Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Самий кращий захист, це публікація і винос на загал.

Бере хтось хабарі, затягує справи. Документувати, знімати, звертатись до суду, писати скарги. Створювати прецеденти

от я і кажу, тре створювати організацію, де люди не за гроші (як звичайні медіа) будуть створювати такі преценденти. Фінасування має йти на оргтехніку, пальне, офісні витрати і т.д. Шось типу Громадського телебачення, але без вузької специфіки телеканалу. Правильно сказано, має бути і штатний психолог, що розподілить кадри, підкаже методи спілкування з тим чи іншим "персонажем" і шоб каву хтось робив :-). Повинен бути відповідний рівень, тоді буде толк. А без того всього - це лише тема на борді .

П.С. голосую за, готовий долучитися всім, що вмію.

Коли я пропонував таку організацію,я не мав на увазі створити ще один карний орган

не карний, а контролюючий. Такий, що буде казати "Фас!!" Самообороні. Допомагати тій самій Самообороні і залучати їх до своїх розслідувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

от я і кажу, тре створювати організацію, де люди не за гроші (як звичайні медіа) будуть створювати такі преценденти.

так ось тему для цього створили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо вам варто піти поговорити з людьми з вже існуючих об'єднань, які довели своє право на повагу громади своєю активною позицією, я маю на увазі народну самооборону? Не розумію, для чого створювати купу об'єднань (на разі без чіткої програми і наскільки розумію мінімального розуміння питання створення і діяльності такої структури як громадська організація) і розпорошувати ресурси і людські і фінансові.

Маєте запал і бажання? говоріть вживу з людьми і ви як мінімум почуєте думку активної частини нашої громади.

Ви можете мені сказати основні завдання і функції самооборони?Тільки конкретно.

Ну щось типу статуту. І ключових представників луцької самооборони.

Я вроді пропоную дещо інше. І якраз і написав про співпрацю з ПС і Самообороною.

Тільки наша задача не Швондерів продукувати,а генерувати і втілювати їдеї.

Це для тих,хто не може з різних причин йти на барикади,але має бажання та енергію міняти систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кажу що треба йти і говорити з живими людьми які вже щось роблять для громади, чути їх думку, крім того це сила яка може надати необхідну підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі однодумці ми зараз повинні визначитись чого ми хочемо і що для цього потрібно зробити...

Якщо вважаєте, що не потрібно щось створювати (хоча в першу чергу потрібно просто зустрітися і все обговорити), а йти в самооборону, то тоді давайте рухатися в тому напрямку (я не знаю буде самооборона цим всім займатися про що ми з вами говорим), якщо вважаєте що нам потрібно зібратися то відправляйте своє бажання на мило [email protected] (в темі вказуйте Прізвіще та Імя, в самому листі те що ви готові на зустріч з однодумцями)...

До мене вже звернувся один форумчанин, який готовий надати нам безкоштовно приміщення для нашої зустрічі.

Я сам не можу все це контролювати і прошу тих хто хоче цим займатися писати мені в приват щоб хоча би зібрання організувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наше зібрання відбудеться то власне я хотів би там побачити активних громадських діячів з Самооборони та Автомайдану так як нам потрібне буде їхнє схвалення, тобто варто цю тему підняти чи просто одразу долучитись до них так як вони цим і збираються займатися...

Чуть не забув... юрист нам теж потрібний... наша ідея повина бути в рамках закона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кажу що треба йти і говорити з живими людьми які вже щось роблять для громади, чути їх думку, крім того це сила яка може надати необхідну підтримку.

Окей,завтра піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно сказано, має бути і штатний психолог, що розподілить кадри, підкаже методи спілкування з тим чи іншим "персонажем" і шоб каву хтось робив :-)

З Вами особисто я вже знаю як треба спілкуватиь :) і дуже симпатизую людям з почуттям гумору (це я про каву). А якщо сер"йозно, то уже визначившись, добре було б поспілкуватися на живо.

А ще мені імпонує ідея про мозковий штурм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наше зібрання відбудеться то власне я хотів би там побачити активних громадських діячів з Самооборони та Автомайдану так як нам потрібне буде їхнє схвалення, тобто варто цю тему підняти чи просто одразу долучитись до них так як вони цим і збираються займатися...

Пропоную нашу ідею розвивати і далі,доки вона не сформується у щось конкретне. Збір підтримую( з живими людьми легше про щось говорити).

А поки ,щоб не розпорошувати сили,пропоную приєднатись до Самооборони,думаю,там не тільки кулаки потрібні,а й мізки також))).

Був там кілька разів і можу запевнити,що роботи всім знайдеться.Сподіваюсь,вони вже трохи з хаосом розібрались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СКІЛЬКИ людей має зібратись, щоб відбулась зустріч? на мою думку чоловік 10-15 буде достатньо, можливо більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поки ,щоб не розпорошувати сили,пропоную приєднатись до Самооборони,думаю,там не тільки кулаки потрібні,а й мізки також))).

я так і хотів, це логічніше, розпочинати під чиїмсь крилом. Коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того що хочемо зробити тут ми і самооборони, то мені здається, що це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут багато людей говорили за дієвість інформації, відкритість та публічність розподілу бюджетних коштів. З цим я згоден, інформація - це потужний важіль.

Але хочу звернути увагу на одну проблему: інформація не доходить до всіх верств населення. Наприклад, не всі мешканці нашого міста читають цей форум, не всі користуються інтернетом, не всі дивляться телебачення, не всі слухають радіо, не всі купляють газети, не всі читають оголошення на стовпах. Тим більш, навіть якщо є винятки з цього, але й вони не використовують якесь одне із цих джерел інформації для того, щоб дізнатися, що відбувається в місті.

