Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Замість істерити краще б головою подумали, а не вірили рейтингам.

Моє враження про кандидата, за якого я збираюся голосувати, склалися ще до виходу рейтингів. І ДО політичних агітаційних реклам.

Виходить, срать хто буде президентом, аби надбавки не різали, так?

помилка №1.

Зрештою, ти ж на державній роботі не за надбавки працюєш, а за соцпакет і няшки які будуть потім?

Помилка №2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, хто знає: скільки часу повинно пройти після інавгурації, щоб президенту можна було оголошувати імпічмент?

По ідеї прямо на наступний день, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу сказати лише одне:

А тепер розумне щось скажи. Принаймні свою думку. Я свою висказав.

ну ти ж забив хєр пару сторінок попередніх почитати, то якого ти відношення ще до себе чекаєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш неприємно мені, що стільки бруду зараз ллється на кандидатів, на форумчан, одне на одного. Якісь недолугі звинувачення, образи, клеймування, перекручування фактів, домисли, брехня, наклепи. Я навіть не знаю, що гірше: російська пропаганда чи оці дискусії на форумі, чи там статті, направлені проти персоналій.

Чому не можна наводити адеватні аргументи і спокійно дискутувати? Чому обов’язково треба пхати опонента обличчям у гівно?

Чи ми все-таки хами і знову собі оберемо такого ж хама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову почалося...

Як тільки вибори в Україні - запускається нагнітання, поспіх і емоції.

"Якщо вибори в один тур - 500млн.грн. заощаджень" - що за маразм??? Ми обираємо Президента України, країни де навіть в кризу ВВП біля 170млрд.$ - біля 2 трлн.грн.:) Що там рішають ті 500млн.? Чи скупий платить двічі? Янук вже обійшовся нам з вами в 100млрд. баксів. Може досить так "економити", "економити" на найважливішій роботі громадянина?

Чого ви так рвете сраки? Хіба Майдан висунув Єдиного Кандидата? Ніхрєна він не висував. Колись хотів Клічка, але він виявився маріонеткою-лопухом в політиці. Тому Майдан забив на всіх і зайнявся вибиванням прав народу.

Жоден з кандидатів не був висунутий Майданом, отже слід заспокоїтись і дуже сильно зважитись з голосуванням і аж ніяк не поспіхом і емоціями.

Юля не кандидат Майдану, більше того, Майдан їй фукав, кричав "покайся". Юля навіть не наважилась сказати, що вона йде в політику, говорила, що буде за спинами. Як вона "за спинами" ми можемо бачити по АТО. Пенсія, маразм.

Порох - людина вміє пристосовуватись і ніоли не переходить небезпечну межу, "точку неповернення". Під час Майдану лавірував, але не педалював. Порох обє'днає і Схід і Захід, тільки не народ, а чинуш, депутатів, хабарників. Це ліберальний Янукович. Саме через те, що він підходить всім у бувшій і сьогоднішній владі, його рейтинги так педалюють і пропихають і казочки про перший тур розповідають.

На рахунок "робочих місць", а що, йому самому біля станка стояти? Його "нецукерковий бізнес" весь зав'язаний на адмінресурсі. Завищені мита на ввіз авто, жосткі обмеження до маршруток і т.д. В нього гарно виходять цукерки, ось хай ними і займється і далі створює робочі місця. Я чогось не хочу, щоб Україна ставала філіалом Рошену в руках олігарха. Мільярди в Україні так просто не заробляються.

Я за Гриценка і готовий нести відповідальність за свій вибір. Так в нього багато мінусів, але вони пов'язані не стільки з бекграундом і оточенням, як з його песимізмом, відлюдкуватістю. Хоча адекватність переважає.

Ляшко - позитивний, дуже позитивний чувак, гарно говорить, щось робить, в нього є політичне майбутнє в Україні, але не Президент. Шлях через який, молодий журналіст попав в політику так просто не минає... Я бачив той толерантний допит.

Богомолець - підтримка соціалістів для мене багато що відкрила, та і винирнула ця чесна мільйонерка незнати звідки. Хтось просував. Як Президент - заслабка, замало інформації, минуле повністю скрите. Буде мати якісь посади, побачимо.

