Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Постає питання в реєстрації громадської організації... я за!

Що для цього потрібно? Напевно почнемо з того хто в неї готовий вступити (майте на увазі, що це потрібно буде матеріально підтримати, бути готовим на реакції місцевої влади, витрачати на таку діяльність свій час)!

Для цього потрібно напевно спочатку зробити на форумі голосування і після того подати свої заявки на участь в її створені.

Як на це диветесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Уявляю собі, як зараз видаляються акаунти, підчищається інформація в соціальних мережах ...

Всього не видалять. Вже є сайт громадська пральня, куди зливають всіх причетних до клану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставити усіх суддів в рядок і пояснити політику партії і те кому вони служать.

Черговий раз взяти в них присягу і відмінити недоторканність та пожиттєві пільги.

Недоторканність стосується усіх, її не повинно існувати взагалі як клас.

дієвіше перевірити майно їх і сімї чи відповідає воно доходам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз пригадалась ідея Леся Подрев'янського - стоворити якийсь інститут громадського протесту - вийшло людей "до_уя" на місцевий майдан з вимогою відмінити рішення місцевої ради - і воно відміняється, без судів чи іншої бюрократії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставити усіх суддів в рядок і пояснити політику партії і те кому вони служать.

Черговий раз взяти в них присягу і відмінити недоторканність та пожиттєві пільги.

Недоторканність стосується усіх, її не повинно існувати взагалі як клас.

Не лише суддів.

Обов"язково перевіряти колишні зв"язки із ПР та КПУ . Жодного РИГА, жодного комуняки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вище сказане є вірним, та у мене ще є невеличкі уточнення. При прийомі на посади, бажано б пройти ряд психологічнех тестів для визначення психотипу людини, для співставлення з обраною посадою, та й хочаб для певності в елементарній адекватності даної людини.

Ви ж розумієте, навіть при щирому бажанні робити на своїй посаді людям користь, не всі на це здатні. Іноді людина хоче бути начальником, та на практиці виходить, що ця людина не керівник (або поганий керівник), хоча є чудовим виконавцем, такі речі потрібно співставляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю загальні збори вирішать на голосуванні. А не зможе - недовго і переобрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один вам приклад того як все закорумповано...

Мій знайомий працював далекобійником на одного підприємця в м. Луцьк... через декілька років його (він там вже не перший і не останній) звільнили із заборгованістю перед ним в розмірі 8000 грн....

З/п так і не відали так як син цих підприємців працює в СБУ і ці справи просто закривались...

Як в такому місті можна працювати, коли скрізь все куплено???

Куди людям звертатися в таких ситуаціях???

Хто їм допоможе???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНОВУ ж ЩОСЬ СТВОРЮВАТИ! Якийсь контрольно-каральний орган!

В Піраміду добавляєте ще одну цеглину!!!

Для прикладу Всі кричать люстрація влади! Давайте робити Люстрацію ЖЕКів! Якщо друг Вас підвів, ви ж не йдете до нього знов щось просити!

РОЗУМІЄТЕ, що то вже НЕ ДРУГ!

Жек дискридитував! Але ж він всі кошти віддає державі, фінансується теж з бюджету! ДИСКРЕДИТУВАВ - Знищити, нехай люди напряму відраховують кошти в створену службу по обслуговуванню будинку. Але ж ні! кошти йдуть по колу і десь хтось потроху кладе в карман!

Як зроблено у скандинавів?

1) в інеті викладено відкритий доступ до інформації, скільки до копійки використовується і на що. Є У НАС ТАКЕ? НЕМА

2) оплата за послуги напряму жеку, а жек тільки податок платить! Є таке? нема.

і так всюди. ВІДКРИТОСТІ НЕМА! ВСЕ МАЄ ПУБЛІКУВАТИСЬ! БО ТУТ НЕМА ТАЄМНИЦІ! ЦЕ ГРОМАДСЬКІ ОБЄКТИ, а не чийсь бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Постає питання в реєстрації громадської організації... я за!

Що для цього потрібно? Напевно почнемо з того хто в неї готовий вступити (майте на увазі, що це потрібно буде матеріально підтримати, бути готовим на реакції місцевої влади, витрачати на таку діяльність свій час)!

Для цього потрібно напевно спочатку зробити на форумі голосування і після того подати свої заявки на участь в її створені.

Як на це диветесь?

Я проти вступу в будь що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Самий кращий захист, це публікація і винос на загал.

