Перейти до змісту

Pegas

Учасники
 • Кількість зміста

  181
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-8 недобрий

Про Pegas

 • Ранг
  Прописанный
 1. То ми виходить заздримо "бідним" валютчикам... Тоді ви (по цій же логіці) заздрите олігархам Замість того, щоб писати дурні, нікому не потрібні пости, краще займіться прибутковою справою і заробляйте. Тоді все буде ОК, повірте мені
 2. Люди які заздрять - ніколи не будуть мати того, чому заздрять і завжди будть в чорних злиднях! Цю істину я на своїї шкурі відчув. 2 [email protected] Негарно стерати пости і цуратися свою сестру!
 3. Тут шо на форумі всі такі тупоголові? Пишу, що неможу з Привата зняти свій валютний депозит достроково у валюті, лише у гривнях можуть віддати по банківському курсі.
 4. І де в тій постанові заборона? Закрив достроково два депозити в різних валютах в Приваті і забрав кошти. Постанова НБУ щодо дострокового зняття валютного депозиту №49 При достроковому знятті коштів з валютного депозиту, цю валюту доведеться обміняти на гривні, причому за курсом, який встановлено банком на день зняття коштів. Тобто, готівкові гроші з такого вкладу будуть видаватися клієнтам на руки лише в гривневому еквіваленті. http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=5434311 Читай!
 5. Абсолютно вірно! А я добавлю, якщо manjak11 і інші такі всі чесні, то не купуйте начороно привезині в країну телефони, ідіть прямо в салон і платіть по повній всю суму.
 6. Де про ЦЕ пише в постанові? Я знімав в євро і доларах. Нацбанк із 28 лютого встановив низку обмежень на валютному ринку. Зокрема, регулятор дав банкам право в разі дострокового зняття коштів із валютних рахунків повертати їх у гривні за курсом банку на день проведення такої операції, а також зобов’язав банки обмежити видачу коштів із валютних рахунків через каси і банкомати до 15 тис. грн на одного клієнта на добу, з урахуванням офіційного курсу НБУ. Правильно! Кожен старається вижити, в цьому жорстокому і холодному світі. Не в кожно ж багатенькі батькі, дехто з болота гавна старається викарапкатися на світ божий.
 7. Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит. Так ПривітБанк і є проблемний... Це Нацбанк є проблемний і завжди був. А приват один з найбільших по депозитах - "лучше із худшого" Валюту достроково не дають зняти, лише у гривнях! Дайте людям нормальні можливості, рівні права і закони - І ВОНИ БУДУТЬ ПЛАТИТИ податки. А в африканських реалія - все по африканські Державні казнокради, разом з банками крадуть в таких маштаб, що валютчики передними просто сліпі, новонароджені котята. Тут недавно, на НДСі з неіснуючого літака, чинуші таку суму вкрали що ніякі валютчики і рядом нестоять. І це тільки те, що засвітилося, а про серйозніші схеми буду мовчати, бо не повірете і собі проблем нехочу. Звісно починати порядок звідкісь треба, але погодтеся, рівні права і закони нам несівтять з такими політиками, а без цих фундаментальних основ, нічого не побудуєш.
 8. Читайте постанову Нацбанку. Я з Привата дострково не можу зняти у валюті свій депозит.
 9. При чому тут душити жаба? Є банк, який платить податки і дає робочі місця. Банкі України, більше відмивають і спекулюють, ніж всі баригі на світі разом взяті. Вони, стільки біди наробили Україні, ви уявити собі не можите. На відмінно від банків, з валютчиками можна працювати, обмінювати любу суму, по вигідному курсі, у любому об"ємі. А, в банку, в мене лежить валютна сума на депозиті і зняти я її не можу в валюті, о це Африка - так чинити з людьми не можна. У валютчиків хочь якісь правли є, а в банків їх просто нема - вони справжні беспредельщікі. Вибачаюся за офтоп, просто зацепило.
 10. Бо так воно і є! Нам знову підсунули "чужі інтереси", а не інтереси України і кожного громодянина. Ця хапуга, неху.во крали при Ющенку, і буде далі красти в свій карман, і за одно прикривати карман Фірташа - свого хазяєна. Це скоріш всього - технічний, перехідний президент, який влаштовує інтереси всіх алігархічних кланів України. Він не зможе перевернути всю гниль хабарництва на світ божий.Його політика буде приблизно - " і тим дам і там раком стану, але в карман собі покладу".
 11. Ну що ж, можна привітати Фірташа Дмитра Васильовича з в певненою перемогою, у першому турі виборів Президента України.
 12. За Порошенком стоїть Фірташ, а за Фірташом Путін, а з другої сторони Тимошенко, а за нею стоїть безуміє і хаос. - Класні вибори це як російська рулетка, де повністю зараджений кулями барабан.
 13. На відмінно від Тимошенко, вони не засирають свідомість простих людей ідеєю дешевого популізму. Не апелюючи до низовини людей - їхньої бідності, знедоленості.
 14. Складно спорити, доказувати, що можуть бути кращі політики, людям, які окрім України нічого небачили. Я прожив в Чехії 3 роки вивчав їхню мову, культуру, політику, суспільство. І хочу бачити рівень Української політичної культури хоча б трішки похожим як в Чехії. Тимошенко, взагалі ніяк не вписується в цей рівень.
×
×
 • Create New...