Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки Юлія Володимирівна, вона єдина хто може щось толкове зробити, її всі олігархи бояться в тому числі і путлер

mhKL1.jpg

ДУЖЕ хочеться спитати у цієї жінки: ВОНА дійсно вважає, що НЕБЕСНА СОТНЯ йшла під кулі задля того, щоб всадовити її на ТРОН???

Її Майдан НІКУДИ не делегував!

У неї СОВІСТЬ є взагалі???

Досить було просто подякувати Майданові, що вони витягнули її з тюрми і відійти геть!

Тому що в тому, проти чого народ повстав є і її СУТТЄВИЙ негативний внесок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://uk.wikipedia....Ольга_Вадимівна

В липні 2013 року відомий у Радомишлі правозахисник та активіст політичної партії «Демократичний альянс», колишній кореспондент газети «Сільські вісті»Віктор Топольницький судився з власницею приватного музейного комплексу Замок Радомисль Ольгою Богомолець, яка відгородила частину річки Мика біля замку і змушувала до оплати місцевих мешканців за прохід до річки через огороджений парк[26]. Правозахисник вважав, що земля з річкою навколо замку захоплена незаконно. Ще раніше в травні 2013 депутат Радомишльського райради Роман Руденко заявляв, що Богомолець «привласнила» берег річки і позбавила можливості проходу до місця відпочинку місцевих жителів.[27]

11 липня 2013 року, коли мало відбутись засідання у Радомишльському районному суді, Топольницького жорстоко побили i покалічили біля власного подвір'я[28][29][30][31][32]. Втім, у той же час Топольницький вів справи не лише проти «Замку Радомишль», а й проти міського голови Олександра Ткачука, сама ж Ольга Богомолець стверджує, що не має жодного стосунку до побиття.[31][32]

За твердженням "Демальянсу" також ще в 2012 році директор київської юридичної фірми «Партнер» Ігор Кирилюк, який захищав інтереси Богомолець, погрожував дружині Топольницького[33]. Богомолець на прес-конференції запевнила, що до побиття не причетна і звинуватила Топольницького в здирництві, стверджуючи, що активіст вимагав в неї гроші за закриття судової справи[34][35].

  • 2005 - 2008 роки - Богомолець депутат Київської міської ради. На вибори 2005 року пройшла до Київради за списком «Нашої України» у першій п'ятірці під №3, в 2006 році перейшла у фракцію «Столичні реформи», яка, в свою чергу, була частиною більшості Леоніда Черновецького

Ну тоді голосуй за Яроша. Цей точно святий, бо прожив з родиною цілий рік за 700 гривень стипендії своєї дочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив на Ляшка, він мабуть таки читає наш форум :) бо майже слово в слово переказав те, що я писав в верхніх постах по поводу рейтингів, другого туру, принципу голосування за того, у кого рейтинг більше й вибору чергового олігарха на пост президента. Своє бажання голосувати за нього не змінив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Юлія Володимирівна, вона єдина хто може щось толкове зробити, її всі олігархи бояться в тому числі і путлер

Юлія Володимирівна вже наробила, в свій час. Особисто я перестав її сприймати як політика з моменту її "чудесної" появи на Майдані на підборах в інвалідному візкові. І все, що вона може "толкового" , як Ви кажете зробити - черговий рейвах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На старі граблі наступають найкраз ті, що розпиляють сили на непрохідних кандидатів, в результаті виграють Палиці, Черновецькі чи Януковичі.

ти хоч трохи своїми мізками розумієш всю глибину тупізни цієї ситуації ? Хто й де проводив й коли ті рейтинги ? Де той Порошенко був пів року назад ? Забув, як янукович перемагав по всіх рейтингах в 2004му ? Нафіга вестися на фігню, яку тобі впарюють ? Хто може доказати чи опровергнути правдивість тих рейтингів ? Невже ти не розумієш, що в нашій країні рейтинги - це такий самий спосіб маніпуляції людьми як і інші способи ? Блін, це ж очевидно, що все зводится до того, що за Порошенка треба голосувати лише тому, що в нього великий рейтинг. Він же навіть на дебати не ходить, щоб його не грузили прямими й неудобними питаннями, бо зараз, так як при янику не получится й загодя підготовлених не посадять з питаннями.

Отже ти вважаєш, що рейтинг Ляшка насправді вищий , ніж в Порошенка, і в першому турі Ляшко набере більше Порошенка.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ти вважаєш, що рейтинг Ляшка насправді вищий , ніж в Порошенка, і в першому турі Ляшко набере більше Порошенка.?