Бере хтось хабарі, затягує справи. Документувати, знімати, звертатись до суду, писати скарги. Створювати прецеденти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов"язково перевіряти колишні зв"язки із ПР та КПУ . Жодного РИГА, жодного комуняки

А "любі друзі" всі білі і пухнасті? Я навіть приклади не буду наводити, ви самі всіх знаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставити усіх суддів в рядок і пояснити політику партії і те кому вони служать.

Черговий раз взяти в них присягу і відмінити недоторканність та пожиттєві пільги.

Недоторканність стосується усіх, її не повинно існувати взагалі як клас.

половинна суддів. а може і більше це спадкові судді які крім бабла нічог оне признають.

у мене знайома в судді працює. вона колись називала сумми мені за які в нас можна стати суддею. і це так було за юща і за янека. нічог оне змінилось.

За Кучми посада районного судді апеляційного суду коштувала 1млн.дол. Зараз мабуть це можна множити на 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основной принцип=ПОЛИТИКА и Бизнес ВЕЩИ НЕСОВМЕСТИМЫЕ!!!!!!Только политик открывает бизнес(или на себя или на "своих")=пошел вон из политики!!!Это=основа !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНОВУ ж ЩОСЬ СТВОРЮВАТИ! Якийсь контрольно-каральний орган!

В Піраміду добавляєте ще одну цеглину!!!

Для прикладу Всі кричать люстрація влади! Давайте робити Люстрацію ЖЕКів! Якщо друг Вас підвів, ви ж не йдете до нього знов щось просити!

РОЗУМІЄТЕ, що то вже НЕ ДРУГ!

Жек дискридитував! Але ж він всі кошти віддає державі, фінансується теж з бюджету! ДИСКРЕДИТУВАВ - Знищити, нехай люди напряму відраховують кошти в створену службу по обслуговуванню будинку. Але ж ні! кошти йдуть по колу і десь хтось потроху кладе в карман!

Як зроблено у скандинавів?

1) в інеті викладено відкритий доступ до інформації, скільки до копійки використовується і на що. Є У НАС ТАКЕ? НЕМА

2) оплата за послуги напряму жеку, а жек тільки податок платить! Є таке? нема.

і так всюди. ВІДКРИТОСТІ НЕМА! ВСЕ МАЄ ПУБЛІКУВАТИСЬ! БО ТУТ НЕМА ТАЄМНИЦІ! ЦЕ ГРОМАДСЬКІ ОБЄКТИ, а не чийсь бізнес

Ваші пропозиції? Писати ми тут можем багото чого, але як це все вплине?

Всі багато пишуть на інших вітках, що треба зробити і як... напевно потрібно це впроваджувати в життя, якщо в людей є бажання і склавшася ситуація, а не тільки говорити...

Ми ж не хочем брати приклад з політиків які багато говорять і мало що роблять

Самий кращий захист, це публікація і винос на загал.

Бере хтось хабарі, затягує справи. Документувати, знімати, звертатись до суду, писати скарги. Створювати прецеденти

Пропозиція ваша хороша, але і реалізувати їй комусь потрібно... так як ваші думки просто остануться на цій сторінці і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То давай всіх і всюди залишим (іронік).

я розумію твою іронію :0160:

але,читай вище - треба інших,не таких,не цих,не тих що вже були

і відмазки типу - раніше не давали зробити,час був такий,країна була така і т.п. - не приймаються,

не можеш виконувати свої обов'язки за будь-яких обставин - іди нафіг, шукай як себе реалізувати і інший спосіб, шо не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов"язково перевіряти колишні зв"язки із ПР та КПУ . Жодного РИГА, жодного комуняки

Цілком з Вами згідна, що б було так як при судимості: був судимим (ригом, комунякою) - не маєш права займати керівні посади, бо якщо ти підтримував цей режим і гаслами і внесками, то саме через тебе і таких баранів як ти загинули люди на Майдані. І не хай не кажуть, що вони не винні - винні! Бо хотіли нажитися, хоч до малого та до корита дорватися!

Приклад. Селище (приблизно 2000 людей), голова сільради регіоналка,а її чоловік - мент, на виборах у виборчій комісії сиділа вся її родина від мала до велика, навіть неповнолітня донька яка ходила ще в школу!

