Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо взяти з особистого прагматичного: не купити мені нормальну машину з Європи за нормальною ціною і "людським" розмитненням. Хрустимо рашенкми та юзаємо "український мерседес" - Диво Лайнос Деу Ланос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдиний позитив - що відходять від великої політики такі "мастодонти" як ЮВТ.

Хоча і Порох аж ніяк не нове обличчя політикуму України. Навіть навпаки...

Кличко переміг на виборах мера Києва. Кхм, ну-ну...

Чекаємо на дострокові вибори до ВР. Хоча, правових підстав і немає, але є купа морально-людських причин. Але для наших політиків морально-людські якості - то щось незрозуміле та з розряду фікції. Ну не знають вони такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, можна привітати Фірташа Дмитра Васильовича з в певненою перемогою, у першому турі виборів Президента України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що в РФ на Першому Каналі показують таке:

scontentbv_4706989_12263884.jpg

Це клініка, якщо не фейк.

І... ))))

scontentav_1400381_12263900.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що лідер президентський гонки Петро Порошенко може розраховувати на його допомогу.

Більше читайте тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, це правда!!!! З часом науковці-психіатри напишуть з цього приводу непогані кандидатські та докторські дисертації:

http://www.youtube.com/watch?v=W9RF2s3Kvzo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це при якій кількості підрахованих бюлетенів ?

Та яка хер різниця?! Головне - Ярош лідирує!!! Аааааааа, фашикі!!! Аааааааааа!!!! )))))) Клініка!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це при якій кількості підрахованих бюлетенів :) ?

пофіг,

за те скільки страху нагнали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це клініка, якщо не фейк.

Це - клініка, і - в той же час агонія ))

P.S. Не "дохтор", але в діагнозі рашидів - ніколи не сумнівався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, народе, тпрууу!!! В нас зараз Конституція-2004, тобто парламентсько-президентська республіка - рулить прем'єр. Чекаємо на перевибори у ВР. І головне на цих перевиборах (як на мене) - відкриті списки та імперативний мандат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. Погано, що Порох переміг в 1 турі - ця перемога забрала в нього "ілюзію боротьби". Якщо не його особисто, то його команду точно переконає в своїй "екслюзивності". Звідси, будуть, як мінімум, незрозумілі призначення на посади, незрозумілі рішення і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. Погано, що Порох переміг в 1 турі - ця перемога забрала в нього "ілюзію боротьби". Якщо не його особисто, то його команду точно переконає в своїй "екслюзивності". Звідси, будуть, як мінімум, незрозумілі призначення на посади, незрозумілі рішення і т.д.

да пох вже :( *поздно пить боржоми, когда почки отвалились*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що вибори Президента в 1 тур стабілізують ситуацію в країні, як на мене, несправджена панацея та утопія. Бо основна мета ПТН-ХЛО - це дестабілізація ситуації в Україні загалом. А не дати провести сьогоднішні вибори - це одна з частин цього плану.

Мені здається, що і надалі буде війна на сході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що лідер президентський гонки Петро Порошенко може розраховувати на його допомогу.

Ющенко при всіх прем*єрах старався поставити гриценка міністром оборони.В результаті , під юліним керуванням гриценко кваліфіковано обіс (вибачте) обгадмв Андрійовича.То є невдячний політичний інтелектуал.Такі люди , ні в якому разі не повинні прийти у владу.Їх межа - шустер лайф.Я б до них відніс і луценка і томенка.Не розумію тільки чому їх ввів до своїх Порох.

А от допомога таких як Ярош - напевно знадобиться.Пишу "таких" бо поки що в самому Яроші - сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чо то ти Дімон рєзко думку поміняв, то політична проституція чи є якісь реальні факти, що можуть так думку поміняти ?

яку думку я поміняв?

Я останні місяці так поглибився у політику і кулуарні діла, шо мені ше й рік назад не снилися. І зрозумів одне - ні один президент\прем'єр не услідкує за всіма Клімчуками/Колісниками, а тим більше - за "дрібницями" як то начальник Волинського УБОЗУ чи ше шось таке. Якщо у тебе під носом пиздять ліс на мільйони, ТО ТИ МАЄШ ВИЙТИ ПРОТИ ЦЬОГО, а не президент, бо для держави це - мєлочь в карманє, і кожен чиновник обласного рівня робить звіт "наверх" - Волинь заробила п'ять мільярдів за рік! А сам пиздить три лімона, чи десять-двадцять... І так - на всіх рівнях.

Карочє - довго розказувати, нажаль. Спитай вануса про антикорупційну діяльність Самооборони.

Ви - диванні аналітики - завжди все знаєте, але реально ніх?;я не розумієте, нажаль. Ти скільки разів був на Майдані? А під облрадою? А взагалі на мітингах-протестах? Якого хєра ти висловлюєш в інтернеті свою "громадську" позицію, якщо не можеш її відстоювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, народе, тпрууу!!! В нас зараз Конституція-2004, тобто парламентсько-президентська республіка - рулить прем'єр. Чекаємо на перевибори у ВР. І головне на цих перевиборах (як на мене) - відкриті списки та імперативний мандат.