я й ще дехто на форумі тобі питаются донести одну просту річ - ЯКА ХЄР РІЗНИЦЯ, який в Ляшка рейтинг ? ти, я й інші виборці вибирають, а не рейтинг, голосувати треба за того, за кого лежить душа й підтримуєш його бачення країни в майбутньому, а ти вчепився в той рейтинг, як пьяний за стовпа, РЕЙТИНГ без виборців нічого не вартий !!!!!!! як ти це просте зрозуміти не можеш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, вважає не вважає.. яка різниця? людина вибрала за кого голосувати. суть не в рейтингах а в виборі.

По вашій логіці знову вибори без вибору.

всі хто не голосує за порошенка зрадники. всі крім порошенка і юлічкі непрохідні.

нащо нам ті вибори взагалі?(риторичне питання) ми на них маємо ВИБИРАТИ, а не ставити галочку тому кого нам нав"язує пятий канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танці на граблях продовжуються. Всі хором кричали що країні потрібні нові обличчя, а як доходить до реальної справи, всі зразу ж починають вибирати між олігархами та пройдисвітами політиками. Решта ж мол непрохідни, з малими рейтингами. І що?

Я не хочу нікого агітувати ні за кого, розумію що наш форум це менше ніж 1 відсоток населення нашої країни, ал все ж таки, може досить голосувати за ці старі морди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, хтось ще вірить тим рейтингам?

Ну тоді ось вам ще один, зі сторінки "Коломойский вещает" ВК (до самого Коломойського ця сторінка ніякого відношення не має):

2cmDk.jpg

Не голосуйте рейтингом, голосуйте розумом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь в мене таке передчуття, що натерпимось ми ще з Поршенком в майбутньому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ти вважаєш, що рейтинг Ляшка насправді вищий , ніж в Порошенка, і в першому турі Ляшко набере більше Порошенка.?

я й ще дехто на форумі тобі питаются донести одну просту річ - ЯКА ХЄР РІЗНИЦЯ, який в Ляшка рейтинг ? ти, я й інші виборці вибирають, а не рейтинг, голосувати треба за того, за кого лежить душа й підтримуєш його бачення країни в майбутньому, а ти вчепився в той рейтинг, як пьяний за стовпа, РЕЙТИНГ без виборців нічого не вартий !!!!!!! як ти це просте зрозуміти не можеш ?

А знаєш,яке чудове бачення майбутнього було в СРСР.Я особисто щиро вірив унього до 1986 року.Тільки бачення та реальність трохи різні речі.Так само ,як тріпологія Ляшка та реальні справи Порошенка.Рейтинг є % людей готових htfkmyj проголосувати за кандидата.Не так?

Чи прогнозуєш ти % голосів Ляшка більшим від Порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

волонтери Ольги Богомолець створили агітку: 3 міфи про майбутні вибори

основний меседж - викинути макарони з вух і голосувати за достойного кандидата!

допоможіть розповсюдити!

listovka-ukr_4_2storona (1).pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зараз знаходимося в стані, коли більшість старих партій себе скомпрометувала, а нові ще не народились.

Богомолець створює нову партію типу християн-демократів у Німеччині.

Для того й бере участь у виборах президента.Для того шукає 2000 молодих лідерів.

Актуальний стартап , цікаво хто її в цьому фінансує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому турі буду голосувати за Богомолець. І хай би що там не говорили про один тур, про розпорошення голосів, буду голосувати по совісті, а в другому турі оберу з того, що лишиться. Якщо Порошенко не триндить про свій рейтинг, то хвилюватися йому немає чого. А Богомолець також не бідна, але розбагатіла без державних "тендерів" і навпаки заявляла ще до свого кандидатства у президенти, що зруйнує корупційні схеми, якщо стане міністром охорони здоров'я. Можливо саме через це їй ту посаду і не запропонували.

ще додам що не бачу в Богомолець ні краплі самозакоханості - крісло президента розглядає як інструмент для зміни країни

не розумію чому люди не бачать, що такий президент - це шанс дійсно змінити систему, не пакращення вже завтра - а система, держава для людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того , я спеціально виділив , гроші заробив не не посередництві у газі, як Фірташ, не на грошових потоках, як фінансові спекулянти, не на віджимі, як син Януковича- а на виробництві.

Тобто якщо я відкрию власне виробництво, наприклад гавна, через відкати і адміністративні важелі зацікавлю державні структури купувати це гавно і на цьому зароблю мільярд, то я зразу стану "афігєнним пацаном" і найпрохіднішим кандидатом? Бо дивні стрибки продаж Пєтіних Богданів, що зпівпадають в часі із його находженням при владі, говорять явно не на користь різкопідвищеної конкурентноздатності отих зламків що гниють в тролейбусному депо.

Nokian, ви зараз так палко захищаєте Порошенка, як декілька років назад - Тимошенко.

