Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а за ту гниду царьова і йому подібних - мають йти під суд

Мені також цікаво, Допа під слідством, підписка про невиїзд, і відкрита справа в СБУ, а він в президенти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
а за ту гниду царьова і йому подібних - мають йти під суд ті гавноїди, а не на вибори

Йдіть попийте чаю і заспокойтесь - на гарячу голову нічого хорошого не зробите. "Гниду" Царьова не тільки ви готові придушити, але все одно того ніхто з нас не зробить. Так що краще подумати, як забезпечити нормальні вибори на наших дільницях.

Річ не про привілеї. Як би ви назвали заміну більше 50% (а на виборах 2012 було і 100% у деяких "партій") членів виборчих комісій від певного кандидата? Я б інакше, як підготовкою до фальсифікацій це не назвав би

На мою думку, в кожній комісії буде декілька представників Самооборони. Так що автобус тушок так просто не привезеш.

За Царьова теж хтось голос віддав, тут, на Борді. Для мене це більший 3,14здець, ніж голоси за Дарта Вейдера

Ще один, який вважає голосування на форумі реальним відображенням голосування в кабінці? Ви серйозно? Чи це просто важкий понеділок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А так їх голоси просто використовують за кого треба.

По твоєму, якщо ти не підеш то твій голос не буде використаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 ФАКТІВ ІЗ ЖИТТЯ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

  • Про реальні статки Юлії Тимошенко складають легенди. Утім, декларація про доходи та майно, яку лідер БЮТ оприлюднила під час виборчих перегонів 2010 року, викликала відверте глузування у її опонентів. Ющенко публічно назвав її "бомжем". Останню офіційну декларацію Тимошенко оприлюднила у 2011 році – до ув’язнення. Відповідно до неї, у 2010 році Юлії Тимошенко належала квартира загальною площею 58 кв. м, вона не мала банківських вкладів.
  • У 1995 році проти Юлії Тимошенко було порушено першу кримінальну справу – за контрабанду $26 тис. Тимошенко затримали у Запорізькому аеропорту. До слова, серед тих, хто визволяв Юлю з першого її СІЗО, був Віктор Пінчук. Аналогічна справа була порушена у Москві – у речах подружжя Тимошенко знайшли $200 тис. Навряд чи подружжя думало про контрабанду, вони просто прихопили з собою гаманець із грішми. У 2001 році, після ухвалення нового Кримінального кодексу, ці звинувачення були зняті.
  • У 1995-1997 роках очолювала промислово-фінансову корпорацію "Єдині енергетичні системи України". Саме діяльність цієї компанії стала предметом вивчення Генеральною прокуратурою та слідчими США, а Тимошенко була удостоєна від ЗМІ звання "газова королева". Понад 500 томів справи зібрала Генпрокуратура України. Серед основних звинувачень: дача хабарів Лазаренку та представникам Міноборони Росії; зловживання службовим становищем; ухиляння від сплати податків у особливо великих розмірах; контрабанда російського газу etc. У 2001 році Генпрокуратура просила парламент дати згоду на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності, але народні депутати відмовили. Утім, саме за справи ЄЕСУ її чоловік Олександр і бізнес-партнер та друг дитинства Валерій Фалькович перебували за ґратами, практично все керівництво ЄЕСУ було оголошено у розшук, а потім – взято під арешт.
  • У 1997-1999 роках Тимошенко була першою заступницею Павла Лазаренка по партії "Громада". Очолювала "тіньовий" кабінет міністрів. У 1999 році вони разом із Олександром Турчиновим звинуватили Лазаренка у "волюнтаризмі" й залишили "Громаду".
  • На парламентських виборах 2006 та 2007 років за списком БЮТ до Верховної Ради України пройшли ті, кого в Україні називають олігархами – Богдан Губський, Таріел Васадзе, Сергій та Олександр Буряки, Микола Баграєв, Костянтин Жеваго. У 2010 році після поразки Юлі на президентських виборах усі, крім Жеваго, втекли до Партії регіонів.
  • У 2008 році БЮТ на чолі з Юлією Тимошенко ініціював проведення дострокових виборів столичного голови та Київради. Мета – усунути від влади Леоніда Черновецького. Як результат – Черновецький повторно обраний мером Києва.
  • У 2008-2009 роках БЮТ та Партія регіонів вели перемовини про формування парламентської коаліції (ПРіБЮТ), метою якої мала б бути зміна Конституції та перерозподіл владних повноважень. У червні 2009 року було оприлюднено текст проекту Основного закону ПРіБЮТ. Однак коаліція не відбулася. Кажуть, в останній момент Янукович відмовився від союзу з Тимошенко.
  • Серед тих, хто у 2009 році допомагав Тимошенко писати нову Конституцію, був кум Володимира Путіна – Віктор Медведчук. Як нещодавно заявив екс-голова президентської адміністрації Ющенка Віктор Балога, Тимошенко лобіювала Медведчука на посаду посла України у Росії.
  • 5 серпня 2011 року Печерський районний суд Києва заарештував Юлію Тимошенко. Через три місяці, 11 жовтня 2011 року, той же суд визнав екс-прем'єра винною в перевищенні влади та посадових повноважень при підписанні газових контрактів 2009 року і засудив її до семи років позбавлення волі і на три роки позбавив права обіймати посади в органах державної влади. Юлію Тимошенко визнали винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК ("перевищення влади або посадових повноважень, що призвело до тяжких наслідків"). Суд також задовольнив цивільний позов НАК "Нафтогаз України" про стягнення з екс-прем'єра 1,516 млрд грн отриманих компанією збитків. 22 лютого 2014 року парламент ухвалив рішення про звільнення Юлії Тимошенко з в’язниці.
  • Іронія долі: і з Леонідом Кучмою, і з Віктором Ющенком, і з Віктором Януковичем ЮВТ намагалася грати свою гру. З Кучмою вона намагалася домовитися, Ющенка активно підтримувала під час Помаранчевої революції у 2004-му, з Януковичем вела перемовини про створення парламентської коаліції.
    Підсумок: при президенті Кучмі – призначення і відставка з посади віце-прем’єр-міністра з ПЕК і 42 дні у СІЗО; при президентові Ющенку – призначення і відставка з посади прем’єр-міністра у 2005 році та довічне ворогування; при президентові Януковичу – ув’язнення з серпня 2011-го по лютий 2014 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постів наклепали на 15 сторінок, а в опитуванні три десятки :_07:.