Саме такі, як я описала, люди бояться "чужих" на "своїй" територіїї, бо вони знають, що на місцевих можна якимось чином вплинути (довідку не видасть, не підпише якийсь документ, знайде до чого прискіпатись), та от коли на сільську сесію нагряне десант невідомих їм осіб, для підтримки місцевих людей, то це вже саме по собі створить необхідний ефект, а в подальшому заставить таких ригів задуматись -" чи потрібні мені такі проблеми?"

Тому така організація стане в нагоді, це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНОВУ ж ЩОСЬ СТВОРЮВАТИ! Якийсь контрольно-каральний орган!

В Піраміду добавляєте ще одну цеглину!!!

Я розумію критику.Але те,що ми тут обговорюємо поки ідея.Все у всесвіті починається з думки,ідеї.Навіть створення світу почалось з думки.

Якщо буде достатньо підтримки форумчанами цієї ідеї,пропоную всім бажаючим приготувати свої ідеї,можливо якісь плани,зустрітись і провести щось по типу мозгового штурму.

Далі систематизувати все запропоноване і почати діяти по пунктам,починаючи з найпростіших і йти далі.Ми не зашорені якімись аксіомами і постулатами.Ми можемо своїми їдеями покращити життя в свому місті,ми повинні співпрацювати з владою. Ця революція дала багатьом розуміння що дупа біля монітора може замовити тільки піцу. Тому якщо ми змінимось самі,почнемо робити позитивне самі,почнемо міняти все навколо самі,тоді з'являться люди достойні управляти нашими державними органами. Чим більше буде позитивних людей,творчих,роботящих і небайдужих,тим складніше буде мутити свої дєлішкі бондарям і колісникам.

Коли ми самі визначимось хто ми,де знаходимось і куди рухатись,тоді й зареєструємо об'єднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, треба збиратись і ОБОВЯЗКОВО ВИБИВАТИ представництва і можливості ВПРОВАДИТИ НАШІ ІДЕЇ!!!

ПОТРОХУ, бо якщо повністю казати міняйте все під нашу дудку то всіх пошлють подалі. БАГАТО ЛЮДЕЙ ЗАЛЕЖНІ ВІД СТАРОЇ СИСТЕМИ!

чому систему тяжко міняти, бо хороші люди є в системі, їх багато, але вони ЗВИКЛИ ТАК ЖИТИ!

ТРЕБА ЗБИРАТИСЬ, і ПОТРОХУ міняти! хто правник, хто підприємець, хто митець, економіст і тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще поправка.

Коли я пропонував таку організацію,я не мав на увазі створити ще один карний орган.Думаю нам достатньо буде для цього співпрацювати з Правим Сектором або Самообороною.

Я маю наметі нашим об'єднанням втілювати реальні ідеї,включатись в роботу всіх державних органів,навіть висувати своїх,кого ми знаємо,кому довіряємо.

Наприклад,так як це робить в Луцьку Асоціація Велосипедистів.Якщо виникла ідея зробити велодоріжки в Луцьку,то АВЛ супроводжує її реалізаціюдо кінця.Виділення коштів з бюджету,контроль проведення тендерів,контроль юридичних зобовязань виконавців і прийомка роботи.

І т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо вам варто піти поговорити з людьми з вже існуючих об'єднань, які довели своє право на повагу громади своєю активною позицією, я маю на увазі народну самооборону? Не розумію, для чого створювати купу об'єднань (на разі без чіткої програми і наскільки розумію мінімального розуміння питання створення і діяльності такої структури як громадська організація) і розпорошувати ресурси і людські і фінансові.

Маєте запал і бажання? говоріть вживу з людьми і ви як мінімум почуєте думку активної частини нашої громади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) в інеті викладено відкритий доступ до інформації, скільки до копійки використовується і на що. Є У НАС ТАКЕ? НЕМА

Спробую пояснити, зараз на сайтах відповідних відомств публікується інфа про закупівлі і тендери,

наприклад тендер на закупівлю якогось обладнання, потім оголошуються результати що виграла фірма яка запропонувала найменшу ціну

На перший погляд,все правильно,але якщо копнути глибше то зазвичай, фірма яка запропонувала найнижчу ціну, поставляє цей товар після 100%

передоплати на протязі 30-40 робочий днів, тобто якась фірма,за відповідний відкат, не маючи товару на складі (а деколи навіть буває таке,що фірма-переможець реалізує цей товар вперше) користується великою сумою грошей щей заробляє на цьому різницю між вартістю товару... це тільки одна схема,а можу навести десятки прикладів і сотні схем...

Це я до того,що форма подачі інформації - не досконала, як і контроль (фінансовий моніторинг) державних витрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...