кілька місяців ;)

Так палко, що якби я не знав чим він заробляє на хліб, то подумав би що йому за це платять.

Не розумію, як можна голосувати за того, чиї дії 15 років назад призвели до народження того зла, яке зовсім недавно виїхало з країни.

Nokian, якби зараз найвищий рейтинг був би в Януковича, ти б віддав би свій голос за нього???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зараз знаходимося в стані, коли більшість старих партій себе скомпрометувала, а нові ще не народились.

Богомолець створює нову партію типу християн-демократів у Німеччині.

Для того й бере участь у виборах президента.Для того шукає 2000 молодих лідерів.

Актуальний стартап , цікаво хто її в цьому фінансує.

щось з нулями не те Близько 200 учасників Школи Патріотів отримали шанс увійти до складу майбутньої партії державотворців єдиної України

щотижневий звіт про витрати на передвиборчу кампанію Богомолець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька місяців назад я підтримував Юльку як несправедливо і не по чоловічому скривджену Януковичем.Підтримував чисто по поняттям порядності.

Коли в 2004 ми виходили за Ющенка, то виходить теж підтримали того, хто привів до влади Януковича.

Якби бачив реальні шанси перемогти в першому турі- віддав би голос за Богомолець,Гриценка,в самому крайньому разі за Ляшка,

Питання про Януковича вважаю образливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Якби бачив реальні шанси перемогти в першому турі- віддав би голос за Богомолець,Гриценка,в самому крайньому разі за Ляшка,

Питання про Януковича вважаю образливим.

ти хоч приблизно представляєш, скільки людей так, мягко кажучи, не розумно думають як ти ? Я вкотре офігєваю, навіщо гинула *Небесна сотня* ? Щоб ото планктон массово голосував за кандидата, лише тому, що в нього рейтинг ( НЕВІДОМО КИМ Й ДЕ НАМАЛЬОВАНИЙ) найвищий й є найбільший шанс перемогти в першому турі ? В нас випав шанс, хоч раз спробувати більш меньш чесно вибрати кандидата (я вперше після виборів між Кучмою й Симоненко піду на вибори), а замість того народ ото так збираєтся просрати надію на справжню демократію, апеллюючи такими безумними відмазками й поняттями, навьязанними нам виключно по ТВ ? То чим ми відрізняємось від тих зомбованих москалів, якщо нічим реально не аргументовані поняття, що вибори повинні пройти за один тур й треба голосувати за тих кандидатів, в кого рейтинги більші, здатні відвернути нас від власного бачення майбутнього країни й кандидата, який уособлює таке бачення ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька місяців назад я підтримував Юльку як несправедливо і не по чоловічому скривджену Януковичем.Підтримував чисто по поняттям порядності.

Агент ФБР полностью подтвердил слова Кузьмина о Тимошенко

http://obozrevatel.com/crime/86150-agent-fbr-polnostyu-podtverdil-slova-kuzmina-o-timoshenko.htm

"ВОНА" і януковича до влади привела , а не Ющенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рейтинг ( НЕВІДОМО КИМ Й ДЕ НАМАЛЬОВАНИЙ)

Питаю відкрито і максимально ясно-ти вважаєш що за Ляшка проголосує більше людей, ніж за Порошенка?

І оце такий світоч http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8F%D1%88%D0%BA%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 по твоєму уособлює бачення нової країни?

На щастя український народ трохи розбирається в людях.

, 25 го дасть оцінку скандалістам та розкрадачам соціалістичної власності.

Заодно і правдивість рейтингів покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рейтинг ( НЕВІДОМО КИМ Й ДЕ НАМАЛЬОВАНИЙ)

Питаю відкрито і максимально ясно-ти вважаєш що за Ляшка проголосує більше людей, ніж за Порошенка?

ні!Нажаль( тому,як було вище сказано - "планктон" проголосує за те що навязують(

в тому і проблема, з близького оточення - всі голосують за Пороша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спілкувався з хлопакою, так йому і його колегам пропонували 300грн\голос за Тимошенко.

Шкода, що телефона він не взяв <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"планктон" проголосує за те що навязують(

А не приходить думка, що інші люди теж мають свою думку, і що може це найкраз їхня не навязана, а власна навязана?

Як відрізнити навязане і ненавязане?

Чи просто по принципу, от я така королева , не така як всі-тому мені ніхто нічого не навязав.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитувала) - аргументують: "1. Більшість за Порошенка - і я буду;.2.Нормальний такий мужчина, приємний - я голосую! 3. В першому турі 100 відсотків пройде Порошенко - я голосую за нього, аби не Юлька! 4. Він бізнесмен, має купу грошей , красти вже не буде - голосую за нього!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...