Щось не активно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, написав би, що взагалі не ходив не на одні вибори ,правду тоді б що ти казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоєму, якщо ти не підеш то твій голос не буде використаний?

Якщо не піду, то якраз голос і буде використаний.

Arden, написав би, що взагалі не ходив не на одні вибори ,правду тоді б що ти казав?

шось тут зовсім не понятно. якщо, про мене, то я на вибори ходив вже і президента в 2010 і парламенту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктайло Добкінович або ТОП-6 спільних рис Добкіна та Януковича

http://espreso.tv/new/2014/03/31/viktaylo_dobkinovych_abo_top_6_spilnykh_rys_dobkina_ta_yanukovycha

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь на ці голосування і якось пічяльно то все. Цілу зиму тішив себе, що накінець люди побачили хто є хто, і їх вже не так легко на*бати. А ніфіга.

Зайшов вчора батько, каже включи віче, там політиків не буде. Включаю - стоїть на сцені неполітик боксер, якийсь піп там відверто агітує за нього і за Порошенка на зборищі, куди люди йшли, щоб за загиблими помолитись. Тьфу, бльо.

Далі, стаття на тсн про соц дослідження і рейтинги і т.д. закінчується нагадуванням, що порошенко сказав що поверне крим розумом. Про Тимошенко взагалі мовчу.

П.С. Хто за царьова зібрався голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоєму, якщо ти не підеш то твій голос не буде використаний?

Якщо не піду, то якраз голос і буде використаний.

Arden, написав би, що взагалі не ходив не на одні вибори ,правду тоді б що ти казав?

шось тут зовсім не понятно. якщо, про мене, то я на вибори ходив вже і президента в 2010 і парламенту.

Я написав що як показує практика одних мудаків заміняють інші і якщо цього разу точно піду на вибори і спорчу бюлетень якщо не буде варіанту проти всіх, а ти пишеш:

через таких "проти всіхів" і не піду на вибори такі мудаки і приходять.