На мою думку, так склалося тому, що інформація з цих джерел надавалася неповна, брехлива, а деякі факти взагалі замовчувалися. Люди не довіряють медійним джерелам інформації, на мою думку.

Якщо ви хочете доносити інформацію до мешканців нашого міста, то, на мою думку, потрібно обрати спочатку такий спосіб розповсюдження цієї інформації, щоб з нею ознайомилися якомога більше людей. Наприклад, якщо це газета, то вона повинна бути безкоштовною і роздаватися на всіх перехрестях міста (пригадую європейську практику).

Також такому джерелу інформації доведеться ще заробити довіру мешканців міста та популярність, щоб люди були впевнені, що це надійний спосіб дізнатися, що робиться в місті сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того що хочемо зробити тут ми і самооборони, то мені здається, що це різні речі.

так, але діяти потрібно разом. Я думаю, потрібно зібратися, в самообороні, з тим самим Данильчуком і розказати про таку ініціативу комусь із "старших товаріщей". Бо просто провести зустріч 10-15 чоловік - це буде балаган, який проіснує дві-три зустрічі і розбіжиться. А далі буде видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно спочатку зустрітися і обговори чого ми хочемо і чи ми готові на це + потрібно буде обрати людину, яка буде в першу чергу спілкуватися з людьми та яка буде вести за собою нашу ідею. Після того тільки можна буде звернутися в Самооборону для підтримки і обговорення.... уявіть коли ми до них прийдем не знаючи один одного і почнем висловлювати свої ідеї...

[email protected] - сюди відправляєм заявки на участь в зібрані (розішлю запрошення, коли нас назбирається хоча би 15 однодумців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того що хочемо зробити тут ми і самооборони, то мені здається, що це різні речі.

так, але діяти потрібно разом. Я думаю, потрібно зібратися, в самообороні, з тим самим Данильчуком і розказати про таку ініціативу комусь із "старших товаріщей". Бо просто провести зустріч 10-15 чоловік - це буде балаган, який проіснує дві-три зустрічі і розбіжиться. А далі буде видно...

Про можливість (чи потребу) співпраці варто замислитись. Оk! То ж тримайте в курсі. Де, коли і хто теж сповіщайте :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того що хочемо зробити тут ми і самооборони, то мені здається, що це різні речі.

так, але діяти потрібно разом. Я думаю, потрібно зібратися, в самообороні, з тим самим Данильчуком і розказати про таку ініціативу комусь із "старших товаріщей". Бо просто провести зустріч 10-15 чоловік - це буде балаган, який проіснує дві-три зустрічі і розбіжиться. А далі буде видно...

не згоден,поки ми самі не визначимо напрямок діяльності цієї групи і основні засади,немає чого зголошуватись. Думаю демагогів і без нас вистачає. потрібна конкретика.

Пропоную зібратисьь бажаючим і скласти план і основні засади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно спочатку зустрітися і обговори чого ми хочемо і чи ми готові на це.

До мене вже звернувся один форумчанин, який готовий надати нам безкоштовно приміщення для нашої зустрічі.

ну то кажіть час і місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно спочатку зустрітися і обговори чого ми хочемо і чи ми готові на це.

До мене вже звернувся один форумчанин, який готовий надати нам безкоштовно приміщення для нашої зустрічі.

ну то кажіть час і місце.

Я думаю, що людина яка готова надати приміщення не хоче щоб все місто знало в чіїм приміщені збори.... тим паче якщо нас прийде 3-х...

Відправляйте заявки так як і приймали участь в голосуванні...поки я не бачу жодної заявки

[email protected] - ще раз дублюю адрес на який зможете відправити заявку і приняти участь в зборах

На зустріч всіх зазделегіть прошу підготувати свої ідеї, питання та виступи, так як кожен повинен сказати своє слово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected] - нічого не знайшла за даним посиланням.

це адреса поштової скриньки.Якщо на компі стоїть поштова програма,то автоматом включиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожний день я буду надавати Вам звіт (до першої зустрічі) про те скільки людей підписалось на збори...

На данний момент поки 2 людини (включаючи мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected] - нічого не знайшла за даним посиланням.

це адреса поштової скриньки.Якщо на компі стоїть поштова програма,то автоматом включиться.

так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організація вже існує, має статус юр. особи і вже збирались по цьому питанню в кількості більше 10 людей, в т.ч. кілька юристів.

Без образ, але активні люди це ті, які вже діють тоді, коли на форумах починають думати про те "а чи не замутить нам шось таке?"

Ви 5 сторінок накатали абсолютно беззмістовних, далі буде ще 5, поки ви зустрінетесь - так не робиться, не на дивані і не за комп'ютером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організація вже існує, має статус юр. особи і вже збирались по цьому питанню в кількості більше 10 людей, в т.ч. кілька юристів.

Без образ, але активні люди це ті, які вже діють тоді, коли на форумах починають думати про те "а чи не замутить нам шось таке?"

Ви 5 сторінок накатали абсолютно беззмістовних, далі буде ще 5, поки ви зустрінетесь - так не робиться, не на дивані і не за комп'ютером.

difoto, я Вас дуже шаную за безпосередність, та іноді Ваш цинізм не доречний. Якщо така організація є, дайте будь ласка координати, я в свій час дуже потребувала такої підтримки, тому зараз готова допомогти іншим.

Це якось не гарно з Вашого боку, чи бажаєте виправдати напис "хамидло"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...