Ярош - ??? Ця людина проти НАТО і ЄС. Росія також за це:)

п.с. Перестаньте скиглити про дороговизну виборів - це прямий шлях до царизму. На вибори не варто шкодувати гроші і вони окупляться сторицею, якщо вибір буде вдалий. Всім нам Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проговорилась "Юліна" агітаторка.

Дослівно: "Впершому турі голосуйте за Гриценка, а в другому - за тимошенко". Ці с*кі таким чином сподіваються забрати голоси в основного її конкурента і пролізти в другий тур. Невже знов доведеться голосувати не за кого хочеш, а аби "Вона" не пройшла :0157: :0157: :0157: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви чули, щоб Порошенко хоч чимось допоміг армії? Ну навіть для піару? Зате я бачив в Луцьку сцену за 100 000грн. з професійним штатом ведучих, з зігнаними на мітинг невідомо звідки людьми. бачив ту всю штучність і як Петрусик боїться прямих запитань, що відповідав на заготовки.

Брав би приклад з Ляшка, але тоді не потрібно бути мудаком, мати щирість, це за бабки не купиш, а сцену купиш...рейтинг купиш...

Зазік, Юльки рейтинг в межах похибки, другий тур їй не світить, хіба фальсифікатом, але ж то позор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охо, і це всього-навсього за тиждень до виборів. А ви ше Гузя поливали, шо по партіях скаче :0149:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да...з тої братії самий мутний то це пан Петя....незнаю, на теледебати не ходить, як дехто.....і взагалі шота тут не чисто, ніби й толковий, але от закрадуються сумніви стосовно правдивості.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально, є ДВА прохідних кандидата.

1) Порошенко

2) Тимошенко.

Скріни з "однокласників" (опитування, в яких брали участь мої "о-друзі"), просто так... Вибірки в якихось різних групах невеликі, та все ж.

t6Cw.jpg

INleS.jpg

BY2e6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни з "однокласників" (опитування, в яких брали участь мої "о-друзі"), просто так... Вибірки в якихось різних групах невеликі, та все ж.

С "контакта" скрин только что сделал). Почти 218 тысяч проголосовавших

Qz40d.jpg

UPD. Кстати, голосование проводиться в группе РЕВОЛЮЦІЯ | ЄВРОМАЙДАН | ПРАВИЙ СЕКТОР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни з "однокласників" (опитування, в яких брали участь мої "о-друзі"), просто так... Вибірки в якихось різних групах невеликі, та все ж.

t6Cw.jpg

INleS.jpg

BY2e6.jpg

Подібних онлайн-опитувань зі схожими результатами дуже багато, і всі вони чомусь дуже відрізняються від тих, що нам нав'язують.

Ось ще приклади:

9jZTW.jpg

Qtqpr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не могу поверить что так скоро выборы...хотя я все ровно не разу не голосовал)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, багато ще таких як я, хто не знає за кого голосувати?

думаю, що багато, на що й розраховує підлий прийом Порошенка, мол не знаєш за кого голосувати, голосуй за того, у кого найбільший намальований рейтинг, щоб той у першому турі переміг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Скрипін, Олексій Дроздов, Вахтанг Кіпіані, Мустафа Наєм, Сергій Лещенко, Сашко Положинський, Леся Оробець - голосують за Гриценка.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, копіпаст від Мостової, який почав Найем, нічого крім копіпасту не означає. Вони принаймні проголосують по розуму, бо в електоральному плані нічого не змінилося...

Неіснуюча партія "Солідарність" Порошенка лідирує в електоральних перевагах українців (17%)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Скрипін, Олексій Дроздов, Вахтанг Кіпіані, Мустафа Наєм, Сергій Лещенко, Сашко Положинський, Леся Оробець - голосують за Гриценка. :)

Звідки відомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, багато ще таких як я, хто не знає за кого голосувати?

то вирішуй худчіш за кого! Тут все просто: хочеш щоб все залишишилось по старому - голосуй за тимошенко, порошенко; хочеш радикальних змін - за Ляшка! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...