А потім:

Хай голосують, це покаже об’єктивну більшість. А так їх голоси просто використовують за кого треба.

Тобто, якщо я тебе правильно зрозумів, ти не підеш на вибори бо "через таких "проти всіхів" ... такі мудаки і приходять" бо спортивши бюлетень " їх голоси просто використовують за кого треба." а твоїм голосом значить ніхто не скористується бо ти не прийдеш взагалі?

ЗІ як казав класик Джордж Карлін, так як я не голосував, то за безпорядок у країні я відповідальності не несу.

ЗІІ Щось мені підказує що порошенко прийде до влади і в черговий раз заведе країну в ще більшу клоаку...

ЗІІІ А от людей які поклали своє життя на майдані за це реально шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, там мало бути "проти всіхи" і "не піду на вибори"

Всі зрозуміли крім тебе, та да ладно.

Добре, а який кандидат достойний? За кого ти готовий проголосувати?

коли вже той совок виздихає?..

В КПРС були якщо не всі, то абсолютна більшість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо HWman не проголосує, то нічого не буде корисного. Відсоток голосів за кандидатів розподіляється від загальної суми виборців, які прийшли на вибори. Тобто якщо весь схід прийде на вибори, а захід України тільки наполовину (при умові, що там і там населення рівне, а схід голосує за одного кандидата), то виграє кандидат, за якого проголосує більше схід.

Тобто висновок: йдіть на вибори і проголосуйте за того кандидата, до якого є хоч якась довіра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КПРС були якщо не всі, то абсолютна більшість

ну то хай валять на пенсію))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КПРС були якщо не всі, то абсолютна більшість

Хочеш нормальну роботу? Повинен бути членом компартії. Тим більше, якщо хочеш просуватись по службі.

Були й серед них нормальні люди, не варто гребти всіх підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох,сьорбнемо ми з Порошенком ще лиха.

zaHARE, чого б це? :_02: А через кого не сьорбнемо? Назви кандидатуру з тієї купи "патріотів України" які балотуються в президенти. Чи просто, на твою думку, людину. яка б була достойною стати на чолі держави.

Стосовно Порошенка дзвіночок

А я підтримаю Богомолець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я підтримаю Богомолець

в першому турі я також її підтримаю. але, на мою думку, до другого вона не дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я підтримаю Богомолець

в першому турі я також її підтримаю. але, на мою думку, до другого вона не дійде.

Можливо,в другому турі вже побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добкін обіцяє Україні федералізацію і вступ в Митний союз

1396021849_1877934484.jpg

Кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін обіцяє забезпечити вступ України в Митний союз у разі обрання його Президентом.

Про це йдеться в його передвиборчій програмі, пише Українські новини.

"Входження до Митного союзу (Білорусь, Казахстан і Росія - ред.) дозволить і надалі розвивати такі стратегічні галузі промисловості, як літакобудування, ракетобудування, машинобудування, енергетика, ІТ-галузь, ОПЕ, агропромисловий комплекс та інші", - сказано в документі.

Добкін обіцяє виборцям швидке відновлення дружніх і партнерських взаємин з Росією, а також створення єдиного гуманітарного простору.

"Я на законодавчому рівні закріплю права російської мови в Україні, я буду захищати нашу спільну російсько-українську історію, культуру і традиції", - йдеться у його програмі.

Також Добкін обіцяє українцям федералізацію країни, збереження позаблокового статусу і створення комісії по зміні Конституції.

я так розумію, ПР й далі залишається рупором кремля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, ПР й далі залишається рупором кремля?

їм мало одного Януковича. Але насправді "темною лошадкою" ПР може бути Тігіпко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але насправді "темною лошадкою" ПР може бути Тігіпко.

так вони його не підтримали. він аж мати гнув та обзивався))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, ПР й далі залишається рупором кремля?

їм мало одного Януковича. Але насправді "темною лошадкою" ПР може бути Тігіпко.

Тигіпка хочуть відсунути від ПР, щоб не псував на Пд і Сх рейтинг Порошенку...

Всім зрозуміло що робити акціонерам партії ригів ставку на Добкіна - то фарс чистої води...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...