Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вчора, разом зі хлопцями, в черговий раз спільно із нарядами ДПС патрулювали нічний Луцьк.

Сказати що пяних багато - нічого не сказати. Серед сірої маси п"яні, хочу виділити 2 випадки, думаю Луцьк повинен знати своїх героїв.

1. Калинюк (ПП "Калина" ковбасний цех с. Підгайці). С його слів "ну випипив я трохи, ну і що ??? я ж за Майдан, за перемогу, ну ви чьо не люди ???" До речі, намагався втекти, але догнали, склали відповідні протоколи, авто евакували на штраф. майданчик

2. Панчук (не запамятав як звати, синок власника "Панхім" торгівля нафтопродуктами). Мажор ще той. Зі слів самих працівників ДАІ. "Хлопці, як цей бик нас достав, регулярно пяний чи накурений гасає". Але постійно їм дають по руках його не трогати. До речі на законні вимоги ДПС зупинитися, не реагував, змушені були доганяти. Бикувати синок Панчук почав по накатаній схемі "Ви чьо, на ? Вообще , на ? і тд і тп ну і зразу почав тикати телефона ДПС-нікам, ті категорично відмовилися брати слухавку, взяв я, після того як представився автомайданом, одразу попросив відати слухавку власнику, незнаю що йому говорив, але "мажор" нікуди більше не звонив". Хоча озвузував призвіще Главічка (начальник ДПІ Луцьк) і якось Юри чи то Максимчук чи то Максимук, щось таке, може хтось знає то напишіть тут шо то за перець.

Радує те що вкатали йому по повній, і незупинення, і керування в нетверезому, і відсутність посвідчення водія + оплата евакуатора, + штраф. майданчик.

Думаю це варте репосту в соц мережах, якщо Автор не заперечує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Дайте номер телефону чи місце де можна записатися в ряди Автомайдану... охотчих я думаю буде не мало

Запис Автомайдан Волинь в Просвіті, тел. штабу 095342 26 09

Чергування по 4 год. бажаний район патрулювання та зручний ддля Вас час, визначаєте самі та погоджуєте з координатором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо записуєшся в ряди Автомайдану - їзди по правилах!

Четвер/п'ятниця минулого тиждня. 8:40-8:50. Рухаючись пр. Соборності в сторону Там-Там'у, став на світлофорі на стоп-лінії біля РАГС'у в середній смузі (з лівої, як знаєте, тільки наліво на пр. Молоді, з середньої та правої - прямо). І тут мене справа обганяє білий черевик і стає переді мною фактично вже за світлофором. На задному склі наліпка "учасник автомайдану" і жовтоблакитний прапор на боковому вікні. Я не відреагував. Останнім часом стараюсь не витрачати енергію на подібних уйопків. Але от не сфоткав хероя я дарма...

Почистіть ряди ГО! Текст в цитаті цілком підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом стараюсь не витрачати енергію на подібних уйопків. Але от не сфоткав хероя я дарма...

Таких унікалів вагони... Нажаль, на наших дорогах ямах стільки калюж зараз, а воно із прапорцем несеться по всіх тих вибоїнах, хляпає на всі боки тією жижоюі, на тротуар, де купа людей! І йому по-барабану!

Куди йому в Європу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо записуєшся в ряди Автомайдану - їзди по правилах!

Щоб їздити по правилах не обов'язково записуватись в Автомайдан ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб їздити по правилах не обов'язково записуватись в Автомайдан

Тут навпаки. Якщо вже там (в Автомайдані) - то будь добрий соблюдай!

Власне, приналежність до тієї чи іншої групи / об'днання (партії), не звільняє від виконання ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут навпаки. Якщо вже там (в Автомайдані) - то будь добрий соблюдай!

Це означає, що при для видачі посвідчення водія потрібно записатись в Автомайдан ^_^

Власне, приналежність до тієї чи іншої групи / об'днання (партії), не звільняє від виконання ПДР.

На цьому реченні і закінчимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задаюсь питанням хто палить? На мою думку їх потрібно зберегти для дослідження... там не одне вилізе призвіще місцевих чиновників

Ну а хто їх може палити крім самих регіоналів?

upd.: Усі вінчестери з комп'ютерів офісу ПР ще на вихідних "відформатовані" молотками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно пройшли збори по люстрації, проведені Правим Сектором, Автомайданом і Самообороною в приміщенні будинку культури.

Ось положення, які були розглянуті (вибачте за якість, фоткав на колінах). Звучало серйозно.:

cIhXi.th.jpg b3dJY.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, а можна десь детальніше ознайомитися з текстом положень? Та й взагалі з діяльністю вище названих організацій. Можливо є якийсь інформаційний ресурс який висвітлює їх дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звучало серйозно.:

Текст не остаточний. В ході обговорень було багато поправок та доповнень.

Представник спілки адвокатів запропонував свою участь в комісії, але в залі були двоє людей, з яких він просив 5 кілогривень на хабар судді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, а можна десь детальніше ознайомитися з текстом положень? Та й взагалі з діяльністю вище названих організацій. Можливо є якийсь інформаційний ресурс який висвітлює їх дії?

