Перейти до змісту

gaponyuk

Учасники
 • Кількість зміста

  422
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

171 Продвинутий

3 Підписників

Про gaponyuk

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

3 478 перелядів профілю
 1. gaponyuk

  Слюсар

  Слюсарів на даний час не потрібно. Всім дякую.
 2. gaponyuk

  Слюсар

  Потрібен слюсар на підприємство по виготовленню металоконструкцій. Вміння працювати електроінструментом. Заробітна плата 4000 грн.. Восьмигодинний робочий день. Юрій. 0509142806. Оголошення не моє, попросили розмістити.
 3. gaponyuk

  Зварювальник

  Потрібен зварювальник для виготовлення металоконструкцій. Вміння працювати електрозварювальним апаратом, напівавтоматом, різаком. Зварювання труб та обладнання, що працює під тиском. Заробітна плата 6000 грн. + премія. Восьмигодинний робочий день. Юрій. 0509142806. Оголошення не моє, попросили розмістити.
 4. А ось тут можна детальніше?Виховна з неадекватом-це як? Виховують до набуття адекватного стану. Детальніше - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Хлопці ГШР - найкращі.
 5. Пуск - ціль. Чудова влучність бійців Азову. http://crime.in.ua/news/20141013/polk-azov
 6. Вітаю. Здоров"я тобі непохитного, адже ти теж в строю.
 7. В кожній області "непочатий край" роботи: керівники, заступники різного рівня установ. Тотальна люстрація і перезавантаження влади - це лише крок до перемоги. А те що "вони" приватизували-орендували /злочинним способом/ - повернути в державу. Тоді й жити спокійно можна.
 8. Царьов вже активно проводить ганьбить свою передвиборчу агітацію.
 9. http://video.segodny...koy-510477.html Хтось щось чув за цей випадок ?
 10. Коли це Порошенко перед себе Фірташа поставив ? Не клеїться. http://www.pravda.co...4/04/2/7021142/ Українська правда - правда ? Порошенко сам собі фірташ. Без образ, але в політиці ми профани.
 11. як тільки у нього рейтинг більший чим у тимошенко став. не здивуюсь, якщо скоро будуть розповідати, що на заводах рошен фасують кокаїн)) Юлі волю - а не владу.
 12. Зв Порошенка не згадав, невже теж Путлєр.
 13. Коли це Порошенко перед себе Фірташа поставив ? Не клеїться.
×
×
 • Create New...