так от і я про те ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все погано, народ повірив у дурість, що перемога в першому турі це добре, судя по екзит полу так і буде(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі на мітингах-протестах? Якого хєра ти висловлюєш в інтернеті свою "громадську" позицію, якщо не можеш її відстоювати?

давай роскажи ще, що мені робити . Давно нііпацца патріотом став ? Не заставляй писати всяку *уйню, про яку обидва можемо пожаліти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, народе, тпрууу!!! В нас зараз Конституція-2004, тобто парламентсько-президентська республіка - рулить прем'єр. Чекаємо на перевибори у ВР. І головне на цих перевиборах (як на мене) - відкриті списки та імперативний мандат.

так от і я про те ж...

Як на мене , то "далі буде".Якщо Яценюк не скине юліного впливу - піде нова конституція (з залученням маразматиків кравчуків і повноваженням Пороха - капєц.І юля у луля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, це про те, що і я казав:

Почему выборы на Украине не положат конец дестабилизации

Выборы президента Украины — это позитивный шаг, что признает даже Владимир Владимирович Путин, потому что появится легитимный президент. Если можно спорить о легитимности и. о. президента Александра Турчинова, поскольку Виктор Янукович формально не отрекался от президентских полномочий, то новоизбранный президент будет легитимен по-любому. Хотя, конечно, всегда можно будет сказать, что выборы были назначены Верховной Радой нелегитимно, и, думаю, что Россия будет на это прозрачно намекать.

Но выборы не положат конец дестабилизации, потому что источник дестабилизации находится в Москве. Я не думаю, что Путин отказался от своих планов похоронить нынешнюю украинскую государственность. Поэтому все продолжится и после выборов. Мы уже видим, что Россия не готова в полном объеме признать результаты этих выборов, и едва ли Путин воспримет победителя, особенно если им окажется Петр Порошенко, как легитимного и полноправного партнера по каким бы то ни было переговорам.

Порошенко как кандидат, которого приняли бы и восток, и запад Украины, оптимален, поскольку значительная часть избирателей Януковича, лишившаяся лидера, проголосует за него. Но в целом идеальных фигур среди нынешних украинских политиков нет, потому что политическая элита Украины формировала себя под ментальный раскол. Каждый крупный политик воспитывал себя под Восток либо под Запад, что закладывало мину замедленного действия под здание нынешней государственности.

Попытки создания единого правительства, скажем, «Нашей Украины» и Партии регионов, которые предпринимались в 2005-2007 годах, провалились из-за того, что стратегические соображения были принесены в жертву текущей политической конъюнктуре. Сложно было объяснить избирателям, почему Партия регионов и «Наша Украина» создают совместное правительство с противником. Но если бы оно было создано, то многих проблем, которые сегодня актуальны для украинской государственности, могло уже не быть.

В случае победы Порошенко Россию не ждет ничего такого, что не ждало бы в случае победы любого другого кандидата. На мой взгляд, Путин непреклонен в желании не допустить евроатлантической интеграции Украины, особенно, разумеется, вступления ее в НАТО, поэтому Россия здесь пока диктует повестку дня и является активным игроком. Смягчение риторики Путина перед президентскими выборами никого не должно обманывать, просто он хочет показать, что ничего не делает для срыва выборов, поэтому разговор об углублении и усугублении санкций против России неуместен. Однако ясно, что без самой разной поддержки со стороны России — и тайной политической, и финансовой, и поддержки вооружениями — донецкие и луганские сепаратисты давно бы рассосались.

Мне кажется, что пока все дело идет к тому, что выборы пройдут в один тур, хотя твердой гарантии этого нет. Двухтуровая модель в данном случае очень опасна, поскольку между турами могут быть масштабные провокации, которые поставят проведение второго этапа выборов под сомнение.

Михаил Ходорковский спонсирует наблюдателей от «Голоса» на украинских выборах. Какой у него в этом интерес? Думаю, он ищет пути возвращения в российскую политику, даже если на это уйдут годы. Поскольку сегодня ключевая болевая точка российской политики — это, как ни странно, Украина, то Ходорковский не может там не оказаться. Если бы такой болевой точкой была, например, Киргизия, то мы бы уже видели Ходорковского в Бишкеке. Спонсирование «Голоса» даст ему небольшие, но вполне конкретные очки. Ходорковский напоминает о себе как об актуальной политической фигуре, которая, несмотря на 10 лет тюрьмы, а может быть, и благодаря этому, никуда не исчезает с политической авансцены; он напоминает о себе Украине как о российском политике, с которым можно иметь дело, а своей потенциальной партии в России — о том, что он с ней, он ее не бросает и не укрывается за швейцарскими горами от реалий российской политики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене , то "далі буде".Якщо Яценюк не скине юліного впливу - піде нова конституція (з залученням маразматиків кравчуків і повноваженням Пороха - капєц.І юля у луля.

так отож. щож дуже відозріло жуля склала лапки.... не вірююююююю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...