зараз створюється акаунт у фесбуці і сайт. Все буде прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК Зробити так, щоб це бачили люди всього загалу? бо фактично частина людей активна в інеті, може для всіх це на дошках оголошень розклеювати? це так роздуми вслух, може є в кого ідеї кращі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо фактично частина людей активна в інеті, може для всіх це на дошках оголошень розклеювати?

Це обговорювалось на зустрічі. Інформація буде і на стовпах, і (швидше за все) буде група в соцмережах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку потрібна люстрація (ПР, КПУ і минулі комуністи + ті, хто був посібником режиму Януковича) і зняття депутатської недоторканості.

ДАІ взагалі відмінити, як при Ющенкові було. Це скоріше оплот корупції та марнотратства.

Друзі, якщо ви дійсно говорити про люстрацію не просто так, а хочете якось цьому допомогти:

В Луцьку створена група люстрації при Самообороні, керування нею від Волинської Самооборони доручено нашому бордівцю - vanus’у. Думаю, цій людині ви можете довіряти. Ця група діє разом з більш широким люстраційним комітетом по Волині, про який вже заявили громадські діячі, Самооборона, Автомайдан і Правий сектор. Завданням цього руху буде звільнення з займаних посад усіх, хто був пов’язаний корупційними діями в діючій владі, мав відношення до Партії регіонів, а також недопущення до нової влади "фарбованих лисів" та осіб, які не виправдали довіру громади після Помаранчевої революції.

Думаю, там роботи вистачить на всіх. Приходьте на Київський майдан в приміщення облради в штаб Самооборони і приєднуйтесь. Повідомляйте факти, ідеї, допомагайте в захисті громадян і т.д.

Якщо маєте сумніви, то варто зазначити, що в складі Самооборони можна побачити багато шанованих бордівців, тобто всі свої, а не "відмазка для політиків"

І ще одне: старайтесь не критикувати, бо все насправді дуже складно і потребує значної організаційної роботи, що людям, які з таким не дуже стикалися, робити важко.

Приєднуйтесь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ой тобто вчора ми взяли заяви з митників ягодина. 5 шт. Хлопці чуть не всрались. А з виду такі здорові були. Ось одна з них. База накопичується. Ригам і їх симпатикам в держ органах хана.post-25-0-02714100-1393287611_thumb.jpg

Що радує що є достойні керівники що немуть заяви добровільно. Таких ми не будем подавати до суду....мабуть. Всі хто до сьогодні принесли заяви добровільно на 99 % не сядуть. Наприклад хлопаки з ветеринарних двох служб.

Всі чекали коли прийде Посполітак і Ко. Я навіть трохи переживав. Все таки я дорожник по професії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК Зробити так, щоб це бачили люди всього загалу? бо фактично частина людей активна в інеті, може для всіх це на дошках оголошень розклеювати? це так роздуми вслух, може є в кого ідеї кращі

Дуже просто.Ви уже в інеті.Друкуєте і клеїте на районі.Включайтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безпосередньо від Вануса передаю:

Вже, зараз, потрібен в оренду хоча б будь-який робочий ноутбук, щоб постійно був в штабі і сканер, щоб сканувати заяви і інші документи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю автор не проти буде, інформація його: Пост № 7

Яка ситуація в районах з громадськими організаціями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що радує що є достойні керівники що немуть заяви добровільно. Таких ми не будем подавати до суду....мабуть. Всі хто до сьогодні принесли заяви добровільно на 99 % не сядуть.

До суду... А хто судити буде? І хто буде визначати, кого під суд, а кого ні? З усією повагою, Іване, я маю застереження, щоб з водою і дитину не вихлюпнули.

Працюю з різними людьми в ОДА. Є прекрасні фахівці, непартійні, і не їх вина, що в цей час опинилися на керівних посадах. Цих за що звільняти і за що СУДИТИ? Не розумію. ІМХО

Пи. Си. Якщо можете, поясніть, пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо прекрасні фахівці і на них нічого немає - то ніхто їх судити не буде, чого ви так спереживались то.

хоча я не доганяю чому не будуть судити тих хто заяву написав добровільно.... він не злодій відразу ?

помоєму судити треба винних, а не тих хто не здався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поцікавитися, правда, чи ні - чув з третіх людей. Кажуть, сьогодні хлопці з Правого Сектору ходили в Волинську дирекцію "Укрпошти" на предмет "відвідати" директора - Кравчука Я.Ф., який й ще до всього виявився й членом ПР. Але їм це не вдалося, бо останній десь прошмигнув між плінтусом, як тарган, й скрився. Якщо правда, то можна пошукати в лікарні Ліпін. По слухам, він там ховался в минулий раз, коли його діяльністю зацікавилась не то прокуратура, не то СБУ. Справку, що дурень, він доречі теж має мати. Ну а то, що це ще та гнида, то вже правда стовідсоткова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...