, то організаторами були в нас ті самі члени вибочих комісій ( ну ті що за благодєтєля гроші на виборах роздавали). Надіюсь зараз їх не буде на виборчих дільницях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Дарт Вейдер - це смішно і дотепно. Так, у кожного є улюблений святий кандидат з мінімальним рейтингом, за якого він голосуватиме, або взагалі нікого не підтримає. Так, у кожного є свобода вибору.

Але якщо включити мозг і подумати, то хіба зараз до сміху? Чи не краще зараз згуртуватись і проголосувати за когось, може, не такого улюбленого, але котрий хоча б має шанси виграти, щоб не розпорошувати голоси? Добре, що регіоналів стільки зареєструвалось, значить голоси східняків розподіляться між ними. А нам нафіга так робити? Не краще гратись з Вейдерами і власними політичними фантазіями десь коли під нашими кордонами не стоятиме ворожа армія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулі вибори президента нікого нікому не навчили :(

знову цирк влаштовують :(

і в результаті "видеруть" Добкіна

шкода людські життя :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що регіоналів стільки зареєструвалось, значить голоси східняків розподіляться між ними

Тут палка о двух концах. В першу чергу для 2-го туру. Нафіг він нада - хз.

Хоча, якщо в першому турі хоча б ОДИН набере 50%+1 голос, а краще 51% чи навіть 53%, то другого туру не буде.

Думаю. що в другому турі буде Порошенко і хтось із тих регіоналів. Юля, як варіант. Але не дотягн до 50% в другому турі.

Як якась віце-прем'рка - ще куди не йшло. Але не президент. Тоді точно буде війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того, що пережила країна, після смерті стількох осіб, знайшовся клоун в плащі і шоломі, який балотується на пост президента... і мало того, будуть же ідіоти, які за нього голосуватимуть... це просто 3,14здець

Правда? І не кажіть - навколо одні ідіоти. Спеціально для таких як ви створена тема ^_^

правда

якось зовсім не на часі "ги-ги, а який прикол... дарт вейдер... за нього проголосую"

та тема явно не для мене

а за ту гниду царьова і йому подібних - мають йти під суд ті гавноїди, а не на вибори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в результаті "видеруть" Добкіна

і Порошенка.

Він, доречі, теж зі "сходу", з Півдня. З Одеси майже. Він, чи не єдиний, хто зможк домовитися з Пуіним на мир. Та навіть те, що його заводи працюютьв РОсії, і дають росіянам робочі місця. А крім того, ще й смачні цукерки. Російських смачних - не існує.

(На Різдво приїздила моя рідна тітка з Росії, то привозила дітям цукерки, наші, Рошен та АВК, ги-ги, і їхні привозила, русскіє, то русскіє та і лишилися не з'їдженими, наші з'їли в першу чергу. Так само і з шоколадом. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...